Nova Trading S.A.

Opinie o Nova Trading S.A.

Starszy magazynier

W tamtym roku rzucili parę groszy podwyżki,bo wiedzieli dobrze jak inflacja pójdzie do góry. W tym roku jest jeszcze drożej,a o podwyżce ani słowa. Żyje się coraz gorzej bo firma nie daje regularnej podwyżki wyrównującej inflację.

@Starszy magazynier

Pieniądze są w firmie ale skąpstwo wygrywa. Coraz więcej osób rozgląda się za inna pracą, a z tego co wiem to już wysyłają CV do innych firm.

Beata
@Starszy magazynier

Możesz powiedzieć na jakim stanowisku lub w jakim dziale są tak słabe podwyżki? :( widzę u nich na stronie ofertę pracy na specjalistę do spraw marketingu i chciałam aplikować, ale teraz mam mieszane uczucia...

Harnold
@Starszy magazynier

Firma ma bardzo złe podejście do podwyżek wynagrodzeń. Jak na takiego "potentata" stali nierdzewnej, nie oferuje nic żeby cokolwiek więcej dawać od siebie... a wymagania względem pracownika rosną. Zwiększanie pensji raz na bardzo długi okres czasu, to nie sposób by zwiększyć motywację pracownika, która defacto w wyniku braku działań pracodawcy w tym temacie, spada praktycznie do zera a dochodząca sytuacja związana z rekordową inflacją dodatkowo to pogłębia. Liczenie na to, że pracownik będzie przychodził do pracy, zmotywowany i z uśmiechem na ustach wykonywał swoje obowiązki za tak lichą wypłatę.... to się nie może udać. Ja już jestem zmotywowany przez innego dużego gracza na rynku i odchodzę, bo ile można czekać aż ktoś wreszcie coś tu zmieni.

@Harnold

Niestety na lepsze nic się nie zmieni, firma kupuje nowe maszyny ,wózki ale pieniędzy nie ma, wieczny kryzys. Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz. Zdjęcia na pokaz robione w biurowcu jak to święta z pracownikami obchodzą - może niech się pochwalą z magazynów zdjęciami jak się nic nie robi dla pracowników. Pieniądze są ale tylko dla osób w biurowcu i lizusów. Obowiązków dokładają, pretensje o nic, handlowcy za co biorą pieniądze to nie wiem - częste chodzenie i wyjaśnianie bo coś jest nie tak na WZ. Powodzenia jak odejdą ceniący się pracownicy a zostaną przygłupy których nie brakuje w firmie. Kiedyś praca tutaj to był zaszczyt, obecnie kto może to ucieka stąd.

Zaczęło się
@Magazynier

Już się ludzie zwalniają, coraz więcej osób szuka innej pracy, wysyła CV. Pracowników nie traktuje się poważnie, motywacji nie ma żadnej. Zmiany cały czas na gorsze. Zero panowania nad tym co się dzieje. Urlopy już niedługo, będzie płacz, że nie ma kto pracować. Nikt tu nie chce do pracy przychodzić . Gratulacje, firma się sypie.

Witam, czy w weekendy zakład pracuje?

@Nowy

Firma pracuje od poniedziałku do piątku. W weekendy nadgodziny jak jest możliwość.

obs

Inflacja szaleje, a nasze wynagrodzenia stoją w miejscu.

@obs

A kiedy ostatni raz cokolwiek zwiększali?

@Grażyna

Zwiększają, gdy nowi nie chcą przyjść do pracy za wynagrodzenie dotychczasowych/doświadczonych pracowników.

@obs

Często takie sytuacje występowały tutaj? Aktualnie jest tu pełne zatrudnienie?

Emilia
@obs

Nie tylko u Was ale tak jest wszędzie. Nie bedzie pracownik terroryzował pracodawcę i tyle w temacie. Pracodawca płaci zusy i milion i innych rzeczy by firma przetrwała. Nie bedzie firm, nie bedzie pracy to nie bedzie nawet małej kasy. Ja tez podwyżek nie daje, jak sie nie podoba to tam do Warszawy jechać i płakać.

