opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 105
    • 106
    • 107
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 15:14

    Inne

    Za postoj w kraju dostajesz pit i rozliczasz sie w kraju .Za prace w Niemczech bedziesz rozliczony w Niemczech .Ludzie czy wy zyjecie w kosmosie i tak podstawowych rzeczy nie wiecie .Dzis znalazlem ze nastepna runda rokowan bedzie 11 maja 2015 . Wiec do tego czasu spokoj będzie... Ktoś wyżej to napisał i chciałem żeby ktoś potwierdził info
    ReviewUserIcon
    B

    27.04.2015 15:03

    Inne

    Witam, temat był już wałkowany na forum, ale zapytam jeszcze raz: Czy ktoś dostał zgodę na wyjazd własnym autem? Jak mnie rekrutowali to zostałem zapewniony, iż jest możliwy wyjazd swoim autem pod warunkiem zgłoszenia się na zbiórkę dla wszystkich i podpisania umowy jak inni. Dzisiaj im się odmieniło, gdyż prawdopodobnie prosto z trasy trafimy nie na kwaterę tylko od razu do pracy w magazynie, a samochodu na polskich blachach miejscowi nie wpuszczą! Więc... planuje ktoś jechać swoim samochodem?
    ReviewUserIcon
    bolo

    27.04.2015 15:25

    Inne

    ja byłem 01.04 swoim autem najpierw pojechałem do Wrocławia na zbiórkie a potem już sam pojechałem na miejsce , nie wiem co znaczy że miejscowi nie wpuszczą czyli co nie wiedziesz na parking Edeki czy o co kaman bo nie rozumiem , a wiadomość że bezpośrednio mamy jechać na magazyn jest dość sensacyjna i mnie zaskakuje . A ja jadę napewno swoim aytem
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 13:35

    Inne

    dobra jestem ślepy na starośc, sorry nie było pytania
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 13:34

    Inne

    Ale do kogo to ? xd
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 13:05

    Inne

    taki problem wkleić link?
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 12:52

    Inne

    Podaj mi link
    ReviewUserIcon
    kar

    27.04.2015 12:58

    Inne

    jest powyżej, wysil się
    ReviewUserIcon
    Mobil

    27.04.2015 09:26

    Inne

    Witam wszystkich... pytanie do was bo kumpel pisał do firmy i nic ,bez odp... w jaki sposób rozliczacie się na koniec roku z pracy za granicą czy firma przez którą jedziecie do pracy wystawia wam na koniec roku pit , czy opłaca zus czy wszystko we własnym zakresie sami zus i sami zgłaszamy się do urzędu i odprowadzamy podatek...
    ReviewUserIcon
    bolo

    27.04.2015 11:18

    Inne

    a skąd takie informacje??? że 11 maja następna runda???
    ReviewUserIcon
    poiu

    27.04.2015 12:24

    Inne

    Jesli potrafisz robic na necie cos innego niz pisac tu glupie komentaze to wejdz na strony zwiazku zawodowego Verdi sie nazywa i poszukaj.Mi to zajelo 10 minut.
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 11:57

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    Młody

    27.04.2015 11:54

    Inne

    Witam, mam pytanie, czy te postojowe 70zl brutto są naliczane także w weekendy?
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 11:29

    Inne

    właśnie nie wiem , ja już się nastawiłem ze jakoś na dniach pojadę
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    27.04.2015 08:39

    Inne

    Dostałem dis taka widomość na mojego meila czy moge sobie miejsce wyjazdu wybrać. Wiec mi napisali że tam gdzie się strajk zacznie tam jedziemy. Koniec i kropka. I to co kolega jeden wyzej napisal jedzie sie do pracy nie na wakacje i jak robisz swoje jest git. Wiem bo pracuje nie od dzis.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2015 07:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    27.04.2015 13:17

