Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Nokia

Oooo, Coraz więcej spraw w sądzie,moja już też jest Przydałaby się ekipa z TVN uwaga Mobbing, wyłudzanie pieniędzy od pracowników i klientów

Patryk

Firma o wątpliwej etyce moralnej. W zeszły czwartek kierowca EUROCASH staranował nasze ogrodzenie, do dnia dzisiejszego w EUROCASH trwa spychologia, zasłanianie się pracownikami z Ukrainy (a to był akurat Polak) i próba wmówienia nam że to ogrodzenie najechało na ich samochód. Szkoda że sprawa będzie musiała skończyć się w sądzie.

Ktosiek

Najgorsza firma w jakiej można pracować, kierowniczka wszechwiedzaca, wmawia coś czego się nie mówiło, mobbing wszędzie, atmosfera pracy fatalna, radzę omijać ta firmę szerokim łukiem

Koko

Witam, A jak wygląda sytuacja w dziale IT u administratorów? Jest możliwość rozwóju? I jak wygląda atmosfera na dziale?

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Nokia

Firma jedną wielka porażka, szkoda zdrowia.Mobbing zgłoszony, nadużycia też,

Mordeczka

Siemka. Czy to prawda, że dostaje się najniższa krajowa plus dodatki i premia i wychodzi ponad trójka brutto czy to jakaś ściema jest z tymi dodatkami i premią? Chodzi mi o magazyniera. Nie wiem czy iść tam do roboty. Pozdro.

@Mordeczka

Jak ci nei zabiorą premii za oblaną inwenturę i zrobisz kilkanaście nadgodzin w miesiącu to będziesz meic trójkę brutto...

Mordeczka

Dzięki. Ta premia za inwenture to te 300 około? A ten dodatek za magazyn chyba 600 to zabierają jak jesteś na L4? W ogóle są jakieś dodatki na święta czy coś? Podobno tam nie ma nadgodzin, bo to mala hurtownia...

hahaha
@Mordeczka

Nawet na to nie licz, że ci wyjdzie trójka brutto. Jak 1800 wyjdziesz na czysto to będzie święto. I pamiętaj, że po okresie próbnym będziesz zarabiać mniej.

Optimus
@Mordeczka

Szukaj kolego czegoś innego szkoda twego czasu i zdrowia

Olo
@Mordeczka

Nie wiem gdzie wy pracujecie. U nas premie są normalne i nadgodziny tez płatne, nikt nikogo nie pilnuje każdy wie vo ma robić, są podziały na skanujacych. Szykujacych, przyjmujących i wykladajacych, to co piszecie nie ma takiego miejsca bynajmniej w ty co pracuję, ja tam generalbie jestem zadowolony, wiadomo kokosów nie ma bo podstawa plus premia wychodzi 2300, no i jeezcze jak nadgodziny są to zswsze więcej. Jeśli gdzieś jest wyzysk to nie widzę problemu zgłoszenia do inspekcji pracy a nie dawać się robić w bambuko

@Mordeczka

Zgadzam się z opiniami powyżej i poniżej niestety. Jak nie dopilnujesz sobie na święta przysługującego ci bonu jak innym pracującym to ci przepadnie i kierownictwa to nie będzie obchodzić. TAK miałam ja, inni dostali a ja nie bo nie zauważyłam że trzeba wypisać jakiś wniosek, nikt nie poinformował jak mnie nie było takie pseudo koleżanki. pisanie i błaganie odpowiednich osób to jakby grochem o ścianę, nic nie pomogło ???? Największy (usunięte przez administratora) jaki znam a wypłata przykra

Czy pracodawca Eurocash S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nie

NIE.

Mariusz

Nie polecam, 0 motywacji do pracy, 0 rozwoju i nie ma co liczyć na podwyżkę, nie liczcie na premie jako pracownik średniego szczebla. Generalnie żałuję, że tak długo tam pracowałem.

