Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Hej, czy możecie mi powiedzieć dlaczego jest tyle ogłoszeń, że szukają Kierowników Hurtowni.? Czy sami się zwalniają czy ich firma wyrzuca?

Zielony
@Anna

Sami sie zwalniaja.

Dan69

2.250 brutto to na ręke 1.900 plus minus do tego maxymalnie 40 % premi liczoną od podstawki . Zapierd..... latanie i składanie zamówień albo wykładanie gdy brakuje zamówień. Ogólnie premia to marchewka na kiju z ludzi robią roboty podstawka 1.900 netto żałosna sprawa jak na 3 zmiany w tym 5 nocek w miesiącu do tego nadgodziny często wymuszane jak nie to zwalniają Ludzie hmm... zależy od zmiany są normalni i są nienormalni, jeśli chodzi o mnie robota ta w ogóle nie pasuje mi serio już wolę iść na sprzątanie ,placowego do zamiatania ten sam zarobek i możliwość awansu :) ale zero nerwów spokój . Praca dobra max na miesiąc by międzyczasie szukać innej pracy. .

Pewna
@Dan69

Witam .Pracuję w firmie podlegającej eurocash.Chcialam zapytać czy zabierają wam za premię za L4 .Ja miałam zwolnienie lekarskie na 1 dzień i zabrali mi całą premię zwalając na eurocash

suche majtki
@Pewna

W samym EC jest wspaniały system motywacyjny. Za każdy dzień na l4 zabierają Ci 20% premii. 5 dni na zwolnieniu i możesz zapomnieć o premii do następnego miesiąca.

devlin
@Dan69

Jak tyś to wyliczył że 2250 to 1900 na rękę?

@Pewna

Tak zabieraja,tak samo jak za urlop na zadanie

wolny od EC
@Pewna

W EC Serwis w Komornikach to nawet zabierają 150 zł za urlop na żądanie , oczywiście wszystko pod płaszczykiem że premia jest uznaniowa

Mafi

Pociesze Was W każdej firmie na wysokość premii ma wpływ ilość dni na zwolnieniu lekarskim oraz UŻ To jest bat pracodawcy!

yuo

bzdura

yuo
@wolny od EC

nawet premii uznaniowej nie można zabierać z byle powodu, do PIPu to zgłoś

Rafał
@yuo

Premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje, zależy nie tylko od wyników, ale także od decyzji przełożonego i sytuacji finansowej w firmie. Czy są prócz premii inne benefity, które mogłyby podnieść wysokość wynagrodzenia? Czekam na Twój komentarz.

Czy będą może jakieś podwyżki na halach C&C ? Ktoś coś może słyszał?

1976

straszna firma po tylu latach pracy nikomu jej nie polecam zakres obowiazkow przerasta wszystko, pracownicy odchodza nikt ich nie proboje zatrzymac wszysko leci ku zakgladzie tylko gora zarabia obudza sie lecz bedzie za pozno granice sie otworza i ukraina ucieknie a wtedy co dno dno

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
max

atmosfera na magazynie słaba . wszędzie ukraińcy migdalące się na przerwach . Szczury na magazynie . BHP praktycznie nie istnieje ruch jak w Azji na alejkach . Klany rodzinne z pobliskich wiosek .Ciągła całoroczna rekrutacja .Rzeczy używane po zwolnieniu dają kolejnym pracownikom .Ogólnie to powinni przyjrzeć się tej firmie UDT i skarbówka czy płacą zaległe podatki . Magazyn zaorany przez ukraińców , gdzie polskie nieroby nadzorujące siedzą na (usunięte przez administratora) i paczą w monitory udając że coś robią .

Weronika, jakie stanowisko obejmowałaś w firmie Eurocash? Wspomniałaś, że obowiązki w tej firmie przekraczają te, które były omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Czy będziesz tak miła i podasz na to przykłady? Co należało do Twoich ponadprogramowych obowiązków?

Ile realnie można zarobić jako kierowca C w Komornikach?

Kierowca

Kierowca
@Andrzej

3800 brutto stała pensja plus premia ok 1200 brutto plus dieta wychodzi zazwyczaj 4000-5000 netto w zależności od ilości nadgodzin ale bez nadgodzin tylko podstawa premia i dieta to wychodzi ok 3700 do 4000 choć chyba nigdy nie było tak że nawet jednej nadgodziny nie bylo

2500 pn-pt

Kkk

Ja mam 4000 kwestia dobrej rozmowy

Swój
@Kierowca

Jazda tylko po Wielkopolsce? Czyxcaly kraj ?

Bartas
@Kkk

Na pewno tyle nie masz kzyzyk

Witam, specjalista ds otwarć woj pomorskie czy ktoś może udzielić informacji jakichkolwiek ?

MilyPan
@Paweł

Powiem Panu ze trzeba uważać na kierownictwo jak i na pracowników.. niby mila atmosfera a po kilku dniach sie okazuje ze to sa typowe Falszywe (usunięte przez administratora)

Bernard

Witam, ile zarabia PM projektu w dziale IT?

