Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Darek

Przychodnia poniżej normy .

Daniel Szczegielniak

17 maja w wyniku konsultacji, lekarz ortopeda Tadeusz Sprysak postawił diagnozę - przykurcz Dupuytrena w lewej dłoni. Ortopeda wystawił skierowanie na USG dłoni. Od tamtego czasu bezskutecznie próbuję zarezerwować termin na badanie przez telefon oraz używając aplikacji. Aplikacja i konsultantki informują, że brak terminów we Wrocławiu do końca roku. Skierowanie jest ważne do 27 listopada i wygląda na to, że nie zdążę go zrealizować w przewidzianym terminie 6 miesięcy. W dniu dzisiejszym (4 października) w konsekwencji nasilającego się bólu szyi i głowy odbyłem kolejną konsultację ortopedyczną, tym razem u lekarza ortopedy Marka Wasilewskiego. Doktor obejrzał RTG i postawił diagnozę: ponticulus posticus (anomalia Kimmerlego). Wypisał skierowanie na USG tętnic szyjnych i zalecił wizytę u neurologa z wynikami. Problem jednak pozostaje ten sam. We Wrocławiu nie ma terminów na badanie USG do końca roku. Próbowałem przedstawiać moją sytuację paniom na infolinii ((usunięte przez administratora)), niestety panie poleciły, żebym dzwonił na infolinię. Czy to oznacza, że nie otrzymam zleconego leczenia? Pozdrawiam Daniel Szczegielniak

Danio

Szanowni Państwo, złožyłem aplikację do pracy w firmie i mam pytanie czy firma wysyła wiadomość zwrotną w razie nieudanej rekrutacji? Pozdrawiam

Elf

Po odmowie wykonania pacjentce z niepełnosprawnością usługi przeglądu stomatologicznego w Enelmed w pozycji siedzącej - Pani Orlińska, kierownik oddziału w WWie udzieliła pisemnej odpowiedzi, że lekarz może odmówić przeglądu w pozycji siedzącej , ponieważ jest narażony na skurcze mięśni i inne przeciążenia ciała.... W pozycji siedzącej leczy się ewentualnie kobiety w ciąży lub pacjentów z problemami kręgosłupa. Dodam, że pacjentem jest osoba z ZZSK...

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Justyna

Ta firma to nieporozumienie, na rekrutacji kraina mlekiem i pieniędzmi płynąca, w rzeczywistości niewielkie szanse na realizację planu i premię!!! Rekrutacja vs. Praca to dwie różne kwestie a na rekrutacji po prostu kłamią bo nikt już nie chce pracować w tej firmie! Szczerze przestrzegam i odradzam!!!

xyz
@Justyna

zero awansu i perspektyw

nikogotonieobchodzi

lecz się człowieku. Już pomijam fakt, że nikogo z nas nie obchodzisz - to portal o pracy - gowork.

Odradzonko

Jak ktoś chce się wypalić w sprzedaży za 5tys netto to praca idealna! Szczerze odradzam i przestrzegam!!!

Trochę pokory
@Odradzonko

Wrocilabym do EM za te 5tys + toyota corolla + telefon, ale wiele lat temu przestałam wierzyć w tę firmę dzięki ludziom nią zarzadzajacym; ludzie marzą o takiej pensji zarabiając znacznie mniej i zajmującc się bardziej odpowiedzialnymi sprawami niż sprzedaz

nikogotonieobchodzi
@Trochę pokory

WIęc widzisz - warunki warunkami, ale ludzie, którzy tam zarządzają to dno dna. Dlatego nie warto myslec o enelu jako pracodawcy - to wieczna udręka z tymi tumanami.

Czytanie tych wszystkich opinii, opisujących jak beznadziejną firmą jest Enel-Med, chętnie zwróciłabym uwagę na zachowania różnych pacjentów. Przypominam, że zarówno recepcja jak i sekretariat NIE SĄ odpowiedzialne za: 1) nagłe nieobecności lekarzy 2) zakresy Państwa pakietów 3) to, że lekarz nie wystawił na coś skierowania na wizycie, a ta lista jeszcze się ciągnie. Krzyczenie, niejednokrotne obelgi w stronę pracowników, bo my autentycznie nie mamy wpływu na wyżej wymienione sytuacje, jest co najmniej nie na miejscu. W momencie, gdy ktoś z recepcji oferuje Państwu, w sposób kulturalny, rozwiązanie problemu, to zamiast wyrażać swoje niezadowolenie z totalnym brakiem szacunku do pracownika wystarczyłoby napisać reklamację, albo nie wiem? Zrezygnować z pakietu, jeśli opieka medyczna nie spełnia Państwa oczekiwań. Tak samo, recepcja NIE zajmuje się pakietami, całym ich zakresem zajmuje się dział, do którego dostać się można poprzez infolinię z prośbą o przekierowanie, więc pretensje, że coś nie jest w pakiecie są już męczące. Pozdrawiam ciepło i życzę sukcesów w znalezieniu odpowiedniej firmy, zajmującej się opieką medyczną :)