Były
@Mariusz

Nie Ty jeden żałujesz zbyt dlugiego okresu pracy w EC

Manfred
@Mariusz

A ja się dziwię jakim jestem robotem , że 15 lat pracuję i 2300 na rękę.kasjer, faktury st i magazynier 3 zawody i jedna marna wyplATA. I macie rację, wracam do domu i jako robót muszę podłączyć baferie aby cieszyć życiem po pracy.

Oldenburg

Praca w hurtowniach Cash&Carry to: - zbyt małe zarobki. Firma wprawdzie daje możliwości premiowania ale plany oraz limity przecen, strat, likwidacji są tak żyłowane aby jak najmniej hurtowni je wyrabiało. Dochodziło do tego, że kierownicy za własne pieniądze wykupywali przeterminowany towar. - ilość obowiązków przekraczająca ludzkie możliwości. Pracownik musi być kasjerem, wózkowym, sprzątającym, wykładającym towar, sprawdzającym wózki, zmieniającym ceny, sprawdzającym ceny, odbierającym towar od dostawców i kontrolującym dostawy. I najlepiej wszystkim wyżej wymienionym na raz. Przydzielone normy etatów w żaden sposób nie odzwierciedlają realnych potrzeb i są zaniżone co najmniej 25% (w zależności od hali oczywiście). - pogarda oraz lekceważenie wobec pracowników. Jakiekolwiek zmiany i narzędzia są nakierunkowane w mojej opinii nie na usprawnienie pracy lecz na wytrącenie jakichkolwiek argumentów w dyskusji z rąk pracowników hurtowni. - teksty ze strony kierowników rejonów typu "źle organizujecie sobie pracę", lub "jesteście wypaleni zawodowo" albo "jak się nie podoba zmień pracę" są na porządku dziennym. Jakiekolwiek skargi na katorgę w pracy często skutkują nalotami na hurtownię i kontrolą. Krócej - terror i maltretowanie psychiczne. - niemal codzienne komplikowane i utrudnianie pracy przez osoby na kierowniczych stanowiskach w postaci absurdalnych i zupełnie niepotrzebnych poleceń i procedur. - codzienna, katorżnicza praca, po której ludzie wracają do domu nierzadko tak wycieńczeni, że nie mogą zająć się swoim własnym życie. I to w telegraficznym skrócie. Skutki powyższego widać w rotacji pracowników. Oczywiście nie na wszystkich halach ale generalnie tendencja jest taka, że wakatów coraz więcej.

Manfred
@Oldenburg

Zgadzam się w 100%do tego opisu, jakbym czytał o sobie.

Optimus

Pracowałem w Eurocash przez 4 miesiące nawet została przedłużona mi umowa na 9 miesięcy ale po miesiącu dostałem wypowiedzenie na podstawie fałszywych donosów . pieprzyć konfidentów i cały Eurocash

Klara

W Chrzanowie też nie polecam tego jest masakra mobbing jak cholera kierownik wyzywa się na kasjerkach i ni tylko

Zadowolony

Decyzja o odejściu z EC Serwis była jedną z lepszych decyzji w życiu. Świat po Eurocashu istnieje i jest o niebo lepszy. Nie bójcie się zmian.

Eurocash g.wno

Pracowałam w Eurocash kupę lat . Ludzi mają za nic, nie wiem czy jeszcze pracuje te (usunięte przez administratora) kierownictwo od siedmiu boleści. Zero człowieczeństwa w nich ! Nie dajcie się ludzie wciągnąć w te prace bo ta praca to tylko czysta depresja. Oklamuja inne hale w rejonie z dodatkową kasa do wypłaty! Matactwo, kretactwo i nic więcej. Byłam tam kierownikiem magazynu... totalna porażka, stój na kasie, rozladuj palety, usiądź na widlaku rozladuj kompanie Piwowarska, policz inwenture, za chwile rozladuj dostawe, posegreguj butelki, rozlicz dokumenty, zrób zamówienie. I to wszystko w 5 godzin ma być zrobione, a zostaniesz troche dluzej w pracy ? Ku.wa 4 godziny dluzej ! A jak przyszło do wypłaty to nędza i nic więcej!! (usunięte przez administratora)220 H w miesiącu i dostajesz 2700 wypłaty bo plan nie zrobiony i nie ma premii. ODRADZAM PRACY W EUROCASH !!!

