opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 103
    • 104
    • 105
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 13:06

    Inne

    na myśli miałem ze listy osób się zmieniają ze względu rezygnacji osób,lub które nie potwierdziły dyspozycyjności a odnośnie pracy z doświadczenia wiem że na pewno przy takiej dużej grupie będą dziękować za współpracę przyczyny różne ale najczęściej to alkohol, nie przychodzenie do pracy, kradzieże, wiesz część osób potraktuje ten wyjazd jako wakacje przy których można sobie dorobi, a odnośnie alkoholu wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć jakieś normy przyzwoitości ( jeżdżę z ta firmą parę lat jeszcze nikt mi nie zwrócił uwagi za spożywanie alkoholu ale nie piłem żeby paść, nie szukałem wrażeń, nie demolowałem domu itd. oczywiście nie w pracy ) jeżeli do pracy przychodzi się trzeźwy,i robisz swoje o nikt się Ciebie nie czepi
    ReviewUserIcon
    do marta

    30.04.2015 12:59

    Inne

    Marta kiedy umowe podpisalas?
    ReviewUserIcon
    Darek

    30.04.2015 12:56

    Inne

    Witam........ czekam na wyjazd do magazynu Edeki ,pyt. jak tam jest z wolnym czasem chodzi mi o wyjście na miasto ,sklepy ,wieczorem kawiarnia -bar lub na miejscu drink piwo oczywiście z umiarem i co z sob. i niedz.
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 13:07

    Inne

    do jakiej miejscowości jedziesz
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 12:33

    Inne

    w Gochsheim około 40/60 taki stosunek mniej więcej był ale tym się nie sugeruj ponieważ non stop są zmiany na pewno nie będziesz sama:))))
    ReviewUserIcon
    Aga

    30.04.2015 12:30

    Inne

    może ktoś ma sprawdzonego przewoznika - tanie busy z łódzkiego do Angli lub wolne miejsce w aucie dla 2 osób . Ewentualnie wspólna jazda na lotnisko do Katowic.
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 12:18

    Inne

    DO JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI JEDZIESZ???? jeżeli do Gochsheim to Ci powiem ile było w kwietniu
    ReviewUserIcon
    Marta

    30.04.2015 12:25

    Inne

    Do Lipska ,ale podejrzewam że w Gochsheim może być podobnie więc była bym wdzięczna za info.....a może ktoś z was był w Lipsku?
    ReviewUserIcon
    do Marta

    30.04.2015 12:14

    Inne

    Marta jest duzo kobiet nie martw sie /:)kiedy umowe podpisalas?
    ReviewUserIcon
    Marta

    30.04.2015 11:56

    Inne

    Mam pytanie odnośnie ilości kobiet na magazynach Edeki ,bo coś czuję że będę się czuła samotnie ,proszę o odp. w % chyba tak będzie najlepiej ........dzięki
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 12:16

    Inne

    napewno samotna nie będziesz:))) trudno jest określić %
    ReviewUserIcon
    kamil

    30.04.2015 11:17

    Inne

    witam. jestem zainteresowany. prosze o kontakt na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    do AGa

    30.04.2015 11:16

    Inne

    podasz namiary chetnie skorzystam
    ReviewUserIcon
    XXXX

    30.04.2015 11:16

    Inne

    Kto pracuje to wie o kim....
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.04.2015 11:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 11:16

    Inne

    Jak możesz to podaj namiary
    ReviewUserIcon
    do XXXX

    30.04.2015 11:09

    Inne

    to wiadomo nigdy nie masz mozliwosci chyba ze niemiec sobie wybierze kiedys za kilka lat.. Jak ktos potrzebuje kasy to bedzie robil i sie starał
    ReviewUserIcon
    do xxxx

    30.04.2015 10:53

    Inne

    to czemu tam dalej pracujesz jak tak jest do (usunięte przez administratora) br /> nie chcesz chyba zeby ludzie przyjezdzali poprostu bo caly czas nabor trwa
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.04.2015 09:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    30.04.2015 10:32

    Inne

    jak możesz to napisz coś więcej nt. projektu
    ReviewUserIcon
    dron

    30.04.2015 09:10

    Inne

    Nie dogadali się ale dali sobie czas do 27 maja i chcą wywierać nacisk na pracodawcę...ciekawe
    ReviewUserIcon
    B

