Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Zdegustowany

Najgorszy (usunięte przez administratora) z jakim mieliśmy do czynienia jako klienci instytucji państwowej.

Slabo

Slabo

pacjentka

Jestem bardzo rozczarowana usługami enel-med. Na wizytę u dermatologa czekałam kilka tygodni i to na pierwszy wolny termin w ciągu dnia i dalekiej ode mnie lokalizacji. Dzień przed wizytą Enel-med odwołał sms'em konsultacje. Na infolinii zaproponowano mi kolejny termin za kolejne 2 tygodnie i jak poprzednio wskazano pierwszy wolny w całej Warszawie do którego muszę dostosować cały mój harmonogram dnia. Przed tym zdarzeniem byłam u internisty (czekałam ponad tydzień na wolną wizytę) z potrzebą podstawowych badań z dokładniejszymi badaniami tarczycy. Lekarz zgodził się mi je przepisać, ale skierowania na nie w systemie nie wypisał o czym dowiedziałam się dopiero w wynikach jakie otrzymałam z labolatorium. Aktualnie płacę abonament miesięczny związany roczną umową i żałuję tej decyzji.

zirytowana
@pacjentka

Boże człowieku to jest strona do opisywania odczuć o tej firmie jako pracodawcy, a nie wylewanie żali za kiepską obsługę - pisz reklamację jak się nie podoba, a nie zawalaj tu komentarzy...

Szczepiony

Zaszczepiłem się w oddziale BlueCity - bardzo miła obsługa, sprawnie i bez problemów

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Prykryk

Jako były pracownik CC bardzo dobrze wspominam ludzi, z którymi mialam przyjemność pracować. Wszyscy są bardzo pomocni i zawsze można podpytać w razie problemów. Co miesiąc odbywają się coachingi podczas których odsłuchowane są 3 rozmowy wraz z koordynatorem, który w razie potrzeby pochwali albo wyjaśni co trzeba poprawić. Tu na plus. Jeśli chodzi o $ to na początek była to minimalna krajowa, przy przedłużaniu umowy podwyżka + za dobre wyniki podwyżka. Największą trudnością dla osoby nie pracujacej wczesniej na żadnym CC będzie sama rozmowa z pacjentami, potrafi być stresująca. Są pewne standardy i wytyczne, których trzeba się trzymać czego pacjent może nie zrozumieć. Przekazane informacji, że wybrany specjalista po godzienie 17 jest dostępny za pare miesięcy oczywiście nie jest przyjemne. Będzie też dużo pacjentów, którym poprostu nie pomożesz w żaden sposób choćby niewiem co bo nie jest idealnie i dokładnie tak jak chcą (np sytuacja gdzie lekarz pracuje chyba od zawsze w godz 7-15 ale pacjent wymaga aby lekarz został dłużej sopecjalnie dla nie go do 18 bo tak, serio).

@Prykryk

Dziękujemy za komentarz dotyczący pracy w Call Center enel-med.

@Prykryk

Prace wspominam okropnie. Koordynator K. masakra. Zazdrosny o wszystko, nie umiejący podjąć decyzji samodzielnie, nie przyjmujący krytyki, brak dystansu do siebie. Jak masz inne zdanie - to już po premii. Wypytuje się o życie prywatne. Totalny brak profesjonalizmu. Za to bardzo dobrze wspominam Anie oraz Agnieszkę.

Wrocław

Uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko recepcjonistki podstawowa płaca ale przynajmniej umowę o prace gwarantowana Pani bardzo miła podczas rekrutacji.

Jak wygląda ścieżka kariery w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Bardzo trudno, praktycznie to prawie niemożliwe.

Tom

Jaką podstawę ma Key account manager

Ab

Profesjonalizm, przyjazna atmosfera, empatia i dużo by jeszcze można było napisać. Home park Targówek najlepszy z najlepszych. Cała stomatologia mega profesjonalna. Tu chce się wracać. ENELMEDOWI GRATULUJĘ TAKICH PRACOWNIKÓW bo to oni tworzą tu wszystko co najlepsze. Dziękuję przemiłym paniom z recepcji, lekarzom noi p. Magdzie

Medyk

Jaka jest płaca lekarza rodzinnego i warunki zatrudnienia ? Nie wiem czy rekrutować .

