Nova Trading S.A.

Opinie o Nova Trading S.A.

Niestety

Brak motywacji, coraz więcej osób myśli o zmianie pracy, nic się nie robi żeby poprawić sytuację. W siostrzanej firmie nadgodziny, lepsze płace a tu kryzys, nie ma pieniędzy na podwyżki, nadgodziny zakazane.

Wyzwolony
@Niestety

Lepiej teraz głośno nie wypowiadać swoich opinii bo mogą Cię o BYLE CO ZWOLNIĆ, a szczególnie jak komuś nie podpasujesz i zaczniesz z nim dyskusje, więc uważaj. !

Niestety
@Wyzwolony

Narazie trzeba poczekać co będzie dalej, nie twierdzę się się nie polepszy.

strach

Czy tylko ja mam wrażenie że za mało firma robi w czasach epidemii? Wystawienie płynu do rąk to trochę za mało jak się zatrudnia setki osób. O pracy zdalnej się nawet nie pomarzy, widać szefowie uważają, że jak sie nie patrzy na ręce pracownikowi to banda nierobów nic nie zrobi? Wiele firm wypożycza masowo laptopy żeby tylko ludzi chronić i wysyła do domu, a u nas odwrotnie. Bedziemy siedzieć do ostatniego człowieka. Widać nawet lata pracy dla firmy nie sprawią że bedziemy traktowani z szacunkiem.

brak paniki
@strach

Gdyby pozwolono biurowym na pracę w domu, to dopiero by zawrzało na tej stronie!!! Magazyn zrównałby biurowych z ziemią…, że i tak nic nie robią, a teraz to w ogóle nic! Że jaka to sprawiedliwość -biurowi w domu, a magazyn musi pracować na nierobów, którzy tylko ”kawe piją”! Dla spokoju więc lepiej jest tak jak jest. Są wprowadzone procedury, których trzeba się trzymać, żeby zminimalizować zarażenie i tyle. Nie tylko my pracujemy. Co mają powiedzieć pracownicy sklepów czy kierowcy… My i tak nie mamy tak źle. Najlepiej zachować spokój. Nie wzbudzać zbędnych sensacji. Chyba, że komuś zależy na podgrzaniu atmosfery… ale chyba nie tędy droga… Zawsze można wziąć urlop.

strach
@brak paniki

tak tak, stara śpiewka, zawsze można wziac kredyt, zmienić pracę... to juz było. A wrogość między biurami i magazynem to skutek złego zarządzania. W dobrze zorganizowanej firmie wszyscy czują sie jej częścią.

Koniec rynku pracownika :(
@strach

Drogi kolego, chyba kolega nie zauważył, że w ciągu zaledwie kilku tygodni rynek pracy zmienił się o 180 stopni… To już nie pracownik kręci nosem, wybrzydza, stawia wymagania lepszej płacy, lepszych dodatków, wyższych premii… To pracodawca decyduje teraz o twoim być albo nie być , bo ma w perspektywie własne problemy z utrzymaniem produkcji, płynności finansowej, spłaty rat kredytów… Jeżeli pracodawca stanie przed dylematem czy utrzymać zatrudnienie i iść na (usunięte przez administratora) czy zwolnić ludzi i ratować to co się jeszcze da uratować, to nie będzie sentymentów. Kolega ze swoim niezadowoleniem z atmosfery w pracy chyba żyje w innym świecie… Pobudka! Koledze atmosfera się nie podoba, gdy wiele firm myśli tylko o przetrwaniu?... Ciesz się człowieku, że pracujesz w firmie, która mimo ogolnych problemów w gospodarce, nie znika z rynku po 2 miesiącach kryzysu, nie obcina pensji, nie zwalnia! Masz zapewnione środki ochrony, wprowadzone nowe procedury, żeby uniknąć epidemii. Nikt nie ściemnia, nie wciska pustej gadki, za którą nic nie idzie. Zanim cokolwiek napiszesz, to zastanów się czy naprawdę jak tak źle. Co robią inne firmy? Czy to co robią, to tylko na pokaz, a w rzeczywistości jest inaczej? Bo okazuje się, że są tez takie, które zwalniają ludzi mailem – bez uzasadnienia… bez słowa dziękuję…

Wiecie czy w Nova Trading S.A. szukają chętnych na staż?

