opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 115
    • 116
    • 117
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lena

    27.03.2015 16:31

    Inne

    A do Gochsheim o której wyjazd? mi napisali ,że jeszcze nie wiadomo
    ReviewUserIcon
    Lena

    27.03.2015 16:52

    Inne

    no trzeba czekać a jedziesz też ich busem? bo niewiem jak dużą torbę można wziąść zapomniałam się spytać
    ReviewUserIcon
    Monia

    27.03.2015 17:10

    Inne

    Wyjazd autokarem 10:30 z Wrocławia.Ja biorę jedna duża torbę,a druga to taka podręczna myślę,że taki bagaż będzie ok.
    ReviewUserIcon
    olol

    27.03.2015 16:26

    Inne

    do Marktdewitz wyjazd jest o 11,30 z Wrocławia
    ReviewUserIcon
    halina

    27.03.2015 15:50

    Inne

    7.04 a po co ?
    ReviewUserIcon
    nelo

    27.03.2015 15:34

    Inne

    Witam jedzie ktos 7 kwietnia z łódzi do Wrocławia?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    27.03.2015 15:06

    Inne

    Witajcie, czy ktoś wie dokładnie o której godzinie jest wyjazd we wtorek do Marktdewitz, bo po podpisaniu umowy, nie miałem żadnych informacji co do miejsca, godziny wyjazdu itd.
    ReviewUserIcon
    kolo

    27.03.2015 15:30

    Inne

    milczą narazie
    ReviewUserIcon
    xyz

    27.03.2015 14:17

    Inne

    Może ktoś ze Szczecina jedzie autem i ma wolne miejsce we wtorek do Wrocławia.
    ReviewUserIcon
    gocha

    27.03.2015 12:31

    Inne

    Hej interesuja mnie dwie sprawy jakie sa warunki w Maktrenwitz. i co z netem czy jest tam Aldi lub jakas stacja paliw.I co sie tam robi na tym projekcje czyli jak on wyglada i czy duza jest norma.Ja wyjezdzam z Gdanska i chce wiedziec.Na temat pracy tam.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    27.03.2015 11:55

    Inne

    ja z zielonej góry jade ale raczej autobusem jade...
    ReviewUserIcon
    PKP

    27.03.2015 11:14

    Inne

    PKP jedzie przez Leszno ;-P
    ReviewUserIcon
    tomek leszno

    27.03.2015 11:06

    Inne

    no to nie po drodze:) , ale dziękuje za info i do zobaczenia. a ja czekam na kogoś kto przez leszno jedzie.
    ReviewUserIcon
    Emilia

    27.03.2015 10:48

    Inne

    Witam ja we wtorek jadę z moim do Wrocławia ale my z Katowic jesteśmy.
    ReviewUserIcon
    Emilia

    27.03.2015 11:04

    Inne

    Ale Leszno nam nie po drodze z tego co widzę na mapie.
    ReviewUserIcon
    tomek leszno

    27.03.2015 09:30

    Inne

    witam jestem z Leszna, i zapisałem się na wyjazd do Marktredwitz, czy ktoś wie gdzie dokładnie się tam nocuje? czy można przyjechać np. na dwa dni do domu? i czy ktoś we wtorek jedzie z Leszna lub przez Leszno z kim mogę się zabrać do Wrocławia? Jeśli tak to chętnie się z tym kimś skontaktuje.
    ReviewUserIcon
    w

    27.03.2015 09:28

    Inne

    Dzieki za info
    ReviewUserIcon
    gość

    27.03.2015 09:11

    Inne

    Jest market Edeka
    ReviewUserIcon
    wolonc1977

    27.03.2015 08:52

    Inne

    dotyczy wyjazdu Gochsheim
    ReviewUserIcon
    wolonc1977

    27.03.2015 08:45

    Inne

    Witam. Czy ktoś się orientuje czy w pobliżu miejscowości zamieszkania czyli Nentershahausen jest jakiś market Lidl albo Aldi ???
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2015 23:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    27.03.2015 07:28