@Medyk

Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją na stanowisko lekarza medycyny rodzinnej w placówkach enel-med. Pragniemy poinformować, że wszystkie szczegóły zatrudnienia przekazujemy kontaktując się bezpośrednio z osobą zainteresowaną podjęciem pracy w naszym oddziale. Niezbędne jest dla nas wypełnienie formularza rekrutacyjnego, z uwagi na to, że w nim kandydat wskazuje wszystkie swoje preferencje, co do zatrudnienia. Zachęcamy do zaaplikowania poprzez formularz zamieszczony na stronie www.enel.pl/kariera. Pozdrawiamy Zespół HR

Joanna

Konsultant ds obsługi klienta to praca na recepcji, słabo płatna, umowa o pracę z najniższą krajową, zlecenie podobnie.

Iks
@Joanna

To aż strach pomyśleć ile może dostać Młodszy Konsultant ???? Cóż, firmie Enel Med nie zależy na kandydatach z doświadczeniem zawodowym...

Co chwilę pojawiają się oferty pracy na stanowisko jej account managera we Wrocławiu i teraz moje pytanie brzmi czy w tej firmie jest taka rotacja, że co chwilę kogoś szukają czy te oferty pracy są fikcyjne?

Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją na stanowisko Menedżera ds. Kluczowych Klientów. Pragniemy poinformować, że długość procesu wynika ze złożoności stanowiska, które oferujemy. Kluczowe jest dla nas również dopasowanie kandydata do zespołu, w którym mamy nadzieję, nowa osoba znajdzie przestrzeń do uwolnienia swojego potencjału. Jednak należy podkreślić, że sytuacja bieżąca, w której znaleźliśmy się wszyscy nie jest bez znaczenia dla prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Niemniej zapraszamy Wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami i udziału w bezpiecznej rekrutacji #zostańwdomu i porozmawiaj z nami on-line. Pozdrawiamy Zespół HR

@Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

Dziękuję za odzew, jednak ja nie pytałam o długość procesu tylko o to, że co chwilę można powiedzieć pojawiają się oferty pracy na stanowisko key account managera, czyli jest oferta zamieszczona, znika i za krótko czas pojawia się ponownie. I teraz pytanie brzmi czy u Państwa jest taka rotacja czy są to fikcyjne ogłoszenia

@:)

Szanowna Pani, wszystkie oferty dostępne w naszej zakładce KARIERA, jak również na portalach rekrutacyjnych są ogłoszeniami aktualnymi, na które poszukujemy kandydatów. Z uwagi na czynniki niezależne od nas, niektóre z procesów rekrutacyjnych trwają dłużej, niż zazwyczaj, dlatego też ogłoszenia są dostępne ponownie. Pozdrawiamy Zespół HR

Prawda

Poporostu jest słaby kierownik z Krakowa, która nie dogaduję się z ludźmi, co widać po rotacji, kierownictwo tego nie widzi. Na Kama się nadawała, ale zarządzać nie potrafi. Firma fajna miło się pracuje, wcześniej była super szefowa, teraz może być problem stąd pełno ogłoszeń.

