Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

bom

Spoko pracodawca

romo

Dobrze mi się pracuje w tej frmie. Traktują mnie z szacunkiem, zarobki ok. Praca nie jest lekka, ale nie przyszedłem tu na wakacje, tylko do pracy

Była pracownica call center

Jest opieka medyczna Medicover, w pakiecie nie masz nawet psychiatry, a pracując na tym stanowisku, na pewno Ci się przyda.

Wiesz czy na stanowiskach biurowych wynagrodzenie wygląda tak samo? Najniższa krajowa + prowizja, czy jednak tej prowizji nie ma?

szernik

Dla mnie firma jest dobra. Dużo pracy, ale nie przychodzę tu odpoczywać:)

nelok

Pracowałem tam rok. Bardzo fajna ekipa. Praca nie jest lekka, ale do pracy przychodzi się pracować, a nie obijać. Pieniądze zupełnie w porządku, warunki też.

Weronika

@szarak - czy mógłbyś podać więcej szczegółowych informacji o pracy w Getin Bank? Każda osoba zainteresowana podjęciem zatrudnienia skorzysta na Twoim doświadczeniu.

szarak

Bardzo dobra, rozwojowa firma.

WeronikaZ

mi szczesliwym trafem udalo sie tu przeniesc do wawy z wroclawia, milo ze da sie tu dogadac by nawet podczas takich zakretow zyciowych jak przeprowadzka moc dalej pracowac. umowa i warunki jak najbardziej w porzadku, praca dajaca satysfakcje

Mania

Ja pracuję tu od marca i cieszę się, że tu trafiłam. Pracuję w wyuczonej branży, rozwijam się w tym kierunku, warunki pracy również są zadowalające. Dzięki super kolegom z pracy szybko się zaklimatyzowałam. Pozdrawiam ekipę GB! :)

drozd

Pracuję tu już 2 lata i jestem zadowolony. W zasadzie nie mam na co narzekać

bp
@drozd

dwa lata a obecnie pracujesz w cc za minimalną krajową? To Cię zadowala?

Sesuisdesole

o ludzieee .. dlugo zwlekalam z opinia, ale moja rozmowa kwalifikacyjna stala sie hitem podczas spotkan towarzyskich, wiec i z Wamj sie podziele. Jeden z powaznych panow, ktory mnie rekrutowal (byl jeden powazny pan i jedna powazna pani - bo i tez posada o ktora aplikowalam byla bardzo powazna - concierge- imagine) postanowil sprawdzic moja znajomosc jezyka angielskiego (znam 3 jezyki na poziomie zaawanoswanym 3-krotnie bardziej od jego rodzimego-polskiego- zapytacie dlaczego szukalam takiej posady? ogloszenie zachecalo, poza tym czlowiek sam nie wie, szczegolnie gdy mlody czlowiek przeprowadza sie do Warszawy- miasta wielkich szans, w szukaniu swojego przeznaczenia zawodowego) czytajac z kartki zdanie: What would you do (czyta z kartki) if you (czyta z kartki) had won a million (podnosi wzrok z kartki)? tak wiec idioto odpowiadam Ci szczerze: napewno nie siedzialabym naprzeciwko Ciebie - nawet jako klient - bo jestes zbyt durny na to abym mogla powierzyc Ci rezerwacje wizyty w SPA... Uwazam, ze osoby rekrutujace obrazaja aplikantow i chce,zeby mialy swiadomsc tego ze tak naprawde sa duzo mniej kompetetni, pomimo to ze jakos sie w pracy utrzymuja (underdesk manager???). Jak wspomininalam, duzo czasu uplynelo od rzeczonej rozmowy i chcialabym zachecic Was, przyszlych aplikantow, zebyscie mieli riposte przygotowana - odpowiednio glupia do glupio zadanego, sformuowanego, wypowiedzianego i nieadekwatnego pytania. TYm osobom nie zalezy na Twojej kreatywnej odpowiedzi - z reszta, nie zrozumieliby w jezyku obcym ;) - a co chcieliby uslysec - nie mam pojecia -moze business insider podpowie?! Szczerze zycze Wam powdzenia. Wiem jak trudno jest dopasowac sie do absurdalnych oczekiwan pracodawcow. Ja znalazlam wymarzona prace z idealnymi, kompetentnymi szefami. Wy tez znajdziecie. Nie pozwolcie tylko tym malym doprowadzic sie do ich poziomu. Powodzenia ;)