Xxx
@Emilia

Z takim podejściem to życzę tylko upadku Twojej działalności. Inni nie dają to tez nie dam. A co jak inni zaczną dawać? Brak słów

Helena
@Xxx

No specyficzne podejście ale wiadomo, każdy medal ma dwie strony. A to nowi ludzie mają taką samą stawkę jak doświadczeni pracownicy?

@Helena

Nowi pracownicy mają podobne stawki a nawet bywa, że wyższe. Motywacja spada, ciągle gadanie, że brak pieniędzy. Coraz więcej osób myśli żeby stąd się zwolnić.

Stach
@Helena

Bywa i tak że nowi dostają więcej niż starzy doświadczeni pracownicy.

Ron Jeremy
@Grażyna

Stawki są zwiększane tylko nowym pracownikom aby przyszli,starym mówi się że firma ledwo ciągnie,no bo przecież jak szeregowy pracownik mógłby wpaść na to że jako spółka giełdowa ich wyniki są ogólnodostępne dla potencjalnych inwestorów,nie wspominając o szeregu inwestycji w tak przecież strasznym kryzysie...Jedyna dobra wiadomość w tym ,,kryzysie,,to że inni pracodawcy(duże firmy)przegonili ich ze stawkami(tak jak oni sami siebie z lepszymi ofertami dla swieżych pracowników)i dużo łatwiej bedzie znaleźć coś lepszego

Potwierdzam
@Ron Jeremy

A Ci co się obijają, znikają co chwilę albo chodzą na fajki, mają podobne a nawet wyższe stawki od tych co faktycznie pracują. Nie dziwię się, że ludzie chcą się zwolnić, bo nierobów się głaszcze a pracowitych zawala pracą.

@Ron Jeremy

Witam, jak sam zauważyłeś czas jest ciężki i naprawdę firma robi co może, aby nie zmniejszać wynagrodzeń i zatrudnienia. Jeżeli pracujesz w NT lub NM to sam wiesz jak wygląda teraz rynek stali i ogólnie jak wygląda kondycja gospodarki. Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt oraz lepszeego roku niż ten kończący się.

Pls
@Ron Jeremy

Bo to nie jest spółka giełdowa :P

adek
@Emilia

Rynek pracownika moze sie kończy, ale czemu do wyboru sa: alkocholicy, trawkowi, popapracńcy życiowi i nie przystosowani spolecznie? Jak nie bedzie odpowiedniej placy to szanujacy sie dobry pracownik nie przyjdzie do firmy!!! No chyba że pańcie stac na produkcje bubli oraz "awaryjne absencje" Trzeba bedzie (usunięte przez administratora) w troki i samemu (usunięte przez administratora)ub tracić wg powiedzenia: chytry dwa razy traci.

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko magazyniera W Toruniu, jak wygląda praca dwie zmiany jedna zmiana?

@Adam

Dwie zmiany na magazynie, załadunki trzy zmiany.

Bronisław
@Magazynier

A mógłbyś jeszcze dać znać w jakich konkretnie godzinach? Czy jedna ze zmian jest też może w godzinach nocnych? Jeśli tak, to rozumiem, że jest dodatkowo płatna?

@Bronisław

6-14 , 14-22. Jeśli są nadgodziny to dodatkowo płatne.

Urszula
@Magazynier

Nadgodziny jak są rozliczane? :) Są płatne 100%? Sporo można ich wyrobić w miesiącu? Jak ogólnie Twoim zdaniem wypada firma, warto podesłać cv na magazyn właśnie? Warunki są okej? Zarobki rynkowe? :) Dużo pytań, ale mój tata chce aplikować

@Urszula

Płatne 100% są za nocki i weekendy, nocne są płacone do wypłaty, godziny za weekendy oraz 50% rozliczane są kwartalnie. Na chwilę obecną nie ma dużo nadgodzin, można powiedzieć że prawie wcale nie ma. Obecnie sytuacja jest napięta przez to jakie jest podejście do osób pracujących, większość chce zmienić pracę, zarobki nie są konkurencyjne ale najniższej stawki się nie dostanie. Ogólnie ludzie są w porządku, pomogą, podpowiedzą co i jak :).

