opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 107
    • 108
    • 109
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anka

    24.04.2015 17:00

    Inne

    Ludzie czytajcie !! forum... wszystko pisze.. skoro jestescie bezrobotni macie czas wiec wystarczy tylko kliknac i mozna sie dowiedzieć co inni pisali wczesniej... po 100 razy ktos bedzie pisał.. a po co chca skan dowodu po to ze jak bedziesz podpisywac umowe musze miec twoje dane nr pesel itp ... normalne jak nie to jedz do biura i na miejscu podpisz..
    ReviewUserIcon
    Aga

    24.04.2015 15:44

    Inne

    Witam może mi ktoś napisać poco im skan dowodu , jeszcze nie podpisałam umowy dałam ją do wglądu radcy prawnego w urzędzie pracy czy w ogóle ktoś już pracował w Niemczech i ma jakąś pozytwną opinię
    ReviewUserIcon
    B

    24.04.2015 14:16

    Inne

    dzwonili do mnie dzisiaj już drugi raz zapytać się o sprawy formalne. Pani z ISSP na moje pytanie o termin wyjazdu powiedziała mi, że najprawdopodobniej między 27.04 a 05.05. pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 13:54

    Inne

    Chyba z kapelusza bo przed chwilą dostałem sms z issp i nadal nie wiedzą kiedy strajk i każą czekać
    ReviewUserIcon
    do swietokrzyskie

    24.04.2015 13:50

    Inne

    skad takie info?
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 13:45

    Inne

    To nie wina polaków ale chciwych i wykorzystujących nas agencji pracy a ci ludzie nie pracują przez agencje tylko są zatrudnieni przez Edeke a to różnica bo jak w polsce zatrudnisz się bezpośrednio w Biedrące to dostaniesz więcej niż byś miał pracować w biedronce ale przez jakąś agencje np issp.to proste i logiczne
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2015 13:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    24.04.2015 15:15

    Inne

    11, 64 to jest super stawka u nich. Na wszystkich magazynach masz 8,50 więc się opanuj chłopie.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    24.04.2015 13:22

    Inne

    Z najnowszych wiadomosci: Strajk w Edece odwołany. Pracownicy dostali 100% podwyżki. ;) :D
    ReviewUserIcon
    kamil2259

    24.04.2015 11:58

    Inne

    Adrianie, co do mojego wyjazdu to jeszcze nie wiadomo, jak będzie wiecej czasu to ponoć mogę jechać autem a jak nie to oczywiście autokarem :) Jestem z Żar ;p
    ReviewUserIcon
    B

    24.04.2015 11:04

    Inne

    Przed chwilą do mnie DZWONILI! żeby potwierdzić dyspozycję. na razie nic nie wiadomo na temat wyjazdu, ale na moje stwierdzenie "czyli kolejny wolny weekend" pani odpowiedziała - no jeszcze nie wiadomo
    ReviewUserIcon
    ***

    24.04.2015 10:58

    Inne

    ja też chciałam jechać autem, ale Pani powiedziala ze nie ma opcji i w sumie juz z tym nie walcze, zaoszczedze na transporcie, sklepy ponoc blisko zakwaterowania sa to spoko, dla tych co jada autem pamietajcie o dobrych letnich oponach - to nie Polandia, że każdy robi co chce. Jesli chodzi o sms to oni codziennie ich nie wysylaja, wczesniej bylo tak ze co kilka dni, ostatnio dopiero stali sie nadgorliwi ;) a to co sie dzieje w Edece to ktos ogarniety wrzucil linki na gorze do stron, wiec wystarczy się cofnąc.
    ReviewUserIcon
    adrian

    24.04.2015 10:40

    Inne

    duża stawka masz uprawnienia na wózki bolo?
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 11:27

    Inne

    uprawnienia to nie problem ale doświadczenie około 5 letnie zdobyte w Holandii i Niemczech to już coś :-)
    ReviewUserIcon
    adrian

    24.04.2015 10:22

    Inne

    A Pytanie do tych co mają już umowy jakie stawki macie napisane jak już wyjedziecie do pracy do niemiec?
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 10:25

    Inne

    stawka 12,46 euro
    ReviewUserIcon
    adrian

    24.04.2015 10:13

    Inne

    kamil2259 a z jakiego miasta dokładnie i jedziesz busem tak? Swietokrzyskie wysłałem i sam esa dla świętego spokoju :) za chwile spróbuuje sie dowiedzieć coś na temat edeki.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    24.04.2015 09:54

    Inne

    A gdybym to wiedział co tam się dzieje może (usunięte przez administratora) mają A mnie też raz nie wysłali smsa ich problem nie mój.
    ReviewUserIcon
    max

    24.04.2015 15:42

    Inne

    Stawka jest ok. normalnie jest 8,5 euro ale jak ktoś nie pracował w Niemczech nigdy to nie wie.
    ReviewUserIcon
    adrian

