Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

PruszczaninJan

==》1. Dlaczego dopiero DZIŚAJ szanowna stokrotka umieściła przy bramce wejściowej na sklep płyn dezynfekujący dla klijętów? ==》 2. Dlaczego wszędzie widzę i słyszę w radio i telewizji ,w gazetce promocyjnej innej sieci podziękowania dla pracowników w innych sklepów a w stokrotce "cisza". ==》3. Dlaczego jednak kasjerka młodziutka w okularach ( nowa )prawie zawsze pyta mnie czy chcę znaczki ? A jak zapomni się mnie zapytać, a ja ją poproszę, to z oburzoną miną i tonem mi je raczy wydać. Oczywiście muszę czekać aż skasuję innego klijęt a bo kasetki z pieniędzmi nie może otworzyć samodzielnie. To czekanie jest niechgieniczne w obecnych czasach !

@PruszczaninJan

Ja proszę napisać to jeszcze raz w miarę zrozumiałą polszczyzną,a później wytłumaczę w czym leży problem,albo o braku problemu.....

Dagmara

Hej ...jak Wam idzie pilnowanie klientów ,aby ilość klientów co do kas się zgadzała ? U nas klienci mają gdzieś przestrzeganie przepisów ,,nikt nie pilnuje to wchodzę po co mam stać " Mi już to wszystko lata ,przestałam się przejmować ,niech sobie wchodzą ja mandatu nie przyjmę ...niech go na Lublin wysyłają

@Dagmara

Ciężko jest upilnować ludzi. Szczególnie, że wózki nie są już wyznacznikiem ilości osób. Każdy wchodzi jak chce. Ludzie mają gdzieś, że nie mogą wchodzić parami, swoje żale wylewają na personel, a odezwać się nie można, bo kierownik i tak poprze klienta.

Proste
@Dagmara

U nas jest 12 koszy wystawionych , na których są przyklejone naklejki z numerami od 1-12. Jeśli widzimy kogoś bez wózka to wypraszamy. A jak się zdarzy taka osoba co się upiera że nie będzie brać kosza i stać w kolejce to po prostu kasjer Hej nie kasuje.

@Proste

Tak, tylko że już nie można klientowi wciskać wózka. Odgórne rozporządzenie.

quinlan vos

centrala to nie ma już co wymyślać,ciekawe jak mam sprawdzać ilość klientów na sklepie,jak wozka nawet nie muszą mieć,nie ma ludzi,żeby co kilka minut obiegać sklep i sprawdzać ilość klientów.gdzieś w poznaniu kasjerowi grozili pobiciem,komuś wysłali kontrolę,komuś jeszcze zagrozili,że sanepid wyślą,nerwowo jest jednym słowem...

Człowiek guma
@quinlan vos

W niektórych Stokrotkach klienci są ok stosują się do nowej sytuacji. Gorzej z kadra. Na Glinkach w Bydgoszczy kierowniczki chodzą bez rękawiczek.

Aaa
@Człowiek guma

Na Glinkach w Bydgoszczy to pracownicy zachowują się jak stado małp, które ktoś wypuścił z ZOO.

Młoda32

Czy sieć sklepów Stokrotka mogła by podnieś dodatek za narażanie się pracowników na Koronawirusa?? Wszystkie sklepy dostają po 300-400zl a my śmieszne 100 zł. Proszę o rozsądne myślenie w tej kwestii. A i jeszcze jedno pytanie kiedy dostaniemy bony na święta?? Dziś już 1 kwietnia i nadal cisza.

@Młoda32

Talony były już dzisiaj, a dodatek się zmienił, za kwiecień będzie wypłacone 400 zł brutto..

@Młoda32

A tak naprawdę, to mają czas do 04.04. Do 31.03 składało się wnioski, dlatego od dzisiaj dopiero zaczęli zasilać konta...

@Młoda32

Dodatek został podwyższony od kolejnego miesiąca na 400zl. Oświadczenia były zbierane do31. 03 oni wysznaczyli termin na przelanie do 3 albo 4 kwietnia. Także nawet w tym ostatnim dniu mogą zrobić przelew... Ludzie.. Myślcie myślcie troche.., a jak czegoś nie wiecie to pytać kierownika...

Fitka
@Ona1122

Ostrzegam, aby o nic nie pytać kierowników, bo są niekompetentni i wprowadzają pracowników w błąd. Myślę,że jesteście mądrzejsi od każdego kierownika. Wiedzę czerpcie z internetu.

nina
@Ona1122

400 zł powinno być też wypłacone osobom, które zachorują na koronowirusa w trakcie pracy i zmuszone będą iść na zwolnienie.

