Nova Trading S.A.

Opinie o Nova Trading S.A.

Pr

Mam kontakt z pracownikami NT różnych stanowisk od wielu lat. Nie znam negatywnych opinii. Same plusy. Firma jest widoczna na wielu płaszczyznach. Świetny zespół.

Obserwator

Jeżeli Państwo znaleźli się na tej stronie, to znaczy, że poszukujecie obiektywnej oceny firmy Nova Trading. Czytając niektóre wpisy możecie odnieść mylne wrażenie, że w firmie pracuje się źle, że jest wyzysk, graniczący wręcz z niewolnictwem. Otóż nic z tych rzeczy… Obserwuję Nova Trading od lat… Znam wielu pracowników. Owszem jak wszędzie znajdą się niezadowoleni, ale w ogólnej ocenie chwalą firmę za ludzkie podejście do pracownika, za atmosferę, za dobre warunki pracy. Jak widać jest kilku sfrustrowanych pracowników, którzy z jakiś względów są pomijani przy ustalaniu grafiku pracy w nadgodzinach (bo jak widać nadgodziny w tej firmie są przywilejem, czymś bardzo pożądanym, a nie jak interpretują niektórzy wypowiadający się – przejawem wyzysku). Może wynika to z barku umiejętności komunikacyjnych tychże pracowników? Może nie potrafią przemówić do przełożonego ludzkim głosem, bo jak widać na co dzień wypowiadają się po neandertalsku?... To nie jest problem z firmą, tylko problem z tymi konkretnymi pracownikami… Jeżeli ktoś narzeka na pracę w Nova Trading, to znaczy, że ma małe doświadczenie i nie wie jak jest w innych firmach… Jaki może być prawdziwy „wyzysk”… To, że ktoś wymaga porządku w magazynie, chyba nie powinno nikogo dziwić... Ktoś napisał o monitoringu – a gdzie go w obecnych czasach nie ma? Jeżeli jesteś uczciwy i nie masz nic do ukrycia, to nie masz strachu przed kamerami… A są one po to, żeby w razie problemów wyjaśnić jaka była prawda… Zarobki… Czy niezadowoleni panowie wiedzą ile zarabiają pracownicy magazynowi w innych toruńskich firmach? O ile więcej? Jeżeli rozbieżności są tak duże, to czas zmienić pracę, żeby zrobić miejsce dla tych, którzy co kilka dni pytają, czy firma prowadzi nabór… Doceńcie co macie, a problemy można sobie wyjaśnić . Przepraszam za dość długi wpis, ale nie mogę przejść obojętnie wobec niesprawiedliwej oceny… To jest po prostu nieuczciwe.

KADRY

Szanowni państwo Rafał, 1B, Xyz, Honda, 40302, Wawa, Kiki a może zagrajmy w otwarte karty? Czy forum dotyczące opinii o pracodawcach to według Was odpowiednie miejsce na słowne przepychanki pomiędzy pracownikami? Bo jak wnioskuje z wypowiedzi to pracujecie w NT. Jeżeli macie coś ciekawego do wypowiedzenia się na temat Nova Trading jako pracodawcy to bardzo proszę o konkretne wypowiedzi. Natomiast jeżeli chcielibyście ze sobą podyskutować o problemach czy konfliktach pomiędzy pracownikami a co więcej, chcielibyście to ujawnić czy rozwiązać te problemy zapraszam do działu kadr. Cały czas pracujemy nad tym żeby Nova Trading była przyjaznym i dobrym pracodawcą dla każdego i zapraszam do współpracy w tym zakresie i pomocy wewnątrz firmy. Nie rozwiążecie żadnych problemów ani nie zmienicie sytuacji poprzez takie wpisy natomiast wewnątrz razem możemy zdziałać o wiele więcej. Na pewno każdemu zależy żeby pracować w miłej atmosferze. Czekam na kontakt bezpośredni.

@KADRY

Jeśli chce się pracować nad przyjaznym miejscem pracy trzeba wobec wszystkich stosować te same zasady. Jedni nie mają prawa do nadgodzin i zarabiają 2500 PLN a inni 6-7 tys. PLN . A ogłoszeń o pracy biurowej brak od lat wszystko po znajomości.