    Inne

    Przesadzasz. Jakby w biurze wiedzieli, że Niemcy zaczną strajkować to nie podpisaliby z nami umowy do 02.04. To jest teraz Twoja decyzja czy zostaniesz i dostaniesz aneks do umowy i będziesz miał zapłacone czy zjedziesz i wrócisz 07. Było mówione w biurze, ze jest gwarantowane 35 h tygodniowo, może być więcej. Na parkingu Pani także o tym mówiła. Trzeba słuchać, a nie oskarżać. Praca nie wymagająca żadnej wiedzy ani doświadczenia, nie musisz znać niemeickiego i jeszcze narzekasz. Szkoda słów.
    ReviewUserIcon
    Darek

    26.03.2015 22:47

    Inne

    Ciekawe kiedy w tym roku zacznie się strajk bo jak mamy jechać na tydzień potem wraca do PL i znów jechać to dziwnie tak
    ReviewUserIcon
    xyz123

    26.03.2015 21:34

    Inne

    Witam. Jak uważacie czy Korony czeskie też warto wziąć , bo z tego co mi wiadomo mamy mieszkać w Czechach przy granicy z Niemcami (dotyczy wyjazdu do Marktredwitz )?? W ogóle wie ktoś jak nazywa się ta miejscowość co mamy noclegi ??
    ReviewUserIcon
    ola

    26.03.2015 20:35

    Inne

    Na miesiąc kolo 120 powinno starcztc
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    wolonc1977

    26.03.2015 20:28

    Inne

    Witam. Ile euro trzeba wziasc na miesiąc ? Daleko jest do jakiegoś Lidla z miejsca zamieszkania ?
    ReviewUserIcon
    Lena

    26.03.2015 18:46

    Inne

    oki już doczytałam a z godzinami ile mniej więcej w miesiącu wychodzi godzin?
    ReviewUserIcon
    Darek

    26.03.2015 17:27

    Inne

    A wiecie może kiedy zaczął się rok temu strajk ,bo ktoś pisał tylko kiedy 2 lata temu się zaczął
    ReviewUserIcon
    ewaa

    26.03.2015 19:46

    Inne

    strajki są co dwa lata.
    ReviewUserIcon
    Robin

    26.03.2015 17:04

    Inne

    Czy ktoś jedzie do Marktredwitz z Rybnika ????
    ReviewUserIcon
    bolo

    26.03.2015 17:14

    Inne

    przeczytaj &11 i będziesz znał odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Robin

    26.03.2015 17:32

    Inne

    ZE CO ???
    ReviewUserIcon
    Lena

    26.03.2015 16:41

    Inne

    No wysłali umowę a wiecie może czy te 700 zł (dojazd i koszty dodatkowe) są potrącane z wypłaty czy od razu się płaci? a 400 zł za dojazd w jedną stronę czy ogólnie za dojazd i powrót do PL? Ciężko się dogadać z biurem i nie wiem już
    ReviewUserIcon
    mati

    26.03.2015 19:52

    Inne

    Nic się nie płaci, to są opłaty jak po podpisaniu umowy nie stawisz się na wyjazd lub nie wywiążesz się z warunków umowy np., przyjdziesz pijana do pracy... firma wtedy może starać się o zwrot kosztów poniesionych za daną osobę.
    ReviewUserIcon
    dawid

    26.03.2015 14:34

    Inne

    czy ktoś z was wie czy można zjechać w maju na 1-2 dni? Mam ważny egzamin w tym czasie tylko jeszcze dokładnie nie wiadomo którego a jeżeli się nie stawie będę musiał zapłacić srogą karę umowną bo aż 2000zl. Jest jakas możliwość?
    ReviewUserIcon
    guciek

    26.03.2015 14:16

    Inne

    Ponawiam pytanie, czy ktoś z podkarpacia wybiera się do Wrocławia na wyjazd do Mark.. ?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    26.03.2015 14:02