prawda
@pracownik

O tak, plus pretensje że nie można "dopisać" do grafiku lekarza wizyty albo że pakiet jeszcze nie jest aktywny. Hitem są ludzie którzy są tak bardzo chorzy, tak bardzo potrzebujący wizyty NA JUŻ ale jednocześnie NIE BĘDĄ jechać do oddziału który im nie odpowiada lokalizacyjnie. Czasem można się pośmiać, ale częściej jest to frustrujące jak masz kilkadziesiąt takich ludzi do obsłużenia.. Osobiście rozumiem co ludzi wkurza i się nie dziwię, ale czy tylko enel med jest na rynku? Dotyczy to zwłaszcza pacjentów NFZ którzy są jednymi z bardziej roszczeniowych. Nie podoba sie to zmień placówkę, jest spory wybór teraz.

@prawda

Dokładnie, jak się człowiek chce przyczepić to sobie zawsze i wszędzie znajdzie powód. A te dopisywania do grafików są tak nagminne, tak samo grube spóźnienia i brak zrozumienia, że lekarz też ma określony czas pracy, więc nie ma obowiązku czekać na pacjenta spóźnionego 30 minut, w szczególności jeśli jest to ostatnia wizyta na grafiku. Nie wiem, niektórzy ludzie naprawdę oczekują zbyt wiele. :/

Alicja
@pracownik

Często sie zdarzają tacy pacjenci? Może powinno się ustalić jakieś zasady odnośnie spóźnień?

Julka

Jako pacjent odradzam uciekajcie daleko od Enel medu!! Mam pakiet za który płace dużo pieniędzy a na (usunięte przez administratora) wizytę do internisty muszę czasami czekać 5 dni! Nie mówiąc już o wizycie u specjalisty na którą trzeba czekać czasami dwa miesiące albo jechać do innego miasta z Warszawy. Lekarze to ludzie kompletnie obojętni wobec pacjenta lub antypatyczni. Nie można z nimi porozmawiać, wgapiaja się tylko w ekran komputera, zero empatii. Pani robiącą mi RTG była chamska i wyśmiewała moją niewiedzę. Nigdy już do Enel medu nie wrócę!

Pacjent

Porazka, nie polecam. Zrobiłam RTG stopy. Pani powiedziała że opis będzie do końca dnia. Na następny dzień przyszłam do lekarza żeby omówić wyniki a opisu nie ma. Za wizytę u lekarza zapłaciłam 189 zł. i nic się nie dowiedziałam. Oczywiście to nie jest wina lekarza, bo bez opisu nie mogła mi nic powiedzieć. Ale nikt nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy będzie opis. I żeby omówić to z lekarzem będę musiała zapłacić kolejne 189 zł. albo jechać na SOR i robić prześwietlenie jeszcze raz ( i to już 5 raz), bo raz się nie zapisało, drugi raz pani która robiła prześwietlenie przez pomyłkę usunęła. Na NFZ mają lepsze podejście do pacjenta. A jeżeli chodzi o umawianie wizyt to całkowity burd... Pół roku czekałam na USG piersi, dzień przed badaniem otrzymałam informacje że badanie jest odwołane. Zadzwoniłam na infolinię żeby umówić następny termin to usłyszałam że trzeba czekać parę miesięcy. Tak samo było z USG jamy brzusznej. Pozytywne doświadczenie mam tylko z p. dr. Reszczyńską i polecam w Krakowie. Będę prywatnie kontynuować leczenie u Pani doktor.

Roman

W nagłówku czytam...zostaw "merytoryczną opinię" dotyczącą Enel-Med. Myślę, że to jest jakiś żart. Co można powiedzieć poważnego na temat firmy, która jest jakimś "tworem niekompetencji, dezinformacji i cudów wyjętych żywcem z głowy uzależnionego od narkotyków ćpuna. Trzymać się z daleka od tej pseudo ubezpieczalni - krótko, merytorycznie i na temat.

Sebastian
@Roman

Dobra, widzę że jesteś mocno sfrustrowany, ale nie dałeś nawet pół argumentu, żeby poprzeć swoją opinię. Napiszesz o co dokładnie chodzi?

Oczekiwanie na konsultację to ok. 10-15 minut, masakra.