Iwona
@Magazynier

Piszesz, że najniższej stawki się nie dostanie. Znaczy, najniższej krajowej 3490 brutto, tak? Czy chodziło Tobie o to samo tylko, godzinowo 22,80 brutto? :)) No to ciekawe ile dokładnie zarabiacie, ja jak ta Ula wypytuję się, tylko, że ja dla męża akurat ;)

@Iwona

Stawka zaczyna się od 4000 brutto na start. A ile się dostanie to pozostaje się dowiedzieć na rozmowie :>

Ptak

Interesuje mnie praca jako spawacz. Ile zmian jaki charakter pracy?? Pozdrawiam

Zainteresowana

Hej, Pojawiło się ogłoszenie do biura obsługi w Warszawie.... Czego się można spodziewać? Zarobki? Atmosfera? Godziny pracy?

@Zainteresowana

Hej i jak tam? Byłaś może na rozmowie o pracę? Jakie pytania zadawali? Dasz znać? Sama myślę o tym czy by nie aplikowac.

Ktoś się orientuje czy firma daje podwyżki inflacyjne jak inni?

@Andrzej

Nie, choć wg najnowszych danych inflacja wynosi 17.2 % r/r (rok do roku).

Stach
@Andrzej

Z roku na rok coraz gorzej z tymi podwyżkami. Są też zróżnicowane. Jedni mają 15% inni 5%.

@Stach

Niesprawiedliwość, jak wszędzie. Ale zgadzam się w 100%, chodzą słuchy, że niektórzy dostają większe podwyżki. Niestety, z ich podwyżek zostało już tylko wspomnienie. Może warto się zastanowić jak wspomóc pracownika przy szalejącej inflacji?

@Biszop

No to racja. Skoro ponoć nie ma tych podwyżek inflacyjnych, ktoś wie jak można podgonić tę stawkę? Mam na myśli czy są jakoś więcej płatne nadgodziny? Czy w ogóle są? Jakieś premie może dają?

Nie ma
@Maria

Nadgodziny dla wybranych z wyższymi stawkami. Magazynierzy mają zakaz.

@Nie ma

Kolego skoro tu pracujesz to sam widzisz jak obecnie wygląda sytuacja na rynku.

Nie ma
@Magazynier

Okres świąteczny raczej nie jest najlepszy na zmianę pracy :)

Jakie wartości są cenione w Nova Trading S.A.?

$$$$

Jak najwięcej pieniędzy dla pracowników, dodatki zapomogi i ochrona przed rdzą! No chyba, że kierownik wejdzie to koniec zabawy. (usunięte przez administratora), to zdążyłem pojąć w tym krótkim okresie "pracy"

@$$$$

Wytrzeźwiej bo nie wiadomo o co ci chodzi. Pozdrawiam

Ntk

Czy w firmie nova trading można ubiegać się o dodatkowe pieniądze z funduszu socjalnego tzw wczasy pod grusza ?

@Ntk

Nie.

Emilia
@Ntk

Z jakiej racji wczasy pod grusza? Albo ludzie chcą pracowac albo kombinują …

Starszy magazynier

W firmie coraz to więcej pracy, przy obecnej sytuacji w kraju firma się rozwija ale nic dla pracownika.Ucieli premie uznaniową i myślą że wszystko jest ok. A życie tak zdrożało że pracownik nic niema z tej podwyżki która była rok temu. Zero motywacji dla pracownika????

On
@Starszy magazynier

Do tego różne stawki na tych samych stanowiskach. Jedni mają przerwę 30 minut drudzy 15. Jedni kończą pracę o 21:20 i siedzą za maszynami a drudzy o 21:50.Słabo to wygląda

@On

Potwierdzam! To nie w porządku, że wykonuje się tą samą pracę a są takie rozbieżności w wynagrodzeniach. W większości przypadków Ci co mniej zarabiają, są o wiele lepszymi pracownikami od tych leniwych starych "wylizywaczy". No ale co tam... taka firma

@On

Od czego to zależy że jedni mają krótsza, a inni dłuższą przerwę ???

