Nova Trading S.A.

4 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nova Trading sponsorem XIII Toruńskiego Biegu im. Jana Pawła II

We wtorek, 4 czerwca 2019 roku, odbył się XIII Toruński Bieg im. Jana Pawła II organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13.
Nova Trading była jednym ze sponsorów tego wydarzenia.


Celem imprezy jest popularyzowanie biegania wśród uczniów szkół podstawowych i przedszkoli, a także uczczenie pamięci papieża św. Jana Pawła II, który 20 lat temu odwiedził Toruń.

Bieg odbył się na terenie Parku Miejskiego przy Martwej Wiśle na Bydgoskim Przedmieściu, a wzięło w nim udział blisko 1200 dzieci. Każdy uczestnik, który ukończył bieg, otrzymał pamiątkowy medal, natomiast za zajęcie miejsca na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych zostały wręczone puchary oraz nagrody rzeczowe.

Po ukończonym biegu na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, cukrowa wata i grochówka:).

W poprzednich edycjach tej imprezy gośćmi specjalnymi byli znani polscy sportowcy, m.in. Kamil Stoch i Mariusz Wlazły.


Nasza firma wspiera organizację biegu już od 13 lat.


   

Pomocna?
Tak7Nie

Pracodawca

 Aktualność

CZAS DLA RODZINY – bilety do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu

W ramach akcji CZAS DLA RODZINY zaproponowaliśmy pracownikom Nova Trading rodzinne wyjście do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu. Osoby, które wyraziły chęć skorzystania z tej oferty, otrzymały vouchery uprawniające do odwiedzenia toruńskiego zoo w dowolny dzień w okresie od 3 do 30 czerwca br.


Informacje na temat wszelkich akcji przeznaczonych dla pracowników Nova Trading i ich rodzin są zawsze publikowane w Intranecie.

Pomocna?
Tak11Nie

Pracodawca

 Aktualność

Po koncercie Nova Band w Lizard King

Wczoraj odbył się koncert naszego firmowego zespołu muzycznego Nova Band w Klubie Lizard King w Toruniu. Koncert miał charakter otwarty - mogli w nim uczestniczyć wszyscy chętni, nie tylko pracownicy i klienci Nova Trading. Informacja o koncercie ukazała się na firmowych profilach społecznościowych, a także w lokalnych mediach, co przełożyło się na frekwencję - z naszego zaproszenia skorzystało naprawdę wiele osób.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wydarzeniu i miłe słowa po koncercie. Gościom podobał się zestaw utworów przygotowanych na występ oraz warsztat muzyczny zespołu.

Pomocna?
Tak12Nie

Pracodawca

 Aktualność

Poszukujemy sumiennej, dokładnej i komunikatywnej osoby do pracy
w Dziale Sprzedaży w Łodzi na stanowisko:ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY / Łódź


Oferujemy ciekawą pracę w pełnym etacie, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy pakiet benefitów.

 
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w bieżącej obsłudze klientów, kontakty telefoniczne i e-mailowe, sporządzanie ofert handlowych oraz zleceń produkcyjnych w systemie komputerowym oraz innych dokumentów sprzedażowych.

 

Odkandydatów oczekujemy:

·         doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta

·         umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymania dobrych relacji z klientami

·         doskonałej organizacji pracy oraz chęci współpracy w zespole

·         zaangażowania przy wykonywaniu swoich obowiązków

·         wysokiej kultury osobistej 

·         znajomości pakietu Microsoft Office
 

Doświadczenie przy obsłudze systemów ERP i/lub znajomość rynku stali nierdzewnej i aluminium będzie dodatkowym atutem.

 
Termin składania ofert: 30.06.2019 r.


Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: rekrutacja@ntsa.pl.


Odpowiemy na wybrane oferty.


Uprzejmie informujemy, że w związku ze złożeniem przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych administratorem Twoich danych osobowych jest Nova Trading SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej 5.Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO).Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom ani udostępniane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji. W razie potrzeby prosimy o kontakt na e-mail: iodo@ntsa.pl.

Pomocna?
Tak11Nie

Pracodawca

 Aktualność

Zaproszenie na koncert Nova Band w Toruniu

Informacja dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć występ Nova Band: koncert odbędzie się w czwartek 6 czerwca 2019 r. w Klubie Lizard King w Toruniu, ul. Kopernika 3.

Zapraszamy już od godz. 19:00, a sam koncert wystartuje o godz. 20:00.

Wydarzenie ma charakter otwarty – dla wszystkich chętnych. Można zatem zabrać rodzinę i znajomych. Wstęp wolny!

