opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 104
    • 105
    • 106
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bus

    29.04.2015 07:10

    Inne

    jedziemy dziś
    ReviewUserIcon
    Malutka

    28.04.2015 20:37

    Inne

    Witam czy ktoś może tnie 2-go w okolice Dortmundu do pracy?
    ReviewUserIcon
    smutna

    29.04.2015 07:59

    Inne

    Witam,ja nadal czekam ,od dwóch dni z firmy nikt się nie oddzywa,też chcialabym już jechac,ale nadal czekam na jakąkolwiek wiadomość,a skąd masz mieć wyjazd?Pozdrawiam i miłego dnia życzę
    ReviewUserIcon
    Malutka

    29.04.2015 08:51

    Inne

    Jedziemy własnym autem na inny projekt do Dortmundu
    ReviewUserIcon
    Adrian

    28.04.2015 20:29

    Inne

    Poda mi ktoś numer telefonu na który trzeba odpisywać, że nadal oczekuje? Zmieniłem telefon a numeru nie zapisałem....
    ReviewUserIcon
    brunetka

    28.04.2015 12:36

    Inne

    Nie liczy sie praca a płaca
    ReviewUserIcon
    marek

    28.04.2015 14:15

    Inne

    No wiesz z takim podejściem to są zawody dużo płatne hehehe
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2015 12:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kaśka

    28.04.2015 12:33

    Inne

    bardzo ambitna praca
    ReviewUserIcon
    franek

    28.04.2015 12:29

    Inne

    jeszcze trzeba umieć czytać hahaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2015 12:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    28.04.2015 12:35

    Inne

    jest bardziej ambitna bo siedzi za 59,93 :))))))))
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    28.04.2015 12:54

    Inne

    w kwestii przypomnienia oceniasz kogoś kto kim jest a sam jedziesz na tym samym wózku chyba że ten wpis przyjmiemy jako samokrytyka :))) to rozumie emocje Cię poniosły
    ReviewUserIcon
    majka

    28.04.2015 12:27

    Inne

    dokładnie ręce opadają do takih ludzi
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2015 12:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    k1

    28.04.2015 12:22

    Inne

    chłopie płacą ci za to że siedzisz w domu i jeszcze ci źle. typowa Polska ciągłe narzekanie !
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    28.04.2015 12:26

    Inne

    w umowie masz napisaną odpowiedz czy dostaniesz jak to piszesz cyt... sianko... czy nie podpowiem Ci tylko żebyś się nie zamotał załącznik nr 2 punkt 5
    ReviewUserIcon
    Aga

    28.04.2015 12:09

    Inne

    Mogę dać namiary do Francji oferta dla 2 osób warunek konieczny- samochód,Niestety ja nie mogę jechać własnym autem.Zbiory rzodkiewki wyjazd-04 maj praca do końca sierpnia ,być może dalsza współpraca. osoby z woj łódzkiego
    ReviewUserIcon
    dddddd

    28.04.2015 12:00

    Inne

    Do 5 maja będą rozmowy, ale mogą się przedłużyć. Jest też możliwość, że dojdą do porozumienia.
    ReviewUserIcon
    marek

    28.04.2015 11:21

    Inne

    mi pani powiedziała że będą dzwonić jak by się coś wydarzyło. więc czekam.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    28.04.2015 11:14

    Inne

    do mnie dzwoniła wczoraj i powiedziałą, że od wczoraj
    ReviewUserIcon
    Dawid

    28.04.2015 11:07

    Inne

    dzisiaj do mnie dzwonila Pani z ISSP powiedziala mi ze od dzis do 5 maja trwaja rozmowy i bardzo prawdopodobne ze w tym terminie wyjedziemy
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    28.04.2015 09:51

    Inne

    Wez sobie budownalne kup wygodniejsze sa a buty tak musza byc z blacha :)
    ReviewUserIcon
    big

