Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

gosc

Jeśli szukasz tam pracy, to muszę powiedzieć, ze ja byłam zadowolona. Umowa o pracę, pensja na czas, benefity socjalne. Polecam, jeśli będą kogoś szukać. Można się wiele nauczyć bo to duża firma. Ma to swoje plusy i minusy ale generalnie jestem na tak.

gosc

Pracowałam w Enel-Medzie przez dwa lata, początkowo praca z ludźmi trochę mnie przerażała, ale generalnie było ok, spoko atmosfera, regularna wypłata, co w mojej sytuacji było mega ważne, w sumie sporo się nauczyłam. Wiadomo, bywały też gorsze dni, ale w sumie dobrze wspominam ten okres. Nie spotkały mnie w enelu żadne przykre sytuacje, więc mogę polecić to miejsce – wszystko zależy od tego czego szukacie i jakie są wasze oczekiwania. Fakt, nie zarabia się kokosów, ale umowę o pracę miałam :)

ZM

Witam wszystkich,pracowałem w enel med kilkanaście lat i niestety z roku na rok było coraz gorzej . Praca dla ludzi którzy sami siebie nie szanują płaca prawie jak w biedronce ,pakiet medyczny za każda wiyte u lekarza dopłata reszta niedostępna dla szarych roboli. Personel sami przyjezdni lub pozbiewieni zasad współpracy nastawieni na donosicielstwo do przełożonych na wszystko i wszystkich. Komentarze w stylu zawsze jest ktos na Twoje miejsce jak sie nie podoba . Klub 46 nie dla zwykłych szaraczków . Pozdrawiam naiwnych chcących pracować .

ZM

A
@ZM

Kurcze-to smutne co piszesz ale niestety takie prawdziwe! Pracuję od miesiąca i niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. Tak wiele sobie obiecywałam po wspolpracy-podkreslam-współpracy z enel med. Szkoda ale....... nic dodać nic ująć po Twoim komentarzu. Nie jestem studentką ani osobą rozpoczynającą swoją przygodę z pracą więc jeśli osoba z kilkuletnim stażem ma taką opinię o pracodawcy to co może mnie TU czekać . Dzieki

nie jestem robotem
@ZM

zgadzam się z twoją opinią , płaca marna , pakiet medyczny dopiero po siedmiu miesiącach , atmosfera na cc , bardzo zła donosicielstwo kwitnie ,

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
gość

„Zakres opieki zależy od doświadczenia? Napisz wprost - zakres pakietu medycznego zależy od stanowiska” to chyba na to samo wychodzi… Logiczne jest, że nowy pracownik nie może mieć takiego samego pakietu, jak ktoś kto pracuje tam przez lata, inna rzecz, że sam słyszałem często o nadużyciach na tym polu ale to już nie ważne, nie będę wytykał nikogo palcem. Dla mnie oczywistą sprawą jest że są ludzie zadowoleni i Ci niezadowoleni (ja nalezę do pierwszych) i nie ma sensu się na siłę przekonywać do swoich racji, każdy ma swoją ocenę i swoje zdanie. Ja enel med jako miejsce pracy mogę polecić i na tym zakończę ;)

była pracowniczka

Firma szczyci się rozpoznawalną marką i ciągłym wzrostem zysków, tylko nikt nie mówi o tym jakim kosztem się to odbywa. Kosztem pracowników którzy za swoją często nadludzką pracę otrzymują wynagrodzenie godne pożałowania. Na większości szeregowych stanowisk bliżej mu do najniższej niż średniej krajowej. Wymagania wobec pracowników są duże, natomiast od siebie dają naprawdę niewiele. Firma wychodzi z założenia że jeśli komuś się nie podoba to droga wolna. Nie starają się nawet udawać że jest inaczej. Jeśli więc ktoś oczekuje poważnego traktowania, szacunku i godziwych zarobków to stanowczo radzę szukać pracy gdzie indziej.