Oleg
@Fitka

Wiedzę czerpiemy z pracy w Stokrotce. A zastępcy faktycznie sa mało kompetentni pracowałem w Bydgoszczy z agencji pracy na Glinkach totalny brak organizacji. Dobrze ze zmieniłem pracę przynajmniej mam spokój. Wam życzę również aby traktowano Was z godnością

@nina

śmierć za 400zł , super

@Ona1122

wnioski, to jest kpina że interesuje ich dochód drugiej osoby, ilość dzieci, co to ma do mojej pracy, premia powinna być równa dla wszystkich pracowników, ewentualnie kierownicy inna premia a niższy szczebel inna.

Czyli jak od 16 bylam na ZL to mi sie pieniadze nie naleza?talony? Jutro wracam

Croatia
@Młoda32

Czy kierownik ma prawo kogoś zwolnić po L4 z powodu choroby podejrzenie korony? Z tego co sie orientuje to nie. Mam prawo podpisać wypowiedzenie za porozumieniem? Chce sie starać i odprawe a wszystkie mobbingowe zachowania nagrywac dyktafonem

@Halina

To jest racja, ale spotkałam się z tym nie tylko w tej firmie...

Aaa
@Ona1122

Wnioski są składane na przyszły rok. Rok w ZFŚS trwa od 1 mają do 30 kwietnia, proszę doczytać w regulaminie a dopiero potem wylewać żale i jady

Ex-stokrotka
@Aaa

Pracowalam 3 lata i 31.03 nie przedluzyli mi umowy.Orientuje sie Pani czy powinnam dostać bony na święta?Będę wdzięczna za odp

Pszczółka
@Ex-stokrotka

Pewnie nie dostaniesz. Mojej koleżance też skończyła się umowa 31.03.2020 i nie przedłużyli jej. Oczywiście bonów nie dostała. Dzwoniła na infolinię i dowiedziała się, że ma 0 zł na karcie.

zniesmaczony

Dodatek 100 zł to sobie wybijcie z głowy... ta paskudna firma, raczej wliczy go jako dodatek do najniższego wynagrodzenia (już tak zrobiła) i w ten sposób dodatek zobaczycie jedynie... na papierze.... w odniesieniu do ilości pieniędzy przelanych na konto nic się nie zmieni... Tak przynajmniej jest u nas. Przelew na konto - tyle samo. na papierze - premia +100zł jest ale i obniżenie dopłaty do najniższej krajowej -100 zł również. +100 -100 = 0

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
pracownik 100

To prawda że w Stokrotkach szykują się wypowiedzenia??? Zachodniopomorskie!!

@pracownik 100

Patrząc na to jak spadły obroty to pewnie będą ucinane etaty. Myśle, że dwie osoby będzie trzeba zwolnić

Samanta
@pracownik 100

RKO wioleta redukuje etaty

jwpcrew
@Wściekła

Zwolnią osoby, które są na okresie próbnym do końca miesiąca i najsłabszych...

Lina
@Wściekła

U nas obroty wzrosły, ludzie robią większe zakupy.

Luli
@Lina

U nas tez ale i tak jest redukcja... Za marzec wyszliśmy na pewno na duży plus za kwiecień pewnie wyjdziemy z lekkim plusem a zwalniają

@Lina

To pewnie niski obrót macie założony. My w ciągu miesiąca musimy zrobić 1,6 miliona. A przy takiej ilości klientów jest nierealne zrobienie takiego celu.

Mala

Wczoraj ostatni dzień w pracy. Umowa na okres próbny. Niby redukcja etatów. Bydgoszcz Glinki. To co się tam dzieje poprostu przechodzi ludzkie pojęcie. Brud, bałagan zero organizacji. Pracownika informują że umowy nie przedłuża 2 godziny przed końcem pracy. Więc nie masz żadnych możliwości poszukania nowej pracy. Z kasy nawet na przerwę nie można spokojnie zejść. Przwtrzymuja na kasach bo nie mają peesonelu. Tak naprawdę nie przeszłam szkolenia bhp. Robisz wszystko. Kierownicy również są sprzataczami. Sklep na Glinkach najpierw sanepid powinien odwiedzić. Piec do wypieku bułek brudny nie czyszczony nigdy. Półki na bulki i ciastka brudne fujj. Ogólnie sklep do zamknięcia bo jeszcze się ktoś otruje od nadmiaru brudu.

