Opinie o Alumaster Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alumaster Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alumaster Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumaster Polska Sp. z o.o. w Toruń

Justyna

czy firma zapewnia prywatna opieke medyczna dla pracownika ?

@NIE!!!

W Alumaster Polska zdecydowana większość kadry - to pracownicy z wieloletnim stażem. Ci, pracujący od niedawna - są byłymi stażystami, którzy po otrzymaniu propozycji pracy na stałe - przyjęli je z zadowoleniem. Rotacja kadry jest niewielka. Jej wzrost - ciągły. Wszyscy pracownicy mają podpisane z firmą umowy, które w sposób wyraźny i jednoznaczny określają zakres ich obowiązków, sposób rozliczania. Warunki zatrudnienia są omawiane z kandydatami, w procesie rekrutacji. Ponieważ firma nie jest duża - kontakt z właścicielami nie jest utrudniony. Każdy, kto wyraża chęć porozmawiania z szefostwem na temat swojej umowy - może to uczynić bez problemu. Pisanie nieprawdziwych informacji - jest zwykłym szkalowaniem i naruszeniem dobrego imienia firmy Alumaster Polska.

Justyna

czy firma zapewnia prywatna opieke medyczna dla pracownika ?

@Justyna

Nie, na ten moment nie mamy prywatnej opieki medycznej.

Jakub

Czyli żadnych benefitów? A imprezy integracyjne opłacane przez firmę? Czy w ogóle nie ma funduszu socjalnego na takie aktywności?

Obecny Pracownik Alumaster
@Jakub

Dzień dobry. W Alumaster Polska Sp. z o.o. są innego rodzaje benefitów dla pracowników, w tym: coroczne imprezy integracyjne, prezenty świąteczne, spotkania wigilijne. Poza tym jest jeszcze coś, co jest rzeczą nadrzędną i bezcenną: to dobra atmosfera pracy i szacunek przełożonych do swoich podwładnych.

NIE!!! Nowy wpis
@Obecny Pracownik Alumaster

(usunięte przez administratora) Podstawa w tej firmie jest brak szacunku dla pracownika, oszukiwanie, oklamywanie, elementy (usunięte przez administratora) to standard każdego dnia. A za dobra prace tylko i wylcznie kara.

Alumaster Polska Sp. z o.o. Nowy wpis
@NIE!!!

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w Alumaster Polska Sp. z o.o.?

Alumaster Polska Sp. z o.o. Nowy wpis

To zależy od aktualnego zapotrzebowania. Np. w ostatnim czasie zostali przyjęci pracownicy nie mający doświadczenia na tym stanowisku. Są oni przyuczani przez osoby z dużym stażem, systematycznie uczą się zawodu.

Czy pracodawca Alumaster Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W zależności od stanowiska. Najczęściej jest to zadaniowy system premiowy. Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Really

Nie ma systemów premiowych - są tylko nagrody (taki zapsi jest w umowie - NAGRODA) jak się chce to się ją daje a jak nie to nie...

@Really

Każdy pracownik rozliczany jest indywidualnie, na podstawie swojego zakresu obowiązków i wytyczonych celów. Nic nie jest przypadkowe. Rozliczanie jest ściśle związane z wykonywana pracą i realizacją zadań. System premiowania i nagradzania może być różny, w zależności od obejmowanego stanowiska.

Na portalu InfoPraca.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Magazynier. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Alumaster Polska Sp. z o.o.

Praca na stanowisku magazyniera ma charakter fizyczny, przebiega w trybie jednozmianowym (w godz. 07:30 – 15:30). Atmosfera dobra, pięcioosobowy zespół magazynierów. Zachęcamy do tego, aby wszystkie opinie na temat firmy i stanowiska zweryfikować z obecnie zatrudnionymi pracownikami. Nie należy opierać się na anonimowych wpisach

Alumaster Polska Sp. z o.o.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Alumaster Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MAGAZYNIER?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Alumaster Polska Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Alumaster Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, Można powiedzieć, że tak. Istnieje podział na oddzielne pokoje, jednak pracownicy w nich się znajdujący - są usadzeni przy biurkach w jednej przestrzeni, której nie dzielą bariery fizyczne.

Czy urlop w Alumaster Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Alumaster Polska Sp. z o.o.

Ustalanie i rozliczanie urlopów, przyznawanych pracownikom Alumaster Polska Sp. z o.o. - odbywa się zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Alumaster Polska Sp. z o.o.?

Alumaster Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry. Obecnie nie prowadzimy żadnych rozmów rekrutacyjnych. W związku z tym nie możemy przedstawić oczekiwań i wymagań wobec nowych pracowników.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Alumaster Polska Sp. z o.o.?

W zależności od stanowiska - wszystkie potrzebne. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Czy Alumaster Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie mamy Multisportu

Mam pytanie dotyczące firmy Alumaster i pracy jako PH. Czy ktoś wie jakie proponują warunki i jaka jest atmosfera?

M.K.
@Adam

Panie Adamie, ja swoje doświadczenie z firmą Alumaster wspominam bardzo dobrze. Jasno określone warunki pracy i premii, która umożliwia dużą nadwyżkę od podstawy. Fajny zespół i z dużym potencjałem do rozwoju :) Pozdrawiam

?
@M.K.

Skoro tak rewelacyjna firma i super zasady to ciekawe dlaczego nie pracujesz.

KKKK

Szkoda czasu, nie polecam, tyranie za podstawę , brak możliwości na premię.

M.K.
@KKKK

A Pan KKKK był klientem i wie jakie warunki płac mają pracownicy?? ciekawe......

@KKKK

Na wynagrodzenie w firmie składa się wynagrodzenie zasadnicze oraz zadaniowy system premiowy. System premiowy i zadania są zawsze omawiane przez pracownika i pracodawcę, a pracownik otrzymuje je na piśmie. Realizacja zadań gwarantuje uzyskanie premii.

ja również polecam. pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Alumaster Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Alumaster Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alumaster Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alumaster Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Towarowa 7
    87-100 Toruń