@Eurocash g.wno

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale postaraj się proszę pisać bardziej rzeczowo na temat tego zakładu pracy. Co masz na myśli poprzez "okłamują inne hale w rejonie z dodatkową kasa do wypłaty"? Jeśli możesz, powiedz coś więcej na temat zasad przyznawania premii w Eurocash S.A.

Eurocash g.wno
@Marta

Nie wiem w jakim eurocash pracujesz lub pracowalas, ale np Eurocash we Wrześni zero dodatku do wypłaty, eurocash Sroda Wlkp zero dodatku do wypłaty ale hale w Poznaniu dostawaly po 700 zł brutto do wypłaty. A praca wszędzie ta sama... zaklamani frajerzy, a no i oczywiście dużo zakłamania odnośnie ISO i sanepid, gdzie znałam osoby, które nie miały badań po kilka miesięcy.

Byly pracownik

Nie polecam eurocash gniezno....mobing wyzysk place tragiczne i nikt nie jest w stanie sie do tego przyznac

Nika00

Pracowałam w euroceshu w Łodzi. Praca sama w sobie nie jest zła natomiast nie dotrwalam nawet do końca okresu próbnego. Dra się na was przy klientach mimo że przychodzisz zielony. Zero wsparcia kierownika i brak wgl jakiejkolwiek reakcji na to co się dzieje. Kierownik trzyma stronę pracownika z wyższym stażem mimo że wie że jesteście nowi i nie wszystko umiecie. Atmosfera dno totalne. (usunięte przez administratora) i nie tylko w stosunku do nas nowych pracowników jak i do klientów. Z całego serca odradzam! Na początku rekrutacji na rozmowie obiecał mi kierownik że na spokojnie 3000zl na rękę razem z premia powinnam wyciągnąć gdzie na umowie jest 2500 brutto a dostałam 1800 wypłaty. Kpina. Zakłamanie. Brak tolerancji. NIE POLECAM!

Arek
@Nika00

W Łodzi to jest jakaś tragedia ta hurtownia. Też pracowałem przez bardzo krótki okres czasu. Odradzam wszystkim.

Pracownik z Gdyni

Kierownik obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej gruszki na wierzbie, a jak przychodzi wypłata to się okazuje, że wcale nie płacą tyle ile było mówione na początku. Ucinane są premie, nawet nie powiedzą za co, bo najczęściej mówią, że nie wiedzą. Kierownictwo obgaduje między sobą pracowników, a nikomu wprost nic nie powiedzą, np co dana osoba ma poprawić. Atmosfera pracy też nie jest najlepsza, mimo, że nie pracownikow jest mało. Nie polecam pracy w tej hurtowni, bo nie warto tracić nerwy za takie pieniądze.

Stanek

Ilość obowiązków nie adekwatna do wynagrodzenia. Mobbing. Brak szacunku do pracowników. Wszyscy chodzą naburmuszeni.

Pracownik.

Wszystko się zgadza. Mobbing, poniżanie pracowników, słaba pensja. Nie miła atmosfera, ciągłe kontrolowanie pracowników, nie uprzejmy kierownik, zero pomocy. Nie polecam.

