Nova Trading S.A.

Opinie o Nova Trading S.A.

Popek

Na ulotkach więcej zarobisz

Jeszcze pracownik już nie dlugo

Nie polecam jestem pracownikiem z kilkunastoletnim stażem kiedyś firma godna polecenia obecnie jest to firma która stawia na wyzysk ludzi na samym dole i mobbing. Mnóstwo kamer i bzdurne procedury. Brak pakietów socjalnych. Nie polecam!!!

xD
@Jeszcze pracownik już nie dlugo

No to na co czekasz? Idź płakać gdzie indziej. Jaki mobbing? Ty chyba nie znasz pojęcia mobbingu. Kamery są, owszem, ale to tylko i wyłącznie przez głupotę niektórych pracowników, którzy wolą dłubać w telefonach, niż skupić się na pracy, a przez to cierpi cała reszta. Profity na święta są w postaci paczek dla dzieci, dla samych pracowników rzeczywiście jakby... "brakowało". Socjal jest w postaci lecznicy Citomed, karty Benefit, dofinansowania studiów. Brakuje za to systemu podwyżek. Jak sobie wychodzisz, tak masz.

Jeszcze pracownik

Nie liczy się jak pracujesz tylko jak "dziobiesz"... Ważniejsze porządki od samej pracy... Kamery prawie jak big brother... Niejasny system płac... Brak profitów na święta itp... Chcą się mieć za korporacje...

Kiedyś bylo dobrze, czasy sie zmieniaja i dobre sie skonczylo

Beno

Orientuje się ktoś czy potrzebują ludzi do pracy? Jaka atmosfera i zarobki?

Były Pracownik

Jestem byłym pracownikiem, nie pracuje już w Novej kilka lat ale mogę powiedzieć, że każdemu poleciłbym pracę w Nova Trading. Pracowałem tam kilka lat i wtedy było wszystko w jak najlepszym porzadku zaczynając od atmosfery poprzez socjal kończąc na wynagrodzeniu. Polecam.

Ben

Nie jest tak jak jak miało być. Opowiadali świetnie ale realia okazały się bezlitosne. sami osądżcie po okresie próbnym. Chyba lepiej szukać dalej....

staszek

witam. A jak praca w technologi? dużo osób pracuje? jak zarobki/szefostwo?

jeszcze pracownik
@staszek

może kiedyś było ok. obecnie podejście do pracowników pozostawia tak wiele do życzenia że aż przykro.

zadowolony/a

Nova Trading to super firma. Można pisać w samych superlatywach. Polecam każdemu pracę w takiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Trading S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nova Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nova Trading S.A.?

Kandydaci do pracy w Nova Trading S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nova Trading S.A.