Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Gg

Nigdy się nie idzie do pracy do takich agencji jak juwentus solid kontra i innych duzych molochów wybiera się zawsze najmniejsze agencje wypłata po przepracowanym miesiącu na koncie 2lub 3 albo do łapy i tak jak wczesniej napisałem spanie

Nie polecam nikomu , obojętność wobec pracowników, zwalniają za nic. ot tak, obiecują 19,5 za godzinę, a pierwszą pensję pobrano 18,5

Nigdy w życiu nikt mnie tak nie traktował, praca polegająca na "kierownikach" którzy patrzą się Non stop na ręce wytykają błędy, a siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią. Przełożony zastrasza wymusza służby 16 godzinne na nogach i ma wszystko w (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy, jak najdalej of niej.

Tom

Kierowniczka z oddziału Toruń ,swoim bezszczelnym zachowaniem powoduje że mnóstwo dobrych pracowników się zwalnia,dziwi mnie fakt , że taka firma to toleruje

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Odradzam udziału w rektracji na stanowisko biurowe w Warszawie na ul. Postępu 17... 3300netto studentowi na umowę zlecenie, gdzie najniższa krajowa dla studenta to 3600netto. Rekruter i kierownik nie mają zielonego pojęcia o przepisach itp.

Matti
@Kandydat

3600 brutto jest więc się nie ośmieszaj swoją "wiedzą". 3300 na rękę to jest nienajgorzej.

Czytanie ze zrozumieniem
@Matti

U studenta brutto=netto 23,50 zł x 160h = 3760 zł

Janina ksiegowa
@Kandydat

Pani chyba nie jest specjalistą kadr i płac. Po pierwsze każda osoba do 26 lat a nie tylko osoba ze statusem studenta. Zgodnie z obowiązującymi od 1 sierpnia 2019 r. przepisami, osoby w wieku poniżej 26. lat, które pracują, nie muszą płacić podatku dochodowego. Dlatego dla firm jest to zawsze kwota netto plus ten podatek dochodowy. (czyli w ich przypadku wynagrodzenie nie jest ozusowane ani opodatkowane i z tą kolokwialnie mówi sie brutto= netto).

@Matti

Tylko, że wynagrodzenie brutto = netto dla studenta, więc powinno być 3600=3600, a nie 3300 XD

Czytanie ze zrozumieniem
@Janina ksiegowa

Osoba, która nie ma ukończonych 26 lat, ale nie jest studentem musi płacić składkę zdrowotną, więc nie jest wtedy BRUTTO=NETTO Janina, chyba też nie jesteś specjalistką xd

Zniesmaczony
@Kandydat

Przecież piszą na goglach,że płacą powyżej średniej do 6 k ,chyba nikt w tej instytucji nie wie ,że średnia to 7300 ????

Zniesmaczony

Jako, wydawać by się mogło porządna marka o bardzo mocnej pozycji na rynku Solid Sec.zwyczajnie działa jak (usunięte przez administratora) ,lub przynajmniej częściowo zatrudnia na wolontariat nie informując o tym biednych ludzi.Nie do wiary,że w dobie błyskawicznego przepływu informacji pozwalają sobie na traktowanie pracowników jak automaty do generowania kasy.Jak ktoś pisał nadgodziny tu nie istnieją,bo wszystkie nadliczbowe są rozliczane przez spółki córki.Mozna przepracować 350h/ i za każdą godzinę dostaniemy na rąsię 14.5 -najniższa stawka na umowę zlecenie na dzień 15.07.2023 17,50PLN !?!!!Także prócz niewyplacania nadgodzin, rąbią 3 pełny na każdej godzinie.Do tego nie dostaniesz szklanki wody ani żadnego deputatu na nią,mimo obecnych upałów.Za to mundurek ,który dają choć nie musi być nowy musisz oddać w przypadku rezygnacji ze współpracy inaczej potrącają z pensji pół worka dukatów.Rozumiem, że często taka praca pozwoli uratować domowy budżet niejednego emeryta lecz to jest zwykły wyzysk i nie powinno się tolerować takich sytuacji.Być może ktoś z inspekcji pracy przestanie w końcu przymykać oczy na ten proceder.

Były P.

Gorszego dziadostwa i żenady w mojej karierze nie było. Odradzam z całego serca.

Jan

Solid to oszukańcza firma która nie respektuje ani swoich pracowników, ani klientów. Nastawiona na zysk przez oszukiwanie ludzi i zysku za wszelką cenę. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą scammerską firmą.