KADRY

Dlaczego „były pracownik” ma żal o brak nadgodzin? Czy każdy człowiek jest taki sam? Czy istnieje firma, która wypłaca jednakowe wynagrodzenie każdemu pracownikowi bez względu na jego kompetencje, kwalifikacje, stanowisko, zakres obowiązków i zaangażowanie? Zasady stosowane w NT są jednakowe dla wszystkich lecz uwzględniają różnorodność pracowników, jeśli chodzi o wynagrodzenia i wykonywane obowiązki. Jednakowe równe zasady dla wszystkich pracowników to to, że każdy ma dostęp do opieki medycznej, kart multisport, autobusu, każdy otrzymuje wynagrodzenie zawsze na czas, każdy może liczyć na pomoc gdy znajdzie się w trudnej sytuacji. Czy nadgodziny są przywilejem, benefitem czy też czymś „należnym” z góry? Praca dodatkowa najczęściej polecana jest osobom z największym doświadczeniem i kompetencjami – to ze względu na dbałość o jakość świadczonych usług dla naszych klientów. Nie jest prawdą, że od lat nie ma ofert na stanowiska biurowe. Tylko w przeciągu ostatniego roku pojawiały się ogłoszenia na stanowiska biurowe: Specjalista ds. sprzedaży, Asystent ds. logistyki, Asystent ds. eksportu (5x) , Samodzielnej księgowej (2x), Sekretarki. Każde z tych stanowisk zostało obsadzone na podstawie ofert nadesłanych z ogłoszeń. Ogłoszenia były dostępne na portalu Pracuj.pl lub w Biurze Karier UMK oraz na naszej stronie internetowej i wewnętrznym Intranecie, do którego dostęp ma każdy pracownik. „Były pracowniku” proszę nie wprowadzać w błąd osób, które poszukują tu rzetelnych informacji. Atmosferę w pracy tworzą ludzie, ich nastawienie do życia, do pracy i innych ludzi.

@KADRY

W tej firmie niestety zarządzają w większości osoby bez kwalifikacji i bez wiedzy za to z plecami i znajomościami ... Niestety taka firma ,, krętacze ,, róbcie tak dalej a wszyscy skaczycie w pośredniaku

Szymon
@KADRY

Moim zdaniem firma tnie koszty dając ,,pracownikom z kwalifikacjami,, możliwość pracy znacznie przekraczającą 40 h tygodniowo. Trzeba jednak pamiętać że ludzie to nie roboty i muszą mieć odpowiednią liczbę czasu na odpoczynek inaczej łatwo o błędy, które mogą w konsekwencji zaważyć na czyims zdrowiu. Normy BHP są po to by ich przestrzegać . Pozdrawiam KADRY

Firma od 28 lat z roku na rok zwiększa obroty, zwiększa liczbę zatrudnionych, inwestuje w rozwój rozszerzając swoją działalność, jest liderem na rynku polskim w swojej branży, sprzedaje coraz więcej w Europie… i to wszystko dlatego, że zarządzają ludzie bez kwalifikacji i wiedzy? A to ciekawostka.

Wojciech

Firma nadal nie umieszcza na swojej stronie internetowej żadnych informacji o planowanej rekrutacji. Potwierdza to prawdopodobnie jedną z opinii, że pracownicy są tak zadowoleni z tego miejsca pracy, że średni staż wynosi ok. 9 lat. Tym samym warto obserwować w sposób systematyczny tego pracodawcę, aby stosownie zareagować, kiedy tylko pojawi się taka okazja. Co o tym sądzicie?

@Wojciech

Tylko znajomości się tu liczą ...

Rafał

Firma nie poszukuje nowych pracowników ponieważ niektórzy pracownicy ciągną tyle nadgodzin że wystarczyłoby na dwa etaty , taki koleś obsługujący maszyny do cięcia to chyba od lat nie był na urlopie i po zawodowce chce zarządzać innymi

Kiki

Ale mam z was pompe, przedszkole na kolkach

Konrad

Czy w dalszym ciągu nie potrzeba ludzi?

Firma
@Konrad

Obecnie nie jest prowadzona rekrutacja. Ogłoszenia o pracę są na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej firmy www.nova-trading.com na zakładce KARIERA.

