Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

pacjent meloman

Umawianie wizyty przez call center 22.....007 na badanie wstępne - medycyna pracy Kilkukrotne wybranie numeru i odsłuchiwanie melodyjek po 10 minut. Wreszcie po godzinie odezwał się głos - "automat". Po podaniu danych pacjenta, cisza, "proszę czekać", melodyjka. Szukanie terminu trwało 20 minut i finalnie "nie ma żadnych wolnych terminów na konsultacje". Informacja od głosu "przekażę dane do oddziału i oni się będą kontaktować, jak znajdą terminy". Koniec Dwa dni minęło - zero kontaktu z oddziału. Pełen profesjonalizm

Patrycja

@stwwworek, moją rolę na stronie uzasadniłam Ci w swoim poprzednim komentarzu. Uważam, że nie ma potrzeby w dalszym ciągu zajmować się moją osobą, skoro dokładnie wyjaśniłam, dlaczego jestem aktywna w wątku opinii o pracy w firmie Centrum Medyczne Enel-Med. Proszę, abyśmy wrócili do tematu przewodniego tego wątku.

Patrycja

@go***prawda, nie jestem pracownikiem firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Nie dbam o wizerunek tej firmy w internecie, ponieważ to Wy wyrażacie swoje opinie na temat pracy w tym miejscu, a nie ja. Ja zadaję tylko pytania, które są pomocne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tym miejscu pracy. Co do postów, które zostały usunięte to najprawdopodobniej łamały regulamin, który obowiązuje na forum. Warto przed dodaniem opinii zapoznać się z regulaminem, aby na przyszłość takie sytuacje nie występowały https://www.gowork.pl/regulamin

stwwworek
@Patrycja

@Patrycja napisalas „Ja zadaję tylko putania, które są pomoc e dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tym miejscu pracy” - to kim Ty właściwie jestes? dobrym duszkiem, który nie ma co robić i bezinteresownie próbuje szantażować pracowników i b.pracowników enelmedu zgodnością ich wypowiedzi z regulaminem portalu?

Patrycja

@JG, nie wiem, dlaczego sądzisz, że bronie firmy ENEL-MED swoimi komentarzami. Używam nazwy firmy pisaną dużymi literami, ponieważ firma oficjalnie w wyszukiwarce używa takiej właśnie nazwy. Ja osobiście staram się jedynie uzyskać informacje, które mogą być pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w tym miejscu pracy. To Wy sami dodajecie swoje opinie na temat danego miejsca pracy i tylko do Was zależy, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna.

gownoprawda
@Patrycja

a moze jestes pracownikiem firmy, ktorej enel placi za tzw „dbanie” o wizerunek w sieci i employer branding? lady patricio czy to ty zglosilas jakies 20 postow do usuniecia?;) trzeba to zglosic do odpowiednich organow, bo to jest nielegalne

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
takżetego

Moja przygoda z pracą na recepcji była bardzo krótka. Niestety trafiłam na słaby oddział- prawie żadnej pomocy ze strony koordynatora, jedyne co koordynator wprowadzał to stresująca atmosfera. Zero wsparcia. Stresującą atmosferę wprowadzają już pacjenci- sami wiecie jak to wygląda, wszystko spada na nas: przesunięcia pacjentów - awantura, opóźnienia w gabinetach - awantura.. Więc koordynatorzy oddziałów powinni być dla nas pomocą i wsparciem, a nie jeszcze dobijać i po zapytaniu o coś jeszcze głupio patrzeć i pytać ''a to dziewczyny na recepcji tego nie wiedzą???'' . Kiepskie pieniądze, żadnej podwyżki przy przedłużaniu umow. Awans? śmiech na sali. Byłam świadkiem jak dziewczyna po kilku latach przyszła po rozum do głowy i zwolniła się, ponieważ na stanowisko na które ona nadawałaby się idealnie i wszyscy trzymaliśmy za nią kciuki zatrudniona została nowa, niedoświadczona osoba. Teraz nawet jako osoba niezwiązana z tą firmą będę omijać ją szerokim łukiem jako pacjent- po tym co widziałam jeśli chodzi o funkcjonowanie placówek myślę,że jest gorzej niż w przychodniach NFZ.