Anka
@Jan

Ja się z tym nie zgadzam pracuję w tej firmie trzy lata zawsze wpłata na czas mam trzech kierowników i są bardzo wyrozumiali i nie narzekają na nic .Więc pracuje mi się dobrze i raczej zostanę tu na dużej.

kacperek
@Anka

racja nie na kazdym obiekt jest (usunięte przez administratora) poprostu narzekają osoby którym sie nie chće pracowac lub może chcą nie wiadomo ile pieniedzy na godzine solid jest ok firmą

Heniek.
@kacperek

Pracuje się za najniższą krajową a nie raz jest ryzyko w łeb dostać. Kto trzyma palec w (usunięte przez administratora)kierownikowi to ma dobrze.

Pan X

Niestety te opinie o rekrutacji w Warszawie na stanowiska biurowe nie biorą się znikąd. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, gdzie dowiedziałem się że firma oferuje dwie umowy zlecenie i potem "rzekomo" umowę o prace po określonym przepracowanym czasie. Pani zapewniała mnie, że odezwie sie do mnie kierownik, a od dwóch tygodni kompletna cisza. Profesjonalizm rekrutacji pozostawiał wiele do życzenia, widać, że idą na masowe zatrudnianie za najniższą krajową. Nadal brak odpowiedzi

Robert
@Pan X

Nikt nie mam chyba obowiązku z każdym się kontaktować. Jak do mnie nie dzwonią to nie robię z tego problem idę dalej

Grażna

Ludzie piszą bzdury bo to jest dla nich upuszczanie emocji, a najsłabsi to ci którzy tylko narzekają i hejtują bo nic im nie pozostało w życiu. Rząd nauczył ich że wszystko powinno być za darmo a nic nie umieją. Po co wylewać żale jak życie można się cieszyć z małych rzeczy i być szczęśliwym. Jad wylewany nic nie pomoże. Jest demokracji i każdy ma wybór swojej ścieżki kariery.

chętny do pracy

Czy ta firma zatrudnia do pracy w ochronie , może też ludzi z symbolami 01-U lub 02-P , na orzeczeniu o st. niepełnospr.?.

Evi

Solid ma swoje wady. Plusem są ludzie, z którymi się pracuje, na ogół bardzo fajni. Donoszenia na kolegów prawie nie ma, bo zwyczajnie nie ma za to żadnych benefitów, a szybko wiadomo, kto mianowicie doniósł. Minusem i to dużym jest płaca, chyba najniższa na rynku ochrony. Można dorobić dodatkowymi dyżurami, jeśli ma się siły. I tyle.

Anon
@Evi

Zgadzam się, ludzie na obiektach najczęściej są ok! Od siebie dodam taka radę dla osób, które chcą tam próbować, żeby szczegółów pracy dowiadywać się bezpośrednio u osoby, pod którą jesteście/będziecie na danym obiekcie. Zdarzalo się, że jedno słyszałem w siedzibie solidu, a drugie w konkretnym miejscu i dotyczyło to ilości godzin, zakresu obowiązków a nawet startu pracy. Dodam jeszcze, ze umowa zlecenie, niezależnie od tego, czy jest wam obiecane późniejsze UOP czy nie.

Matti
@Evi

Niestety ta niska płaca jest w większości firm. Niektóre z firm płacą nadgodziny a część oddaje wolnym. W firmie której pracuję (nie Solid ani nie Polpatron). akurat płacą. Do tego mój koordynator chętnie daje dodatki jeśli się chce.

K.

Obecnie na(usunięte przez administratora) jest kilka ogłoszeń na stanowiska biurowe. Otrzymałam telefon / zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Spytałam o wysokość zarobków i usłyszałam, że to dopiero kierownik mnie o tym poinformuje. Podanie widełek też nie wchodziło w grę. Uważają, że kandydat nie zasługuje na takie podstawowe informacje i ma tracić czas na dojazd i rozmowę, by się tego dowiedzieć. Trochę śmieszne.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony w Solid Security? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Paulina

Ponieważ jako naród mamy skłonności do wystawiania negatywnych opinii, kiedy coś nam nie pasuje, a kiedy jest OK to tych pozytywnych już nie wystawiamy - obiecałam sobie wystawić opinię mojemu byłemu pracodawcy. Bo być może właśnie rekrutujesz się do biura i zastanawiasz się czy w ogóle warto. No i ja na wstępie muszę powiedzieć, że naprawdę warto. Przez te kilka lat przepracowanych w biurze Solid nauczyłam się więcej niż w jakiejkolwiek innej firmie. Mój szef był wymagający, ale też wspierający. Byłam rzucana na głęboką wodę, ale zawsze czułam, że w razie czego mam plecy. Ostatecznie odeszłam, ponieważ doświadczenie nabyte w firmie pozwoliło mi na sporą korektę moich wymagań finansowych, których firma by nie spełniła. Jeśli chodzi o ludzi, to jest to loteria. Ale to jest naprawdę ogromna firma, więc naprawdę da się poznać wiele wartościowych osób. Ja miałam to szczęście trafić na naprawdę fajny, zgrany zespół, który był dla nas takim "bezpiecznym miejscem". Zawsze będę super wspominać czas pracy w Solid, mimo, że i tych trudniejszych momentów również kilka bywało. Jednak poznałam super ludzi i naprawdę dużo się nauczyłam. Z takim pozytywnym bagażem lecę dalej podbijać rynek pracy. Dzięki !