    28.04.2015 09:39

    Inne

    Czy ktoś się orientuje jakie ciuchy do magazynu edeki ,buty z noskiem to wiem a ubranie codzienne np.dzins i t-shirt ,czy muszę mieć tupu budowlane z szelkami i flanele itp. NA MAGAZYN LOGISTYCZNY W LIPSKU ...Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    27.04.2015 22:39

    Inne

    Do mnie dzis dzwonili pytalem sie i od dzis zaczely sie rozmowy zwiazkow Resztyn nie wiem bo nie mowil. Bedzie tak ze dzien wczesniej sie dowiemy o konkret i jedziemy. A co do umowy ja nie wiem czy teraz mozna w tym momencie ja zerwac. Okres wypowiedzenia 7 dni. Ide jutro do biora pracy i dowiem sie czy oni mnie sami wyrejestrowali czy sam musze.
    ReviewUserIcon
    gość

    28.04.2015 07:12

    Inne

    Juz od paru lat Pracodawca nie wyrejestrowuje. Musisz sam to zrobić, takie są przepisy.
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.04.2015 21:15

    Inne

    Tą umowę konsultowałam z radcą prawnym w PUP.Ja proponuję poświęcić trochę czasu i sprawdzić to osobiście,podczas trwania umowy jesteś do dyspozycji agencji ,więc nie możesz być do dyspozycji PUP a statut bezrobotnego zobowiązuje Cię do tego.Po za tym osiągasz dochód co za tym idzie należy opłacić składki i podatek -oczywiście to jest rola agencji.A jeśli chodzi o umowę tam jest dużo dziwnych rzeczy.Trzymam kciuki oby się wam udało gdzieś jechać i zarobić.
    ReviewUserIcon
    poiu

    28.04.2015 09:02

    Inne

    No i co po konsultacjach z prawnikiem tyle samo wiesz co przed.Umowa jest jak kazda inna w agencjach pracy.A kazdy czyta i wie co podpisuje.Tyle Mi powiedzial znajomy prawnik.Wiec czytac,czytac i jeszcze raz czytac ze zrozumieniem oczywiscie.Ale z tym wiekszosc tu ma problemy czytajac wpisy.
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.04.2015 19:57

    Inne

    Ja zrezygnowałam nie zdecydowałam się podpisać umowy. Jeżeli jesteś zarejestrowana w PUP to masz obowiązek zgłosić zatrudnienie się w agencji , i okazać umowę .
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    27.04.2015 20:10

    Inne

    Proponuje czytać umowę ze zrozumieniem &2 i &3 umowy Po pierwsze mamy umowe pośrednictwa pracy & 3 wyraźnie mówi że agencja nie zatrudnia Kandydata
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.04.2015 19:26

    Inne

    I co teraz jesteś wyrejestrowana?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 19:18

    Inne

    ja byłam
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.04.2015 19:07

    Inne

    Witam ja nie wchodzę to.Czy ktoś przed podpisaniem umowy był zarejestrowany w urzędzie pracy? Życzę wam powodzenia,będę śledzić wpisy jestem ciekawa czy coś w końcu z tego będzie.
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 18:36

    Inne

    Z ISSP zadzwonili i zaproponowali na magazyn w okolice Dortmundu
    ReviewUserIcon
    tajak

    27.04.2015 18:31

    Inne

    Jakie te oferty masz? Skąd?
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 18:11

    Inne

    Dziękuje ale z tego co zdążyłam się zorientować to nie DHL
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 18:05

    Inne

    No do mnie dziś zadzwonili i zaproponowali,wstępnie jestem zainteresowana bo już się nasiedziałam na wolnym:-)
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 17:59

    Inne

    Zależy co w rozumieniu tej dziewczyny jest ciężka praca...
    ReviewUserIcon
    bolo

    27.04.2015 18:08

    Inne

    nie wiem nie drążyłem tematu ale życze powodzenia
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 17:56

    Inne

    Nie na strajk,najprawdopodobniej na rok
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 17:41

