Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Pacjent

Czekam na wyniki badania histopatologicznego już 4 tygodnie, wydzwaniam - nikt mi nie może dać żadnej odpowiedzi kiedy będą wyniki , zapłaciłem więcej niż gdziekolwiek - to (usunięte przez administratora) - pacjent się nie liczy -nawet stały pacjent. Enel-med to zbiór (usunięte przez administratora) naciągaczy, dorobkiewiczów a lekarzom to już pracować się nie chce - terminy dłuższe niż w państwowej służbie zdrowia, SKANDAL !!!! omijajcie tę firmę. Konsultanci są niedouczeni, butni, pacjenta mają jako zło konieczne.

ojej
@Pacjent

To nie jest forum do wylewania zali za obsługę czy długie terminy, pisz reklamacje to jest portal dla kandydatów i pracowników

Mariusz
@ojej

Właśnie widać po twoim tekście jaki personel do nich się ostatnio zgłasza. Jestem klientem od paru lat i widzę że coraz więcej takich osobników tam przybywa.

sdfsdf
@Mariusz

A kogo to obchodzi. Chłopie, znajdz sobie miejsce i tam publikuj komentarze o niezadowoleniu usługami, nikogo to tu nie obchodzi - to strona od rekrutacji. Mózgu użyj.

Aga

Nie polecam, osoby odbierające infolinię podają sprzeczne informacje. W enel medzie cito na nfz to znaczy 7 miesięcy. Jedna wielka porażka i wprowadzanie ludzi w błąd.

szok
@Aga

Kolejkę NFZ wyznacza NFZ a nie enel med wiec nie wiem do kogo te zale

PRACOWNIK CC

Po przeczytaniu opinii tutaj, mocno się zastanawiałam czy podjąć pracę w CC Białystok, koniec końców zdecydowałam się spróbować. I to była dobra decyzja. Zaczynając od HR, działu szkoleniowego,przez koordynatów, po współpracowników. Każdy jest bardzo pomocny, w razie pytań wątpliwości, zawsze chętnie pomagali. Szkolenia rzeczowe, Asia która przeprowadzała szkolenia odpowiada na każde pytanie, pewnie wiąże to się z tym, że zaczynała na słuchawce. Z resztą wszyscy na wyższych stanowiska, zaczynali od słuchawki i to widać, bo potrafią rozwiązać każdy problem. Także, jeżeli chodzi o awanse w CC jest to możliwe. Jeżeli chodzi o płace, nie rozumiem wylewania żali, że mało płacą, a jest ogrom wiedzy do przyswojenia. Ludzie, po pierwsze jeżeli nie mieliście styczności z lekarzami, medycyną to wiadomo, że przyswojenie informacji będzie wymagało od Was trochę wysiłku, jeżeli jesteście chodź trochę kumaci, wszystko macie w materiałach, z których możecie korzystać. Na 8h pracy jest 45min przerwy i to prawo jest respektowane w 100%. Do pracy biorą ludzi, którzy chcą pracować, a nie posiadają, żadnego doświadczenia. Jeżeli znasz angielski masz wyższe wynagrodzenie, bo obsługujesz pacjentów anglo. Także, naprawdę nie rozumiem frustracji na temat tej pracy. Czego oczekujecie przychodząc do pracy, bez żadnego doświadczenia czy szkoły? Koniec końców zmieniłam pracę, bo dostałam lepszą ofertę, po kierunku moich studiów, ale jeżeli coś pójdzie nie tak z chęcią tam wrócę! Atmosfera jest naprawdę super. Jeżeli, chodzi o samych pacjentów to jest naprawdę różnie, ale to tak jak z ludźmi. Podsumowując, polecam tą pracę, na +jest to, że to nie jest praca (tak jak w 90% przypadkach w CC), że to my musimy wydzwaniać i coś proponować, tylko to do nas dzwonią.

dramat 2
@PRACOWNIK CC

Ale się uśmiałem zwłaszcza jeśli chodzi o anglo i przerwy. Możesz robić anglo i szczepienia i mieć niższe wynagrodzeni niż nowy praownik który dopiero przychodzi i robi tylko lekarzy pierwszego kontaktu. Co do przerw to tak przysługuje 45 minut ale są limity i nie można wyjsc kiedy ci pasuje dlatego mało kiedy udaje sie to wykorzystac.

