Opinie o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Będąc ogólnopolską siecią medyczną ENEL-MED pracuje u nas już ponad 4000 pracowników, którzy reprezentują nas w 40 oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy na portalu GoWork. Jest to miejsce, gdzie chcemy Wam przybliżyć atmosferę pracy w naszych oddziałach oraz biurach. Zapoznacie się także ze standardami pracy w enel-med oraz możliwościami rozwoju w interesującym Was obszarze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z Zespołem HR, który jest do Waszej dyspozycji pod adresem: rekrutacja@enel.pl

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w Warszawa

warsawgirl

Pracowałam na recepcji w enel med –nie miałam na co narzekać. Ja akurat studiowałam w tym czasie zupełnie nie związany z pracą kierunek i teraz pracuję w tej branży, ale czas w enel med naprawdę dobrze wspominam i potwierdzam jak ktoś chciał na dłużej związać się z tym miejscem i przykładał się do swojej pracy to awans wcale nie był czymś niespotykanym.

Witam, Pracowałam 1,5r. w Enel-Medzie, pracownikiem recepcji. Jeśli jesteś studentem zaocznym i poszukujesz pracy z możliwością w miarę elastycznych godzin pracy to jak najbardziej. Ludzie na identycznych stanowiska są głównie bardzo mili i super się z nimi współpracowało. Natomiast jeśli chodzi o kwestię zarobkowe to niestety jak w tym kraju są oczywiście nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Od początku pracy obiecywano mi podwyżki pensji i na obietnicach się kończyło. Otrzymywałam co raz to większy zakres obowiązków,byłam osobą jedną z lepiej sprzedającą karty podarunkowe na całą Polskę, oczy mydlono większą pensją i możliwością awansu a niestety nic z tego się nie sprawdziło. Awans jest praktycznie niemożliwy, chyba, że się ludziom wchodzi wiadomo gdzie...wyższe stołki są pozajmowane znajomościami nawet osób które kompletnie nie mają znajomości branż medycznych. Pracują tam osoby ponad 5 lat na recepcji i nie mają możliwości awansu...to samo za siebie mówi.... Tak wewnętrzne rekrutację są...ale na pokaz, ponieważ odgórnie jest ustalona osoba. Centrala biura traktuje ludzi na niższych stanowiska jak pomyje a zarazem wmawia, że są twarzą tej marki. Na koniec gdy odchodziłam z firmy wiedząc to managerka sama potwierdziła, że dobrze robię odchodząc bo tutaj nic dobrego nie czeka. Zarabiają na ludziach grube miliony a swoim wieloletnim pracownikom żałują każdej złotówki a szkolenia i wyjazdy integracyjne są tylko i wyłącznie dla samych wyższych sfer.

zawodowiec

Nie wiem co rozumiesz przez „własna markę” - na pewno jest szansa na szkolenia etc, awans też jest możliwy – oczywiście nie będę tu ściemniać że każdy zaraz awansuje na kierownika ale znałem przypadki gdzie dziewczyny np. z recepcji awansowały także da się. Z tego co wiem rekrutacje często są tzw „wewnętrzne” czyli szukają spośród swoich pracowników i to jest najlepsza okazja żeby się wybić.

kasiek

Hahaha dobre sobie. Klub 46 tylko dla "wybranych" czyli lekarzy i pracowników najwyższego szczebla. Pozostali muszą zadowolić się zdjęciami owych państwa z zagranicznych wycieczek i innych uroczystości.

Uzi

Dla nagrod na pewno nie ma co sie zatrudniac. W ramach klubu 46 mozna korzystac z losowania biletow na koncerty,mecze ale takie losowanie jest ok 2 razy w miesiacu. Jeden podwojny bilet do wylosowania na ok120 osob w klubie. Jest takze nagroda dla wszystkich w klubie- jednorazowo 500zl na rok za wyniki. Wycieczka tylko dla kilku osob tj lekarzy a nie dla szeregowych pracownikow.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
nikolas

Pracowałem, było ok. minus – praca bywała stresująca plusy – możliwość awansu, wiele się nauczyłem, był to skok na głęboką wodę bo moja pierwsza praca ale nie żałuję, dzięki temu po studiach miałem dużo lepsze perspektywy niż znajomi którzy nie mieli doświadczenia zawodowego. No i miałem przyjemność pracować z naprawdę swietnymi ludzmi – zespół, przełożony – z niektórymi mam kontakt do dziś.