    Inne

    Nie,nie spokojnie,zdecydowaliśmy się na inny projekt,który nam zaproponowali,tez na magazyny ale koło Dortmundu
    ReviewUserIcon
    bolo

    27.04.2015 17:56

    Inne

    na DHL? słyszaem jak byłem w Czechach to jedna laska już tam kiedyś była i mówiła że bardzo ciężko tam jest.
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 18:24

    Inne

    No co ja mogę...wiem to denerwujące,ja to już też chyba z 5 ofertę mam w ciągu dwóch tygodni,co jedna to lepsza a jak potem ruszę niebo i ziemię to się okazuje... Kolorowo nie ma
    ReviewUserIcon
    bolo

    27.04.2015 17:38

    Inne

    czyli co powiadomili was z issp w Katowicach że jedziecie drugiego do pracy w Edece???
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.04.2015 17:36

    Inne

    Kiedy was poinformowali o wyjeździe
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.04.2015 17:31

    Inne

    Właśnie nie mam pojęcia skąd takie info
    ReviewUserIcon
    smutna

    27.04.2015 17:29

    Inne

    Witam,ja tez czekam i czekam na wyjazd z Katowic,dzisiaj miałam ciszę w eterze,a tu czytam że wyjazd 02.maja???????
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 09:07

    Inne

    malutki szczegół bym do tego dodał cyt:...że nie dostaniesz wynagrodzenia... ale za miesiąc w którym złożyłeś wypowiedzenie jeżeli złożysz w maju to za ,kwiecień dostaniesz, ale również musisz brać pod uwagę & 7,8,11,12 umowy - co do tych punktów trudno mi powiedzieć jak agencja do tego podejdzie, może Cię obciążyć kosztami np. tłumaczeń dokumentów ale nie musi
    ReviewUserIcon
    szykujacy sie do drogi

    01.05.2015 15:17

    Inne

    Ja jade 3go maja - Drezno
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 17:28

    Inne

    A skąd jedziesz malutka
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 17:34

    Inne

    Z Katowic
    ReviewUserIcon
    Malutka

    27.04.2015 17:19

    Inne

    My się chyba zdecydujemy na wyjazd 2-go
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 16:25

    Inne

    2 maja? Już wam powiedzieli kiedy?
    ReviewUserIcon
    szykujacy sie do drogi

    27.04.2015 16:23

    Inne

    Mam pytanie czy ktoś coś wie gdzie gr. z Katowic jedzie 2 maja ??? Do jakiej miejscowości ??? - bo ów jegomość na spotkaniu g...no wiedział
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 16:21

    Inne

    Z Żar. Lubuskie
    ReviewUserIcon
    B

    27.04.2015 15:45

    Inne

    To mogę potwierdzić, bo tam mi napisało ISSP iż "PRAWDOPODOBNIE" będzie tak, że z autokaru prosto do magazynu pracować... hehehe nie zdziwię się jak po skończonym pierwszym dniu pokażą nam "tu są wasze kalimaty kładźcie się, a jutro zaczynamy o 6.00" :) ok koniec mam nadzieje żartów... wracając do tematu napisali mi, że jeśli chodzi o auto to okaże się wszystko gdy będzie znany termin wyjazdu i czas na dojazd ale... cyt. e-mail: "szanse na pojechanie swoim samochodem są niskie". Ja mam do wrocka jeden pociąg na dobę, który jedzie 11h dlatego ja i moi kuple koniecznie chcemy jechać autem. Pozdro
    ReviewUserIcon
    kamil

    27.04.2015 15:17

    Inne

    Też chciałem jechać swoim autem i też mi powiedzieli ze mogę ale muszę przyjechać na zbiórkę. Ale potem pani zadzwoniła żeby sprawdzić dyspozycyjność i zadałem to samo pytanie i powiedziała ze nie ma takiej możliwości
    ReviewUserIcon
    ***

    27.04.2015 16:19

    Inne

    Kamil a skąd jesteś?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.