tim

chyba połowa osób które tu piszą w życiu w enelu nie pracowała ;) Jestem zatrudniony od roku, mam umowę o pracę, dobrą pensję na czas i nie mam na co narzekać, może to po prostu kwestia podejścia do pracy i tego jak się starasz – zwykle te dobre osoby nie mają powodów do narzekania ;)

Mdzix

Typowa korporacja. Na recepcji kocioł, brak wsparcia. Ciągle pretensje, nieosiągalne targety sprzedażowe, które stawiane są ponad wszystko. Brak możliwości awansu i rowoju. Lepszym I lubianym czasem uda się pojechać na nic nie wnoszące szkolenie. Trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie wyslugiwac się personelem recepcji czy sekretariatu. Zarobki również marne. Praca dobra dla studentów, odpornych na stres, chcących dorobić. Klub 46 to piękna bajeczka, dostępna dla lekarzy, których zdjęcia z zagranicznych integracji oglądasz potem w internecie.

niepowiem

nawiązując do pytania, praca w enel med w CC jest naprawdę ok. Nie musiałem namawiać nikogo do kupowania niczego, odbierałem tylko połączenia i udzielałem informacji. Wypłata na czas, ludzie na luzie, elastyczny grafik, szczerze polecam. Jak dla mnie jest wszystko co trzeba ;)

Myszka
@niepowiem

Jakie są widełki dot. podwyżki w Bstoku w CC po 7 miesiacach gdy przedłużają umowę? Będę miała na rękę chociaż 1800zł? Bo na start dostałam 2100 zł brutto to jest około 1530 zł netto. Troche się obawiam czy warto myśleć o tej firmie poważnie.

Anonim CC
@Myszka

Stres w tej pracy i niska płaca zmusza mnie już do szukania innego zatrudnienia. Jak na tak dużą firmę bardzo źle płacą pracownikom Call Center. Myślę, że 2500 złotych brutto to powinno być minimum, a po siedmiu miesiącach minimum 2700-2800 brutto. Dużo wiedzy, kontakt z klientem, trudne sytuacje podczas rozmów, nerwy i roszczeniowi klienci, którzy myślą, że jak mają pakiet to są wielkimi panami... A nawet nie mamy od początku umowy pakietu zdrowotnego Enel. To jest śmieszne. Zero benefitów na start.

laura

a jak jest z pracą w białymstoku n stanowisku młodszego konsultanta call center?ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

anonimowy

Można sobie żartować że prywatnie to wszystko lepsze, ale akurat w tej kwestii popieram poprzednie wpisy – pracowałem w enel med, a moja mama była pielęgniarką w państwowym szpitalu – więc mam porównanie z pierwszej ręki ;) jeśli ktoś miałby do wyboru - bez zastanowienia polecam pracę w prywatnej służbie zdrowia. Zupełnie inne podejście do pracownika i przypuszczam że nie tylko enel medu to dotyczy żęby nie było że tak chwalę :D

gosc

też pracowałem jako koordynator, potwierdzam przyjemna praca-nie mówię że łatwa, lekka i w ogóle można nic nie robić-nie nie, pracy jest sporo, ale w miłym towarzystwie i uczciwych warunkach to jednak inaczej się pracuje. Jeśli ktoś się zastanawia polecam, chociaż mnie życie rzuciło na inne obszary i do innej branży, jednak enel med wspominam dobrze, pewnie też po części dlatego że byłem młodszy a zwykle te lata się lepiej wspomina ;p

MiMb

Uwaga! Od nagród zapłacisz podatek... :-O

me
@MiMb

Dramat :(

renata

Niestety nie powiem jakie są zarobki pielęgniarek w enel med bo tego nie wiem, ale pracując tutaj miałam okazję poznać kilka pań pielęgniarek i z tego co z nimi rozmawiałam to ogólnie rzecz biorąc były zadowolone. Część z nich przeszła tu z normalnych szpitali i sobie chwaliły. pewnie dowiesz się dopiero na rozmowie, warto spróbować.

