Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Magda

Myślę, że warto w takiej firmie jak Enel Med pomyśleć nad tym, żeby każdy pracownik Call Center miał swoje przypisane miejsce pracy/biurko, a nie biegał jak idiota po sali w poszukiwaniu wolnego miejsca!

SiSi

Czy ktoś może napisać więcej o pracy w Enelmedzie jako konsultant Call Center? Jaka jest podstawowa stawka godzinowa? Czy trzeba wyrabiać efektywność? :)

Buba
@SiSi

Pracuje w EM od 10 miesięcy. Płacą na czas, umowa o pracę od samego ppoczątku. Przy przedłużeniu umowy podwyżka jeżeli zaslugujesz. Nie wiem skąd te opinie, jezeli sie nie starasz to nie będzie pieniedzy. Sa premie co 3 miesiące jezeli bedziesz dobry. Przełożeni super, miła atmosfera. Ja serdecznie polecam prace w CC.

Hej, jak jest w Warszawie w Call Center? Opinie mnie przerażają. Mam jeszcze ofertę pracy w Vivusie. Nie wiem co gorsze. ;)

Patrycja

@jo właśnie szukają specjalisty ds. marketingu online. Zapewniają umowę o pracę, opiekę medyczną a także karnet sportowy. W internecie znajdziesz czym dokładnie na tym stanowisku byś się zajmowała.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
jo

pracował ktoś może w marketingu? jak tam jest?

Jeżyk
@jo

Wiesz już ? :>

Paulina

Czy ktoś pracuje jako higienistka stomatologiczna i może powiedzieć coś o zarobkach (i przy jakim wymiarze godzinowym) ?

ToJa

A czy ktoś pracował może jako asysta stomatologiczna w tej firmie ? Dostałam propozycje pracy ale najpierw chciała bym się czego kolwiek dowiedzieć ;)

@ToJa

Jeśli Gdansk- szczerze odradzam. Poziom i atmosfere w firmie tworzą ludzie. Niestety baaardzo się zawiodłam na Gdańskim oddziale, ale to tylko moje spostrzeżenie. Ostrzegano mnie przed tą firmą - ale ja sama muszę spr. aby wyrobić sobie danie. No to sprawdziłam ;)

Asysta

Witam-proszę o opinię pracy asystentek stomatologicznych w W-wie i innych miastach.Zaczęłam pracę na tym stanowisku- umowa o pracę z" przypadku " ale jest - forma pracy mnie rozczarowała- mam duuuuże doświadczenie i wiem na czym ta praca polega więc brak przerwy w pracy przy 12godz. zmianie to jakieś nieporozumienie. Chcę się dowiedzieć czy to norma, bo te opinie mnie trochę zniechęciły i rozczarowała.

bez_nicku
@Asysta

Pracowałam jako asystentka w warszawie ponad 3 lata. Dla dziweczyn początkujący polecam natomiast dla kogos kto sie rowijac w tym zawodzie niekoniecznie. Zarobki niewiele ponad min krajowa, prak przerw przy 12h pracy, za nadgodziny nie płacone. Plusem jest wypłata zawsze na czas i umowa o pracę. Brak jakichkolwiek szkoleń i możliwości rozwoju osobistego. W Warszawie jest coraz wiecej miejsc które oferują o wiele lepsze warunki pracy.

Asysta
@bez_nicku

Dziękuję za odpowiedź, ale już nie pracuję ???? Pozdrawiam

do Smolarka

czyli wszystkie wartościowe dla ludzi ostrzeżenia są usuwane? niedobrze. pozostaje tylko czytac takie fejki jak to wypracowanie pracownika HR enelu powyżej

_Zielona_apaszka_

Witam wszystkich serdecznie! W Enel-Medzie spędziłam prawie 4 lata. Pracowałam na recepcji i studiowałam jednocześnie. Jako student generalnie byłam zadowolona z pracy i zarobków. Grafik mogłam bez problemu pogodzić z zajęciami. Generalnie dobrze pracowało mi się w moim zespole. Wypłata była zawsze na czas. Pracownik ma możliwość wykupienia opieki medycznej z firmy. Praca nie zawsze była łatwa. Osoby na recepcji oprócz bieżącej obsługi klientów mają dużo pracy w "systemie". Trzeba być bardzo obrotnym, przyda się umiejętność robienia kilku rzeczy naraz. Praca często była stresująca. Dużo zależało od tego jaki typ pacjenta pojawił się przy stanowisku (zdarzają się bardzo trudni, roszczeniowi pacjenci, ale trzeba się do tego przyzwyczaić). Każdy ma do realizacji własne cele indywidulane, sprzedażowe. Minusem jest brak podwyżek. Pracownicy recepcji nie mają ścieżki rozwoju w firmie. Rekrutacje wewnętrzne istnieją, ale tylko na pokaz. Najczęściej na wyższe stanowiska przychodzą osoby z "zewnątrz" pomimo tego, że są osoby, które pracują na recepcji już po 5 czy 6 lat i są świetnymi pracownikami. Szkoda. Na recepcji często były kolejki i pomimo zgłaszania koordynatorowi zapotrzebowania na większą obsadę na recepcji, nowe osoby nie były zatrudniane. (Zdarzają są sytuacje gdy masz przed sobą 15-20-sto osobową kolejkę, musisz wykonać 3 telefony i załatwić inne 4 sprawy na już, w tym samym czasie.) Generalnie polecam pracę w tej firmie, ale studentom i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Pozdrawiam!