@Mala

To po co poszłaś tam do pracy?!?! Chyba widziałaś gdzie składasz CV? Wylewasz tu swoje żale bo ci umowy nie przedłużyli. Widocznie byłaś kiepska .

Normalny
@Wściekła

A co pracujesz na Glinkach i jesteś świetna?

Ola
@Wściekła

Widocznie kiepska jest tylko kierowniczka sklepu . Ze nie ma odwagi powiedziec pracownikowi wcześniej ze nie przedłuży umowy. By najmniej u nas tak jest .

czesiek
@Wściekła

nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że idzie pracować w tak nienormalnych warunkach.

Fryga
@Wściekła

Kiepska to Ty jesteś. Wścieklizna Cię zżera.

Wściekła

To już nie moja wina , że w "Twojej" Stokrotce pracują sami nieogarnięci ludzie. Jak się ma niekompetentnych kierowników to i pracownicy będą nieudacznikami życiowymi.

Ludmiła
@Wściekła

Po co plujesz jadem na ludzi. Nie chcesz uczestniczyć w normalnej rozmowie między pracownikami to opuść grupę Życzę Tobie więcej szacunku do ludzi

Mala

Oj tak Wiki uwierz że psychika inna bez pracy w Stokrotce.Chociaż były momenty że lubiłam te pracę ;)

Zośka
@Mala

Ogarni się kobieto i przestań wypisywać bzdury a skargi to chyba do papieża jeszcze nie wysłałaś

Bieda

Czy ta biedna firma planuje dać pracownikom talony na Święta czy może po Świętach planują to zrobić? Czy dalej będą udawać biednych bo na reklamę w telewizji to mają ale dla pracowników którzy narażają zdrowie własne podczas epidemii to już nie? Myślicie że wystarczy nam wasz śmieszny dodatek 100 zł za marzec za pracę podczas epidemii?

Darek
@Bieda

Ty się ciesz ,że pracę Masz (usunięte przez administratora)od kwietnia są ucięte etaty i zakaz zatrudniania nowych pracowników! Za chwilę będą zwalniać ludzi ,a Ty o głupie doładowanie świąteczne się (usunięte przez administratora) Do 3 mają być doładowania .....Wystarczy spytać kierownika i nie robić afery

@Darek

Haha będą zwalniać, potem zamykać sklepy, litwin zwinie interes, sprzeda innemu który na nowo zatrudni bo ludzie muszą jeść, szybciej zdechniemy z głodu niż z powodu wirusa...

Jak już coś to do 3.04

@Darek

hahah, taka praca to wszędzie jest nawet w tym okresie. kaufland za marzec dał pracownikom 1000zł dodatku, biedronka 600 a wy 100 i łaskę z talonami robicie, dacie może 10 a wypłatę przełóżcie na 30.

niech zaczną od właścicieli

@Darek

taka praca to wszędzie jest nawet teraz, zwolnienia niech zaczną od góry, tam największe oszczędności będą, bo zwalniać ludzi co zarabiają 1800 zł nic im nie pomoże.

@Darek

niech zaczną od wyższego szczebla, tam więcej zaoszczędzą, bo na sklepie zarobki rzędu 1800 zł to ich nic nie zbawi, sodexo też pewnie doładują za 100zł, koronawirusem niech się nie zasłaniają bo ludzi traktują bez szacunku i to się od dawna nie zmienia.

Xxx
@Darek

Ta ucięte etaty... Ciekawe kto będzie pracował jak znów powrót do starych godzin pracy?

Ziko
@Darek

Cieszyć się z narażania zdrowia za 1800. Sodexo też pewnie 100 wpłynie. Głupi to może być zarządcą tego biznesu albo ludzie że pozwalają na taki wyzysk.

@Bieda

Możesz iść do biedry.Wprowadzą im 3 zmianę i wydłlużą czas pracy sklepu od 6 do 24,a później 24h będzie czynna.Ciekawi mnie,czy dalej tak będziesz chciała tam pracować.Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.Docenisz wtedy godziny otwarcia stokrotki.