    Inne

    Czego nie rozumiesz ze firma nadal robi rekrutację z chwilą jak się zacznie strajk muszą zapewnić miejsca w edece na magazynach pracuje się na 2 zmiany średnia na zmianę to około 130 osób x 2 zmiany = około 260 osób x 5 magazynów = około 1300 osób.Myślę że moje krótkie wyjaśnienie rozwiąże Twoje wątpliwości
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 13:37

    Inne

    Witam ponownie :) Wiesz coś może o tym strajku? Coś koledzy wyżej wspominali że 11.05 dalsze pogawędki będą.
    ReviewUserIcon
    poker

    26.04.2015 20:36

    Inne

    Acha...strajku nie będzie bo Niemcy piszą jakie co niektórzy głupoty tu piszą
    ReviewUserIcon
    tom

    26.04.2015 20:33

    Inne

    Ktoś jedzie z okolic Gorzowa Wlkp na magazyn do Lipska?
    ReviewUserIcon
    poker

    26.04.2015 20:26

    Inne

    Boże kochany....ale s....cie ogniem....a co do umowy ,jeżeli nie wypłacą idziemy do sądu i tyle...a strajku nie będzie
    ReviewUserIcon
    Maciek

    26.04.2015 20:00

    Inne

    Ta, ciekawe gdzie wyjeżdżacie skoro żadnej informacji jeszcze nie było. ;)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    26.04.2015 19:42

    Inne

    Ja z lubuskiego wyjeżdżam! :3
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 16:28

    Inne

    ok spoko jak coś pytaj to co wiem mogę Ci napisać :)))
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 16:26

    Inne

    Dobra więcej pytań nie mam! Wielkie dzięki
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 16:19

    Inne

    Zgadza się. Podawałem. A co do pytania o dojazd do Wrocławia. Ile dostaliście czasu?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 16:25

    Inne

    wyjazd był 31 marca a 29 już wiedziałem o której tylko miałem podac czy z katowic czy z wrocławia jade
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 16:14

    Inne

    odnośnie wynagrodzenia mozesz założyc konto w niemczech albo załóż sobie w polsce walutowe to od ciebie zalezy firma nie narzuca ale postojowe w polsce jak siedzisz bedziesz mial zaplacone na konto zlotówkowe podawałeś już konta firmie
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 16:10

    Inne

    A orientujesz się może jak wygląda wpłata w euro? Trzeba będzie konto założyć w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 16:21

    Inne

    A ile czasu dostaniemy na dojazd do (w moim przypadku Wrocław). W umowie pisze 3 godziny a jak jest faktycznie? TEN ZAPIS DOTYCZY JAK MIESZKASZ W NIEMCZECH TAK JAK MY BYLIŚMY OD TELEFONU 3 GODZ. MIELIŚMY SIĘ WSTAWIĆ W PRACY BARDZIEJ DOTYCZYŁO TO ŻEBYŚ NIE BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU ITD. A MAJA ALKOMATY.
    ReviewUserIcon
    bolo

    26.04.2015 18:02

    Inne

    mi kiedyś napisali że max 10h
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 15:57

    Inne

    Tak widziałem i w pełni się zgadzam. Ja ledwo skończyłem szkole. I nie mam ani języka ani doświadczenia. Więc zostaje mi praca w Polsce za 1500 albo w Niemczech
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 16:06

    Inne

    nie tak ostatnio pracowaliśmy i było 2 chłopaków tez zaraz po szkole i pojechali do Holandii do pracy tam dopiero jest wyzysk pracowali i mieli płacone ze stawki wiekowej zataraniali po 12 godz a za godz okolo 5 e mieli a obok za to sama robote dostawali po 9 przyjechali do niemiec na komisjonerke oczywiscie za 8,5 i pracuja sobie spokojnie jak liczylismy po odliczeniu mieszkania wyzywienia i dojazdow do pracy około 750do 900 e zostawalo na reke więsz początki są trudne ale potem podszlifujesz język nabierzesz doświadczenia i możesz przebierać w ofertach i negocjować stawki.a tu ci dają taką mozliwość nauczyć się języka i zdobyc doświadczenie
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 15:53