gocha

Prawde mowiac nie rozumiem, przeciez praca na recepcji to praca na recepcji, ja tez pracowalam na takim stanowisku i wg mnie to byla swietna opcja zeby dorobic sobie na studiach - a przy okazji sporo sie nauczyc i powiem szczerze ze do dzis czasem zdobyte tam doswiadczenie mi się przydaje, zwłaszcza w kontaktach z ludzmi ;) stawka była jak na tamte czasy lepsza niz u konkurencji, owszem praca bywała czasem męczaca (jak kazda praca z ludzmi) ale ja bylam zadowolona. wiem też że są dziewczyny które awansowały także da się i na pewno nie trwalo to 10 lat ;))

Chcę zaprzeczyć wszytkim negatywnym opiniom. Enal Med to bardzo dobre miejsce pracy. Każdy jest tu szanowany nie zaleznie od stanowiska, no chyba,że ktoś ma kompleks niższości i sam się czuje gorszy. Atmosfera pracy przyjazna, cele wiadomo sa stawiane natomiast to standard w każdej firmie. Poza tym jest to miejsce z całą pewnością dające możliwość rozwoju zawodowego, a przy dużym zaangażowaniu nawet awansu.

Enelmedzik
@pracownik

A przepraszam na jakim stanowisku pracujesz? Bo na recepcji sie wybic gdzies wyzej musisz czekac ok 3-5 lat o ile spodoba sie Twoja twarz kierasowi.

Warszawiak

1800 to dobra pensja tylko wtedy jak jedzonko od łojców w sloikach przewieziesz To głodowa pensja

lola

Hej, jeśli jest ktoś kto pracuje/pracował na recepcji (doradca ds. Obsługi klienta) to prosze o info czy warto i jaki jest zakres obowiązków?

Pracuje w tej firmie i widzę jak są traktowani zarówno lekarze jak i personel niemedyczny . Im dłuższy staż pracy tym jestes bardziej niewygodny dla szefostwa bo za dużo wiesz o firmie. Na stanowiskach kierowniczych same słoiki które nie maja pojęcia jak zarządzać personelem . Tak jak tu juz ktoś napisał zaszczuci ludzie na psychotropach za pensje jak w budżetówce a jak sie nie podoba to won to jest podejście do pracownikow. Za nadgodziny nie płaca ,imprezy integracyjne tylko dla wybranych dupowlazow kierowniczkow

kakusia

Mam pytanie jaki jest system pracy dla pielęgniarki 8 czy 12 h

kkkk

Ktoś pracował w call center enel medu w Warszawie ?

Warszawiak

A na wsi u Ciebie nie ma pracy tylko wsioki do stolicy

sia

100% prawdy

helenka

szukam właśnie pracy w stolicy w jakimś cetrum medycznym, myślicie że Enel Med to słuszny wybór? krążą takie słuchy że są dużo lepszym pracodawca niż inni ale nie mogę tego zweryfikowac, czy rzeczywiście tak jest i dlaczego? ogólnie to zależy mi bardzo na multisporcie, jeśli dają, bo nie chcę wypaść z rytmu treningów

rec

a jak jest z rotacją na recepcjach? i jakie sa zmiany? 8h czy 12h? um o prace?

kiki

hej, moze ktos podzielic sie opinia o pracy na recepcji w arkadii?

szczeryJery
@kiki

Recepcjonistki uciekają z Arkadii związane jest to z szefem tej placówki, szef postanowił na dwie zwolnione dziewczyny przyjąć jedną która wykona prace za dwie. Taka Ciekawostkę wam przedstawię szef enel-med Arkadia jest także szefem enel-med w Łodzi jak również część personelu wyższego. Oszczędności i jeszcze raz oszczędności.

Mex24

Zakres obowiązków wynika z ogłoszenia a kasa nie Dlatego pytam

Layla

Hej, wiesz moze jaki maja budżet na to stanowisko?

lola
@Layla

tak koło 1800 netto

Niewolnik
@lola

A w biedronce na kasie z lepszym socjalem,paczkami na święta 1850 netto

Mex24

Szukają Specjalisty ds. infrastruktury. Wie ktoś jaka kasa wchodzi w grę

baj

Jeżeli chodzi o jakoś usług to nie mogę nic złego powiedzieć, jeżeli chodzi o wynagrodzenie pracowników..... recepcja/sekretariat ok 1700zł

deedee

Kiepska firma i jako pracodawca i jako centrum medyczne. Ilość przedkładana nad jakość, kiepskie pieniądze, beznadziejna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Enel-Med S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Enel-Med S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Enel-Med S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.