Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

KB

Dzień Dobry Zapisałam się do lekarza miesiąc przed terminem, w kilka dni przed terminem wizyty otrzymałam wiadomość, że lekarz w tym dniu zgłosił urlop, wizytę przesunięto mi prawie o m i e s i ą c (zależało mi na danym lekarzu, bo u niego byłam wcześniej). Rozumiem zmianę, ale chyba wizyta powinna być umówiona w znacznie bliższym terminie? Nawet nie usłyszałam przepraszam od dzwoniącej pani.

ludziesądziwni
@KB

yyy to nie jest chyba forum zgłaszania zażaleń na temat ... jakości wizyt u lekarza a forum na temat pracy u tego pracodawcy...

Jak jest z ustaleniem grafiku pracy dla studenta na umowe zlecenia?

@Anna

na recepcji nie było z tym problemu

Iwa
@Anna

w przypadku recepcji nie ma zwykle najmniejszego problemu. To plus pracy, z minusów: pamiętaj że ogrom nauki, nieintuicyjne procesy i systemy, sprzedaż, trudni klienci, benefity raczej nierynkowe, bardzo duży chaos komunikacyjny. Praca dobra (ale nie lepsza jak każda inna) na początek kariery ok.

Anita

Jak się pracuje? Czy recepcja potrzebuje pracowników?

@Anita

Cały czas są przyjęcia. Praca nie jest taka łatwa jak się niektórym wydaje. Wciąż brakuję ludzi do pracy.

Basia

Taka branża i chyba idąc do takiej pracy wiemy co będziemy robić!

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Maga

Byłam dziś na prywatnej wizycie w enel med placówka arkadia Warszawa chciałam podzielić się z państwem bardzo negatywna ocena obsługi. Na recepcji trzy wolne okienka przy czym po podejściu do jednej z pan (blondynka która miała odwrócona plakietkę aby nie było widać nazwiska) kazała czekać i dalej rozmawiała z koleżanka obok. W momencie kiedy chciałam zapłacić gotówka pani stwierdziła ze jeśli nie mam równo to mogę tylko zapłacić karta... pełen profesjonalizm. Recepcjonistka ożywiła się tylko w momencie kiedy „wyklepywala „regułke o możliwości kupienia pakietu na usługi medyczne, niestety jej techniki były tak przewidywalne i oczywiste ze przedszkolak by czuł ze jest perfidnie naciągany a pani musi wyrobić target. Sama wizyta u lekarza bardzo krótka i o wszystko trzeba było samemu dopytywać. Zdecydowanie nie zamierzam wrócić aby ponownie skorzystać z ich usług.

magda

witam, Pracowałam na recepcji w jednym z oddziałów. Praca zmianowa od 7 do 21, niedziele wolne. Dużo obowiązków do wykonania, ale spokojnie dało się wszystko ogarnąć. Najgorsi jednak byli pacjenci, którzy skarżyli się dosłownie na wszystko, a ich złość spadała na recepcjonistki, choć niczemu nie były winne. Odeszłam stamtąd właśnie przez tych awanturujących się ludzi. Totalny brak kultury i chamstwo, nierzadko wyzwiska w stosunku do recepcjonistek za to, że lekarz się spóźnia, lekarz odwołał wizyty, długie terminy, lekarz ma opóźnienie, zła pogoda na zewnątrz, lekarz nie przyjął bo pacjentka przyjechała spóźniona itp... Wszystkiemu winne osoby pracujące na recepcji.

Ivo
@magda

Może właśnie też jestem tym awanturującym się pacjentem, ale nie rozumiem owej zasady - ja jako pacjent mogę i siedzieć 40 minut na swoją wizytę bo lekarze mają opóźnienia.. Kiedyś przez ogromne korki w mieście spóźniłem się dosłownie o 7 minut i nie zostałem wpuszczony do lekarza, bo jak oznajmiła Pani z recepcji "w 5 minut lekarz Pana nie zbada". Skoro mam mieć wyrozumiałość do innych i czekać ponad pół godziny na swoją wizytę to dlaczego nie spotykam się z taką samą wyrozumiałością wobec mojej osoby???

katarzyna
@magda

Całkowicie się zgadzam. Recepcjonistki obywają za wszystko, kolejka do recepcji, niezadowolenie z wizyty u lekarza, zbyt długi czas oczekiwania na badanie. Mieliśmy jasny przykaz od lekarzy by pacjentów spóźnionych nie wpuszczać na wizytę, bo wtedy są opóźnienia i pacjenci punktualni składają reklamację, że muszą czekać . Ci, co się spóźniali na wizytę również byli niezadowoleni, że lekarz ich nie przyjmie. Totalny brak zrozumienia i wieczne skargi, że recepcja robi problemy. A przykaz szedł od samych lekarzy.