Pls

Były jakieś podwyżki !?

Jak tam sprawa na magazynie wygląda? Jak zarobki? Atmosfera spoko czy jakiś chory kierownik nad uchem?

@Nowy

Pytanie jest uwarunkowane jakąś traumą z poprzedniego miejsca pracy czy jakieś dziwne pogłoski do Ciebie dochodziły?

Na stanowisko operator prasy krawędziowej jakie zarobki można oczekiwać ?

Witam czy praca w Nova Trading S.A. na stanowisku Ślusarz jest na zmiany ?

@Piotr

Należy się spodziewać, że będą dwie zmiany. Firma ma dużo zleceń więc mogą się też nocki zdarzyć.

Pracownik NT
@Piotr

Nie jest jedna i coraz wiecej pracy tz.musi dzisiaj wyjechac,a soboty fajnie płatne coraz ich mniej,wiec jak bedzie kiedys druga zmiana soboty znikną

@Pracownik NT

A teraz ile razy w miesiącu na soboty można przyjśc?

sobotni pracownik
@Monika

7 razy ;-)

Zenek
@Piotr

Obecnie jedna zmiana. Niebawem ma się, to zmienić.

Krzysztof
@Zenek

Myślisz że to dobre rozwiązanie? Chociaż ktoś wspominał że wtedy nie będzie sobotnich nadgodzin. Teraz stawka za tą dodatkową robotę jest dużo wyższa?

Miłosz
@Krzysztof

Niespecjalnie.

@sobotni pracownik

7 razy w miesiącu na sobotę? Bardzo zabawne ;) No chyba że policzyłeś od razu niedziele?

Jak się pracuje w kadrach? Czy od początku jest umowa o pracę? Ile osób firma zatrudnia?

@Anna

W kadrach pracuje się rewelacyjnie, umowa o pracę od początku, super atmosfera i warunki pracy.

Zainteresowany pracą

Szybkie pytanie czy zarobię w tej firmie trzy tysiące na rękę ?

@Zainteresowany pracą

Zależy na jakim stanowisku, z jakim doświadczeniem itp., ale jest to możliwe.

Obs

Zadzwoń do kadr

Iwona
@Obs

z tego co widziałam poniżej to oferowana jest umowa o dzieło, a umowa o pracę? można liczyć czy dopiero jak się "ktoś sprawdzi"??

@Zainteresowany pracą

Można zarobić tyle. Po okresie próbnym jest możliwość zrobienia nadgodzin.

???
@Tak

Z iloma nadgodzinami 3000 zł na rękę ?? 40?60? A może wszystkimi weekendami w pracy ? Oferta to 3800 brutto Tzmo na produkcji od razu oferuje 3500 netto.

@???

Nowy pracownik musiałby zrobić jakieś 20 godzin.

Tzmo
@???

Kto Ci takich bajek na opowiadał ze od razu tam płaca 3500 zł netto xd Chłopie tam jest max 3 tys

@123

A jesteś pracownikiem może? Mógłbyś opisać swoje odczucia z firmą? Jak atmosfera, zarobki?

ABC
@Maria

Pani Mario, administratorko Gowork, zapewniam, ze w naszej firmie wszystko przebiega w doskonałym porządku. Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Jeżeli szuka pani sensacji, to nie u nas.

Marek 35

Mam pytanie, czy nadal są rekrutowani pracownicy do nova trading tylko do Torunia czy w Ostaszewie też są wolne etaty?

@Marek 35

Aktualne oferty pracy w Nova Metale znajdują się na OLX: https://www.olx.pl/praca/q-nova-metale/ Oferty pracy w Nova Trading są na stronie: https://www.nova-trading.com/pl/vrecruitment/list

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Nova Trading S.A.?

Ktoś

Umowa o dzieło, a tak poważnie to zadzwoń do kadr. Druga sprawa to słabe te prowokacje że strony GW

Tomude

W tym roku będzie coś na święta ?

ABC
@Tomude

Będzie. Jest co rok.