Poldek

Jeśli jest dobrze w firmie to i ludzie nie odchodzą.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Nova Trading S.A.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Obecnie firma nie poszukuje pracowników, ale na bieżąco zamieszczane są ogłoszenia na stronie internetowej firmy https://www.nova-trading.com/pl/vrecruitment/list. Ze swojej strony szczerze polecam pracę w tej firmie - średni staż pracy w Nova Trading to 9 lat (!). Taką statystyką może się pochwalić naprawdę niewielu pracodawców... Gdyby było aż tak źle, jak niektórzy piszą na tym forum, to nikt nie pracowałby dłużej niż okres próbny czy nawet rok. Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, to zapraszam na stronę: https://www.nova-trading.com/pl/page/odpowiedzialność-względem-pracowników

Zuza

Czy firma prowadzi rekrutacje?

ON

Magazynier Toruń - ogłoszenie z pracuj.pl - jakie zarobki jaki klimat w pracy? z tego co wiem to duża firma więc jakie widełki finansowe można sobie zażyczyć ? jak sprzęt , kierownictwo , wypłaty na czas ? Pozdro

Radek
@ON

Polecam pracę w tej firmie kasa zawsze na czas w miarę Social autobus firmowy za darmo wypłata dla nowego około 2200

Jasiek

Pracownicy widzą tylko swoje potrzeby finansowe. Firma ma jeszcze same kosztów o których nikt nie wie.

@Jasiek

Pewne azjatyckie przysłowie mówi: "Jeśli snujesz plany na rok - obsiej pole, jeśli na 10 lat - zasadź drzewo, a jeśli na sto lat - wychowaj ludzi"

Xyz

Ponad miliard obrotu, zysku ponad 100 mln, a nie potrafią głupich 500 zł brutto podwyżki dać, trochę wstyd jak na firmę która działa już prawie 30 lat...

@Xyz

Myślę, że przywołane tutaj dane dotyczące obrotu i czasu działania na rynku, potwierdzają że firma ma właściwe podejście do biznesu i pracowników. Biznes to ludzie, bez tego nie byłoby tych sukcesów. Trudno odnosić się konkretnego przypadku nie znając podłoża tej opinii, niewątpliwe jest jednak że firma dba i wspiera swoich pracowników dając im szansę rozwoju. Według mnie jest to jeden z najlepszych pracodawców na rynku krajowym i atmosfera pracy jest w firmie bardzo dobra. Na uwagę zasługuje też wsparcie którego firma udziela wielu instytucjom w regionie.

Natalia

Znacznie więcej korzyści będzie dla wszystkich jak każdy zajmie się swoją pracę i nie będzie oceniał innych , nie mając ku temu uprawnień!!!

pytający

Witam , mam pytanie czy ktoś się orientuje jak zarobki i praca na stanowisku magazyniera ale w Jaworznickim oddziale firmy ?

Aga
@pytający

Firma godna polecenia,praca od pon-pt. Fajni ludzie. Zarobki srednie na poczatek ale warunki pracy bardzo dobre.

zainteresowany

Jaki socjal oferuje firma? Są premie świąteczne? Wakacyjne? Dofinansowania do studiów? Klimat dalej na 2/6?

Rufi

Nova to solidny pracodawca, jak ktoś nie wie po co przychodzi do pracy to mu kamery przeszkadzają, poza kilkoma stanowiskami praca jest taczej lekka, dobry sprzęt i raczej ciężko sie narobić, dla chętnych nadgodziny, wynagrodzenie nie szokuje ale jest adekwatne do stanowisk, co do komentarza o synalku i autach za 500tys - załóż chlopie firmę i zatrudniaj 300 ! osób obracaj milionami i kup se Fabię, ja polecam po 12 latach pracy,

Heh

Firma, która szczyci się liderem branży stali nierdzewnej oferuje 2500 Brutto za dźwiganie blach ????... w Biedronce lepsze są zarobki i możliwość awansu.

Jest oferta pracy operator maszyn szlifierskich ktos cos moze napisac na temat tej oferty ? Jakie zarobki I atmosfera

Xxx

Ta firma to poraszka! Premie dla biurowych po kilkadziesiat tys. zl. A dla magazynierow ktorzy na nich robia zero!!! Ale juz nie dlugo... ;-)

M
@Xxx

Porażka przez "ż". Ale jak w szkole było się gościem, to nie można spodziewać się wysokich przelewów na konto.

Popek

Na ulotkach więcej zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Trading S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nova Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nova Trading S.A.?

Kandydaci do pracy w Nova Trading S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nova Trading S.A.