Mary

Najniższa krajowa plus 200 zł premii, które ucinane jest bez jasno określonego powodu. Zarobki były lepsze na okresie próbnym. Nadgodziny nigdy się nie zgadzały, zawsze było za nie wypłacane za mało. Zakres obowiązków dużo większy niż to co było na rozmowie. Minimalne przeszkolenie, człowiek od razu pierwszego dnia jest zostawiany sam na kasie i nie może się doprosić o pomoc. Brak systemu pracy, niby człowiek ma pracować jako magazynierem, ale ma też pracować na kasie, wykładać towar, myć toalety, myć hale, myć stołówkę i szatnie, (aż się dziwię, że nie trzeba było myć auta kierownika) pilnować dokumentacji bhp, być na bieżąco ze wszystkim mailami, dzwonić do klientów, robić raporty, mini inwentaryzacje, wyjaśniać braki towaru na półce, albo szukać jakiejś pierdoły na wszystkich paletach, bo w systemie jest 8 sztuk, wszystko to na jednej zmianie. Jak się rozkłada towar na półki to co chwila wołają do kasy, tak na dobrą sprawę co się zacznie to nie można zrobić do końca. Mobbing, dziwne komentarze, bardzo nierówne traktowanie pracowników, straszenie. Każą zagadywać klientów na kasie, żeby im jak najwięcej sprzedać, a później pretensje i zakaz rozmów z klientem podczas fakturowania.

Patryk
@Mary

Wszystko się zgadza plus jeszcze milion innych bardzo ważnych rzeczy do zrobienia na już. '!!!! Z perspektywy czasu niektóre „zadania” które były priorytetem i wymagały urwania d...y okazały się tylko gównoburzą i Ci co je wymyślali to chyba za dużo białego wciągali do nosa. I właśnie przez takich ta firma idzie na dno.

Wkurzona

Najgorszy śmietnik w jakim pracowałam. Zero szacunku dla pracownika. Kierownik tylko by opieprzał i zarządzał nie wykazując przy tym swojego zaangażowania. Zamiast to facebook,kawka,ploteczki w biurze z zaprzyjaźnioną podwładną. Wieczne ploty,kłamstwa i donosicielstwo wśród pracowników. Zero szacunku dla uczciwego pracownika,który przyszedł sumiennie wykonać swoją pracę. Taka osoba jest gnębiona,wykorzystywana i opierdzielana za wszystko i wszystkich. Pooorażka-nie ma sensu się dawać tak wykorzystywać za marne 2100zł brutto. Premia? Cóżto jest premia? Dostajesz ją tylko jak hala wykona plannowany obrót i to też nie zawsze. Kierownictwo zawsze znajdzie pretekst żeby tą premię uciąć bądź całkowicie zabrać(np. Za zwolnienia lekarskie)

KFM_Anonim
@Wkurzona

To nic, ja słyszałem tekst dyrektora: "Jak ktoś jest na zwolnieniu zwolnić gdy wróci" ...

Wkurzona
@KFM_Anonim

Taaak, od jednego z głównych kierowników padło takie stwierdzenie dalsze tłumaczenie wyglądało tak: "skoro jest na zwolnieniu jest nie przydatny"

KFM_Anonim
@Wkurzona

Takie wypowiedzi powinny być nagrywane przez pracowników.

Wkurzony anonim
@Wkurzona

No w sumie racja, powinni płacić za zwolnienia, i to 200% :))) barany tu się wypowiadają

MałaMi
@Wkurzony anonim

Oczywiście ze nie płatne całkowicie. Ale skoro za 4 dni zwolnienia zabierają całą premię to chyba jest coś nie tak

Bylypracownik
@Wkurzona

Potwierdzam te słowa panie na kasie są miłe tylko dla wybranych klientów gdy brak klientów przy kasie to plotkują a czują się jakby były najwarzniejsze

@Wkurzona

Jakbyś pisała o hurtowni z którą miałem styczność. Dokładnie to samo było, że jedna pracownica ciągle flirtowała z kierownikiem i miała ulgę na wszystko, a jeszcze potrafiła awanturę przy klientach zrobić. Nadmiar pracy, oraz ilość obowiązków nie do przerobienia na jednej zmianie. Długo tam nie wytrzymałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.