Dorota

Przepraszam za błędy literowe poniżej ???? Chce zaczać współpracę z Eurocash w Komornikach jako kierowca kat c Chciałabym porozmawiać z kimś odpowoedzialnym za rekrutację ale nie mogę dodzwonić się na żaden z podanych na stronach numer

Dorota

Szumam pracy jamo mierowca kat c moze ktos zdradził by cokolwiek o warunkach pracy w Komornikach? z gory dziękuję

Pracownica

Pracy jest dużo, ale lubię swoją zmianę. Polecam :)

Miko

Ma ktoś nr aktualny do kadr płac? Żaden nr nie dobierają jak się dzwoni od 2 tyg. Na stronie 3 nr i (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Miko

Kontakt do Centrali to 48 61 658 33 00, na pewno pod tym numerem udzielą Ci informacji jak dodzwonić się do kadr i płac lub przełączą Cię do tego działu. Aktualny adres e-mail: eurocash@eurocash.pl. Jesteś pracownikiem firmy, czy dopiero chcesz aplikować? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/eurocash-s-a,17170/oferty-pracy są nowe oferty pracy. Zajrzyj tam jeśli jesteś zainteresowany.

Miko
@Mariusz

(usunięte przez administratora)Jakos pisalem nikt nie odbiera od 2 tyg!!!!!!! (usunięte przez administratora)....sam spróbuj to sie przekonasz

Mariusz
@Miko

Dość dziwna sytuacja, że w tak dużej centrali nikt nie odbiera tyle czasu telefonu. Podałem Ci także e-maila, może spróbuj w ten sposób. Czy ktoś z obecnych pracowników próbował kontaktować się z firmą i miał podobne doświadczenia?

Bartek90

Piszą, że płacą dla operatorów IIWJO wynosi 4500zl brutto a tak naprawdę jak dochodzi do podpisania umowy to na umowie jest 3500zl brutto. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Bartek. Pozdro mordeczki(usunięte przez administratora)

Stefan
@Bartek90

A premie?

Bożena
@Bartek90

Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia, Eurocash stwarza warunki do skorzystania z pozapłacowych benefitów lub udziela premii za osiągnięte wyniki? Warto, żebyś również wyjaśnił te kwestie w swoim wpisie. Pracodawcy coraz częściej korzystają z takich form nagradzania i motywowania swoich pracowników w przedsiębiorstwie.

Cinek z Tergu
@Bożena

Ale ty kobieto jesteś uparta z tymi benefitami pozaplacowymi. Jakie benefity? Karta na silownie dla magazyniera który jest wykończony fizyczną pracą ponad norme? Benefity są dobre jak się zarabia co najmniej 3000 netto i siedzi się wypisując takie bzdury jak jak moderatorzy. Benefitami paliwa, żywności itp.nie kupisz. A premia w wysokości 200 brutto do podstawy 3000 brutto to ochłap.

Bart89
@Bożena

(usunięte przez administratora)W dodatku nikt Cię nie motywuje do pracy. Brak przestrzegania zasad bhp- nigdy. Najgorszy magazyn na jakim pracowałem do tej pory

Damian
@Stefan

Do 300 zł.

@Bożena

25% zrobionych zlecen jest usuwanych przez Artura kierownika i innych szefów ekipy. Pozdro bozena. Wez kolo i puknij sie w czoło

Bartosz

Witam proszę o opinie na temat pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w owej firmie . Dziękuję

Damian
@Bartosz

Zla atmosfera w biurze. Brak dodatków za nowych klientow

Krzyzyk89

(usunięte przez administratora) Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Magazyn

Pani Bożeno zapraszam do pracy na magazynie bo pisać można dużo wątpię żeby się spodobało pozdrawiam

Bartas

Nie wiem kto kieruje tym całym bajzlem na magazynie w Komornikach ale weźcie się wkoncu za tych ludzi z biura od pracowników oczekują tempa a sami nic nie robią kto wymyśla tych śmiesznych szefów ekip którzy tak naprawdę jak byli pracownikami to sciemniali i na koniec wielki awans za cooo??? W piórka tylko obrastaja!!! Ja się pytam kto jest odpowiedzialny za ten żyć który panuje panowie magazynierzy pozdrawiam i jakoś się trzymajcie chodź wiem że łatwo tam nie jest!!!

księgowa

Moja opinia dotyczy fakturowania sprzedaży. Drukarki z epoki kamienia łupanego - wstyd żeby taka firma nie zainwestowała w podstawowy sprzęt. Oślepnąć można księgując takie dokumenty. Lupa i dobry wzrok to podstawa. Na kilkanaście osób z jednego biura rachunkowego wszystkie opinie takie same - negatywne.

Alex
@księgowa

Może ne każdy eurocash oszczedza u nas sa nowoczenze laserowe drukarki bardzo ciuchutkie :)

Stary pracownik
@Alex

To chyba w głównej siedzibie bo ja pracuje w hurtowni i tam są stare drukarki. Tok temu po kongresie ABC słyszeliśmy że zakupili nowe drukarki ale przez rok nie zdążyli wymienić to pytanie gdzie są te drukarki

Dzik
@księgowa

Wystarczy założyć świeża taśmę di drukarki '

Pracowałem jako kierowca. Nikomu nie polecam. Na poczatku daja ci normalną ilosc punktów do rozwiezienia następnie dokładają ci kolejne punkty tak że pracujesz od 6 do 18 albo dluzej za marne pieniądze Jezdzisz samochodem dwukrotnie przeładowanym.

Stefan

Na Wiśniowej, czy diamentowej

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.