Nova Trading S.A.

4 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

  

Polecamy ostatnie w tym roku szkolenie z zakresu stali nierdzewnych:

  


SZKOLENIE PODSTAWOWE


Szkolenie to jest skierowane do osób zaczynających pracę w branżach, w których ma zastosowanie stal nierdzewna.  Niejednokrotnie praca handlowca, pracownika firmy usługowo-produkcyjnej itp. wymaga znajomości grup stali nierdzewnych, ich cech charakterystycznych oraz różnic między nimi pod względem  własności mechanicznych, odporności korozyjnej oraz wykończenia powierzchni. Szkolenie ma na celu ugruntowanie wiedzy podstawowej z zakresu stali nierdzewnych.


ZAKRES SZKOLENIA:


o    stal nierdzewna a inne gatunki stali – nazewnictwo, zasady

o    oznaczania według PN, PN-EN, AISI/ASTM, UNS, normy i atest

o    historia stali nierdzewnych

o    podział: stale nierdzewne, żaroodporne, żarowytrzymałe

o    grupy stali nierdzewnych, charakterystyka stali austenitycznych, ferrytycznych, ferrytyczno-austenitycznych, martenzytycznych, umacnianych wydzieleniowo

o    zastosowanie

o    wytwarzanie

o    wykończenia powierzchni

o    skład chemiczny i rola pierwiastków stopowych

o    wpływ cen dodatków stopowych na cenę stali rmy i atesty,

Szkolenie poprowadzi dr Zbigniew Brytan, wykładowca Politechniki Śląskiej, jeden z najbardziej cenionych ekspertów w Polsce.Termin: 3 grudnia 2019 r. w Katowicach

Czas trwania: 9:00 – 15:00, z przerwą na lunch

Organizator: Stowarzyszenie Stal Nierdzewna

 

Szkolenie jest odpłatne.

 

Pracownicy Nova Trading mogą zgłaszać chęć udziału w powyższym szkoleniu – szczegóły w Intranecie.


Kontakt do organizatora szkolenia dla pozostałych zainteresowanych:

Stowarzyszenie Stal Nierdzewna - Anna Rekusz, tel. 508 027 529, e-mail: anna.rekusz@stalenierdzewne.pl

  

  

Pomocna?
Tak4Nie1

Pracodawca

 Aktualność

  
Warsztaty dla studentów

Stowarzyszenie Stal Nierdzewna we współpracy z Politechniką Śląską przygotowało warsztaty przeznaczone dla wszystkich studentów oraz doktorantów zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką stali nierdzewnych. 


Temat najbliższej edycji warsztatów to „Nowoczesne technologie wykorzystywane do obróbki i przetwórstwa stali nierdzewnych”. Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami biznesu, którzy przedstawią praktyczną wiedzę na temat zastosowań oraz technologii związanych ze stalami nierdzewnymi.


Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Termin i miejsce:


 • 27 listopada 2019 r.; godz. 12.00 - 15.00

 • Gliwice, ul. Konarskiego 18 B, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, aula BWięcej informacji: 

 • Barbara Lisiecka, Politechnika Śląska – tel. 517 322 555

 • Andrzej Michalski-Stępkowski, SSN – tel. 603 299 554Zapisy: barbara.lisiecka@polsl.pl

  

  

Pomocna?
Tak10Nie

Pracodawca

 Aktualność

   
Polecamy: konferencja branżowa FORUM STALI NIERDZEWNYCH
  

W dniu 21 listopada 2019 r. odbędzie się w Katowicach dwunasta edycja Forum Stali Nierdzewnych. Forum to konferencja corocznie organizowana przez wydawcę czasopisma Focus Nierdzewne, która  na stałe wpisała się już w kalendarz imprez branżowych.

Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce. Tradycyjnie, prelegentami w tegorocznej edycji wydarzenia będą zarówno przedstawiciele środowiska naukowego, jak również eksperci z hut europejskich, przedstawiciele dystrybutorów stali nierdzewnych oraz firm świadczących usługi komplementarne.  Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy na temat stali nierdzewnej.