W firmie Enel Med mam pakiet pracowniczy i korzystam z usług w zakresie głownie stomatologicznym. Z racji przyzwyczajenia zdecydowałem się na wykonanie implantu również w placówce, mimo tego iż koszt był (już na wstępie sporo droższy od średniej rynkowej). Wszystko wyglądało ok do momentu kiedy rozpocząłem proces implantologii - moje wizyty były notorycznie przekładane - w praktyce wizyta umawiana z kilkutygodniowym a nawet dłuższym wyprzedzeniem była anulowana/przekładana na dzień przed wizytą, gdzie planowanie wymagało ode mnie np wzięcia dnia wolnego. Szczytem było potwierdzenie wizyty na montaż korony (ustalonej 2 tygodnie wcześniej) dzień przed wizytą i odwołanie dnia kolejnego niecałą godzinę przed wizytą, z powodu braku korony w placówce. Winę Enel med zwalił oczywiście na wytwórnię chociaż dla mnie to oni są stroną a nie wytwórnia. moja reklamacja w tym względzie została odrzucona, mimo tego że uargumentowałem że spowodowało to dla mnie straty i niedogodności w pracy. Dla porównania znajomy, który w podobnym okresie wykonywał implant w innej firmie w momencie przełożenia z winy placówki z automatu dostał propozycję 50% rabatu na koronę. W moim przypadku skończyło się na stronicowym uzasadnieniu odrzucenia reklamacji. Czuję się na prawdę poważnie potraktowany płacąc prawie 8000PLN za usługę.

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
B.

Dzień dobry, Czy ktoś z Państwa byłby w stanie udzielić mi informacji związanych z rekrutacją i samą pracą na stanowisku kierownika oddziału w Warszawie? Czy przebieg rekrutacji jest w jakiś sposób zaskakujący? Jakieś nietypowe pytania? Jakie zarobki proponowane są na tych stanowiskach? Jaka panuje atmosfera? Będę wdzięczna. Pozdrawiam, B.

MonSzyma

Głębokie wyrazy uznania dla Pani doktor nauk medycznych Anety Krasoń za wiedzę, doswiadczenie, życzliwe podejście do pacjenta. To dobrze, że Enel med zatrudnia tak wysokiej klasy specjalistów, którym należy się szacunek.

@MonSzyma

Dlaczego mieliby być dyskryminowani? Ktoś pracuje w placówce medycznej i ma być dyskryminowany za przyjęcie szczepionki na wirusa?

Jolanta

Czy pracownicy Enel-Med, którzy nie zdecydowali się na przyjęcie nieobowiązkowego szczepienia na COVID-19, są w jakikolwiek sposób dyskryminowani z tego powodu?

Odradzam CC

Moja opinia dotyczy pracy w Call Center. Jeżeli ktoś lubi wyzysk pod przykrywką sztucznego korpo uśmiechu to śmiało może się zgłaszać. Koordynatorowie się uśmiechają i udają, że Twoja praca jest lekka i przyjemna. W rzeczywistości musisz przyswoić OGROM wiedzy by odbierać wpadające co sekundę telefony od sfrustrowanych pacjentów. Wymaga się by rozmowa trwała 2 minuty, tymczasem babcia, która się do Ciebie dodzwoniła, przez 10 minut zastanawia się na jaki dzień chce umówić wizytę. Do tego może Cię jeszcze wywalić z systemu i to podczas rozmowy z pacjentem… Codziennie po pracy wracasz do domu z dosłownie pękającą z bólu głową(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Pepe

cleo

Osoba o inicjałach MD to największa żenada jaką bylo dane mi spotkac - biuro zarzadu. ale niech ja trzymaja, nikt sie nie kapnie z gory - zarzadu, ludzi tylko szkoda.