Viper
@Paulina

Droga Paulinko! Konkretnie bez wodolejstwa, jakie biuro, jaki zakres obowiązków.

Stary

Jak sądzicie, czy to byłaby poczytna lektura, gdyby napisać książkę 365 dni z życia ochroniarza ? Bo ludzie nie wiedzą jaka to ciężka praca, jak nas traktują klienci którzy wymagają by oprócz ochrony robić wszystko… i chcą taniej ochrony… nawet ludzie w biurze nie wiedzą co przeżywamy.

Anon
@Stary

Tak! Dużo osób nie zdaje sobie sprawy, że taka praca to jest coś innego niż etat, że trzeba być sumiennym, unikać sytuacji typu sms przed rozpoczęciem pracy "dziś mnie nie będzie, sorry", bo obowiązują grafiki a praca 12-16 czy 24h nie jest lekka. Przez samo to, że jest to tyle godzin i trzeba być czujnym. Nie jest też tak, że ochroniarz "nic nie robi". Nawet jeśli zdarzają się "śpiące dziadki."

Amber

Praca jak praca, ale jak coś Ci się nie zgadza to weź się dodzwon. Dyspozytornia przełącza jak leci. Chcę rozmawiać z placami bo niezgadza mi się wynagrodzenie, a przełączają mnie ciągle do działu przelewów. Rozmawiałem z P. Monika, która jest bardzo niemiła i arogancka. Zero pomocy, wskazówek czy jakiejkolwiek chęci do pracy, po czym każe mi jeszcze raz dzwonić na dyspozytornię, bo rzekomo nie może mnie przełączyć do innego działu, czy cokolwiek sprawdzić. Pewnie bardzo jest zajęta piciem kawusi.

wawel

Sposób zatrudnienia to: - przez 3 miesiące dwie umowy zlecenie - umowa o pracę na 33 miesiące i umowa zlecenie - przeniesienie do innej spółki i j/w Dyrekcja faworyzuje część podwładnych którzy mają płatne nadgodziny, urlopy w okresie największej ilości pracy, premie, znaczne podwyżki, pracę zdalną od początku pandemii Covid19 - pozostali to gorszy sort. Bezpośredni przełożony na każdy przytyk wobec firmy opowiada, jak tu jest super, bo można odebrać nadgodziny i wziąć urlop w drugiej połowie miesiąca. No i płacą na czas! Ciągłe fikołki by firma oszczędziła jak najwięcej na składkach, wciskanie dodatkowych obowiązków za to samo wynagrodzenie. Brak szkoleń, dyrekcja i kierownicy raz mówia A, innym razem B. Benefity są "ukryte", istnieją, ale tylko dla osób na wyższych stanowiskach. Dla pospólstwa jest woda w kranie. Przed dłuższym wolnym potrafią zakręcić ciepłą wodę. Próg wstępu jest niemal zerowy, więc panuje duża rotacja. Sam kij, bez marchewki.

Dariusz

Firma nie daje żadnych bonów ani paczek. Uważają że tyle ile pracownik zarobi za godziny to i tak za dużo a dodam że (usunięte przez administratora) na godzinach. Gdy spytałem Panią Inspektor gdy przyjechała z grafikiem na posterunek przed świętami czy może przywiozła paczki świąteczne to kazała mi się puknąć w głowę. Praca na umowę zlecenie i po przepracowaniu 5 lat w firmie na koniec nie wydają świadectwa pracy tylko zaświadczenie którym można sobie podetrzeć bo ono nie liczy się w innej firmie do urlopu. Żeby dostać urlop trzeba mieć świadectwo pracy minimum z 10 letnim stażem aby dostać pełen urlop czyli 26 dni. Dobrze że w poprzednich firmach mam przepracowane 26 lat to dostałem cały urlop bo za te papierki z solidu to mogę zupy ugotować. W dodatku Inspektor traktuje ludzi jak rękawiczki i jeśli się coś nie podoba to gada żegnam. Ogólnie firma złodziejska i obcina kasę z pensji na czym się da.

Witam. A co jeśli nie odda się munduru ? Pracownik ochrony fizycznej ile się płaci ?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security