Jednym z prelegentów podczas Forum Stali Nierdzewnych będzie przedstawiciel naszej firmy, który przybliży temat kosztów transportu w łańcuchu dostaw stali nierdzewnej.  

Nova Trading jest sponsorem konferencji.

Więcej informacji:


Pomocna?
Tak12Nie

Pracodawca

 Aktualność

Poszukujemy solidnej i operatywnej osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ - ŚLUSARZ


Oferujemy ciekawą pracę na pełnym etacie z możliwością rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy, a także ciekawy system benefitów dla pracowników.

 
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie materiału do spawania, realizację procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową oraz kontrolowanie gotowych wyrobów pod względem wymagań jakościowych.


Od kandydatów oczekujemy:


 •     doświadczenia i uprawnień do spawania metodą TIG (141)

 •     umiejętności czytania rysunku technicznego oraz stosowania instrukcji technicznych

 •     umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi

 •     uprawnień na wózki widłowe i suwnice

 •     umiejętności samodzielnej i dokładnej pracy

 •     silnej motywacji i chęci rozwoju

 •     dobrej organizacji pracy i wykonywania jej w ustalonym terminie

 •     zaangażowania przy wykonywaniu powierzonych obowiązków

 •     chęci współpracy w zespole
Oferta ważna do 30.11.2019 r.
 
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail rekrutacja@ntsa.pl
 

Odpowiemy na wybrane oferty.


Uprzejmie informujemy, że w związku ze złożeniem przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych administratorem Twoich danych osobowych jest Nova Trading SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej 5. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO). Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom ani udostępniane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji. W razie potrzeby prosimy o kontakt na e-mail: iodo@ntsa.pl.

Pomocna?
Tak11Nie

Pracodawca

 Aktualność

   
Powstanie nowy dział w naszej firmie
 
Rozpoczynamy kolejną działalność – wkrótce zostanie utworzony w Centrum Serwisowym w Toruniu Dział Spawanie.
 
Uruchomienie nowej usługi planujemy na początku przyszłego roku. Korzystając z tego, że mamy możliwości cięcia i gięcia blach, będziemy mogli teraz dodatkowo spawać wyprodukowane elementy. Jest to kolejny krok w poszerzaniu przez naszą firmę oferty świadczonych usług.

Pomocna?
Tak13Nie

Pracodawca

 Aktualność

Jubileusz 25-lecia pracy w Nova Trading
 

Kolejne trzy osoby dołączyły w tym roku do grona pracowników, którzy mogą się pochwalić 25-letnim stażem pracy w naszej firmie! Zostały one nagrodzone oraz otrzymały kwiaty i okolicznościowy dyplom z listem gratulacyjnym od Zarządu firmy. Na Jubilatów i ich najbliższych współpracowników, podczas trzech indywidualnych okolicznościowych spotkań, czekał również słodki poczęstunek.

Gratulacje dla wszystkich Jubilatów! Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych oraz wszelkiej pomyślności! :)

  

Pomocna?
Tak22Nie

Pracodawca

 Aktualność

Rozwiązanie konkursu filmowego
 

Uczestnicy konkursu zaskoczyli nas różnorodnością odpowiedzi… Sami nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak dużo filmów ma tytuł związany z branżą hutniczą :). Najwięcej osób wymieniło filmy: Człowiek z żelaza, Człowiek ze stali, Człowiek w żelaznej masce oraz Stalowe magnolie, ale znalazły się też osoby, które podały mniej oczywiste rozwiązania konkursu: Full Metal Jacket, Iron Man, Iron Fist, Żelazny Orzeł, Żelazna Dama, Giganci ze stali, Człowiek o żelaznych pięściach, Żelazny rycerz, Żelazny most, Zimna stal, Błękitna stal, Stalowe serca, Stalowy gigant, Żelazny krzyż, Man of Steel itd.

 
Zwycięzcy gratulujemy! Pozostałym osobom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie:).