Brak slow

Wlasnie koncze wspolprace z ta firma. Placa na stanowisku recepcyjnym to 2500 brutto, po roku jest 200zl brutto podwyzki... zenada!! Jest sie codziennie ponizanym przez pacjentow, ktorzy maja abonament za 10 zl miesiecznie i sie jeszcze wyklocaja ze im zle. Na swieta otrzymacie Panstwo 4 pralinki w pudeleczku i to tyle :) Za samo ubezpieczenie zdrowotne na tym stanowisku placi sie 50zl plus za kazda konsultacje doplaca sie 10zl. NAJGORSZY PAKIET DLA NAJMNIEJ ZARABIAJACYCH BRAWO! A oczywiscie firma mowi o awansach... nie ma takiej mozliwosci jezeli sie nie ma znajomosci w firmie. Najgorszy rok w moim zyciu!! nigdy wiecej, nie polecam

onaonaona
@Brak slow

Na prawdę aż tak źle ? o kurcze bo własnie mam się tam wybierać na rozmowę o pracę ( Kraków) i kwota 2500 BRUTTO to jest kpina. Daj znać proszę coś więcej, gdzie pracowałaś, po ile godzin, jaka atmosfera- generalnie coś więcej po prostu...

Patrycja

@Brak slow, rozumiem Twoje rozczarowanie związane z pracą w firmie ENEL-MED, jednak chciałabym, abyś wypowiedziała się w temacie, czy praca w firmie ENEL-MED będzie dobrym miejscem pracy, dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową mogą w tej firmie nauczyć się przydatnych rzeczy, które będą potrzebne w późniejszej karierze zawodowej? Wypowiedz się na ten temat.

brak slow
@Patrycja

skad pewnosc ze jestem kobieta? :) Nie polecam, szczegolnie rozpoczynajacych kariere zawodowa bo nie ma tutaj zadnej przyszlosci, w biedronce sie lepiej zarabia i przynajmniej nie bedzie sie codziennie ponizanym.

brak slow
@brak slow

aha, zapomnialem dodadac co pol roku sa dokladane nowe obowiazki na stanowisku recepcji, a nikt za to dodatkowo nie placi! takze tez uwazajcie na ta firme!!!

Patrycja

@anonymous, w Twojej wypowiedzi użyłeś wobec firmy ENEL-MED poważnego słowa, jakim jest mobbing. Czy, aby na pewno to pojęcie można przypisać do tego miejsca pracy? Pracownicy są poniżani, wyśmiewani i traktowani z góry? Uzasadnij, proszę, szczegółowo tę kwestię, ponieważ jest to bardzo poważny zarzut względem pracodawcy z Twojej strony.

obserwatores
@Patrycja

dlaczego Pani Patrycja probuje uciszyc kogos kto chce w koncu napisac (jak sie domyslam) prawde??

nick
@obserwatores

bo ta Pani pracuje w enel medzie jak mozna sie domyslic i probuje bronic tej firmy nieudolnie !

Patrycja

@obserwatores, nie chcę nikogo uciszyć, jedynie informuję, iż takie zarzuty wobec firmy ENEL-MED, powinny być odpowiednio uzasadnione, dlatego poprosiłam użytkownika, który wspomniał o danej kwestii o to, aby uargumentował swoją wypowiedź. @obserwatores, każdy ma prawo wyrazić swoje doświadczenia związane z danym miejscem pracy, proszę, jedynie o to, aby były one uargumentowane i uzasadnione, tak, aby mogły zostać uznane za prawdziwe i zgodne z rzeczywistością.

ktopytaniebladzi

Poszukują ludzi na Key Account-a, a z ogłoszenia to brzmi jak przedstawiciela ds. sprzedaży. Czy ktoś może powiedzieć jakie warunki mają tam handlowcy?