    Inne

    A ile czasu dostaniemy na dojazd do (w moim przypadku Wrocław). W umowie pisze 3 godziny a jak jest faktycznie?
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 15:47

    Inne

    Wielkie dzięki z informacje. Nie wiesz może ile taki strajk może trwać? Bo nie wiem czy jest sens jechać na 3 dni i wracać
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 15:55

    Inne

    Trudno jest powiedzieć z tego co wyczytałem to pogotowie mają zaplanowane do 31 marca 2016 roku ale nie sugeruj się tym możesz pracować tak jak pisałeś 3 dni możesz pracować 3 miesiące a możesz i dłużej nawet jest tak że po takich projektach mozesz zostac zatrudniony przez firmę i tam zostac napiszę Ci tak najważniejsze zebyś miał w papierach że juz pracowałś wtedy juz masz łatwiej znaleść pracę ta firma akurat Ci to umozliwia nabyć doświadczenie i masz można powiedzieć otwarte drzwi nie myśl tylko pod względem ekonomicznym przejrzyj ogłoszenia w większości poszukują z doświadczeniem
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 15:38

    Inne

    od zamieszkanie będzie około 180 km do pracy nie pracowałem dla edeki ,ale w innej firmie jako komisjoner stawka jest kusząca bo wszędzie jest 8,5 euro napisze Ci tak jeżeli jedziesz do pracy a nie na wczasy to zarobisz jak dojdzie do świadczenia pracy (do strajku w edece) to po tym projekcie mozesz zostac przerzucony na inny projekt , jeżeli robisz swoje to nikt się nie będzie czepiał. Zasady maja proste i przejrzyste.Ja juz byłem na paru projektach z tej firmy są wypłacalni i tak jak pisałem robisz swoje nie szukasz wrażeń to jest ok.Napewno się trafią jak na taka grupę ( około 150 osób) wczasowicze i imprezowicze którzy uwazają że firma im zrobiła wakacje ale zazwyczaj kończą żle i drogo ich to potem kosztuje
    ReviewUserIcon
    kamill

    26.04.2015 15:30

    Inne

    I miałeś te 7 dni postojowego po czym poszedles do pracy?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 15:47

    Inne

    nie wróciliśmy do polski jak chcesz być na bieżąco co się dzieje to poniżej dam ci linki 1. edeka (usunięte przez administratora) na chwilę obecną rozmowy mają się zacząc 28 i moze byc tak ze mozemy jechac
    ReviewUserIcon
    kamil

    26.04.2015 15:27

    Inne

    Tak się zastanawiam jak daleko jest do edeki z miejsca zamieszkania. I ile pracowałeś w edece?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 15:23

    Inne

    masz powyżej link miejsca zakwaterowanie, napisz co cie dokładnie interesuje postaram ci odp
    ReviewUserIcon
    kamil2259

    26.04.2015 15:20

    Inne

    A w gocscheim wie ktoś jak tam wygląda?
    ReviewUserIcon
    pracoholik

    26.04.2015 15:04

    Inne

    Dzięki za info...mam pracować w magazynie Edeki ,daleko jest od domków a piszesz o filmiku wrzuciliście go w net do obejrzenia?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 15:15

    Inne

    ale to dotyczy wyjazdu do Gochsheim a mieszkac będziemy Nentershausen a nt. Lipska nie jestem w stanie Ci napisać
    ReviewUserIcon
    Pracoholik

    26.04.2015 14:12

    Inne

    A ktoś coś o magazynie logistycznym Edeki w Lipsku? i kwaterach? może adres itp. jakieś fotki czy filmy ,ogólnie warunki..........
    ReviewUserIcon
    krolik