    24.04.2015 09:48

    Inne

    No dzisiaj zwlekają z wyslaniem wiadomości ;) a może ktos sie orientuje co sie dzieje w tej edece szukalem w necie i nic nie mogę znaleźć l. SIEMA wszystkim :D
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    24.04.2015 09:39

    Inne

    CZy już jedziemy ktoś coś wie. Pogadam jak ktos z miasta dobrobytu :D zapraszam
    ReviewUserIcon
    marek

    24.04.2015 09:34

    Inne

    kto poklika u marek
    ReviewUserIcon
    kamil2259

    24.04.2015 09:13

    Inne

    Siemano :) Ja też z Lubuskiego i także czekam na "wezwanie" Mój email: [email protected] chętnie pogadam na ten temat, mam 20 lat :D
    ReviewUserIcon
    kaśka

    24.04.2015 08:59

    Inne

    Kasia 26 lat chce tutaj kogoś poznać. czekam na odp...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    adrian

    24.04.2015 00:01

    Inne

    Siema jestem tu nowy czekam tak jak większość na wyjazd do tej Edeki . Czytając komentarze na różnych stronach zaczynam być sceptycznie nastawiony lecz chce sie są przekonać. Jest ktos z lubuskiego? Moj email [email protected] mam na imię Adrian lat 24;)
    ReviewUserIcon
    Adi

    24.04.2015 09:06

    Inne

    Cześć Adrian Jestem Tomek lat 31 jadę ze śląska.
    ReviewUserIcon
    Malutka

    23.04.2015 20:34

    Inne

    Matko co za myślenie,dobra to dzięki za info,to też nie omieszkam się podroczyć z nimi :-) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    bolo

    24.04.2015 10:05

    Inne

    oni dlatego tak mówią ponieważ tam na miejscu naprawde brak parkingu a moje auto nie będzie stać z 200m od chaty Malutka jedziesz busem i koniec no chyba ze jesteś ze Szczecina to mogę cie zabrać po drodze bo lece przez Kołbaskowo ...
    ReviewUserIcon
    Malutka

    23.04.2015 20:10

    Inne

    Własnym autem jedziecie? My tez chcieliśmy i Pani powiedziała ze nie ma takiej opcji
    ReviewUserIcon
    verbena

    23.04.2015 20:19

    Inne

    taaa bo oni mówią że nie ma opcji itp nam też tak mówili ale my uparcie twierdziliśmy że swoim i *** więc tylko stwierdzili że ok ale na zbiórce i tak mamy się stawić (chodzi o to że jak pracownikom coś się podobać nie będzie to by nie uciekali bo nie mieliby czym no i za co:)
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    23.04.2015 18:17

    Inne

    Pytanie nie z tej beczki. Co to jest stoi na dworcu ma dwie litery i wyje. Do wygania wycieczka egzotyczna na rajską wyspę w Niemczech :D
    ReviewUserIcon
    Piotr

    23.04.2015 18:15

    Inne

    Witam wszystkich. Jeszcze nia dostalem umowy wiec mam kilka pytan dotyczacych wyjazdu i pracy w magazynach Edeka. Orientuje sie ktos co to za praca, na czym polega, jakie sa wymagania, ile godzin sie pracuje, czy sa zmiany? Ile moze trwac taki strajk, gdy sie konczy to wraca sie do Polski czy zostaje w Niemczech? Jesli zostaje to placone jest tez postojowe? Podobno w Niemczech podpisuje sie umowe z niemieckim pracodawca. Nie ma przekretow w tej umowie? Wie ktos, ile trzeba miec kasy na jedzenie zeby przezyc tam miesiac do pierwszej wyplaty? Sorry ze tyle pytan na raz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    SWIETOKRZYSKIE

    23.04.2015 17:55

    Inne

    RACZEJ ONI CIE RZUCA:d HEHEEH A NIE ZE BEDZIESZ SOBIE WYBIERAŁ A TO NIE PROPONOWALI CI MIEJSCOWOSCI JAK BYLES NA PODPISYWANIU UMOWY?
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    23.04.2015 18:09

    Inne

    Gdzie umowę podpisałem w domu i wysłałem netem tak samo prace trafiłem koleżanka mi pomogła zgłosiłem się i czekałem aż się odezwali. Jakie miasto nie wiem byle nie jakaś dziura. szajs.
    ReviewUserIcon
    do soltysowa

    23.04.2015 17:54

    Inne

    e co ty sie przejmujesz po 50 kobiety jezdza:D ogolnie duzo starszych babeczek;)
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    23.04.2015 17:52

    Inne

    Mam 99 i też jadę o wiek nie ma co się bać A my czekamy Mnie nie wiadomo do jakiego miasta jadę. Pojadę tam gdzie fajniejsi ludzie :D A co do wypłat to pisze dokładnie w umowie kiedy płacą a i zapytać się ich też będzie można.
    ReviewUserIcon
    orchidea

    23.04.2015 17:16

    Inne

    Pytanie do osób które już wyjeżdżały z issp do magazynów - jaki jest przekrój wiekowy wyjeżdżających? Czy mając 40 lat byłabym jedną ze starszych? ;)
    ReviewUserIcon
    soltysowa