Ostatni raz mieliśmy okazję usłyszeć Nova Band podczas koncertu otwartego dla szerokiej publiczności aż dwa lata temu. Jest to zatem doskonała okazja, żeby zobaczyć zespół na żywo i ocenić postępy :).

Pomocna?
Tak16Nie

Pracodawca

 Aktualność

„Po godzinach” - wspieranie aktywności pracowników


Firmowy zespół muzyczny

Nova Band to nasz firmowy zespół muzyczny. Istnieje on od 2013 r. Muzyków – na co dzień pracujących w różnych działach i oddziałach Nova Trading – połączyła wspólna pasja jaką jest blues i rock.  Obecnie 8-osobowy zespół składa się z przedstawicieli Działu Sprzedaży, Działu Eksportu, Centrum Serwisowego oraz Działu Jakości.

Nova Band wykonuje covery standardów bluesowych i rockowych – utwory takich zespołów oraz wykonawców jak: The Doors, Free, The Clash, Neil Young, Eric Clapton, Lenny Kravitz, Carlos Santana, Iggy Pop itd. Muzycy grają z pasją, potrafią porwać publiczność, na ich koncertach jest zawsze świetna atmosfera.

Zespół miał okazję wystąpić na wielu imprezach, m.in.  podczas obchodów 25-lecia Nova Trading oraz otwarcia oddziału firmy w Jaworznie, na piknikach rodzinnych dla pracowników, dla uczestników konferencji branżowej podczas targów ITM w Poznaniu, dla klientów Nova Trading w znanych klubach muzycznych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i w Katowicach, a ostatnio w Brnie w Czechach dla uczestników targów Stainless 2019. Band występuje również podczas koncertów otwartych dla szerszej publiczności, m.in. kilkakrotnie wziął udział w obchodach Święta Muzyki organizowanych przez Toruńską Agendę Kulturalną.

Nova Trading wspiera muzyków poprzez udostępnienie im sali prób, organizację koncertów i pokrywanie związanych z nimi kosztów promocji zespołu, obsługi technicznej, nagłośnienia i oświetlenia itp. Nova Band występuje na wszystkich koncertach nieodpłatnie. Dzięki udziałowi w tak ciekawym projekcie członkowie zespołu mają okazję rozwijać swoje umiejętności, realizować marzenia, przeżyć ciekawą przygodę jaką są wspólne występy przed publicznością w najlepszych klubach muzycznych w Polsce i nie tylko.

Od samego początku zespół spotkał się z życzliwym przyjęciem ze strony uczestników koncertów. Dla wielu osób wielkim zaskoczeniem był dobry poziom gry członków bandu, którzy nie są przecież profesjonalnymi muzykami. Publiczność czuje dobrą energię ze sceny, radość ze wspólnego grania,  prawdziwość przekazu.

Nova Band ma swoich wiernych fanów, którzy gromkim aplauzem okazują zespołowi wsparcie, doceniają trud włożony w przygotowanie repertuaru i poczynione postępy, przygotowują niespodzianki podczas koncertów, kolekcjonują pamiątki z występów itp.

Nova Band ma swoją stronę internetową, profil na Facebooku oraz kanał na YouTube.


Zapraszamy:

 

Uwaga!

Osoby, które chcą otrzymać koszulkę Nova Band prosimy o przesłanie maila o tytule „Konkurs Nova Band” na adres band.fanklub@ntsa.pl. Koszulką nagrodzimy nadawcę piątego, dziesiątego i piętnastego maila. Na maile czekamy do 04.06.2019 r. do godz. 23.59 :). Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w dniu 05.06.2019 r. w celu ustalenia rozmiaru koszulki i sposobu jej dostarczenia.

 

Pomocna?
Tak15Nie

Pracodawca

 Aktualność

Poszukujemy solidnych i operatywnych osób do pracy
w magazynie w Jaworznie na stanowisku:

MAGAZYNIER


Miejsce pracy: Jaworzno


Oferujemy ciekawą pracę na pełnym etacie w systemie zmianowym, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym miłą atmosferę pracy, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki płacowe i system benefitów dla pracowników.
 

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozładunek, układanie i zabezpieczenie materiału w magazynie oraz przygotowywanie materiału do wysyłki przy użyciu wózka widłowego lub suwnicy, a także obsługę terminali kodów kreskowych.


Idealny kandydat powinien posiadać:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • silną motywację do pracy

  • chęć współpracy w zespole

  • dobrą organizację pracy

  • zaangażowanie przy wykonywaniu pracy


Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi terminali kodów kreskowych oraz uprawnienia na suwnice.
Termin składania ofert: 23.06.2019 r.


Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: rekrutacja@ntsa.pl.


Odpowiemy na wybrane oferty.


Uprzejmie informujemy, że w związku ze złożeniem przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych administratorem Twoich danych osobowych jest Nova Trading SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej 5.Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO). Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom ani udostępniane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego.Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji.W razie potrzeby prosimy o kontakt na e-mail: iodo@ntsa.pl.

Pomocna?
Tak15Nie

Pracodawca

 Aktualność

CZAS DLA RODZINY – zaproszenie na festyn MICHAYLAND
 

Od wielu lat nasza firma sponsoruje MICHAYLAND - imprezę organizowaną z okazji Dnia Dziecka przez Oratorium im bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu.


Co rok w pierwszą czerwcową sobotę lub niedzielę park na Bydgoskim Przedmieściu zamienia się w „Fantastyczne Miasto Dzieciaków, czyli zaczarowaną krainę zabawy”. Na terenie parku organizatorzy przygotowują kilkadziesiąt różnych stanowisk z atrakcjami dla dzieci – malowanie na trawie, odlewanie masek z gipsu, tramwaj konny, wspinaczkę, wesołego fryzjera, strzelanie z łuku, loterię fantową z 1000 nagród, występy taneczne, wokalne itp. W tym roku takich stanowisk ma być około pięćdziesięciu.


Michayland cieszy się świetną opinią. W rekordowym roku festyn odwiedziło ponad 20 tys. osób (!).

 

Termin: 1 czerwca 2019

Stanowiska z atrakcjami: godz. 10.00-15.00

Koncert Jubileuszowy - godz. 19.00


Miejsce: Toruń, Park Miejski na Bydgoskim Przedmieściu

 

Zapraszamy! :)


 

Pomocna?
Tak16Nie

Pracodawca

 Aktualność

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym – część 4

Każdy z nas funkcjonuje na co dzień nie tylko w pracy, ale także w domu czy w lokalnej społeczności. Brak możliwości połączenia różnych ról społecznych - pracownika, rodzica, małżonka itd. - wpływa niekorzystnie na nasze życie i zdrowie. Zachowanie równowagi między pracą i sferą prywatną jest istotne dla naszego samopoczucia, efektywności, zaangażowania, satysfakcji z realizacji celów.

Nova Trading wspiera inicjatywy sprzyjające idei spędzania wolnego czasu z rodziną i kształtowania pozytywnych relacji z najbliższymi. Firma udostępnia pracownikom bilety na różne imprezy odbywające się w Toruniu, w tym wejściówki na cykl koncertów Nova Muzyka i Architektura oraz Probaltica, bilety na seanse filmowe i teatralne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST, bilety na Koncerty Pod Gwiazdami, Artus Festival itp.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji akcji CZAS DLA RODZINY, w ramach której firma oferuje pracownikom różnego rodzaju atrakcje sprzyjające zacieśnianiu relacji rodzinnych. W ostatnią sobotę odbyły się m.in. warsztaty kulinarne dla rodzin pracowników Nova Trading w Akademii Kulinarnej w Toruniu. Wspólne gotowanie wraz z dziećmi jest świetną zabawą i jednocześnie pożytecznie spędzonym czasem.

  

Pomocna?
Tak19Nie

Pracodawca

 Aktualność

Poszukujemy solidnych i operatywnych osób do pracy
w Centrum Serwisowym na stanowisku:


PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJOferujemy ciekawą pracę na pełnym etacie w systemie zmianowym, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym miłą atmosferę pracy, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki płacowe i system benefitów dla pracowników. 

Opis stanowiska:


Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za dokonywanie konserwacji maszyn i urządzeń oraz usuwanie drobnych usterek technicznych, dokonywanie przeglądów, konserwacji i naprawy wózków widłowych. Naprawy bieżące według potrzeb.Idealny kandydat powinien posiadać:


•    doświadczenie na podobnym stanowisku

•    uprawnienia do spawania

•    uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego

•    umiejętność napraw urządzeń mechanicznych i pojazdów

•    dobrą organizację pracy

•    zaangażowanie przy wykonywaniu pracy

•    prawo jazdy kat. BTermin składania ofert: 19.06.2019 r.Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: rekrutacja@ntsa.pl.Odpowiemy na wybrane oferty.Uprzejmie informujemy, że w związku ze złożeniem przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych administratorem Twoich danych osobowych jest Nova Trading SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej 5.Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO).Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom ani udostępniane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji. W razie potrzeby prosimy o kontakt na e-mail: iodo@ntsa.pl.

Pomocna?
Tak16Nie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny