opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 106
    • 107
    • 108
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aga

    25.04.2015 19:44

    Inne

    Witajcie jakieś nowe wiadomości? Może ktoś już pojechał?
    ReviewUserIcon
    oreo

    25.04.2015 14:30

    Inne

    około 16tego musialbym zajrzeć w umowę .....a dlaczego pytasz?
    ReviewUserIcon
    oreo

    25.04.2015 13:37

    Inne

    16.04 Szczecin
    ReviewUserIcon
    do oreo

    25.04.2015 13:32

    Inne

    a umowe kiedy podpisales?
    ReviewUserIcon
    oreo

    25.04.2015 13:25

    Inne

    Nie wiem ....miało być prawdopodobnie 27 ,ale chyba coś się zmienia ,na razie odpisuję na smsy...
    ReviewUserIcon
    do oreo

    25.04.2015 13:17

    Inne

    a kiedy jedziecie? do lipska?
    ReviewUserIcon
    oreo

    25.04.2015 13:10

    Inne

    Wiecie coś na temat kwater w Lipsku i czy jest wifi .......
    ReviewUserIcon
    poiu

    25.04.2015 21:07

    Inne

    Tłuku jeden jedziesz do pracy czy na wczasy?Jak na wczasy to do biura podróży.Gdzie masz w umowie coś napisane że agencja gwarantuje Ci internet.Praca jest tylko obowiązkowa w tym kontrakcie.A reszta dobrowolna.
    ReviewUserIcon
    tt

    25.04.2015 12:53

    Inne

    Znacie adres magazynu Edeki w Lipsku
    ReviewUserIcon
    hero

    25.04.2015 12:27

    Inne

    Witam ...czy ktoś z okolic Gorzowa W... jedzie do lipska?
    ReviewUserIcon
    do jan

    25.04.2015 11:40

    Inne

    a kiedy umowe podpisywales?
    ReviewUserIcon
    do jan

    25.04.2015 11:33

    Inne

    Ja jade do Gohsheim
    ReviewUserIcon
    jan

    25.04.2015 11:25

    Inne

    Przy podpisywaniu umowy nie okreslili sie gdzie kto trafi tylko mowili ze jest 5 magazynow w roznych miejscowociach i nie wiadomo gdzie kto pojedzie. A Ty tez jedziesz? Jesli tak to czy znasz juz swoja. miejscowosc?
    ReviewUserIcon
    do jan

    25.04.2015 11:13

    Inne

    Najlepiej zadzwon do Pan w biurze i zapytaj o miejsce czy niemcy czy czechy
    ReviewUserIcon
    jan

    25.04.2015 11:05

    Inne

    witam chcialem sie zapytac osob ktore podpisaly umowe czy biora ze soba euro czy korony czy moze to i to bo nie wiadomo gdzie sie trafi a jade pierwszy raz z tej firmy. Z gory dzieki za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    maciek

    25.04.2015 09:59

    Inne

    Już pisałem wcześniej, że stawki były inne za oczekiwanie 50,00 zł brutto, a za pracę 7,50 euro minimalna. Wiec co Ci da kwota jaką kto dostał????
    ReviewUserIcon
    Siwetokrzyskie

    25.04.2015 09:49

    Inne

    Ja wiem rozumiem że człowiek się boi że mogą go wykorzystać i puścic z torbami każdy ma prawo wiedziec co podpisuje i czy to co podpisuje jest zgodne z prawem. Bylem z Issp na inwentaryzacji i oni wypłacają. Natomiast firmy niemieckiej nie znam. Jesli umowa bedzie nieodpowiednia mozna przeciez nie podpisywac nik nikumu na sile nie karze jechac ale takie sa dzis warunki. Jedziesz za miedze pracujesz za najnizsza krajowa stawke jak nie masz uprawnien itp. placisz za nocleg i w wiekszosci pracodawcow zapewniasz sobie wyrzywienie i dojazd z PL. Mnie jeden pracodawca angielski powiedzial " my nie zapewniamy jedzenia spania czy przyjazdu z pl dajemy tylko prace " A umowę oczywiscie dostalem na meila nie w celu podpisania tylko zapozniania sie z nia szczegolowo. Jak sie bedzie rzetelnie pracować i nic nie kąbinować to pracujesz placa ci i gitara. Ale jak polacy pojada za granice to katastrofa smiechu nie unikniona :D
    ReviewUserIcon
    bolo