    23.04.2015 17:44

    Inne

    orchidea spoko mam wiecej i tez jade...ha ha ale nie powiem tez sie tego obawiam ze bede babcia....
    ReviewUserIcon
    Bees

    23.04.2015 14:52

    Inne

    Był ktoś 2 lata temu na strajku, wypowiadali sie ludzie pare stron w tył i nie będą sie powtarzać:) Ale nastawcie sie że strajku w Edece wogle nie będzie :)
    ReviewUserIcon
    bolo

    23.04.2015 16:43

    Inne

    to bedzie wiadomo czy bedzie strajk 27 albo 28 bo do tej daty zwiazkowcy dali ultimatum a wiec za kilka dni albo jedziemy albo czekamy dalej albo w najgorszym wypadku sie dogadaja i nas wywala
    ReviewUserIcon
    kaz.sko

    23.04.2015 17:34

    Inne

    Witam, mozesz podać stronke na której to wyczytałeś dzieki!!!
    ReviewUserIcon
    Malutka

    23.04.2015 14:37

    Inne

    Hej nie takim tonem,nie bardzo mam czas na czytanie wszystkiego co tu pisza bo nie w jednej firmie szukam pracy a poza tym chyba 2 lata temu tez był strajk i może wtedy ktoś był z tej firmy hmmm?
    ReviewUserIcon
    bolo

    23.04.2015 14:48

    Inne

    Oj Malutka mój ton jest adekwatny do twojego pytania i dokładnie są tu osoby które pracowały dwa lata temu i się wypowiadały ,przykro mi że nie masz czasu ale to twój problem , czytaj forum a dowiesz się wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    Malutka

    23.04.2015 14:20

    Inne

    Powiedzcie czy ktos już dostał wypłacone postojowe i ile na reke wychodzi
    ReviewUserIcon
    bolo

    23.04.2015 14:33

    Inne

    Jezu następna pierwsze umowy podpisane były 01.04 wypłata jest do 20.05 to jak ktoś ci ma napisać czy dostał i ile.Czytać forym proszę
    ReviewUserIcon
    dara

    23.04.2015 14:10

    Inne

    Witajcie.Szukam opini na temat tej firmy,bardziej wyjazdu i umowy ktora dostalam dzisiaj.Czy sa osoby ktore wyjechaly tam do pracy z podpisaniem wczesniej umowy,jak to wyglada ?I czy mozna im zaufac,prosze o jakiekolwiek info.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    bolo

    23.04.2015 14:23

    Inne

    Wiem że się nie chce przeglądać forum ale proszę się cofnąć o kilka stron tu są wypowiedzi osób które pracują ,czekają na strajk,pracowały w issp trochę więcej wysiłu a nie co chwile ktoś pisze żeby coś mu tłumaczyć.
    ReviewUserIcon
    Malutka

    23.04.2015 13:33

    Inne

    Odpisałam :-) jesli to olaolenka
    ReviewUserIcon
    do malutka

    23.04.2015 13:29

    Inne

    napisalam do Ciebie sprawdz w spamie moze
    ReviewUserIcon
    Malutka

    23.04.2015 13:10

    Inne

    Kto był już na takim strajku lub jest dłużej związany z tą firmą proszę o jakiekolwiek info ma [email protected] dzięki
    ReviewUserIcon
    Kamil

    23.04.2015 12:51

    Inne

    ok 9 euro netto, w kolejnym roku rozliczeniowym nadpłatę podatku możesz odzyskać więc dodatkowo z 1k pln wpadnie
    ReviewUserIcon
    nikt

    23.04.2015 12:43

    Inne

    Ktoś zadał dobre pytanie.. Odnośnie podatku. 11,64E na godzinę brutto, ile to jest netto? Jak wygląda sprawa podatku w Niemczech? Która klasa podatkowa i jak jest wymiar tego podatku? Ile z tych 11,64brutto faktycznie widzisz na rękę? Proszę o informację osoby, które znają się na prawie podatkowym w DE.
    ReviewUserIcon
    do swietokrzyskie

    23.04.2015 12:38

    Inne

    a do jakiej edeki masz jechac jakie miasto?
    ReviewUserIcon
    Swiętokrzyskie

    23.04.2015 12:26

    Inne

    Mam pytanie bo o ile Issp pisze że gdy czekamy w PL jesteśmy zatrudnieni u nich na ZUS a jak pojedziemy do Niemiec zatrudnia nas niemiecki pracodawca z niemiecką umową na niemieckich warunkach pracy. Pracowałem w Niemczech w Styczniu i pierwszy raz się z klasą podatkową spotkałem. Ja jestem ciekaw jak to będzie przebiegało tutaj bo z tego co wiem gdy jesteśmy jako kawaler czy panna zostaje nam rzucona 6 klasa podatkowa gdzie miesięcznie zabierają 200 Euro. Czy ktoś z was pracując już w Edece spotkał się z tym i może coś na ten temat powiedzieć.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.