piotr

Właśnie byłem na kolonoskopii i gastroskopii w narkozie . I opowiem wam horror jaki tam się odbył 1 MARCA 2022 Wizyta umówiona i oczekiwana 2 miesiące na NFZ CITO, więc jestem i zaczęło się - przestraszone dziewczynki z rejestracji żądają konsultacji od kardiologa ekg i badań krwi mimo iż info linia parokrotnie nie kazała tego wykonywać bo nie trzeba .Pani z rejestracji jak robot formułka i koniec . Zero kompetencji Zabiegu na NFZ nie będzie -ale za pieniądze nie potrzeba i może być wykonane bez problemu i badań. W bardzo dużym skrócie mówiąc awantura i po 30 min i interwencji u kierownictwa oraz lekarza kazali zapłacić za EKG i wpisali lipną konsultację jedyny plus dla Pani Mróz że pomogła w załatwieniu sprawy. EKG robi roztrzęsiona dziewczyna która wymienia papier w drukarce (nad moją głową - bo leżę na kozetce ) wyłamując pół drukarki z wielkim hukiem a zajmuje to jej aż 10 minut i to z pomocą innej dziewczynki . Wchodzę do gabinetu na zabieg daję te EKG lekarzowi a on nawet nie spojrzał mówiąc że nie musi. Zero wywiadu rozmowy tylko od razu na stół .Antypatyczna pielęgniarka na zasadzie kładzie się tu i nie stęka wkuwa się aż w 5 miejscach . Wychodzi anestezjolog i słyszę tylko tekst - podpisane ! , ale czy na pewno podpisał !, potem ile ważę i ile mam lat i czy kiedyś już miałem narkozę . Mając jakąś plastikową rurę w ustach tylko pomrukuję . Ok zasypiam , budzę się bo czuje rurę w gardle i słyszę 1 zabieg skończony i ponownie mnie usypiają . Tekst nad głową pielęgniarka do lekarza - zostało mi 30 ml a lekarz daj mu nie marnuj. Znowu się budzę bo boli jak mnie tym powietrzem rozpychają w (usunięte przez administratora) Więc jęczę mimo narkozy . Ok już po wszystkim no i się zaczyna . Pielęgniarka od razu bez czekania mnie budzi i stawia na nogi -tekst lekarza do niej (ty nie za szybko bo ci fiknie) Po czym do mnie lekarz mówi -tylko bez pierdzenia . (i to cała konsultacja po zabiegu) Każą się ubrać -wyniki leżą już na ubraniu wraz z (uwaga) testem z apteki na helicobacter .Półprzytomnego wystawiają za drzwi i każą po 15 minutach spadać do domu . Lekarz zero rozmowy i wyjaśnień objaśnień po badaniu . Wracam do gabinetu półprzytomny z pytaniem czy jakieś polipy czy coś - odp polipów nie było i już zajęli się następnym klentem. Totalna (usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu i totalna zlewka . Dwóch dziadków ok 70 lat z dwoma dziewczynkami w małym pokoiku zabiegowym gdzie panuje klimat (usunięte przez administratora) I NFZ . Odradzam nie róbcie tam żadnych badań i zabiegów w porównaniu do Centrum Damiana to przepaść bo tam było super ,rozmowy wyjaśnienia bardzo miło i sala po operacyjna do wybudzania w ciepłym łóżeczku . ENEL -MED TO JAKAŚ ZSYŁKA DLA LEKARZY Z PRL-U MYŚLĄCYCH ŻE NFZ TO PACJENCI CO LECZĄ SIĘ ZA DARMO A NIE ŻE TO NAJDROŻSZE UBEZPIECZENIE W EUROPIE NIE MAJĄ POJĘCIA ŻE WSZYCY PŁACIMY OLBRZYMIE PIENIĄDZE NA NFZ - MIESIĘCZNIE WIĘCEJ NIŻ PAKIET VIP W SEKTORZE PRYWATNYM NIGDY WIĘCEJ I WAM TAKŻE ODRADZAM - POCZEKAJCIE 6 MIESIĘCY JAK MOŻECIE I DO DAMIANA - CHYBA ŻE CHCECIE PRZEŻYC TRAUMĘ LUB JESTEŚCIE SADO MASO.

Aktualność
Abba

Te szkolenia to śmiech na sali. Forma jak dla dzieci, merytorycznie żenada. Z czym do ludzi?

Menel-Med

Praca w tej firmie to jak przenosiny w czasie do lat 90, nic tutaj nie działa, a jak działa to bardzo słabo… Ciężko o jakąkolwiek podwyżkę lub awans, szkolenia i wdrożenia pracowników praktycznie nie istnieją. Firma kocha wszelkiego rodzaju tabelki, excelki, pliczki, najlepiej by te same dane w 3 miejscach uzupełniać. Socjal w zasadzie nie istnieje, no po za portlem znizkowym gdzie są takie zniżki ze w galerii mozna taniej zakupy zrobić. Ogólnie bardzo nie polecam, całe szczescie ze juz mnie tam nie ma!!!

Hrbp
@Menel-Med

Cos w tym jest. Podejscie do kandydata iscie z minionych dekad. Brak feedbacku w 21 wieku, przy rynku pracownika, serio?

@Hrbp

Dziękujemy za Twoją opinię. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by prowadzone przez Zespół HR procesy rekrutacyjne były realizowane na najwyższym poziomie. Każda z osób, które reprezentują enel-med podczas spotkań ma za zadanie kierować się przede wszystkim transparentnością w stosunku do kandydata i wartościami enel-med. Abyśmy mogli odnieść się do zaistniałej sytuacji prosimy o informację ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi rekrutacji na adres email Departamentu Personalnego: departament.personalny@enel.pl. Twoja wiadomość jest dla nas bardzo ważna i gwarantujemy, że skontaktujemy się z Tobą celem wyjaśnienia przebiegu procesu rekrutacyjnego.