Odpowiedź

To zależy od aktualnych potrzeb, ale nie teraz, gdy szaleje wirus... Siedź w domu człowieku.

Co roku też przyjmują na okres wakacyjny jeśli Cię to interesuje.

Witam, mam pytanie na ktore mam nadzieję uzyskam odpowiedź i zainteresownaie samej góry. Dlaczego jest taka rozbieżność w wynagrodzeniu ?? Dlaczego operatorzy jednych maszyn mają nawet dwa razy większa stawkę niz inni operatorzy mimo takiego samego stażu pracy. Dlaczego co nie którzy dostają podwyżki systematycznie a o drugich sie nie pamięta mimo ze maszyna na której pracują bije rekordy zysków co roku ??

Jack

Podwyżka nie zależy od rentowności maszyny, to byłoby bez sensu podwyżka powinna być za pracę i umiejętności, za zaangażowanie, magazyn nie zarabia jak maszyna i jest tylko kosztem księgowo a czy to znaczy że tam ludzie nie wypracowują zysku dla całej firmy, gramy do jednej bramki, a jakbyś trafił na maszynę do słabo zarabia to co obniżka wynagrodzenia pomimo solidnej roboty ?

Xyz
@Jack

Bez zaangażowania nie było by zysku na maszynie,bez umiejętności by nie ruszyła, każdy pracujący na jakiejkolwiek maszynie zastąpi magazyniera (ma uprawnienia na wózki i suwnicę) Ale zapewniam Cię że nie każdy magazynier jest w stanie dokonać produkcji na maszynie.

@Xyz

Że nie każdy odnajdzie się na maszynie OK masz rację nie każdy ale większość pewnie tak kwestia wyszkolenia ,ale też nie każdy operator odnajdzie się na magazynie i też potrzebuje szkolenia i doświadczenia, szkoda że tak lekceważysz pracę na magazynie, przy nowoczesnych maszynach bardziej liczy się solidne szkolenie niż umiejętności bo coraz mniej tam już myślenia zostaje, PLC robi to za operatora i jak coś się dzieje to raczej DUR zadziała niż operator

Xyz
@Jack

Nie lekceważę pracy nikogo i na żadnym stanowisku. Jeżeli już piszesz o sterownikach Plc to masz zapewne jakieś pojęcie o tego typu sterowaniu maszyny? Zapraszam na szlifiernie (usunięte przez administratora) i wtedy poznasz co tam jest sterownikiem Plc tej maszyny...Nie wystarczy tam wcisnąć guziczka i sama wszystko zrobi. Pozdrawiam.

Zaniepokojony pracownik

Witam wszystkich mam takie pytanie ?! Dlaczego podwyżki nie obowiązują wszystkich tylko wybranych ?? Czyżby co nie których otaczał jakiś wielki mur ?? Ja myślałem że jak już dojdzie do podwyżek to dostaną je wszyscy a nie wybrańcy i nie mówię tu o osobach ktorym się kończyła umowa czy zmieniał angaż...

Karol
@Zaniepokojony pracownik

Rozumiem że Ty nie dostałeś podwyżki? Czy próbowałeś dyskutować na ten temat z szefostwem Nova Trading? Jakie obecnie stawki obowiązują w firmie, powiesz mi coś na ten temat?

Zaniepokojony pracownik
@Karol

Moge Ci napisać tyle że nie raz była poruszana kwestia podwyżek to zbywali tekstami że kryzys w Niemczech i nowa inwestycja Nova Metale musi sie rozkręcić, wiec szkoda iść i wysłuchiwać głupot. Jeśli chodzi o stawki to polityka firmy i tej strony pewnie usunie mój wpis ale im więcej donisisz i im więcej dziobiesz to masz więcej. Kwestia podwyżek np na produkcji nie obejmuje wszystkich maszyn wiec wychodzi na to że nie wszyscy sa równo...

MrG

Witam. Wszystko pięknie cudownie dla osób co zarabiają normalne pieniądze godne życie dla rodziny. Osoby komentując super praca (pracownicy (usunięte przez administratora) ponad 4 net k co miesiąc)reszta no wiadomo mniej brutto niż netto Zmiana stanowisk tym co już mają ponad 4k dołożymy damy 5 k A ci co mają 3 wystarczy (pomimo że praca tych za od 4 do 5 jest taka sam jak innych) I święte krowy produkcja najlepsi z najlepszych godzin pod korek ile fabryka dała, a pytanie co potrafią może test na magazyn im dac bo ludzie z magazynu pracują na wszystkich stanowiskach pracy (Trzeba być uniwersalnym słowa przełożonego) A gdy temat podwyżek (Nie rentowni,jak się nie podoba to se można zmienić, dlaczego Ty mnie ciągle atakujesz,ja nie chce indywidualnie ,chce dla wszystkich)wymówek ile się da ile można słuchać tych samych wymówek co nas pracowników interesuje slynne NM że oni nie zarabiają z tego co było wiadomo oddzielne firmy nagle gdy ludzie chcą domagają sie to NM TO samo co NT To że NM nie zarabia czy to wina NT? TEMAT PODWYŻEK to jest rok dwa i nic przeciagnie i zbywanie ludzi. NM to nowa firma która więcej zarabia pensji bo zarabiać na siebie tak jak widać a przy tym PRACOWNICY NT cierpią (Nie wszyscy bo dokładać tym co już mają pensje (usunięte przez administratora) Trzeba dac więcej zmiana umowy itp.) Ludzie już są (usunięte przez administratora).brakuje tylko zwolnień może WIELKIE morze coś się ruszy lecz wątpliwe. Wszystko powodzenia komentujący i nie Pozdrawiam

MrT
@MrG

Ej, zbolaly magazynierze - czego jeczysz o nadgodzinach na produkcji skoro na sektorach sa braki w ludziach wiec jest okazja do nadgodzin? Prawda jest taka ze jestes leniwym (usunięte przez administratora) i szukasz problemow gdzie ich nie ma :) produkcja pozdrawia!

Produkcja pozdrawia
@MrG

Kolego z magazynu (usunięte przez administratora) bo na pewno jesteś jeszcze młody (usunięte przez administratora), jesteś taki uniwersalny to przyjdź na produkcję pokaż jaki jesteś cwany. Co do nadgodzin to chodzimy bo MUSIMY żeby jakoś nasze wypłaty wyglądały co miesiąc. Nie wszędzie są kokosy. Więc nie znasz realiów (usunięte przez administratora)albo się zwolnij.

headomir
@MrG

A Ty kolego magazynierze, skoro jesteś taki uniwersalny odnalazłbyś się na produkcji ? Chciałbym to zobaczyć :) Praca nie jest zła, pracuję już sporo w NT i nie narzekam. Nie rozumiem tych wszystkich marudzących, jak się komuś nie podoba to czemu się nie zwolnią ?? Nikt nikogo nie trzyma na siłę :)

Ok

Praca nie jest zła, firma się rozwija, ale większe zarobki by się przydały, jest dużo pracy.

Jack

Potwierdzę że ostatnio nieco jest kłopotów z właściwym obłożeniem pracą poszczególnych działów i część obsady zasuwa za innych jednak pracując tu kilka lat wierzę że to przejściowe problemy spowodowane kiepskim przygotowaniem do tak dużej zmiany jak otwarcie NM, pół roku i powinno wszystko się unormować oby tylko najbardziej wartościowi pracownicy nie odeszli bo robią świetną robotę na której NT budowała i buduje swój potencjał. Ja nadal jestem dumny z pracy w NT a ta grupa narzekaczy wcale nie jest taka duża jak to tu wygląda.