    30.04.2015 10:29

    Inne

    skąd ta informacja? Możesz podać źródło?
    ReviewUserIcon
    ja

    29.04.2015 23:01

    Inne

    Jedzie ktoś z Rybnika?
    ReviewUserIcon
    dd

    29.04.2015 20:09

    Inne

    serio ja już też myślę nad zerwaniem umowy, podpisałem umowe zaraz na początku kwietnia i mnie już wykręca od tego nieróbstwa, ale poczekam do końca miesiąca, zeby chociaż dostać te pieniądze
    ReviewUserIcon
    gość

    30.04.2015 07:33

    Inne

    To musisz do 20-ego maja zgodnie z umową wytrzymać, póki wypłata nie wyjdzie, a nie do końca miesiąca.Nikt Ci za siedzenie do końca kwietnia nie zapłaci jak wypowiesz umowę, bo wtedy potwierdzasz swoją nie dyspozycyjność i nie należą Ci się pieniądze.
    ReviewUserIcon
    kamil

    29.04.2015 19:13

    Inne

    wyśle mi ktoś link na emaila do facebooka, gdzie są te informacje o strajku? Z góry dzięki. [email protected]
    ReviewUserIcon
    bbbb

    29.04.2015 18:22

    Inne

    a czy ktoś wie czy dwa lata temu też ludzie jechali bądz mieli jechać odrazu na magazyny edeki czy najpierw pojechali do na domki
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    hmm

    29.04.2015 17:38

    Inne

    a jak myslicie wyjedziemy?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    29.04.2015 15:57

    Inne

    Jestem z Lubuskiego Babimost 40km od Zielonej góry pisać meile [email protected] Do Mnie tez nic nie piszą nie dzwonią itp.
    ReviewUserIcon
    kamil

    29.04.2015 16:03

    Inne

    Sprawdz w spamie, bo Twoja wiadomosc do mnie tam wlasnie trafiła.
    ReviewUserIcon
    bolo

    29.04.2015 15:53

    Inne

    Olej to za to do mnie dzwonią i piszą co drugi dzień
    ReviewUserIcon
    kamil

    29.04.2015 15:50

    Inne

    Nie wiem co jest, nie dzwonili od piątku, nie odpisują na email. jakies propozycje?
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    29.04.2015 14:51

    Inne

    moim zdaniem jeżeli dojdzie już do świadczenia pracy to raczej trzeba się szykować max do końca sierpnia ( wakacje okres urlopowy itd..)
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    29.04.2015 14:08

    Inne

    to nie jest tak umowe masz z issp na dyspozycje do 15 lipca w tej umowie masz załącznik w której jak dojdzie do pracy niemiecka agencja P3 podpisze z Toba umowę o prace proponują na rok ale tym nie trzeba się sugerować bo będziesz jeżeli dojdzie do pracy pracował na okres strajku z tego co się orientuje to po zakończeniu strajku mogą Ci zaproponować dalszą pracę, inny projekt, albo podziękować za współpracę
    ReviewUserIcon
    bolo

    29.04.2015 14:24

    Inne

    to oczywiście racja ale pewnie gdyby pracownicy trwali cały czas w pogotowiu strajkowym to pewnie by nam przedłurzyli
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2015 13:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zyz 1234

    29.04.2015 13:49

    Inne

    jutro będą informacje odnośnie edeki bo jutro mają 2 turę i co ustalą , Edeka oprócz indywidualnych rozmów z pracodawcą również prowadzą rozmowy w ramach sekcji branżowej handlu hurtowego- mają tam 1 przedstawiciela ( pozostali przedstawiciele to są z rewe, netto itd), więc rozmowy reprezentantów pracowników trwają na 2 płaszczyznach dlatego podawane są rózne terminy dalszych negocjacji a przewidywany efekt może być taki jeżeli branża będzie strajkować to może on trwać krótko a jeżeli zastrajkują pracownicy edeki to mozze trwać długo tym bardziej że edeka ogłosiła pogotowie strajkowe od 1.04.2015 do 31.03.2016 roku.Dlatego nikt nie jest w stanie określić kiedy.
    ReviewUserIcon
    bolo

    29.04.2015 13:56

    Inne

    no to było by super gdyb tak edeka zafundowała nam cały rok pracy bez pracy i zato nam zapłacili choć z drugiej strony wolałbym pracować i trochę więcej zarabiać
    ReviewUserIcon
    kamil

