GETIN Bank

Op

Opinie o GETIN Bank

walo

jak dla mnie to dobry pracodawca

szymo

Jak dla mnie to firma zupełnie ok. Nie narzekałem pracując tu, było dobrze zupełnie

zozo

Pracowałem i mogę polecić. Dało mi to dobry start

nv

hej, poszukują na stanowisko doradcy klienta Noble!

exGet

tez pracowalem w Getin Bank w Opolu i kkierowniczka punktu obsł. to emocjonalna idiotka! Nie da się tam pracować....

Słowa kojarzące się z GETIN Bank (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w GETIN Bank: godziny pracy Najbardziej nie podobało mi się w GETIN Bank: szefowa :)

Zostaw opinię o GETIN Bank - Op

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GETIN Bank