    26.04.2015 13:56

    Inne

    Czyli byłaś/ byłeś rok temu z tą firmą w Niemczech... Jak warunki pracy po ilu mieszkamy na miejscu?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 14:24

    Inne

    byliśmy od 31 marca do 7 kwietnia tego roku tam na postojowym i zjechaliśmy na tym filmiku jest pokazane jakie warunki mieszkaniowe i faktycznie takie ( kuchnia w mikrofale,toster,ekspress do kawy ,naczynia sztuce szklanki wszystko jest) 6 osób w domku po 2 osoby w pokoju z netem trochę problem jest ale nie łapie w domku trzeba wychodzić na zew. 3 euro tydzień kosztuje a do sklepu edeki,poczta,piekarnia jest niedaleko.
    ReviewUserIcon
    slawek

    26.04.2015 12:22

    Inne

    ktos z lubelskiego sie wybiera do edeki
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    26.04.2015 13:46

    Inne

    Tak z tego co wiem 3 osoby tylko ze do Gochsheim a mieszkac będziemy Nentershausen tu masz link juz tam bylismy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    alitask

    26.04.2015 18:53

    Inne

    Jadę z lubelskiego z Annopola powiat Kraśnik,a Ty skąd jedziesz?napisz na maila [email protected]. Tadeusz
    ReviewUserIcon
    do ee

    26.04.2015 09:46

    Inne

    5 euro powinno starczyc na dzien chyba ze masz wygorowane jakies posiłki to do 10 euro
    ReviewUserIcon
    eee

    26.04.2015 08:36

    Inne

    Hej ...pytanie do tych którzy jeździli do Niemiec ...ile euro przeznaczacie na dzień żeby z głodu nie paść ....
    ReviewUserIcon
    ***

    26.04.2015 10:52

    Inne

    Zycie jest tam mega tanie, kiedy zarabiasz w euro. Chociaz na polskie tez udowodnili ze wcale nie jest drozej. Idac do Lidla czy Netto kupisz duzo za 5e, idzac do Edeki juz nie tak dużo ;)
    ReviewUserIcon
    yoo

    26.04.2015 02:07

    Inne

    Związkowcy dali czas do 28 kwietnia,może strajk będzie, może wogle nie będzie,ale...Nastawcie sie na majówke w Niemczech, i nie pijcie za dużo:)
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    25.04.2015 23:47

    Inne

    A czyli oni maja takie busy po 9 osobo Tak jak mieli i w tamtym roku . NO ja sobie czekam a co tam placa za kazdy dzien a oprocz tego moge na czarno robic u siebie w miescie ale to po dlugi weekendzie bodajrze dopiero. A jesli i to nie to mam konkret na Anglie tylko tam posrednik zdziera za nocleg 100 f tygodniowo chyba ich cos pop... jak mi ktos mowil ze tyle to chyba za aparatment a normalny pokoj gora 70 funtów. A ty pierwszy raz do edeki :) Pozdro
    ReviewUserIcon
    nelo

    25.04.2015 23:35

    Inne

    Mi nie powiedzieli gdzie jade , ale zaproponowali ze bede kierowcą pojade do niemiec ich samochodem i woził ludzi do pracy i pozniej na domek mieszkalny płacą 100 euro więcej za msc :) bo powracają koszt mieszkalny. I stwierdzilem ze jak do 5 nie jade to lece gdzies inndziej. Bo juz za dlugo czekam.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    25.04.2015 23:22

    Inne

    A ja pierwsze słyszę że Czechy. Zgodnie z tym co rozmawiałem z panią z biura i to co mi napisała " Gochsheim, Marktredwitz, Hof, Borna, Schwabach" Mam takie miasta do wyboru. Kij gdzie się pojedzie bo zawsze się czubki trafią. Robisz w pracy swoje i byle do końca. I ja tu mam termin do 15.07 o ile się coś nie zmieni. A kto gdzie jedzie ???

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.