    25.04.2015 09:36

    Inne

    Mam pytanie do osób które już dłuższy czas pracują w niemczech jeśli ja kiedyś pracowałem w niemczech i mam nie wiem ja to się dokładnie po niemiecku nazywa ale chodzi mi o numer chyba z niemieckiego urzedu skarbowego i numer ubezpieczenia(taka legitymacja ze zdjęciem) czy to są dokumenty wydawana raz i już na zawsze czy za każdym razem gdy podpisuje nową umowe?Bo np w Holandii numer BSN taki polski NIP się nie zmienia ale ubezpieczenie to za każdym razem mam nowe
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2015 22:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    poiu

    24.04.2015 22:20

    Inne

    Czytaj uwaznie "agencja pracy tymczasowej" definicje znajdz sobie na necie.I taka prace Ci oferuje ta agencja.Mi to pasuje i nie marudze.Dwa lata temu byly inne stawki wiec nie mozna porownywac z aktualnymi.Pracuje u nich od 3 lat na roznych projektach.Nigdy nie zostalem oszukany.Zawsze otrzymalem to co mialem zapisane w umowie.Czytanie ze zrozumieniem to jest to z czym masz problem.A atmosfere na projekcie przewaznie psuja takie Trolle jak Ty.Nic im nie pasuje.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    24.04.2015 21:52

    Inne

    Czy ktoś kto był na strajku 2 lata temu mógłby napisać ile dostał przelewu na rękę za miesiąc pracy? Jestem ciekaw jak to w praktyce wygląda
    ReviewUserIcon
    Malutka

    24.04.2015 21:47

    Inne

    Ja też mam nie czytelny,to ja poproszę o info będę czekać,dziękuję i pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 21:45

    Inne

    Wszystkie opinie prawne przedstawię zainteresowanym osobą w poniedziałek,urząd pracy już się tym zajoł w poniedziałek mam rozmowę z radcą od umów międzynarodowych, będę jeszcze dzwonić do naszej kochanej agencji ponieważ mam do nich dużo pytań .Możecie mi jeszcze powiedzieć kto wam podpisał umowę w imieniu zarządu,bo ja mam podpis nie czytelny .
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 22:39

    Inne

    mi podpisała koordynatora(usunięte przez administratora)pieczątka imienna i podpis nieczytelny
    ReviewUserIcon
    bolo

    25.04.2015 09:06

    Inne

    małe sprostowanie te stawki nie są średnimi tylko minimalnymi narzuconymi przez rząd niemiec a jeszcze dokładniej o ile się nie myle to już starymi bo od kwietnia chyba obowiązują w zachodnich 8,80 a w wschodnich 8,20 euro (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Malutka

    24.04.2015 21:26

    Inne

    Aga napiszvco Ci ten radca powiedział [email protected] dzięki
    ReviewUserIcon
    do agi

    24.04.2015 21:23

    Inne

    napisz jeszcze raz co Ci napisał ten radca albo wyslij mi na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    do agi

    24.04.2015 21:18

    Inne

    Aga po przyjezdzie do Niemiec będziesz podpisywał niemiecką umowe o prace z firmą P3 zadzwoń do nich i się zapytaj jaką stawkie będziesz miała
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 21:33

    Inne

    Na miejscu w Niemczech to będzie już pozamiatane podpiszesz co Ci dadzą żebyś tylko miał pracę takie rzeczy należy ustalić tutaj na miejscu wynagrodzenie to podstawa i to między innymi musi być jasno określone.Sprawdziłeś na mapie co masz pod adresem firmy w Niemczech-ja mam chyba sklep wędkarski.
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 23:20

    Inne

    Oj Aguś nie wiem co ci tam wyskakuje ale mi wyskoczyło coś takiego (usunięte przez administratora) ...po ptakach to nie dla mnie bo jak mi coś nie będzie pasować to się odwracam na pięcie wśadam w auto i spowrotem do polski ;-)
    ReviewUserIcon
    Malutka

    24.04.2015 21:16

    Inne

    Ja nie zdążyłam:-)
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 21:14

    Inne

    Zniknął mój wpis na temat konsultacji z radcą prawnym czy ktoś go zdążył przeczytać.
    ReviewUserIcon
    do AGA

    24.04.2015 21:11

    Inne

    to masz inna umowe
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 21:08

    Inne

    Załącznik do umowy nr 1 punkt nr 4 czytaj;WYNAGRODZENIE .Przynajmniej ja tak mam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2015 20:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    verbena