Sylwia
@Xxx

Godziny poucinali, nie można zaplanować więcej,czy też mniej godz.niż jest w tabelce .....nam powydawano urlopy których nie chcieliśmy ,aby cyferki się zgadzały i kierownik mógł zamknąć grafik .Na tą chwilę wygląda to tak...jedna kasjerka na kasie głównej,druga wpuszcza i wypuszcza klientów....I co dalej? Na sklepie został tylko kierownik! Przyjęcie dostawy,rozłożenie tej dostawy(nabiał,warzywa)papierkowa robota,odpisywanie na @ ankiety itd.pieczywo do zdjęcia + wz i korygowanie stanów ,palety stoją ponieważ nie ma ich kto rozkładać ...a dziury obowiązkowo ! To nie jest pryma aprylis ! Kogoś chyba poniosło z tymi ograniczeniami godz.pracownikom! Kasa i cyferki to nie wszystko !Kim my jesteśmy dla tej firmy ?!Zapraszamy tych co to sobie wymyślili ,aby spędzili w naszym sklepie choć jedną zmianę !Ja osobiście tego nie widzę jest jeden wielki chaos! Nagły spadek obrotu i dociśnięcie śrubki personelowi....Jest to bardzo przykre ,biorąc pod uwagę jaką mamy sytuację na dzień dzisiejszy !

@quinlan vos

W biedronce są zarobki 2500 netto + 600 dodatek za epidemię, stokrotka 1800+100 więc biedra przy 3 zmianach wychodzi na plus. To chodzi o to żeby stokrotka pomyślała bo jest najgorszą filią z wszystkich sieci jeśli chodzi o zarobki. Co mnie obchodzą godziny pracy, w stokrotce są 12 jakbyś nie wiedziała.

@Xxx

A jednak ...zwalniają ludzi z zakazem zatrudniania nowych ....nie ma utargu przewidzianego....do widzenia !

Ludmilła
@Ewa

Skąd masz takie info o zwolnieniach. Czy to potwierdzone. Może szukać pracy w razie w??

cesiu
@quinlan vos

to tylko parę dni przed świętami

Darek
@Bieda

Bardzo się Mylisz ...takich pracowników jak Ty jest tysiące ....limit klientów na sklepie równa się bardzo małymi obrotami sklepu ,co za tym idzie zwolnieniami personelu w najgorszym wypadku ...po co im tyle ludzi na 9 klientów na sklepie ....powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy ...Ludzie z wyższym wykształceniem stracili pracę i przynoszą do Nas Cv ,bo zostali bezrobotni z dnia na dzień ...Przestań tak hojraczyć bo jutro Ty możesz być zwolniona za głupie myślenie !

@Darek

Nie ucinają etatów,tylko zwiększają zatrudnieje.Wystarczy przeczytać info,które przyszło do kierowników bodajże przedwczoraj z zasadami zatrudniania pracowników.

@Bieda

gdzie Ty masz 1880+100?Ja dostałem za lurt 2200 narękę po potrąceniu 100pln na ubezpieczenie grupowe.Tylko to jest w Poznaniu,więc na to trza wziąć poprawkę.Przyznam Ci rację w tym,że w biedrze i tak lepiej zarabiają,bo gdzieś czytałem,że za kwiecień mają dostać dodtkowej premii 2330 brutto.

okres próbny
@Ewa

Jak teraz jestem na okresie próbnym do końca kwietnia to mam rozumieć że również zostanę zwolniona??????

marta
@quinlan vos

100 zł za ubezpieczenie PRZECIEŻ TY JE CHCIAŁAŚ!!

Serena
@marta

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, prawda?

ratownik
@okres próbny

Słyszałem że zwalniają

Kierownik

Ja takiego info nie dostałam ,a wręcz przeciwnie ....?! Skąd takie informacje

fantasic

Dzisiaj moja dziewczyna dostała wypowiedzenie z powodu epidemii.. Pracowała na okresie próbym

narcyzik

Witam. Jestem obecnie na wolnym z powodu wychowywania dziecka do lat 8. Jestem samotną matką i nie mam z kim zostawić dzieci. Kierowniczka w moim sklepie, powiedziała, że w Stokrotce jest to bezpłatne. Więc jak to w końcu jest, bo ja już nie wiem. Przecież powinny się za to należeć pieniądze z ZUS-u. A jak jest w waszych sklepach?

Abc
@narcyzik

Absolutnie!!!!!! Wypełniasz druk i masz zapłacone. A w tych stokrotkach na kierowników to biorą ofiary losu i niedouczonych nieudaczników. Takie (usunięte przez administratora) niech sobie wciska

@narcyzik

to jest liczone jak opieka To nie jest tak,że za to nic nie dostajesz.Opieka jest jak l4.Dostajesz 80 procent pensji.Kierowniczka w błąd Cię wprowadziła.Zawsze możesz zadzwonić do kadr do lublina,albo do zusu.