Totalnie rozczarowany
@Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

Droga Pani z HR, miałam wątpliwe szczęście brać udział w rekrutacji prowadzonej przez Państwa firmę. Niestety, brak Wam absolutnie profesjonalizmu w takim procesie. Pomijam fakt, że to samo ogłoszenie pojawiło się ze cztery razy, na WSZYSTKIE (!) złożyłam swoje CV. Pierwsze ogłoszenie - brak odzewu, drugie - tak samo, trzecie - tak samo, czwarte - zaproszono mnie na rozmowę. Rozmowa z dwoma osobami, nie będę pisała z kim, ale miałam wrażenie, że te osoby zajmują się wszystkim w firmie, ale na pewno nie rekrutacją. Brak przygotowanych pytań, chyba nawet brak zainteresowania rozmowa ze mną, Panie notowały sobie od czasu do czasu kilka słów na moim CV - na marginesie!!!! Przepraszam, że to powiem, ale ... pachniało to zwykłym LENISTWEM. Nie odpowiedziały mi na wiele pytań które były dla mnie ważne, np. gdzie będę w strukturze organizacyjnej, kto będzie moim przełożonym, itp. Na moje pytanie - jaka jest kultura organizacyjna w firmie otrzymałam bardzo wyczerpującą odpowiedź - "mamy bardzo dobrą kulturę w firmie". KONIEC!!! ANI SŁOWA WIĘCEJ!!! To było naprawdę żenujące i smutne, ponieważ do tej pory wydawało mi się że to profesjonalna firma. Byłam w całkowitym błędzie. Jaki był efekt rekrutacji - żaden, po trzech tygodniach żadnego kontaktu zadzwoniłam do firmy, ale recepcja powiedziała że obie te Panie są na spotkaniach. Poprosiłam, aby do mnie oddzwoniły - recepcjonistka (bardzo miła osoba) powiedziała, że przekaże informację i na pewno ktoś oddzwoni. Upłynęły trzy tygodnie - nic, cisza. Znowu dzwonię - sytuacja ta sama. Znowu czekam dwa tygodnie i już w nic nie wierzę ale ciekawa jestem jak to się skończy. ponownie dzwonię i proszę o połączenie z którąś z Pań - czekam ponad dwie minuty, wraca recepcjonistka i mówi że Pani X powiedziała, że proces jest w toku, i za około dwa tygodnie otrzymam odpowiedź. Poddałam się, oczywiście Pani X nie dała mi żadnej odpowiedzi mimo że upłynęły już miesiące, miesiące od mojego ostatniego telefonu do sławnej firmy Enel Med. Jeśli tak się traktuje kandydatów to pracy, to ciekawe jak są traktowani pracownicy. Może ktoś wyrazi swoją opinię? Może ja byłam tylko wyjątkiem, miałam pecha, zdarza się,.......bo profil stanowiska zdecydowanie pasował do mojej kandydatury.

@Totalnie rozczarowany

Dziękujemy za Twoją opinię. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by prowadzone przez Zespół HR procesy rekrutacyjne były realizowane na najwyższym poziomie. Każda z osób, które reprezentują enel-med podczas spotkań ma za zadanie kierować się przede wszystkim transparentnością w stosunku do kandydata i wartościami enel-med. Jesteśmy również członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji, która zrzesza jedynie firmy dbające o pozytywne wrażenia kandydatów w procesach rekrutacji. Dlatego też, pozwól nam wyjaśnić zaistniałą sytuację przekazując niezbędne dane na adres email Departamentu Personalnego: rekrutacja@enel.pl. Twoja informacja jest dla nas bardzo ważna. Pozdrawiamy Zespół HR

Lava
@Totalnie rozczarowany

Przeczytałam kilka komentarzy wstecz.. czyli nic nie zmieniło od czasu jak ja tam pracowałam :) Myślę że tam po prostu się czas zatrzymał. Moja opinia jest taka że poziom rekrutacji zawsze dużo mówi o firmie. Myślę że warto też popracować nad EB, bo poziom odpowiedzi pracodawcy w którym w komentarzach się wartości i słowo w słowo przepisuje to samo jest dość lekceważący wobec kandydata (i wierzcie, lub nie - nieskuteczny). Potraktujcie to jako feedback a nie krytykę.

@Lava

Dziękujemy za Twoją opinię. Obecność enel-med na profilu gowork.pl podyktowana jest chęcią utrzymywania kontaktu z pracownikami, byłymi pracownikami i osobami zainteresowanymi pracą w firmie. Jesteśmy otwarci na merytoryczny dialog licząc na wzajemność. Zachęcamy do przekazywania informacji drogą e-mail bezpośrednio do Departamentu Personalnego, w celu rozwikłania niejasnych sytuacji. Wielokrotnie brak takiej informacji nie daje nam możliwości konkretnego reagowania na komentarze. Dlatego prosimy o kierowanie danych kontaktowych na adres e-mail: rekrutacja@enel.pl, gdyż to jedyna właściwa ścieżka, by wyjaśnić daną sytuację. Dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiamy Zespół HR

Pion
@Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

To ja sie wypowiem tez, super drogi pracodawco ze obecnosc na profilu jest spowodowana checia utrzymania kontaktu z pracownikami lub bylymi pracownikami. Ale chyba nie co inny jest cel istnienia spolecznosci go work. Mysle ze zaglada sie tu nie po to zeby utrzymać kontakt a po to zeby przed enewntualna decyzja o zatrudnieniu przeanalizowac opinie, za i przeciw. Do utrzymania kontaktu polecam jednak komunikacje wewnetrzna ????