Dramat

I właśnie z takimi "klientami" macie do czynienia, pracując w enelu... Ze wszystkim trzeba ich prowadzić za rękę, bo niektórzy dorośli nawet nie wiedzą, jak pobrać mocz do badania i dzwonią na infolinię. I ci sami "pacjenci" (i ich dzieci ciężko chore na katar) najbardziej potrafią zatruć życie w tej pracy, co widać chociażby po tym, że zostawiają komentarze na temat usług firmy na portalu kompletnie do tego nieprzeznaczonym. Drodzy "pacjenci"! Jak nie radzicie sobie ze swoimi frustracjami, to zapraszamy do zapisu do odpowiedniego specjalisty, pomożemy :)

dramat 2
@Dramat

Tak. Człowiek chce poczytać jak przygotować się do rozmowy, o zarobkach, wymaganiach, atmosferze w pracy czy możliwości awansu a czyta frustracje niezadowolonych klientów. Złóżcie reklamacje i zrezygnujecie. Jest dużo firm medycznych, po co się męczyć. To strona dla pracowników i kandydatów.

hshgdg
@dramat 2

Popieram

Sylwia

Czy ja dobrze rozumiem że na pobranie krwi trzeba się zapisywać?

@Sylwia

Tak, na pobranie krwi trzeba się zapisywać, bo jest do tego przeznaczony grafik i od momentu pandemii zapisy są obowiązkowe.

Żenqda

Zero podwyżek, zero awansów, perspektywy marne (patrz jak wygląda rekrutacja każde stanowisko to młodszy specjalista żeby niby dać ci awans na starszego). Konkurencja ma to samo więc enel może dawać tragiczne warunki. Kadra zarządzająca z innego swiata

Szymek
@Żenqda

Zgadzam się z tą opinią. Enel-Med szczyci się tym, że jest firmą rodzinną.* Na eksponowanych stanowiskach zatrudniona jest zatem cała rodzina prezesa. Atmosfera przypomina korporację w połowie lat 90tych. Wyśrubowane normy efektywności. Lekarze mają po 15-20 minut na jednego pacjenta. Pracownicy oddziałów wydają się zmęczeni i wyeksploatowani. Duża rotacja. Firma nie inwestuje w szkolenia, a wiedzy do przyswojenia jest bardzo dużo. Jeśli czegoś nie było na szkoleniu, to później dopytasz kolegi/koleżanki. Wynagrodzenia poniżej krytyki, niewiele od najniższej krajowej.

papweryna
@Szymek

zgadzam się. firma w ogóle nie inwestuje w pracownika, możliwości rozwoju są zerowe, nikt nie słucha i nie jest nastawiony na słuchanie pracowników. dział HR to jakaś porażka,zero szkoleń miękkich ( nie mówiąc już o specjalistycznych dla pracowników) . Jak już odbyły się rozmowy z prezesem to był jego monolog odrealniony, z wizjami przyszłości nie mający nic wspólnego z rzeczywistością ( a i tak sobie sam dopowiedział co pracownicy CHCIELI powiedzieć a nie mieli szansy).

Zsfrustrowany
@papweryna

Jedyne czego się można nabawić podczas pracy w Enelu to nerwica. Pracuje to od ponad roku lat i o podwyżkach jakichkolwiek można pomarzyć. Dostajesz wyższe stanowisko, więcej obowiązków, ale kasa taka sama niestety. Firma wymyśla ciągle jakieś nowe rozwiązania, które nawet nie są jeszcze dobrze ogarnięte. Za niekompetecje ludzi pracujących na wyższych stanowiska obrywa najczęściej recepcja, bo jest na pierwszej linii. Człowiek się czasem nasłucha takich rzeczy, że po całym dniu pracy ma już dość. Firma jest tak nastawiona na hajs, że to porażka jakaś (widać to po cenach za usługi i, że z miesiąca na miesiąc jest coraz drożej). Kiedyś jeszcze były awanse wewnętrzne, ale niska była szansa żeby się dostać. Ostatnio firma pokusiła się na zatrudnianie osób z zewnątrz i tyle zostało z możliwości rozwoju. Na rozmie rekrtutacyjnej człowiek się nasłuchał jaka to nie jest rodzinna firma, gdzie każdy, nawet szaraczek, ma szansę na cokolwiek i co? No nic niestety. Jeszcze jak komuś się trafi beznadziejny zespół to tylko współczuć zostaje. Rotacja jest duża, bo co mądrzejsi już dawno pracę zmienili.