tak
@Jack

Też wydaje mi się, że narzekania są naciągane… Mam wrażenie, że złe opinie piszą ciągle te same osoby, żeby zamącić… A jaki to ma sens?... Czy koledzy słyszeli o przypadku, że ktoś dostał podwyżkę, bo nasmarował coś na Goworku? Rozumiem, że każdy chce ugrać coś dla siebie, ale czy koledzy aktywiści nie robią złej roboty dla reszty zespołu, która niekoniecznie wyrywa się do pisania? Brzmi to jak szantaż „dajcie podwyżkę!!”, a efekt może być odwrotny… Kierownictwo nie ulegnie szantażystom i nie da podwyżek dla zasady. Bo po podwyżkę nie startuje się z obelgami, chamskimi tekstami, krytyką wszystkiego, tylko grzecznie, a stanowczo, z argumentami dlaczego, a jak kierownik czy dyrektor nie jest w stanie niczego załatwić, to trzeba umówić się na spotkanie z kimś wyżej… Jeżeli rzeczywiście nie będzie tych podwyżek, to koledzy mogą wam tylko podziękować… A tak w ogóle takie smarowanie na pracodawcę na tej stronie to jest słabe… Nawet jeżeli jest coś nie tak, to się to rozwiązuje w firmie. A jak kłócisz się z żoną czy dziewczyną, to zdajesz relację na Facebooku czy patostiming na YT? No nie… Znajomi poczytają, popatrzą i zdziwią się, że jeszcze z nią jesteś… Tu to samo – jak jest tak źle, to chłopie uciekaj, co ty tam jeszcze robisz? Ale (usunięte przez administratora) A jak dostaniesz podwyżkę, to usuniesz te wpisy?... Nie da się, a smród zostanie… Chyba że liczysz na fejm w sieci… - ale kozak… ale przywalił. A na koniec komu robisz krzywdę? Sobie i innym, którzy tu pracują. A fejmu też nie ma , bo wpis anonimowy… A „dziękuję” po sporej premii na święta też jakoś nikt tu nie napisał… Odwagi zabrakło?… Raczej kultury. Koledzy bądźcie sprawiedliwi – przynajmniej tyle…

tak2
@Jack

Dokładnie tak… I to komentowanie przez magazynierów i kierowców pracy innych działów… Kontrolerzy od finansów i zarządzania się znaleźli… Sami specjaliści... Niech każdy robi to co nalezy do jego obowiązkow i nie komentuje spraw, o których nie ma pojęcia… Gdyby firma robiła same nierentowne sprzedaże, to już dawno by zbankrutowała, a jak na razie wyniki ma bardzo dobre. Praca w NT to własnie teraz jest większy prestiż niż kiedyś. Dawniej też ludzie narzekali, tylko nie było Gowork, a teraz jakies sentymenty co było... Pamiętam dobrze zawsze szło o kasę. Nigdy nikt nie byl zadowolny w Magazynie z płacy, a teraz okazuje się że było jednak dobrze... Bardzo dziwne...

Black

Kiedyś praca w NT była renoma i ludzie z satysfakcją chodzili i pracowali dla firmy. Aktualnie kto ma większe ambicje szuka innej pracy bo niestety,ale na produkcji i między innymi CNC ,szlifierni nie ma szans na awans stanowiskowy i finansowy !! Ludzie robią od x lat to samo i bez żadnego zaangazowania chyba, że premie za wydajność na CNC i sami sobie fundują wyścig szczurów i zasuwają cały miesiąc za parę zł więcej a zamiast iść w jakość ( czym szczyci się NT)to najważniejsza jest ilość i co chwilę reklamacje. Magazynierów jest połowę mniej po otwarciu NM i każdy pracuje za dwóch co również zarząd powinien docenić i w zamian za okrojona ilość osób wynagrodzić pracę. Ludzie pracują po nocach zaczynaja pracę o 2,4 w nocy i pracują po 12,16 godzin co jest Chore !! Do tego ",gwiazdy" pracujący po znajomości a w każdej innej firmie co najwyżej mogliby sprzątać podłogi... W jednej z firm z Bydgoszczy ludzie przestali robić nadgodziny, firma zaczęła mieć problemy z kontrahentami , dla których czas był najważniejszy a tymczasem ludzie po 8 godzinach spokojnej pracy szli do domu ma zasłużony wypoczynek. Dopiero wtedy zarząd i prezesi zrozumieli że to ludzie produkcji/ magazynu wykonują najcięższa pracę i aktualnie pracownik nie ma mniejszej stawki niż 3500 netto. Firma nie jest potentatem, ale dzięki godziwej stawki ciągle się rozwija a ludzie z chęcią i zaangażowaniem chodzą do pracy.