obserwatores
@ktopytaniebladzi

pewnie dlatego ze kazdy klient dla nich jest wazny;) a tak na serio to zapytaj kadr, tacy profesjonalisci, ze z pewnoscia ci to wytlumacza buaha

kierownik marketingu w enel

gdziekolwiek pytałam o opinie na temat pracy w marketingu enelmed, tam zawsze negatywy. firma jeździ chyba na dobrym PR sprzed lat, bo według pracowników i byłych pracowników marketingu jest to wieczne użeranie się z ludźmi z tzw pola, którzy na marketingu mało się znają. atmosfera w dziale taka, że ludzie odchodza po okresie próbnym i żałują że nabrali się na ich obietnice. wstyd ze myślałam o pracy w tej firmie. otrzegam innych

xyzz
@kierownik marketingu w enel

prawda jest taka, że potrzebują ludzi mało kreatywnych i bez ambicji. ludzi z ambicjami już dawno się pozbyli. znowu nowy dyrektor marketingu, tym razem z łapanki weenętrznej. jeśli ktoś myśli, że on teraz wprowadzi do firmy nową jakość i nowy powiew, to się myli. współczuję pomysłu pracy w dzialr marketingu tej firmy

Patrycja

@marketingowiec, dziękuję za odpowiedź. A czy możesz w jakimś stopniu odnieść się do szkoleń jakie organizuje firma ENEL-MED dla swoich pracowników? Czy takie szkolenia występują w tym miejscu pracy? Jeżeli tak to jak ocenisz poziom przydatności tych szkoleń dla rozwoju zatrudnionych pracowników? Przedstaw, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Patrycja

@Pracownik, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie ENEL-MED? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu? Posiadasz informacje co jest głównym powodem tak dużej rotacji wśród zatrudnionych pracowników? Zachęcam do poszerzenia swojej wypowiedzi.

Rotacja=????

=pieniadze

marketingowiec
@Patrycja

nie jestem co prawda @pracownik, ale jeśli mogę Ci pomóc: co do atmosfery - ludzie są fajni choć wg mnie Ci kreatywni już odeszli z marketingu. Porozmawiaj z byłymi lub nawet obecnymi pracownikami (wykluczając osoby z HR i dyrektorów) nie muszą to być nawet osoby z marketingu - to dobra forma recenzji firmy. Ludzie raczej nie koloryzują i jak jest ok to mówią że ok a jak jest źle to też tak napiszą (sama tą metodą sprawdzam zawsze). rotacja wynika z minusów o których pisałam poniżej

kierownik ds marketingu

czy ktos wie cos na temat oferty pracy na stanowisko kierownika ds marketingu? bylabym wdzieczna za kazda informacje

@kierownik ds marketingu

Zdecydowanie nie polecam. Chaos panujące w Dziale Marketingu jest dramatyczny. Ogromna rotacja pracowników.

pracownik2
@kierownik ds marketingu

potwierdzam to co napisal pracownik. przez ostanie lata przychodzili do dzialu wykwalifikowani ludzie, rezygnowali z wczesniejszych prac, bo oferta do dzialu marketingu enel wydawala sie im bardzo atrakcyjna ze wzgledu na tzw "prestiz marki", wiekszosc po kilku tygodniach pracy wiedziala, ze popelnila blad. dlatego, przez ostatnie kilka lat przwinelo sie przez ten maly dzial pewnie ze 20 osob. bez wchodzenia w szczegoly - nie polecam. przykro mi, ze tak wiele osob, nabiera sie na to, ze są dobrzy i dadzą radę pracować w tej atmosferze.

meluzyna
@kierownik ds marketingu

A to są jeszcze jacyś marketerzy, którzy chcą z nimi pracować?

pr

Polecam skontaktować się na linkedin z byłymi pracownikami marketingu, których nazbieralo sie sporo w ciagu 2-3 lat. Z pewnością podzielą się swoimi uwagami.