W***wiona

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie idzie się umówić do żadnego specjalisty, bo brak jakichkolwiek terminów w tej jeb**ej aplikacji. Dołączyłam do opieki medycznej w enel-med za pośrednictwem pracodawcy i szczerze żałuję, bo płacę miesięcznie za pakiet i nie mogę skorzystać z niczego. Brak wizyt, do laboratorium żeby pójść na badania to trzeba jezdzic wczesniej do placowki i umawiac sie na konkretna godzine! Pierwszy raz widze uskutecznianie czegos takiego. Przed dolaczeniem do opieki i na prostym dostepie do strony internetowej mozna zobaczyc (usunięte przez administratora), ale po zarejestrowaniu sie mozna zobaczyc jeszcze większe goowno. Nie wahajcie sie nawet, omijajcie enel-med szerokim łukiem.

Roman
@W***wiona

Dlaczego zgadzam się z tą opinią? Bo to prawda!

Obyście padli jak najszybciej

Ta firma to dno najgorsze z możliwych. Jezeli płacisz za wizytę gotowka lekarza masz za chwile. Jezeli płacisz najwyzszy abonament jestes traktowany jako zlo konieczne i lekarza masz za kilka miesięcy. A dodatkowo g...no mozesz umowic bo lekarze nie maja grafiku dalej niż na 1 miesiąc. Nie mogliście podnieść abonamentu to próbujecie lawirowac i oszczędzać w ten sposób! Obiecuje wam ze niedlugo odejdzie kolejnych kilka tysięcy abonamentów i was zaboli! Obyscie padli jak najszybciej!!!!! A apke wsadzie sobie gleboko to relikt przeszłości jak cale to centrum medyczne.

Leszek

Też masz abonament czy zrezygnowałeś właśnie z tego powodu że jest trudność w dostaniu się do lekarza? Powiesz jakie są ceny tych abonamentów? Wysokie?

Jacek

Na badania brak terminów, szczególnie na rezonans. Wynika to zapewne z tego, że grafiki są zapchane pacjentami z NFZ https://enel.pl/uslugi-na-nfz/ Teraz wychodzę na frajera, bo wykupiłem ubezpieczenie za prawie 2000zł, w którym jest rezonans. A zapisać się nie mogę bo brak terminów. Za to chętnie zapraszają pacjentów na NFZ. Ponadto niektóre panie na infolinii i w recepcjach chyba pracują za karę, powinny też być ankiety je oceniające, jak te oceniające lekarzy.

ojej
@Jacek

Trudno tryskać radością, jak terminy nie zależą od szarego pracownika infolinni a to oni muszą słuchać waszych żali w tych sprawach. P

Lila

Nie polecam pracy w tej firmie.

Maria
@Lila

Dlaczego? :/

Poleszuk

zatrudnijcie dobrą firmę znającęj się na obsłudze klienta (customer care service). Wtedy zrozumiecie Państwo, że Wasz opis: Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa "Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Enel-Med S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej" jest trochę nie na miejscu. Nie jest wykluczone by polska firma mog ła konkurować jakością z liderami na tym rynku. obecnie tak nie jest. Pozdrowienia i powodzenia

Ula

Polecam pracę w recepcji/rejestracji medycznej Enel-Med. Są gorsze i lepsze dni, czasem trochę stresu, ale tą pracę wspominam najlepiej. Zespół był super, młody, przyjazny, koordynatorka serdeczna. Polecam wszystkim, zwłaszcza osobom między 19 a 25 rokiem życia. Można zdobyć wiedzę i doświadczenie. Na początek najniższa krajowa, po roku szansa na podwyżkę.

@Ula

Bo pisze ją pracownik kadr :-)

Paula

Praca w porządku, wszędzie pojawiają się problemy, ale zawsze można się dogadać. Firma rodzinna nie korpo, fajna atmosfera.

elo
@Paula

Co ty piszesz za głupoty, przecież to jest korporacja.

byly pracownik
@Paula

firma rodzinna nie korpo? o czym Ty mówisz? chyba nigdy tam nie pracowałaś.

Alicja
@byly pracownik

To atmosfera może chociaż rodzinna?

Jebem vam mrtvu majku

(usunięte przez administratora) żart firmy. (usunięte przez administratora) żart z ubezpieczenia. Kolejne dostępne badanie lekarskie jest w 2023, teraz jest czerwiec 2022. Czy to prywatne ubezpieczenie medyczne? Za co płacisz w pakiecie VIP? Gdzie znajdują się wszystkie testy wymienione w broszurze? (usunięte przez administratora) i szarlatani.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.