2k2
@Totalnie rozczarowany

A nie przyszło Ci do głowy, że po prostu przyjęli kogoś innego? Zamiast wylewać żale i się naprzykrzać jak natręt powinnaś szukać innej pracy - widzę tutaj obrażoną dziewczynkę, której źli dorośli nie chcieli zatrudnić.

@2k2

Słaby ten komentarz. Dla mnie to normalne że firma informuje o efektach rekrutacji jakiekolwiek by one nie były. Rozumiem że możesz nie mieć takich doświadczeń - ale w normalnych firmach tak się dzieję. A ta sytuacja bardzo źle świadczy o tym co się dzieje w środku. Więc zamiast tak hejtować przedmówce - zachęcam do poszerzania horyzontów.

Paula
@Totalnie rozczarowany

Wniosek z tego taki,że szukają Bóg wie kogo, a sami z profesjonalizmem nie mają wiele wspólnego

M
@:)

Standardowe badanie rynku

Peter

Na jaką podstawę można liczyć na stanowisku Key Account Managera?

Albert

Ponownie pojawiło się ogłoszenie na Młodszego Konsultanta Call center w Białymstoku. Zastanawiam się czy składać CV. Mam tam kilku znajomych, którzy podzielili się opinią. Praca bardzo wymagająca. Trzeba być odpornym na stres i przyswoić ogrom wiadomości z dziedziny medycznej. Zarobki nie powalają i są nieadekwatne do wykonywanej pracy. Ludzie w większości fajni. Starzy koordynatorzy pomocni, w porządku ludzie. Z tymi nowymi już trudniej się dogadać. Uważają się za lepszych od innych i są wiecznie niezadowoleni. Podobno po zmianie kierownictwa atmosfera jest dużo gorsza i ludziom się to bardzo nie podoba. Mam nadzieję, że komuś się przyda.

Kolejny raz korporacyjna firma Enel-Med okrada klientów!!! Uważajcie umawiając się na teleporade!!! Lekarze sa niekompetentni i zbywają pacjentów nie udzielając żadnej porady. Pieniądze oczywiście wzięli. Teraz trzeba przejść miliony ścieżek, żeby odzyskać opłacona teleporade. Nie polecam!!!

Judyta

W poniedziałek zrobiłam badanie lab. W Oddziale w Enel-Med. W Katowicach . Na miejscu uzyskałam informacje ,ze wyniki pojawia się w systemie tego samego dnia wieczorem . Sprawdzałam codziennie ,ale do środy wynikow nie znalazłam w systemie . Zaniepokojona zadzwoniłam na infolinię i tam pani przyjęła zgłoszenie i poinformowała ,że smsem dostanę informację co z wynikami. Niestety nic nie otrzymałam w czwartek o godzinie 15.58 ponownie zadzwoniłam na infolinie , gdzie bardzo niesympatyczna pani Magdalena poinformowała mnie ,że jest błąd w systemie i wyniki mogę sobie odebrać osobiście w placówce w Katowicach . Prosiłam o przesłanie wyników w jakikolwiek inny sposób np. e-mailem, MMsem itp., ponieważ do placówki mam ponad 25km w jedną stronę i już nie uda mi się odebrać osobiście wyników przed wizytą lekarska w Gliwicach .Dowiedziałam się tylko ,że nic nie można : telefonu do placówki w Katowicach –nie , wyników w żaden sposób –nie (oprócz osobiście ). Na dodatek wyłączyła się – w ogóle nie była pomocna wręcz sprawiała wrażenie ,że przeszkadzam „w pracy” Dopiero druga pani przyjęła powtórnie zgłoszenie informując ,że dostanę powiadomienie w e-mailu (tak wybrałam ) , poinformowała również ze ewentualnie w Katowicach wyniki może odebrać osoba upoważniona . Może jednak uda się otrzymać wyniki przed wizytą u specjalisty. –ale samo odebranie wyników(osobiście ) będzie kosztowało około 50zł (dojazd). Za usługi w tej firmie niestety trzeba płacić podwójnie Raz stałe opłaty miesięczne, drugi raz za ich błędy . Nie wychodzą naprzeciw klientom tak ,żeby stworzyć alternatywę gdy zawodzi system Nie wiem co stoi na przeszkodzie ,żeby w wyjątkowych sytuacjach takich jak ta- błedy w ich systemie -nie można było przesłać wyników badań na podanego e-maila na prośbę pacjenta .

