opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 114
    • 115
    • 116
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Michał

    01.04.2015 15:48

    Inne

    Ja również podpisałem umowę na strajk 07.04 myślę że nie będzie źle
    ReviewUserIcon
    kazik

    01.04.2015 11:06

    Inne

    to jak to to wy na wakacje jechaliscie czy do roboty hehehe
    ReviewUserIcon
    pracownik

    01.04.2015 11:02

    Inne

    Ale ludzie mają wyobraźnie... Normalne warunki. Nie płacimy za mieszkanie przecież, jak czekamy.
    ReviewUserIcon
    thomas

    01.04.2015 11:00

    Inne

    aaa tam marudzicie, jest tak jak 2 lata temu i nikt nie narzekał. A jakie mieli dać noclegi dla tylu osób na raz? Przecież ktoś też za to płaci, nie? No nie ma luksusów, ja się w każdym razie nie spodziewałem. Przesadzacie, normalnie da się mieszkać, wszystko jak 2 lata temu! Jest ok jak na razie, czekamy na strajk
    ReviewUserIcon
    Mela

    01.04.2015 10:58

    Inne

    Dość że nie musimy pracować i nam za to płacą to jeszcze narzekamy. Jakie to polskie... A może wy chcecie ludzi zniechęcić żebyście wy zarobili, a ktoś inny już nie? Byłam dwa lata temu i ludzie nie narzekali jakoś. Teraz sporo z nich znowu wyjechało. W tym ja. Chyba nie wracalibyśmy jakby było tak źle? Żenada te wasze opinie.
    ReviewUserIcon
    golo

    01.04.2015 10:09

    Inne

    Jestem na miejscu i na 100%wracamy 7.04 ludzi jeszcze nie poznalem ale masakra z mieszkaniem to nawet w otto w barakach sa lepsze warunki sam fak że proponowali aby parka spała w tym samym pokoju z 3 innymi facetami albo zeby dwóch chlopakow spalo w jednym luzku jak pedzie zenada
    ReviewUserIcon
    gochsheim

    01.04.2015 10:46

    Inne

    Na Marktredwitz wszyscy byli informowani, że nie ma dwuosobowych pokoi dlatego my jako parka wybraliśmy drugi wyjazd. Na maila nawet każdy dostał informację. Nauczcie się czytać/słuchać. Dwa lata temu zapłacili wszystkim, więc nie piszcie głupot o tym, że pracy nie będzie też, bo było mówione, że jak nie ruszy to 7 zjeżdżamy i czekamy w Polsce na telefon za inną kwotę. Macie płacone za nic i narzekacie, za nocleg nie płacicie. Na stronach niemieckich piszą, że strajk ruszy tylko niewiadomo kiedy.
    ReviewUserIcon
    depesz

    31.03.2015 09:21

    Inne

    faktycznie jest strajk ale w Polskiej brygadzie , mam nadzieje że się mylę , pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    xyz1

    30.03.2015 21:29

    Inne

    Oj coś przeczuwam ,że za tydzień wrócimy. Trochę to dziwne ,że rekrutują ludzi, żeby po 7.04 byli w gotowości. Cóż chociaż płacą nam za pobyt tam.
    ReviewUserIcon
    Lena

    30.03.2015 23:02

    Inne

    Serio myślicie ,że wrócimy 7.94 ? :(
    ReviewUserIcon
    Lena

    30.03.2015 23:05

    Inne

    Serio myślicie ,że wrócimy 7.04 ? :(
    ReviewUserIcon
    bard

    30.03.2015 19:51

    Inne

    Witam, dzwoniono dziś do mnie odnośnie pracy w sieci marketów Edeka na czas strajków. Wysłano mi kwestionariusz który mam wypełnić, na którego podstawie później zostanie sporządzona umowa. Chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś więcej. 1) Kiedy mniej więcej można się spodziewać wyjazdu oraz na jak długo? 2)Czy dojazd do Niemczech jest gwarantowany przez Was z miejscowości w której mieszkam? 3)Jak wygląda sprawa mieszkania/noclegu? Mamy to zagwarantowane na miejscu? Odpłatnie? 4)Czy praca jest na pełny etat? Tzn. 8h dziennie minimum? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    do radek

    30.03.2015 18:43

    Inne

    a do jakiej miejscowosci wam proponowano?
    ReviewUserIcon
    radek

    30.03.2015 19:28

    Inne

    nie powiedziano mi konkretnie do jakiej miejscowości
    ReviewUserIcon
    Jony

    30.03.2015 18:21

    Inne

    Witam . Jak pakowanie ? Jutro lecim do Gochsheim . Pozdro
    ReviewUserIcon
    Monia

    30.03.2015 19:25

    Inne

    Ja ogarnąć się nie mogę z pakowaniem ;-) Zawsze wszystko na ostatnią chwilę :-D
    ReviewUserIcon
    Jony

    30.03.2015 22:09

    Inne

    O 10:30 wyjazd z Wrocka do Gochsheim, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    depesz

    30.03.2015 16:11

    Inne

    Hej podchodźcie do tych umów z rozwaga :) , nawiązałem kontakt z osobą która jedzie tam 3103 mam zadz do niego pod koniec tygodnia jak będę coś wiedział dam wam znać z uwagi że tak samo jak ROKO zadzwonili itp , pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    roko

    30.03.2015 15:24

    Inne

    Witam, dostalem telefon odnosnie pracy na strajku edeka, od 7 kwietnia mam byc gotowy do wyjazdu z dnia na dzien i placa mi 70zl brutto za kazdy dzien czekania na wyjazd pozniej przechodze na stawke 11.64 po podpisaniu umowy w De, dostalem email z umowa do wypelnienia i odeslania, jade 1 raz i jestem z podkarpacia, czy ktos moze mi powiedziec jak to mniej wiecej wyvlada , wyjazd wyplata itd ? Z gory wielkie dzieki
    ReviewUserIcon
    marian

    01.04.2015 10:55

    Inne

    Oczekiwanie jest płacone od 07.04 i od tego dnia czekamy na wyjazd
    ReviewUserIcon
    Antos

    02.04.2015 07:09

    Inne

    wiec pierwszy miesiac wypadalo by zabrac trochre grosza na zywnosc i wrazie czego powrot tak?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    30.03.2015 13:04

    Inne

    jedzie ktos jutro autobusem do wroclawia z okolic zielonej gory, na wyjazd do niemiec na 10.30...??
    ReviewUserIcon
    teko

    30.03.2015 12:52

    Inne

    a jakie macie stawki na umowie bo ja mam 11,67 euro
    ReviewUserIcon
    rysiek szczena

    30.03.2015 12:20

    Inne

    witam czy na strajku da rade wypić se w robocie w kiblu ćwiartke wódki? po cichaczu? bo ja pije co dzien i nie dopuszczam kaca
    ReviewUserIcon
    asad

    30.03.2015 11:20

    Inne

    Ile osób w sumie jedzie do Drmoul?
    ReviewUserIcon
    CTG

    30.03.2015 06:43

    Inne

    Jedzie ktoś z Kato jutro?????? My lecimy ekipą 5 osób, wódka pewnie będzie pita mordeńki :D
    ReviewUserIcon
    CTG

    30.03.2015 08:54

    Inne

    No pewnie w busie/autobusie nie będę mógł się napić? Hahaha :D W pracy wiadomo, że ostrożnie bo wylecimy jako pierwsi, jednak 4 lata pracowałem w Niemczech i nigdy nie zdarzyło mi się zaspać czy wymiotować w pracy także spokojnie mordko :D
    ReviewUserIcon
    adi

    30.03.2015 10:47

    Inne

    No nie będziesz mógł się napić, dwa lata temu wysadzali po drodze osoby, które piły lub były pod wpływem. Masz to na umowie nawet napisane... Tym się różni strajk. Płacą za naszą gotowość do pracy.
    ReviewUserIcon
    Lena

    29.03.2015 19:28

    Inne

    W Gochsheim w smsie pisali ,że naczynia są więc garnki pewnie też tylko ciekawe w jakim stanie:) A ciuchy robocze oni dają? bo niewiem ile spakować
    ReviewUserIcon
    Monia

    29.03.2015 22:50

    Inne

    Ciuchy masz swoje.
    ReviewUserIcon
    wks

    29.03.2015 18:50

    Inne

    ludziska jak z tymi garami w Gochsheim
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    gocha

    29.03.2015 17:48

    Inne

    Osoby ktore jada do Marktrenwitz. Nie musza brac koron poniewaz tam nie ma takiefo sklepu jest stacja shell.Czyli zakupy robimy na terenie Niemiec z pracy.
    ReviewUserIcon
    xyz

    29.03.2015 20:12

    Inne

    Tak bedziesz robić zakupy w niemczech pod warunkiem że tam pojedziesz.A na tę chwilę o strajku cicho.Więc będziesz siedzieć w czechach,a tam korony lub sprzedaż euro z prowizją.Więc zastanów się.
    ReviewUserIcon
    wks

    29.03.2015 15:52

    Inne

    ktos sie orientuje czy na miejscu sa garnki,talerze itp ??? Gochsheim
    ReviewUserIcon
    wks

    29.03.2015 15:51

    Inne

    ktos sie orientuje czy na miejscu sa garnki,talerze itp ???
    ReviewUserIcon
    do Gocha

    29.03.2015 15:45

    Inne

    wez korony bo jak w czechach sie bedzie mieszkac to raczej w sklepach w koronach bedzie sie placic
    ReviewUserIcon
    do wks

    29.03.2015 15:43

    Inne

    no 120 euro na miesiac powinno ci wystarczyc a ciuchow wedle uznania
    ReviewUserIcon
    wks

    29.03.2015 14:59

    Inne

    potrzebuje info na temat wyjazdu do Gochsheim ile jurkow wziasc i bagazy tz ciuchy itp
    ReviewUserIcon
    gocha

    29.03.2015 12:57

    Inne

    Hej czy ktos mi powie czy do Marktrenwitz brac euro czy wymienic w polsce na korony?
    ReviewUserIcon
    Darek

    28.03.2015 13:34

    Inne

    A wiecie może co my tam dokładnie będziemy robić bo w umowie pisze ale to nigdy nic nie wiadomo ?
    ReviewUserIcon
    Gośka

    28.03.2015 10:12

    Inne

    Ja też jade do Drmoul w Czechach i mam problem czy brac korony czy euro czy jak??? wie ktoś może??
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2015 08:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gośc

    28.03.2015 08:31

    Inne

    Wyjazd jest dopiero 31, więc nikt Ci nie pomoże. A powyżej pisali Ci co byli 2 lata temu i sobie chwalą.
    ReviewUserIcon
    seba

    28.03.2015 07:21

    Inne

    Hammer, jestem tam od miesiąca. Praca spoko, warunki mieszkaniowe nie są złe. Jeździsz amajzą i kompletujesz zamówienia. Godziny stałe. Raz pierwsza raz druga zmiana. polecam
    ReviewUserIcon
    meg

    28.03.2015 21:14

    Inne

    o warunkach wszystko było mówione, a info o necie dostałeś w esie.
    ReviewUserIcon
    Romeo1510

    28.03.2015 21:37

    Inne

    Chyba nie mi odpowiadałeś. Jeśłi możesz odpowiedz na maila [email protected]. Z góry bardzo dziękuje.
    ReviewUserIcon
    do lolo

    27.03.2015 20:10

    Inne

    :D bysmy pogadali:D sobie
    ReviewUserIcon
    domi

    27.03.2015 19:18

    Inne

    hmmm ja też sama, zapowiada się ciekawie :-P
    ReviewUserIcon
    do lolo

    27.03.2015 19:09

    Inne

    czemu nie do Gochhsheim jedziesz
    ReviewUserIcon
    lolo

    27.03.2015 20:04

    Inne

    nie jadę do Gochhsheim bo kazali mi wybierać a tam dojazd w jedną strone to 2h tak mi napisała i nie miałem zamiaru siedzieć w busie 4 godz. dziennie :-(
    ReviewUserIcon
    ALA

    27.03.2015 18:09

    Inne

    JA TEZ JADE SAMA;) to jest twój pierwszy wyjazd
    ReviewUserIcon
    Monia

    27.03.2015 18:23

    Inne

    Tak pierwszy,a Twój?
    ReviewUserIcon
    do Monia

    27.03.2015 17:50

    Inne

    ile masz lat?
    ReviewUserIcon
    Monia

    27.03.2015 17:53

    Inne

    A to jakiś wywiad ;-) 26 ;-)
    ReviewUserIcon
    do Monia

    27.03.2015 17:35

    Inne

    jedziesz sama czy zkims?
    ReviewUserIcon
    Monia

    27.03.2015 17:42

    Inne

    Ja jadę sama :-)
    ReviewUserIcon
    guciek

    27.03.2015 16:59

    Inne

    Wyjazd o 11:30 z Wrocławia do Drmoul w Czechach. Do zobaczenia we Wrocławiu. : ) Ktoś wie, czy w Czechach honorują płacenie w Euro? Czy na zakupy trzeba bujać do Niemiec? Wybiera się ktoś tam?
    ReviewUserIcon
    Krystyna z gazowni

    27.03.2015 16:58

    Inne

    jadę z wami
    ReviewUserIcon
    lolo

    27.03.2015 16:55

    Inne

    do Marktdewitz jedną torbe i bagaż podręczny

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.