Ciekawa

Ostatnio widziałam ogłoszenie na stanowisko Specjalisty da sprzedaży. Chciałam zapytać się na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku,czy praca jest zdalna,czy stacjonarna? Pozdrawiam

wregd fxdg
@Ciekawa

Odpuść. Zarobki nienegocjowalne, perspektywy awansów np. tragiczne. I bonus - ' praca zdalna nie jest benefitem w enel-medzie'.

@Ciekawa

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym zespole. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji, podczas którego udzielimy wszelkich informacji o stanowisku oraz zarobkach. W enel-med pracujemy dokładając najwyższej dbałości o naszych pracowników. Wprowadziliśmy więc pracę hybrydową a w momentach szczytowych pandemii organizujemy ją w taki sposób, by pracownicy mogli wykonywać swoje zadania zdalnie. Zapraszamy na naszą zakładkę kariera, by uzyskać więcej informacji o pracy w enel-med - https://enel.pl/kariera/. Pozdrawiam Zespół HR

Hxhxbxnhxb

Witam Enel med który mam w pakiecie nie działa na żadnej linii. Pomimo odpowiedzi ze strony Enel Media że jest zaświadczenie o stosowanych lekarz, od 18:30 czekam na wizytę do teraz się nie odbyła. W tym czasie dzwonił do mnie endokrynolog, którego nie zamawiałem, bo "lekarz go tu przysłał" o co chodzi? Same błędy w aplikacji , recepcjonistki nic nie Mogą pomó c, i mówią że nic nie wiedzą. Same sprzeczne informacje

@Hxhxbxnhxb

Umiesz czytać??? Człowieku to są opinie na temat pracodawcy... PRACODAWCY... A nie na temat Twoich spraw z realizacją usług przez daną firmę... czytaj że zrozumieniem!!!

Słaby pieniądz Brak perspektyw Brak szans na awans To tyle

Helena
@Abba

Jak zatem wygląda pensja w Enel-Medzie? Co to dokładnie znaczy, że brak perspektyw? Nie zdarza się by ktoś awansował czy po prostu wysokie są wymagania takiego awansu?

@Helena

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w enel-med. Odpowiadając na powyższe pytania możemy zapewnić, że szczegółowych informacji udzielamy podczas spotkania rekrutacyjnego na konkretne stanowisko w firmie. Mamy wtedy możliwość przekazania pełnej informacji o proponowanym stanowisku, jak również przedstawienia ścieżki rozwoju w danym obszarze biznesowym. Wielokrotnie również podkreślamy, że stawiamy na awanse wewnętrzne i to właśnie naszym pracownikom w pierwszej kolejności stwarzamy możliwość rozwoju zawodowego. Zapraszamy na naszą zakładkę KARIERA na stronie enel.pl/kariera, gdzie znajdzie Pani wiele interesujących materiałów o firmie. Pozdrawiamy Zespół HR

@Helena

Względnie dobrze zarabia tylko handlowy ale dziwnym trafem każdy ucieka. Awanse dostaje tylko cc. Chociaż ciężko to awansem nazwać.

Zdegust
@Abba

Cała prawda, przełożeni też niekoniecznie kompetentni, zatrudniani pod charakter Dyrektora a nie zgodnie z kompetencjami.

Vangelis

O firmie może świadczyć to, że przez miesiąc (!!!!) Nie było odświeżacza powietrza w łazience ( nie pierwszy raz) kuchnia(w której sprzęt to także dramat - wszystko stare, zużyte, braki w wyposażeniu) na ponad setkę osób ma wymiary 4x4, z 6 miejscami siedzącymi. Oszczędza się na wszystkim, dlatego pensje są marne i nie masz szans na podwyżkę. Awansów nie ma, a te które są są za darmo - pensja nie jest podwyższana i nie dostajesz premii. Nie polecam, naprawdę nie polecam

@Vangelis

Dziękujemy za Twoją opinię. W ostatnich latach enel-med rozwija się w zawrotnym tempie, a co za tym idzie wszystkie prace modernizacyjne są skrupulatnie planowane i realizowane w założonym czasie. Okres pandemii narzucił na pracodawców ograniczenia ilości osób w przestrzeniach wspólnych, co przekłada się na brak możliwości korzystania z pomieszczeń socjalnych w sposób dotychczas akceptowalny. W bieżącym roku zrealizowaliśmy gruntowne remonty kilku naszych placówek, a kolejne przed nami. Już niebawem rozpoczniemy modernizację warszawskich biur i mamy nadzieję, że będą one odpowiednią przestrzenią do komfortowej pracy. Pozdrawiamy Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.