Weronika

Wiecie, że Getin Bank jest również otwarty na studentów? Pod tym linkiem możecie przeczytać więcej o programie staży oraz praktyk oferowanych przez Bank http://nabankdynamiczni.pl/studenci/praktyki-i-staze

Abcd

W poniedziałek mam iść na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracownik infolinii. Praca ma byc niedaleko stacji metra imielin. Mam pytanie do obecnych pracownikow: jaką oferują podstawę? I kto tam pracuje?ludzie na poziomie czy jak w większości call center zatrudniają patologię?

Leibstandarte_Division
@Abcd

1.Nie koło stacji Imielin , a Natolin...Chyba , że lubisz długie spacery.Od stacji metra Natolin do HQ Infolinii jest ok 10 min świńskim truchtem.Jeżeli złapiesz spod stacji autobus , to na miejscu jesteś w ok 2-3 min -przystanek jest pod firmą. 2.Zabierz jakieś żarcie ze sobą - niedaleko jest wprawdzie Carrefour Market , ale za cholerę nie wyrobisz się na przerwie na trasie firma-market-zakupy-firma. Chyba , że nazywasz się Usain Bolt- to się wyrobisz :) Taktykę przynoszenia własnej paszy zalecam od początku - w ciągu dnia rano przyjeżdża Pan Kanapka , ale na popołudniowo-wieczornej zmianie....Cóż - nie masz jedzonka? Możesz się pożywić miłością / powietrzem , albo smakołykami z automatu. :) 3.Kawa , herbata...tak samo zalecam przynosić własną.Legenda głosi , że kiedyś firma fundowała takie napoje , ale zrezygnowali , bo wicie, rozumicie...Koszty.... Woda na szczęście jest za darmo.Radujcie się :) 4. Pilnować własnego żarcia - niektórzy nowi sądzą , że korpolodówka to taki darmowy bufet. NIE , NIE JEST. 5 "...czy jak w większości call center zatrudniają patologię? " A pewnie - już koło południa kosze na sali zapychają się puszkami po browarach , a na fajrant trzeba wycierać biurka ze śladów po białym proszku.... :P ŻART. Patologii serdecznie dziękujemy - nawet jak jakiś patolnięty przejdzie przez sito rekrutacyjne , to i tak sam zrezygnuje - permanentnie przećpana / przepita mózgownica nie jest w stanie ogarnąć takiej ilości wiedzy :P Stanowczo nie jest zalecane przychodzenie do roboty na kacu - z dymiącą czachą ciężko się rozmawia z klyentelą...

@Leibstandarte_Division

Dziękuję za odpowiedź. Jednak nie odpowiedziałes na najważniejsze- jaka jest podstawa brutto na początek?:)

Bejb
@Abcd

Mówisz o pracy na nocnej zmianie? 1600 zł brutto (!) za 3/4 etatu (zdecydowana większość zmian nocnych). Zgodnie z prawem dodatek za pracę w nocy. Premia uznaniowa 250-500 zł brutto. Potwierdzam drobiazgowe pytania na rozmowie (opowiedz ze szczegółami po kolei, co i gdzie robiłeś - także na stanowiskach mających się jak pięść do nosa do oferty; każdy ma swoje techniki, ale nie zdarzyła mi się jeszcze taka recytacja).