Tomasz

Obecnie na pracuj.pl jest prowadzona rekrutacja na stanowisko KAM/Menedżer ds. Kluczowych Klientów , czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tym stanowisku,interesuje mnie czy targety sprzedażowe są realne do zrealizowania, czy pracę organizujemy Sobie sami, czy trzeba całymi dniami siedzieć w biurze a wychodzić jedynie na spotkania, czy pracodawca sprawdza każdą godzinę dnia Twojej pracy( gps itp. ) oraz na jakie zarobki można liczyć i jaki samochód na tym stanowisku przysługuje ? Z góry dziękuję za odpowiedzi .

Gall Anonim

Normalne firmy dają bony na Święta. A tu... Harówka w Call Center i zero bonusów na Święta. To smutne. Taka duża firma i nie dba o pracowników...

ryjek
@Gall Anonim

czego chcesz? jestes wyrobnikiem wiec nie wymagaj - wazne ze w portfelu wlascicielskim sie zgadza

Słyszałem o firmie, że to dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebujecie pracowników?

ivanka
@Nowy

Firma potrzebuje pracowników , jest duże zapotrzebowanie z tego co wiem .

masakra

Do tej firmy nie da się dodzwonić. To jest jakaś masakra. 3 dni na telefonie i się nie da. Godzina 7 nie da się, godzina 12 nie da się, godzina 18 nie da się. Człowiek tylko wisi na tej przeklętej infolinii, na której nie ma żadnego info, który jest w kolejce.

co to za firma

Do tego syfu nie da się dodzwonić

XX

Jak z pracą w IT? Jaka płaca jako "MŁODSZY SPECJALISTA SYSTEMÓW IT"? Ktoś może wie?

Samarytanin
@XX

+atmosfera całego IT; naprawdę wyjątkowa w pozytywnym tego znaczeniu; +jako początek kariery polecam, dużo możesz się nauczyć; +jeżeli nie masz zoobowiązań to nadgodziny można tłuc do upadłego, na zleceniu płacą za nadgodziny; na umowie o pracę 8 h i do domu. +karta GO-System, chyba spoko dofinansowanie (w sumie ciężko mi to ocenić z żadnej karty sportowej nie korzystałem) +stół do piłkarzyków +czasami konsola do gier (Xbox; PS) + dział IT oddzielony od biznesu, więc nie ma petentów. 3 możliwość rozwoju w firmie: opcja medyczna (systemy medyczne i ich administracja), opcja administratorska (zabezpieczenia, serwery, backup, sieci, telefonia), opcja programistyczna - słaba płaca; - umowa na zlecenie; (podobno mają być zmiany w tej kwestii, może będziesz pierwszy ;) ) - pakiet medyczny po 3 mies. próbnych, jeżeli na umowie na zleceniu to dopiero przy drugiej umowie. Ograniczenia do pakietu w zależności jakie stanowisko zajmujesz.

Niezadowolenie

Jak szanujecie swoje zdrowie i życie prywatne, czas z rodziną to nie jest firma dla was. Zajęte soboty, 10 dni pracy pod rz (usunięte przez administratora) Tutaj to na porządku dziennym. Chcesz zmiany w grafiku, szukaj na własną rękę wśród współpracowników. Super po prostu... Pensja jak na stolicę w Call Center głodowa. Wynajem mieszkania, bilety, jedzenie i jesteś w czarnej (usunięte przez administratora) Nic nie odłożysz, a jeszcze musisz szukać kasy... Za tak marną pensję praca nie warta zachodu. I kontakt z ludźmi, którzy dają upust nerwom podczas rozmów z konsultantami... Wyższa pensja tylko powstrzyma rotację!

Patrycja

@zainteresowana rozumiem i dziękuję na wyjaśnienie. Aktualnie firma ENEL-MED poszukuje Kierownika Oddziału. Czy ktoś na takie stanowisko składa cv? Napisali w ofercie, że zapewniają pracę w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej, notowanym na GPW, system motywacyjny, opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Patrycja

@zainteresowana pracownicy mogli odejść z różnych powodów. Czasami są to powody osobiste a czasami ktoś znajduje inną pracę. Czy zdecydowałaś się w końcu aplikować do ENEL-MED? @Gall2 czy na rozmowie powiedzieli Ci, że opiekę medyczną zapewniają po 7 miesiącach?

zainteresowana
@Patrycja

przepraszam, ale taką wiadomość otrzymałam z potwierdzonego źródła, czyli od pracownika firmy. chyba ktoś tu komuś mydli oczy.