    29.04.2015 13:16

    Inne

    Witam , ja nie wiem czy coś jest nie tak, czy coś ominąłem , ale od piątku 0 sms, emaili, telefonów ze strony issp. tez jade do Wrocka a potem do gosheim . Czy jest ktoś w takiej sytuacji?
    ReviewUserIcon
    CK

    29.04.2015 12:29

    Inne

    Hej jest tu kto z Lubuskiego okolice Gorzowa Wlkp z planowanym wyjazdem ze Szczecina do Lipska... okolice Gorzowa Wlkp
    ReviewUserIcon
    B

    29.04.2015 12:27

    Inne

    ja jadę 3-osobową ekipą z Zamojszczyzny. Wrocław dla mnie to będzie równo połowa drogi do Niemiec. A najlepsze jest to, że Pani mi dzisiaj znowu potwierdziła, że prawdopodobnie z autokaru prosto do pracy! :D
    ReviewUserIcon
    maciek

    29.04.2015 12:15

    Inne

    skąd jedziesz że masz 10h? Ja mam niewiele mniej bo 8. Będzie ciekawie.
    ReviewUserIcon
    dd

    29.04.2015 12:51

    Inne

    te 8 godzin masz na dojazd do Niemiec czy na zbiórke ?
    ReviewUserIcon
    Maciek

    29.04.2015 14:03

    Inne

    8 h mam do wrocławia na zbiórkę
    ReviewUserIcon
    ;)

    29.04.2015 11:40

    Inne

    to ile was jedzie/?
    ReviewUserIcon
    do B

    29.04.2015 11:25

    Inne

    a gdzie masz jechac jaka miejscowosc? a cos pani Ci powiedziala ze napewno bedzie wyjazD?
    ReviewUserIcon
    B

    29.04.2015 11:37

    Inne

    w kwestionariuszu napisałem, że do Gochsheim, ale kto to wie jak to będzie wyglądać. A odnośnie pewności wyjazdu... jak poczytałem postulaty związkowców... hehehe :D ich pracodawca na bak się na to nie zgodzi, dlatego jestem już spakowany.
    ReviewUserIcon
    B

    29.04.2015 11:15

    Inne

    tak mi Pani przez telefon dzisiaj powiedziała, że będzie to około 10h na dotarcie. Dlatego pewnie bym się na tą robotę nie zdecydował jakby na początku mi powiedziano, że nie można swoim autem. No cóż będzie ciekawie... :)
    ReviewUserIcon
    kaja

    29.04.2015 10:55

    Inne

    do poiu a mozna miec drugie zatrudnienie?
    ReviewUserIcon
    poiu

    29.04.2015 11:05

    Inne

    Poczytaj umowe.Mozesz pracowac na 5 etatach nawet.Tylko masz byc dyspozycyjny w ciagu 3 godzin do wyjazdu.Ja to ogarnalem tak ze w ciagu gora 2 godzin moge wyjezdzac.
    ReviewUserIcon
    do poiu

    29.04.2015 10:33

    Inne

    masakra... myslalam ze w majcu poczatkiem sie wszystko rozwiaze czy tak czy nie
    ReviewUserIcon
    Piotr

    29.04.2015 11:09

    Inne

    a skąd wiesz, że będziesz miał 10h na dotarcie do Wroca ?
    ReviewUserIcon
    tosia

    06.05.2015 19:08

    Inne

    Witam , proszę podać link dotyczący strajku w edeku , z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Bos

    29.04.2015 09:04

    Inne

    Sopko jeśli chodzi o EDEKE to raczej do 5 maja nic się nie urodzi z wyjazdem sądząc po związkowym facebooku (usunięte przez administratora) Z tego co w niemieckim się orientuję to do 5tego maja głosują w sprawie strajku.
    ReviewUserIcon
    poiu

    29.04.2015 10:19

    Inne

    Na facebooku zwiazkowym verdi pisza ze nastepna tura rozmow jest 27.05.2015
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    29.04.2015 08:08

    Inne

    No a skad wiadomość że 2 Maja wyjazd ???
    ReviewUserIcon
    Po

    29.04.2015 07:30

    Inne

    chyba do Honolulu
    ReviewUserIcon
    Kamil

    29.04.2015 07:29

    Inne

    Do mnie nikt nie pisał i nie dzwonił od piątku

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.