Prawda
@Black

Niestety tutaj najlepiej mają nieroby, Ci co udają że pracują i gwiazdy siedzące przed komputerami co nie miałyby siły wytrzymać jednej zmiany na magazynie. Niestety jest tak jak piszesz, magazynierów jest mało, jedna osoba robi za dwie a nawet trzy osoby. Magazyn robi jakieś 60% roboty, ale kogo to obchodzi, ważne że osoby na stanowiskach dyrektorów widzą że towar wyjeżdża, Panowie Prezesi raczej nie wiedzą co się dzieje na magazynie. Gadanie, że w Niemczech spadła sprzedaż to przez to nie ma podwyżek, magazyn pracuje w TORUNIU a nie tam. Zamówień coraz więcej, ale przecież jest kryzys, podwyżek nie ma.

Ściema

Oszczędności, bo to bo tamto, nie ma na podwyżki. (usunięte przez administratora)Podwyżki dla wybranych się znalazły. Robienie z ludzi idiotów na siłę.

@Ściema

Może problem tkwi gdzie indziej? Podwyżki dla wybranych? Może zasłużonych! Widać, że staranna i sumienna praca jest doceniana.

obs

Problem polega na tym, że "staranna i sumienna praca" jest kompletnie niedoceniana, a przysłowiowe darmozjady potrafią zarabiać o wiele więcej niż osoby zaangażowane w wykonywanie obowiązków.

Tak
@obs

Potwierdzam. Odnośnie podwyżek - nadal wybrani dostają pomimo że nikt nie miał dostać, kłamstwo na kłamstwie poganiane kłamstwem. Nowi klienci, pracy coraz więcej, magazynierzy nie dostają podwyżek.

Kierowca

Jeżdżę dla Nova Trading już kilkanaście lat. Ogólnie nie jest źle, jednak pewne rzeczy przestają mi się podobać. Uważam, że coraz gorzej jest pakowany materiał. Kiedyś kątowniki tekturowe na blachach były grusze i szersze, przez co wytrzymalsze. Zupełnym nieporozumieniem są kartonowe przykrycia z "wbudowanymi" narożnikami. Jest to totalnie niepraktyczne dla nas kierowców. O jakości i trwałości palet nawet nie wspomnę. Kolejną rzeczą, która powinna się zmienić, to częste opóźnienia na załadunkach. Ostatnio miałem zaplanowany załadunek na godzinę 2:00, przybyłem 5 minut przed czasem, a czekałem do godziny 4:15. O 5:30 wyjeżdżałem z firmy. To niestety ponad 2 godziny czasu pracy kierowcy, który przecież jest ograniczony, w plecy. Nie podoba mi się także wieczne dopisywanie kolejnych miejsc dostaw przez handlowców już po godzinach pracy logistyki, o czym dowiaduję się po przyjeździe na magazyn. Ja rozumiem, że to większy zysk dla firmy, ale często dla nas kierowców stwarza to problem z powrotem do domu. I ostatnia chyba sprawa - kiedyś była zasada, że firma nie realizuje dostaw materiału poniżej 500kg. Już od jakiegoś czasu zdarza się nam wozić po 70 czy 100kg. A rekordem była dostawa 24mb rury bezszwowej o średnicy 6, czy 8mm - żeby dostarczyć te kilkanaście kilogramów nadrobiłem ok 50km. Ciekawe czy te rury były tego warte. Fajnie byłoby gdyby czasem ktoś posłuchał co kierowcy mają do powiedzenia.