@ABC

Ciekawie ile. Łaski nie robią. Nie ma wczasów pod gruszą to niech chociaż to dadzą. Ale niech nie dają jeszcze mniej niż rok temu. W dzisiejszych czasach to nie wystarcza. Nie ma co się zasłaniać Covidem droga firmo.

@Biszop

Drogi pracowniku - nie ma co gdybać. Jak na razie nikt się covidem nie zasłonił. Daj firmie szansę, a nie już oceniasz i podburzasz innych. Trochę cierpliwości. Zawsze informacja była podawana tuż przed Mikołajkami. Tego się trzymajmy. Nie ma co wyprzedzać faktów.

Ok

Nie ma co się nakręcać negatywnie. Poczekajmy co przyniesie przyszły rok. Wiadomo że wydatki wzrosną i niestety kredyty. Bądźmy dobrej myśli :) nie ma co się tutaj wyżywać :)

@Ok

Chociaż jedna opinia nie plująca jadem na firmę która co tu mówić na tle firm z Torunia jest naprawdę uczciwa i płaci na czas a warunki pracy są dobre.

@Ktoś

Pewnie każdy będzie się zastanawiał czy jakieś podwyżki będą, przy wzrostach cen wszystkiego w nowym roku, pracownikom ciężej będzie się utrzymać szczególnie mając kredyty hipoteczne. Firma się rozwija, jest dobra ale trzeba cierpliwie poczekać :)

Karol
@Ok

Czyli rozumiem że ludzie mają cierpliwie czekać aż firma się "rozwinie", a kredyty spłacą się same? ;)

@Karol

No tak gdzieś pewnie do stycznia trzeba poczekać ???? rachunki wyższe, najniższa krajowa wyższa itd ????

@Karol

Mógłby same się spłacić kredyty :)

Na jakie benefity można liczyć w Nova Trading S.A.?

Oo

Na magazynie cudów nie ma, bardziej raczej dbają handlowców i osoby w biurze.

Jack
@Oo

I stawka i warunki są na dobrym poziomie, też na magazynie, nawet jeśli to nie cuda - nie jest źle, konkurencja na rynku nic więcej nie zaoferuje za podobną pracę

@Jack

Są firmy które oferują większą stawkę na start, większą premie co miesiąc, premie kwartalne, dofinansowanie do wakacji (praca na magazynie). Obecnie ludzie mają kredyty więc na koniec roku nikt nie myśli o zmianie pracy.

Ciekwaski
@Oo

A jakie konkretnie firmy proponują lepsze stawki na start niż w Nova Trading?

@Ciekwaski

Wystarczy spojrzeć na oferty, nie będę firm tutaj wypisywał :)

Tomasz Jabłoński

Hmm ha ha ha

@Tomasz Jabłoński

Wszyscy w domu?

Agata
@Oo

W sensie nie dbają o was w jakim sensie? :P Z czym tamci mają lepiej?

@Agata

Na magazynie ciężko o podwyżki, produkcja potrafiła dostać kilka podwyżek w ciągu roku. Jak coś potrzebujemy do pracy odbierane to jest jako naciąganie firmy na koszty. Pieniądze są dla wszystkich oprócz magazynu. Trzeba pracować za kilka osób no są braki pracownicze. Na plus dla magazynu to atmosfera, można o wszystkim z każdym pogadać, jak trzeba to się pomoże komuś prywatnie.

@Agata

To już kolejna próba bicia piany przez pracowników GO WORK. Postarajcie się chociaż o sensowne pytania - w sensie ..... w jakim sensie hahaha

teżpracownik
@Oo

co za bzdura!! Produkcja czy magazyn jest tak samo traktowana, co do warunków pracy czy podwyżek. Niektórym to ciągle mało i ciągle źle, nie rozumiem tego. Firma zapewnia wszystko co potrzebne do pracy. Fajną odzież roboczą, ochronnik, wszystko co potrzeba.

@teżpracownik

To zapraszam na magazyn :) z resztą wymienionych rzeczy się zgodzę :)

teżpracownik

jestem tam codziennie....

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Trading S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nova Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nova Trading S.A.?

Kandydaci do pracy w Nova Trading S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nova Trading S.A.