lidka

Jestem ubezpieczona od dobrych kilku lat w Enel-med Wa-wa Nr karty576634 w związku z potrzebą kontynuacji operacji palucha koslawego nie mogę się doczekać na wizytę przedoperacyjną w Poznaniu u dr Czarnota J.który przeprowadził częsciową operacje wskaznie na placówkę w Poznaniu nakazał mi Enel-med4 LUTY br ortopeda z placówki Medrem Opole{podlegajaca pod Enel-Med wystawił mi skierowanie na reoperacje stopy wielokrotne rozmowy z1 linią med nic nie dało,sprawa utkneła w martwym punkcie.Ja nie mogę chodzić ciągły ból zwlekanie może spowodować amputację. Zarejestrowałam się w med -Polonia w Poznaniu na 10.02.21 Pani konsultantka ,orzekła, że mam sobie sama zapłacić za wizytę w tym dniu rozmawiałam z p. I Wajdą konsultantka stwierdziła ,że nic nie może poradzić trzeba czekać na orzeczenie komisji od 4.02 to już 4 tygodnie mija grozi mi utrata palca proszę o pilną interwencje w tej sprawie.

Aktualność
ABC

@Centrum Medyczne Enel-Med S.A. a ja mam pytanie jako potencjalny pracownik - będziecie jakoś niedługo rekrutować?

@ABC

Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w enel-med. Zapraszamy do odwiedzania naszej zakładki KARIERA www.enel.pl/kariera, na której oprócz bieżących procesów rekrutacyjnych informujemy także o warunkach zatrudnienia, wartościach którymi się na co dzień kierujemy, czy też benefitach pracowniczych. W tym momencie są aktywne procesy rekrutacyjne, do których uczestnictwa zapraszamy serdecznie! Pozdrawiamy Zespół HR

Była konsultantka CC Białystok

Zrezygnowałam z pracy w CC jakieś pół roku temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu zawodowym. Masa stresu i wiedzy do przyswojenia za psie pieniądze. Koordynatorka J wiecznie niezadowolona, czepiała się do pracowników o wszystko i nie potrafiła przyznać się do własnych błędów. Z resztą koordynatorów bywało różnie, ale ona wyjątkowo silnie i bardzo negatywnie zapadła mi w pamięci. Grafik miał być elastyczny, a o urlopy o dni wolne trzeba było wręcz walczyć. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, wieczna dezorganizacja, tragiczny przepływ informacji między działami i wieczne zwalanie winy na konsultantów. Wolałabym być bezrobotna niż wrócić do pracy w tym miejscu.

@Była konsultantka CC Białystok

Dziękujemy za Twoją opinię. Dbałość o komfort i przejrzystość zasad pracy na wszystkich stanowiskach w organizacji jest dla nas priorytetem. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by nasze materiały wdrożeniowe oraz szkoleniowe zawierały elementy równego traktowania. Wewnętrzne procedury enel-med zapewniają każdemu pracownikowi możliwość szkolenia z zasad zachowania w sytuacji nieodpowiedniego traktowania w miejscu pracy, tak by móc czuć się bezpiecznym w naszej firmie. Jeśli jednak byłeś świadkiem niepokojącej sytuacji bardzo prosimy o kontakt na adres: departament.personalny@enel.pl Pozdrawiamy Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.