Tak
@Kierowca

Handlowcy zgadzają się na wszytko co klient powie, nie ważne że jest pełno pracy, że brakuje pracowników. Wystawiają zamówienia jednego dnia i w tym samym ma jechać 15 ton które trzeba na mniejsze paczki przekładać lub wyciągać papier z pod arkuszy (trzeba ręcznie przekładać po jednym arkuszu nawet 10 ton). Żyją chyba w innym świecie. Coś nie pojedzie to zaraz pretensje.

Tytus
@Kierowca

Doskonale rozumiem pana panie kierowco ale jak chodzi o pakowanie materiału i załadunek można to określić takim powiedzonkiem że jaka płaca taka praca. Ludzie tracą motywację do pracy... Rośnie coraz większa demotywacja co można tu zauwazyc co wpływa również na pańskie niezadowolenie w wyżej wymienionych sprawach. Taka polityka firmy. Ceny rosna, minimalna pensja rośnie a NT stoi w miejscu. Nikt nie chce pracować i do tego dobierać kredytu żeby przeżyć miesiąc. A wynagrodzenie w firmie jest że tak powiem studenckie. Ludzie niebawem zaczną uciekać żeby zapewnić byt swoim rodzinom. Niestety... Dla prezesów najważniejsza jest firma sprzedaż i inwestycje. A dla nas pracowników najważniejsze jest godne życie naszych rodzin. To normalne i nic tego nie zmieni.

@Kierowca

Proszę to zgłosić do Przełożonego. Firma korzysta z usług firm zewnętrznych.

Jzk
@Kierowca

Czasami bywa tak, że trzy auta mają załadunek na godzine 2:00 do tego trzy na 2:30 i niestety tyle trzeba czekać. Wiadomo, że nie da się załadować trzech samochodów na raz, ale takie są ustalenia osób myślących, to do nich kierować pretensje.

Haha

Podwyżki na pewno znalazły się dla dyrektorów, handlowców, ludzi w biurowcu. Wypłaty coraz później, pieniądze na sponsorowanie są, na rozdawanie samochódow są. Pracownicy magazynu zbywani różnymi wymówkami. Serio obudźcie się, macie bardzo dobrych zaangażowanych pracowników. Ciekawe co będzie jak kilka osób odejdzie. Sezon urlopowy się zacznie, będzie znowu problem z jescze większymi brakami pracowników. Nie docenicie ludzi, ktoś inny to zrobi.

@Haha

Pula na dofinansowanie kultury to zupełnie inna kwestia finansowa. Wypłaty zgodnie z tym co w umowie. Warto pamiętać „nie ma ludzi niezastąpionych”. Firma funkcjonuje od 30 lat i życzę kolejnych :).

Czy pracodawca Nova Trading S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, zarówno szkolenia wewnętrzne i zewnętrzna w zależności od potrzeb.

Zaintetesowany

Czy możesz podać przykłady i na jakich działach takie szkolenia się odbywają???

@Zaintetesowany

Wszystko zależy od potrzeb w działach. Są szkolenia branżowe dedykowane sprzedaży, logistyce, jakości itp. Można zgłosić indywidualnie do przełożonego potrzebę uzupełnienia wiedzy w konkretnym zakresie.

Zaiteresowany

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie chciałem uzmysłowić Ci ten problem wymieniałeś różne działy firmy itp... Nie było tam pracowników magazynu czy produkcji. Niestety nie są to od osobnione odczucia ale jesteśmy traktowani jak by w firmie były dwie katygorie pracowników... Negatywne opinie na temat firmy pochodzą tylko i wyłącznie od pracowników magazynu.

@Zaiteresowany

Jeżeli czujesz braki to trochę odwagi i ruszaj do przełożonego. Nie zostaniesz z tym sam ????.

ABC

Niestety, z bólem serca po kilkunastu latach pracy stwierdzam, że w fiirmie jest coraz gorzej. Strach pomyśleć co będzie dalej...