tralalalala

Widze że moja opinia w ogóle nie została dodana a więc spróbuje jeszcze raz.Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko recepcjonistki w Krakowie to była jakaś kpina.Oni opisuja tą rozmowe jako trzy etapy tak naprawde to jeden etap tyle ze wszystko dzieje sie podczas jednej rozmowy.Na poczatek test z ang -jasna sprawa i rozumiem.Bardzo prosty same podstawy.Dalej test ze znajomosci liczb parzystych,nieparzystych,spółgłosek i samogłosek hahahaha a na koniec rozmowa z pania dyrektor ale wcześniej nie dowiesz się jakie są warunki pracy.Wszystko to oczywiśćie na samym końcu a wszystko to jak się okazuje za najniższa krajowa hahahahaha.Warunki fatalne ale oczekiwania nie wiadomo jakie.Śmieszna firma

Byly pracownik

Smutek - co jakis czas wracam by sprawdzic opinie o moim bylym pracodawcy. Zauwazylam ze czesc opinii zostala usunieta. To ciekawe.

Smolarek
@Byly pracownik

wykupili sobie w goworku opcje nadzoru nad swoim kontem, co daje im możliwość usuwania nieprzychylnych komentarzy - świadczy to o samej firmie - nie są wystawieni na konstruktywna krytykę, tylko próbują z siebie robić pracodawcę roku...

Muflonik

Jak szybko oddzwaniają po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy kontakt jest zawsze bez znaczenia na wynik rekrutacji? Będę wdzięczna za info :-)

marco

Dla wszystkich co szukają fajnej pracy, myślę, że warto próbować. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo miła i konkretna, wiedzieli czego oczekują i kogo szukają. Ja aplikowałem na stanowisko juniorskie bo nie miałem dużęgo doświadczenia. Niemniej jednak widać było, że starają się wydobyć pozytywne cechy kandydata w trakcie rozmowy co mi się bardzo spodobało. Bez pseudopsychologicznych pytań typu "twoja największa wada", "co byś zrobił w sytuacji…" które i tak niczego nie sprawdzają, a dają się popisać jedynie rekrutującym także polecam.

słabiutko
@marco

Droga firmo Enel-Med vel Marco - jeśli już próbujecie wybielić się w oczach potencjalnych kandydatów po poprzednich wpisach prawdziwych pracowników, to wysilcie się trochę bardziej. Sam przebieg rozmowy kwalifikacyjnej nie świadczy o tym co dzieję się dalej po zatrudnieniu. A pozostałe teksty zadowolonych "pracowników" typu: "kokosów nie było ale miałam umowę o pracę"... Za umowę o pracę chleba się nie kupi. Jeżeli zapewnialibyście normalne godziwe warunki to i ludzie na forach by nie narzekali, a wy nie musielibyście tuszować tych wypowiedzi własnymi wpisami.

Bostek
@słabiutko

A mozesz powiedziec cos wiecej o tej firmie? zamierzam podjac z nimi wspolprace wiec kazda opinia mile widziana.

marika

A czy ktoś może powiedzieć cos o pracy młodszego konsultanta Call Center- Białystok? jakie sa obowiązki i czy warto wiazac z nimi plany?

Xee

Gdzie się mieści warszawskie call center?

xyz
@Xee

Postępu 18a - budynek Syriusz :)

maga

Mary' to praca na recepcji, niestety to branża medyczna wiec trzeba byc skupionym i dobrze zorganizowanym to chyba nie wymaganie a cechy każdego pracownika, pracujesz rowniez umysłowo, nie możesz sie mylić, musisz byc kompetentna wiec nie rozumiem dlaczego oceniasz ich w ten sposób?

mary

Pracowałam w Enel-Medzie na recepcji przez 9 miesięcy. Trudna praca, wymagająca skupienia i jednocześnie podzielności uwagi. Czasem niewdzięczna, ze względu na pacjentów z różnym poziomem cierpliwości i odporności na ból. Pod względem pracodawcy całkiem w porządku. Polecam – miałam umowę o pracę, wynagrodzenie na czas i stałe godziny pracy.

xyzzzz

Wypłaty dają do 17 każdego miesiąca,

gosc

Jeśli szukasz tam pracy, to muszę powiedzieć, ze ja byłam zadowolona. Umowa o pracę, pensja na czas, benefity socjalne. Polecam, jeśli będą kogoś szukać. Można się wiele nauczyć bo to duża firma. Ma to swoje plusy i minusy ale generalnie jestem na tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.