Leibstandarte_Division
@Abcd

2400 brutto + 1000 cebulionów brutto premii i nie licz na więcej... Ta pieprzona premia jest jak legenda Yeti - wszyscy o tym mówią - nikt nie widział... Czemu? Otóż nad nami czuwa Gesta....przepraszam , Dział Jakości :) Możesz mieć jedną rozmowę na 90 %....Srogo , Milordzie , czyż nie? Spokojnie - Gesta....Dział Jakości odsłucha rozmowy w taki sposób , że znajdą kilka kolejnych , za którą Ci tą premię zmniejszą.... Do zera. Ja akurat mam to głęboko w odwłoku - tyram za podstawę i mam tą "premię" głęboko w nosie - jak dadzą - będzie dobrze, jak nie dadzą......Cóż - patrz wyżej. :)

anonimus
@Leibstandarte_Division

2.400 brutto w Warszawie???? ludzie nie jest wam szkoda zycia na takie g...o?? jak wy się utrzymujecie, za co podrywacie du..y to dla mnie jest jakaś abstrakcja..

@anonimus

Zgadzam się z anonimus. Jak zyć w Warszawie za 2.400 brutto.dzięki za odpowiedzi.juz wiem ze na rozmowę tam nie pojdę. Szkoda czasu.

Bejb
@anonimus

Wyrażaj się. Są sytuacje w których trzeba utrzymać się za mniej ( słaba dyspozycyjność). Co do stawki się oczywiście zgadzam, że oderwana od rzeczywistości.

anonimus
@Bejb

bo co ??? z kółka parafialnego jesteś??prawda zabolała. zapytał sie przedmówca to odpowiedziałem nie musisz czytac posta i walcz dalej o wyzsze miejsce dla Leszka w rankingu Forbesa moze tylko do tego jesteś stworzony....

nie wierz nigdy bankowi, dobrą radę Ci dam...

Nie potrafią nawet prawidłowo ustalić podać godziny rozmowy kwalifikacyjnej (przez tel podają jedną godzinę, w mailu ze szczegółowymi informacjami - inną). 2000 brutto + jakieś mętne wizje o prowizjach. Do tego proszą o referencje, co najmniej jakby to było stanowisko w Radzie Nadzorczej. Żenada... kojarząca się z legendarnym żądaniem załączenia do CV - listu motywacyjnego na stanowisko... szatniarza. Dodatkowo oczywiście banialuki w stylu, że odezwą się (w ciągu jednego, maks. 3 dni roboczych) tak czy inaczej z decyzją co do wyniku rekrutacji. Właśnie mija piąty dzień roboczy i cisza... Czyli klasyka - mentalność Kalego. Getin robić innych w ... bambuko ( żeby nie napisać dosadniej) - dobrze, ale jak inni robić Getin - źle... Wnioski? Niech każdy sam sobie wyciągnie. Ja będę się trzymać z daleka od takiego pracodawcy...

aaaaaaa
@nie wierz nigdy bankowi, dobrą radę Ci dam...

ja to wszystko rozumiem rozczarowany niedoszły praxowniku Getinu ale czego się spodziewałeś??? jnie czytasz forów?? nie byłeś w Oddziale??? nie widzisz ze w Bankach są zwolnienia i będą jeszcse większe??

Mala

Rozmowa kwalifikacyjna dość długa ok. 40 minut prowadzona przez dwie panie. Pytania niezwiązane ze stanowiskiem o które się ubiega. Ja osobiście czułam się atakowana, nie polecam.

sidf

Getin bank nagroda Newsweeka w 2016 roku gratulacje a ja daję nominację na najgorszego pracodawcę roku, mam nadzieję ,że teraz w 2017 zgarniecie pierwsza nagrodę i kolejną statuetkę dla L.Czarnego

Brutus

to po co się tam zatrudniłeś? i to w warszawce?? z batem ktoś stał nad Tobą i kazał podpisać umowę o pracę???

jiki

Mam z nimi sprawę w sądzie!

hildi

Ten tłuk nie jest rekruterem tylko" supawajzorem"

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Getin Noble Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Getin Noble Bank S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Getin Noble Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 195 ocen.

Getin Noble Bank S.A.