@ABC

To twoje na szczęście indywidualne odczucie do którego masz prawo. Firma rozwija się i pełen szacun dla Założycieli.

Egos

To nie jest indywidualne odczucie. Kogo interesuje rozwój firmy?! skoro sami nie możemy się rozwijać to chyba nikogo. To jest odczucie zdecydowanej większości i nie ma co się oszukiwać. Nawet jeśli firma się rozwija itp. to by wychodziło że poprostu kosztem pracowników.

My

Firma blokuje podwyżki bo druga hala nie zarabia pomimo że to jest inna firma. Braki kadrowe , pracy coraz więcej.

Hehe
@My

Ciekawa opinia. Jedno wyklucza drugie ????.

@Hehe

Takie są tłumaczenia, co jakiś czas inne wymówki.

Kwiatek

(usunięte przez administratora) Podwyżek nie dają, bo ciągle głupie tłumaczenia, bo: (nowa hala powstała, jesteście nierentowni, nie ma zleceń - jak ściągacie (usunięte przez administratora) z Chin, trzeba sponsorować symfonię). Kto to widział, żeby wypłaty dawać ostatniego dnia tygodnia, zwłaszcza gdy jest to piątek. Ludzie mają zobowiązania, robią przelewy, które można zrobić tylko do 13:30, bo później już nie wyjdą. Odkąd solidna Pani(usunięte przez administratora)odeszła i przyszła czyjaś znajoma, wiecznie pieniądze przeciąga, ale biura dawno dostały.(usunięte przez administratora)

Zagrzybiały
@Kwiatek

Taaaaaaaa, podzielam i popieram. Dla siebie kasę zawsze mają, by imprezy dla biura robić, by sponsorować (usunięte przez administratora), ale podwyżek nie ma, wypłata ostatniego dnia ostatnim przelewem!!

cojest
@Kwiatek

chyba się za bardzo przyzwyczaiłeś, że zawsze jest na czas. a w umowie masz wypłatę do ostatniego dnia miesiąca czy w połowie? skąd wiesz, że biura DAWNO dostały? Dawno czyli kiedy? Tydzień temu? Bzdury piszesz.

ajest
@cojest

To chyba dobrze, ze wyplata jest na czas, a nie na ostatnia chwile, no nie? Tu nie chodzi o przyzwyczajanie sie, czy o wyplate w polowie miesiaca (bo teraz to ty piszesz bzduzy) a o zasady. Zasady, ktorych coraz wiecej jest w firmie lamanych. Od podwyzkowych obietnic przez wewnetrzne ustalenia, po wyplaty na ostatnia chwile.

Zmień pracę
@Kwiatek

Sprawdź umowę w kwestii terminu wypłaty, przecież sam podpisałeś ????. Wszystko zgodnie z warunkami zatrudnienia.

Droga wolna
@Zagrzybiały

Mówisz o rodzinnych piknikach? Koncertach Nova Band? Gwiazdkach? Z tego co wiem to imprezy dla wszystkich pracowników.

Super

Coś gdzieś się kiedyś skończyło czy to za dużo zysków że Prezesi zaufali nie odpowiednim osobą, to co się dzieje na magazynie wymaga pilnej interwencji (usunięte przez administratora) My to doświadczamy na codzień.!!!

My

Firma blokuje podwyżki bo druga hala nie zarabia pomimo że to jest inna firma. Braki kadrowe, pracy coraz więcej.

Babor

Dali co na święta w tym roku?

Rufi
@Babor

Tak, jak zresztą w poprzednich latach

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: gowork@ntsa.pl.

Odpowiedzialny

Wszystko ładnie opisane prawnie ale kogo obraża wpis albo narusza dobra osobiste jeżeli jest prawdą o treści cytuje"Zajmijcie się polityką kadrową" Kiedyś praca w NT była prestiżem, było to bardzo dawno...

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Trading S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nova Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nova Trading S.A.?

Kandydaci do pracy w Nova Trading S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nova Trading S.A.