ktos

Może nie pracuje w enel med bardzo długo, ale przez niecały rok zdążyłem już wyrobić sobie jakąś opinię o tym miejscu. Najkrócej mówiąc: polecam. Solidne, stałe zatrudnienie (widzę po moich współpracownikach którzy pracują tu latami), jeśli ma się ambicje to da się awansować. Gdyby nie to że mam trochę daleko bo mieszkam pod miastem, to bym powiedział że idealnie.

gosza

jestem pielęgniarką – w zasadzie nie widzę minusów mojej obecnej pracy, nie zamierzam jej na razie zmieniać, nie mam wiedzy jak wygląda praca w innych działach np. w call center, ale jeśli chodzi o stanowisko pielęgniarki to polecam to miejsce. Pracowałam wcześniej w państwowym szpitalu więc mam porównanie – niebo a ziemia.

domina11
@gosza

Cześć gosza! Również jestem pielęgniarką i jestem zainteresowana pracą w Enel-Med. Czy mogłabyś zdradzić na jakie mniej więcej zarobki można tam liczyć? Czy jest to kwestia negocjacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Patrycja
@gosza

A jak ksztaltuja sie stawki co do zarobkow?

gosc

no własnie niestety posiadanie umowy o pracę wciąż nie jest czymś oczywistym więc to jest zdecydowanie plus dla enel med, zwłaszcza na niższych stanowiskach to się chyba na rynku raczej nie zdarza. nie taki diabeł straszny jak go malują, praca w "korpo" jest często dużo lepsza niż w jakiś małych firmach

pracuje w call center w enel-med i uwaga mam umowę o pracę (tak jak ktoś pisał wcześniej – nie wszyscy takie mają, ale jak ci zależy to da się dogadać) nie jestem już studentem i nie mogę sobie pozwolić na wieczne pracowanie na śmieciówkach więc to jest na plus. Jest opieka zdrowotna – zakres zależy od doświadczenia, etatu etc. Korzystam z pakietu, który w zupełności wystarcza kiedy muszę się dostać do wybranego lekarza – jestem zadowolony.

Patka
@pracownik

Zakres opieki zależy od doświadczenia? Napisz wprost - zakres pakietu medycznego zależy od stanowiska. Jedni mają dostęp tylko do podstawowych specjalizacji czy badań, inni mają pakiety znacznie rozszerzone. Czy tutaj potrzebny jest jeszcze jakiś komentarz? Takim podejściem firma sama wystawiła sobie odpowiednią wizytówkę. Nie różnicuje się ludzi w ten sposób jeśli chodzi o zdrowie, to niemoralne. Mam wrażenie że większość pozytywnych komentarzy tutaj pisanych jest przez samą firmę. Niewiele mają wspólnego z rzeczywistością ale chociaż można się pośmiać ;)

lawenda

Witam, czy mógłbyś rozwinąć temat, właśnie otrzymałąm propozycję pracy na tym stanowisku...

Gosc

Witam. Mogłabym prosić o info na temat tego stanowiska? Akurat mi takie chcą zaproponować Proszę o kontakt : arbuza.74@wp.pl dzięki :)))(

warsawgirl

wiadomo wszędzie są plusy i minusy ;)) na pewno dostrzegam i to i to – ale obiektywnie patrząc jest to dobre miejsce do pracy. Powiem szczerzę, że wolę pracować na recepcji w takim „korpo” gdzie wszystkich obowiązują chociaż jakieś uniwersalnie ustalone reguły niż np. w jakiejś osiedlowej siłowni gdzie jestem zdana na łaskę szefa i nie mam żadnych praw, problemy z urlopami itd. tylko że takie małe miejsca pracy zwykle nie mają nawet profilu na gowork więc o tym jak tam jest się nie mówi, a jak taki enel zatrudnia setki czy tysiące osób to normalne że opinii jest dużo i są wśród nich także od niezadowolonych. Norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.