    24.04.2015 20:58

    Inne

    Jaka umowa z 3 stawkami? Jest jedna stawka 11,64 lub 12 coś jak masz kurs na wózki widłowe jak już w Niemczech pracujesz. A jak czekasz na pracę to jest 70-80 zł /brutto za dzień. Wszystko jasno napisane w umowie.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    24.04.2015 20:17

    Inne

    No to mnie pani dobrze mówiła 11,64 a nie jakieś inne wynagrodzenie. A co do powrotu to proponuję BlaBlaCar chyba najlepsze zabezpieczenie. Ja w Styczniu z Monachium do Częstochowy płaciłem 30 euro. Myślę że to rozsądna cena.
    ReviewUserIcon
    poiu

    24.04.2015 20:37

    Inne

    Jeszcze nie wyjechał a już szuka powrotu.Obym nie musiał współpracować z takim człowiekiem.Masakra kogo oni w tym biurze wybierają.
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 20:14

    Inne

    Aguś czego ty nie rozumiesz sama sobie odpowiadasz na pytanie masz stawkie 11,64 bo jedziesz na strajk do edeki i obok jak słusznie zauważyłaś masz Informacje!!! bo to są ich standardowe umowy, wzory i oni specjalnie dla ciebie nie piszą umowy ale mają wzór i 100 ludzi którzy jadą na edekie podpisuje tą samą umowe i 100 innych którzy jadą do DHL albo na inny projekt podpisują tą samą umowe zmieniają tylko nazwiska , adres pacodawcy i takie tam pierdoły.
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 20:13

    Inne

    Jeszcze jedno czy ktoś wracał z Niemiec na własny koszt bo zerwał umowę. Ile to kosztuje ,bo chyba warto się zabezpieczyć finansowo.
    ReviewUserIcon
    ANka

    24.04.2015 20:09

    Inne

    stawka 11,64 euro jest dlatego gdyż jest to oferta krotkookresowa i jest stawka wieksza gdyz jest na okres Strajku dlatego niemcy wiecej placa posrednictwo a posrednictwo Nam a co powiedziała CI Pani?
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 20:05

    Inne

    To wszystko jest dziwne przejrzałam wcześniejsze wpisy jak mi radziła uprzejmie Anka nic konkretnego się nie dowiedziałam ktoś chwali ,ktoś krytykuje,a konkretów brak. Może ktoś wie gdzie płacą 11.64 eu,taką mam stawkę na umowie jednocześnie informację że Niemcy zachodnie 8,5 natomiast wschodnie 7,86.
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 20:05

    Inne

    To wszystko jest dziwne przejrzałam wcześniejsze wpisy jak mi radziła uprzejmie Anka nic konkretnego się nie dowiedziałam ktoś chwali ,ktoś krytykuje,a konkretów brak. Może ktoś wie gdzie płacą 11.64 eu,taką mam stawkę na umowie jednocześnie informację że Niemcy zachodnie 8,5 natomiast wschodnie 7,86.
    ReviewUserIcon
    poiu

    24.04.2015 20:04

    Inne

    Tłuki czytać,czytać i jeszcze raz czytać.W umowie stoi jak byk za prace / nie oczekiwanie na pracę / stawka 11.64 euro brutto.Jak krowie na rowie prościej nie można.Jak z tak inteligentym ludźmi przyjdzie kommuś pracować to tylko współczuć.
    ReviewUserIcon
    Magda

    24.04.2015 18:54

    Inne

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie Edeki czy jest ze słuchawkami czy ze skanerem i jakie są normy ? Proszę o jakiekolwiek info ..
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 20:00

    Inne

    na skanerze a na strajku norm nie ma ale pewnie ściemniać całkowicie nie można bo wylecisz
    ReviewUserIcon
    verbena

    24.04.2015 17:52

    Inne

    Do nas też dzisiaj dzwonili by potwierdzić gotowość. Podobno mają komplet ludzi i dzwonią by się upewnić czy wszyscy gotowi bo nie wiedzą czy wstrzymać już dalszą rekrutacje ludzi (piszę o Edece)
    ReviewUserIcon
    ANka

    24.04.2015 17:49

    Inne

    bedziemy wszyscy sobie cukrowac,, Aga firma jest wyplacalna, a to jak naprawde jest na projekcie wszystko zalezy od firmy niemieckiej
    ReviewUserIcon
    Malutka

    24.04.2015 17:35

    Inne

    Ale tu nieprzyjemnie...

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.