Gall2
@Patrycja

Nie. Nie było info, że pakiet po 7 miesiącach. To nie fair. Jesteśmy pracownikami firmy medycznej, a musimy korzystać z innych placówek. Śmieszne.

zainteresowana

drodzy Panstwo, jakis czas temu chciałam uczestniczyć w rekrutacji do działu marketingu. w związku z tym postanowiłam zrobić mały wywiad w firmie i poza nią. dostałam bardzo przerażający obraz tego co dzieje się z działem marketingu. od kilku lat co pol roku robią tam czystki, w tym kilka razy zmienił się dyrektor marketingu. teraz podobno również się zmienił dyrektor. zero stabilizacji? to dobrze nie wróży

Anonim CC

Pięknie napisany wywiad. Tylko życie pokazuje co innego... Premie? Na pewno... Jak odsłuchiwane jest wybiórczo raptem kilka rozmów z danego okresu. A klienci są różni i nie każdą rozmowę da się poprowadzić zgodnie ze schematem... Dużo wymaga zmiany i dopóki tego nie zmienicie ludzie będą odchodzić. Podwyżki to element od którego warto zacząć... Bo za marne pieniądze ludzie nie będą chcieli długo u Was pracować. Co do atmosfery nie będę się wypowiadać. Wszystko zależy od ludzi, a jak komuś palma odbija i uważa się za nie wiadomo kogo, a pracownika Call Center uważa za coś gorszego od siebie... Wtedy motywacja i nastrój siada... I wściekli pacjenci po drugiej stronie słuchawki, bo terminów do lekarza brak...

Gall2
@Anonim CC

Firma ogólnie ok. Piszecie w ogłoszeniu "mamy bogaty system benefitów (min. system premiowy, wynagrodzenie za brak absencji, opieka medyczna)"... Szkoda, że opieka zdrowotna jest, ale dopiero po 7 miesiącach... W innych firmach są pakiety medyczne od pierwszego dnia pracy. System premiowy, potwierdzam, mógłby być lepszy, chociażby target ilości rozmów i premie za ilość przeprowadzonych rozmów w ciągu miesiąca. A tak oceniane są losowo rozmowy i najgorzej jak trafi osoba oceniająca na te najgorsze... A klienci nie zawsze dają możliwość dokończenia skryptu i kasa ucieka. Premie miesięczne jedynie dają motywację. "Równowaga między pracą a życiem prywatnym"... - infolinia powinna pracować maksymalnie do 17-18 od poniedziałku do piątku, potem jest inna pomoc dla pacjentów, gdzie mogą dzwonić, siedzenie do 21 na infolinii jest zupełnie bez sensu.

Patrycja

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem Personalnym ENEL-MED, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,211356,wywiad-alina-smolarek @Anonim CC jak długo pracujesz w firmie ENEL-MED? Czy nie ma systemu podwyżkowego?

@Patrycja

Na tyle długo, że wiem, iż na godziwy zarobek powyżej 2500 brutto nie można liczyć. 2700-2800 brutto to minimum na godziwe życie w dzisiejszych czasach, zwłaszcza wynajmując mieszkanie.

@Patrycja

... i jeszcze stres w pracy podczas rozmów z pacjentami. Obecna pensja to porażka. I możliwość korzystania z opieki zdrowotnej w Enel Med po 7 miesiącach, gdzie w innych firmach jest to od pierwszego dnia pracy...

Patrycja

@Sylwia84 w ofertach pracy napisali, że jest możliwość awansu. Z oferty na Konsultanta ds. obsługi klienta tak wynika. @Buba widzę, że jesteś zadowolony z pracy w ENEL-MED. A powiedz czy udało Ci się w tym czasie już zdobyć awans? Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z benefitami?

Buba
@Patrycja

Po pierwszej umowie jest podwyżka i zmiana na konsultanta jeżeli masz dobre wyniki. Jeżeli chodzi o benefity to mozna eygrac bilety do kina. Z innych bonusow to mozna zdobyc premie za wyniki co nie jest trudne ;) ja osobiście polecam :)

Przemek

A jak jest z benefitami? Bony Sodexo są u nich na Święta?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.