marketingowiec
@kierownik ds marketingu

BRAWO :) Poniżej podła rewelacyjna podpowiedź: polecam kontakt na Linkedin z osobami które pracowały w centrali. Wystarczy spytać: widzę że pracowałaś/es w enel-medzie rozważam tam pracę ? czy możemy porozmawiać czy warto?. Sama tak zrobiłam i były to najbardziej prawdziwe informację. Z mojej perspektywy (i zastrzegam że to jest tylko moja subiektywna ocena, nie osób tylko kultury organizacyjnej) mogę wskazać minusy: stres, totalny brak decyzyjności, skostniały HR (choć fakt dba się w sumie o lekarzy), słaby poziom zarządzania (w tym komunikacji), chaos, rozmyte kompetencje, nie wiele można się nauczyć. Plusy: jeśli chce się pracować odtwórczo realizując bez krytycznego myślenia narzucone wizje w żaden sposób nie odsłaniając zasobów kreatywności - może warto. Zawsze to kwestia ceny (poziomu wynagrodzenia) na inne motywatory ja bym nie liczyła.

Patrycja

@Worker, rozumiem, że z tego co napisałeś to praca w firmie ENEL-MED, jest pracą dla osób, które posiadają odporność na stres oraz są cierpliwi w stosunku do pacjentów? Możesz dodać, czy często zdarzają się sytuacje nieprzyjemne i takie które mogą wyprowadzić pracownika z równowagi? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Worker

Praca nie jest zła. Na początku oczywiście wiele nauki ale z czasem już się wiele rzeczy robi odruchowo. Jako minusy mogę jedynie podać pacjentów. W większości są to osoby źle wychowane, agresywne, wulgarne i nie szanujące innych ludzi. Na stanowiskach w recepcji lub CC trzeba się przygotować na niepoważne żądania pacjentów (przesunięcie grafiku lekarza; odwołania innego pacjenta, bo on/ona bardziej jej potrzebuje; itp.). Jeżeli chodzi o grafiki w większości da się dogadać, a między pracownikami (moim zdaniem) jest pozytywna atmosfera. Nie polecam pracy w tym miejscu dla osób szczególnie wrażliwych i delikatnych.

Wiki

Może napisze ktoś jak się pracuje? Chciałabym aplikować i dopytuję.

Patrycja

Witam, wiele czytałam na temat ENEL-MED. Chciałabym dowiedzieć się w jakich miastach szukają pracowników oraz na jakie stanowiska? Ciekawi mnie struktura firmy oraz system wynagrodzeń. Wszystkie informacje mile widziane! Pozdrawiam!

Grażyna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może pracowników?

krzysiek-59

Uwaga Na stomatologie w CH Promenada!!! Zgłosiłem się z bólem do rejestracji i to był największy pozytyw z całej sprawy bo zostałem szybko przyjęty na diagnozę. Potem było wszystko już kompletnie jak w ,,prowincjonalnym" gabinecie.zła diagnoza wyrwanie martwego zęba, podczas wyrywania został uszkodzony ząb,który był powodem właściwego bólu. Dwa dni cierpień bo uszkodzony ząb ciął mi język przy każdym ruchu szczęką. Złożyłem reklamacje po dwóch tygodniach dostałem odpowiedzi że wszystko było O.K. Diagnoza ,sposób leczenia i tak w skrócie to właściwie była to moja wina . P.s. Koszt tej udanej porady to 370 pln. wyrwanie zęba i powtórna wizyta u drugiego lekarza, właściwa diagnoza 170 pln. Pozdrowienia dla dla super stomatologa R. Trykowski od szybkich diagnoz. których efektem są usuwane zęby.

Helga
@krzysiek-59

ADMIN można prosić o usuwanie postów nie mających związku z oceną pracodawcy? Pacjent jęczący na lekarza to nie ten portal.

niezadowolony
@krzysiek-59

też jestem za irytujące że niektóre ... nie rozumne ludziska wstawiają posty nie na temat pracodawcy ... a na temat jak to ich tam skrzywdzono...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.