Pomocna?
Tak23Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Uwaga konkurs!

W związku ze zbliżającym się festiwalem TOFIFEST ogłaszamy “filmowy” konkurs. Pytanie brzmi: który ze znanych filmów ma tytuł nawiązujący do branży hutniczej? :) Wystarczy podać jeden tytuł.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@ntsa.pl do dnia 18.10.2019 do godz. 12.00. Zwycięży osoba, której mail dotrze do nas jako dziesiąty. Nagrodą jest zestaw firmowych gadżetów Nova Trading. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową w celu ustalenia sposobu dostarczenia nagrody.

Pomocna?
Tak26Nie

Pracodawca

 Aktualność

Święto kina!
 

Przed nami siedemnasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST, który odbędzie się w dniach 19-27.10.2019 r. Motywem przewodnim tegorocznego festiwalu będzie „Miasto, masa, maszyna” – wizja świata, w którym maszyny przejmują władzę nad ludźmi.

Znowu będziemy gościć w Toruniu osobowości współczesnego kina – polskiego i zagranicznego. Przy okazji projekcji festiwalowych filmów odbędzie się wiele spotkań z reżyserami, aktorami, producentami filmowymi, scenarzystami itd. Nie zabraknie znanych nazwisk.  Swoją obecność potwierdzili: Paweł Pawlikowski, Oleg Sencow, Robert Więckiewicz, Sebastian Fabijański, Magdalena Łazarkiewicz, Agnieszka Warchulska, Dawid Ogrodnik i wielu, wielu innych.

Mamy naprawdę świetną okazję do obejrzenia dobrego kina, jak i uczestniczenia w ciekawych spotkaniach z jego twórcami. Poznamy znane postaci prywatnie – jaki mają stosunek do swojej pracy, jakie wydarzenia miały wpływ na ich postrzeganie świata, co ich ukształtowało zawodowo itp. Wszystkie spotkania z artystami są bezpłatne, zaś na seanse filmowe obowiązują bilety bądź karnety.

Nasza firma jest sponsorem festiwalu.

Współpraca z organizatorami TOFIFEST przekłada się również na możliwość uczestniczenia w wydarzeniach festiwalowych przez pracowników naszej firmy - wszyscy chętni otrzymali karnety na projekcje filmowe. Informacje na temat dostępnych wejściówek na sponsorowane przez naszą firmę wydarzenia są zawsze publikowane w Intranecie.

Pomocna?
Tak27Nie

Pracodawca

 Aktualność

Poszukujemy sumiennej, dokładnej i komunikatywnej osoby do pracy
w Dziale Eksportu – Europa Zachodnia
na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU EKSPORTU

 
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy ciekawą pracę w pełnym etacie w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w młodym zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy oraz ciekawy system benefitów.
 


Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w bieżącej obsłudze klientów głównie w języku niemieckim poprzez kontakty e-mailowe, wystawianie zleceń produkcyjnych w systemie zintegrowanym IMPULS a także sporządzanie i kompletację dokumentów eksportowych.

Od kandydatów oczekujemy:

•    doświadczenia w dziale eksportu na stanowisku związanym z obsługą klientów w krajach niemieckojęzycznych
•    znajomości pakietu Microsoft Office oraz doświadczenia w pracy z systemem zintegrowanym
•    podstawowej znajomości języka niemieckiego
•    dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
•    wykształcenia min. średniego
•    doskonałej organizacji pracy, dokładności i obowiązkowości
•    wysokiej kultury osobistej

Oferta ważna do 06.11.2019 r.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail rekrutacja@ntsa.pl

Odpowiemy na wybrane oferty.

 

Uprzejmie informujemy, że w związku ze złożeniem przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych administratorem Twoich danych osobowych jest Nova Trading SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej 5. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO). Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom ani udostępniane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji. W razie potrzeby prosimy o kontakt na e-mail: iodo@ntsa.pl.

Pomocna?
Tak21Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Nova Trading S.A.