    Inne

    ja kwestionariusz wyslalem wczoraj kolo 14 a 0 18 dostalem juz umowe, wszystko mam zalatwione czekam tylko o ktorej wyjazd z wrocławia...? a wiecie jak tam z internetem...??
    ReviewUserIcon
    MMm

    26.03.2015 13:43

    Inne

    Hejka, wie ktoś już może o której wyjazd z Wrocka do Gochsheim?
    ReviewUserIcon
    Lena

    26.03.2015 13:19

    Inne

    Hej mam pytanie do Was dzwonili do mnie z kadr z propozycją pracy w magazynach Edeka w czasie strajku z racji tego ,że daleko mieszkam kwestionariusz wysłałam meilowo długo teraz trzeba czekać na odpowiedź czy wkońcu jadę do tej pracy czy nie?
    ReviewUserIcon
    guciek

    26.03.2015 13:32

    Inne

    Ja wysłałem wczoraj po 18, a dostałem umowe dzisiaj o 9 rano.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2015 11:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    31.03.2015 15:28

    Inne

    Twoja racja mój spokój. Super warunki hehe, pracowałem dla issp i to dość długo, znam temat i wiem jakie mają podejście do pracowników okresowych.
    ReviewUserIcon
    ema

    08.04.2015 13:49

    Inne

    Hey ja jade z Gdyni daj namiar jakis do siebie to się zgadamy może będzie możliwość żebyśmy razem jakoś pojechali
    ReviewUserIcon
    do macxiek

    26.03.2015 10:14

    Inne

    maciek gdzie mieszkaliście? jakie warunki
    ReviewUserIcon
    kasiaaaa

    26.03.2015 09:14

    Inne

    czy w placowce w marktredwidz jest internet?
    ReviewUserIcon
    maciek

    26.03.2015 07:20

    Inne

    Dwa lata temu zaczął się jakoś koło 20 maja, skończył się w połowie lipca. Ja byłem w Marktredwitz, także polecam.
    ReviewUserIcon
    wojtek

    25.03.2015 21:47

    Inne

    ja polecam Gochscheim także jak cos możecie zmienić bo fajnie było 2 lata temu
    ReviewUserIcon
    do pracwnik

    25.03.2015 21:45

    Inne

    a ile 2 lata temu był ten strajk?
    ReviewUserIcon
    guc

    25.03.2015 21:31

    Inne

    Ja się wybieram do Marktredwitz z podkarpacia, jedzie ktoś z moich okolic?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    25.03.2015 20:40

    Inne

    ja tez jade do Marktredwitz 31 marca... czyli ogolnie polecacie...?? Jestem z sulechwa kolo zielonej góry...
    ReviewUserIcon
    niepracownik

    25.03.2015 19:19

    Inne

    Miałem jechać od 1 kwietnia, ale po tym co napisaliście dobrze, że nie podpisałem umowy. mam nadzieje, że jak nie podpisałem umowy to nie będzie żadnych konsekwencji
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.03.2015 19:27

    Inne

    Nikt tu nic złego nie pisze. Ja Ci tylko powiem- załuj, że nie podpisałeś. Ja jadę już drugi raz na strajk i polecam. Fajna praca i dobre pieniądze. Za czekanie płacą i wypłacają! Co do innych wcześniejszych wypowiedzi: dwa lata temu byłem na Gochsheim z Krystianem i teraz też tam wybrałem mimo dalekiego dojazdu. Domki te same co wtedy- warunki są super. Kuchnia, kominek, zawsze grille na tarasie robiliśmy.
    ReviewUserIcon
    wolonc1977

    28.03.2015 16:33

    Inne

    Witam. Hejka możesz wysłać numer fona chciałem dowiedzieć się o szczegóły to mój mail [email protected] . Pozdro
    ReviewUserIcon
    lola

    25.03.2015 18:30

    Inne

    a jakie mieszkania w marktdretwitz

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.