Danka

80% płatne wypłaca zus

obecny pracownik

Uważajcie bo w Zachodniopomorskim zaczynają zwalniać ludzi a szczególnie osoby z zewnętrznych firm i tych którzy są na okresie próbnym do końca miesiąca!

inna

Pracuje w Kaliszu ,ale mieszkam w okolicach Ostrowa,chce sie przeniesc ,ale slyszalem ,że sa problemy z obecna kierowniczką w Ostrowie, podobno i hetera ,ktos cos wie , pomocy .

Iza

Co za kłamczucha z Twojej kierowniczki ..80% wynagrodzenia bez prawa do premi ...Tyle Ci się należy

Im dłużej dany pracownik jest na zwolnieniu ,tak będą cięte godz.pracy innym pracownikom lub przymusowe urlopy ...smutne to co z Nami robią

zadowolony

siadam po raz trzeci do grafiku w tym tygodniu znowy wydluzamy czas pracy ,o czym oczywiscie klienci nie wiedza i nikt nie przyjdzie o 6 rano na zakupy , ale zaloga sie ucieszy ,ze trzy dni przed swietami znowu zmiana pracownik to jest (usunięte przez administratora) w tej firmie i maja nas za nic co za (usunięte przez administratora) siedzi tam na górze i żongluje tymi godzinami pracy ....

Kasjer na głównej kasie pilnujący ilość osób wchodzących na sklep to jakaś kpina. Nie raz trzeba wylatywać za klientami, żeby się cofnęli, przez co obniża się szybkość obsługi. Do tego ciągle upominanie o założeniu rękawiczek jednorazowych (większość się stosuje, niektórzy głupio komentują). Czasem drugi kasjer ogarnia sytuację, ale zaraz jest upominany, że ma wracać na sklep, bo są inne obowiązki. Nie wspomnę już o użeraniu się z klientami nie stosującymi się do zasad. To jest efekt braku ochrony na sklepie.

Julka

W Lidlu czy Biedronce ochrona pilnuje klientów...W Stokrotce jest nieco inaczej ochrona siedzi na dupsku w biurze ,obserwując 9 klientów poprzez monitoring z czego połowę swojego obserwowania spędzają w swoich telefonach !!! Jakieś nieporozumienie ....!!!Na dzień dzisiejszy pilnowanie sali przez ochronę na monitoringu jest wydawaniem kasy przez Stokrotkę w błoto...!!!.Panom z ochrony wydaje się ,że po wyższych szkołach są i nie będą wpuszczać czy też wypuszczać klientów bo to nie ich działka....Tak zdrowo myśląc po co Nam taka ochrona , kradzieży nie ma ,bo (usunięte przez administratora) nie chce się stać w kolejkach do sklepu ,9 osób na sklepie ....Brak pomocy i wsparcia dla sklepu z ich strony....!!!!

@Julka

Gorzej, jak Stokrotka wcale nie ma ochroniarza...

Asia

A po co Ci ochrona do tych kilku klientów na sali ?

255 Pruszcz Gdański

Nam wczoraj przysłali ochroniarza.

Co wy na to kochani?

Cytat : "Money.pl dotarło do pisma skierowanego do pracowników Biedronki i listu prezesa sieci handlowej Pedro Soaresa dos Santosa. Zostało w nim napisane, że każdy pracownik może liczyć na uzyskanie 2300 zł brutto tzw. nagrody specjalnej, która zostanie wypłacona wraz z wynagrodzeniem za kwiecień. " - Ja też tak chcę !!

Ona1122

A czy ja wylewam jakieś żale...normalnie i spokojnie wytłumaczyłam... Chyba mnie z kimś pomylono...

Halina

Po co są wnioski o sodexo? Czy Ktoś mądry tam pracuje w zarządzie, to jest kpina że interesuje ich dochód drugiej osoby, ilość dzieci, co to ma do mojej pracy, premia powinna być równa dla wszystkich pracowników, ewentualnie kierownicy inna premia a niższy szczebel inna a nie uzależniają moją premię od innych, co ja inaczej pracuje niż ta osoba co dostanie więcej?

Nick Fury
@Halina

Wejdź sobie na stronę ZFŚS i poczytaj. Tylko tyle wystarczy, żeby zrozumieć, dlaczego jest tak a nie inaczej i jest to uwarunkowane nie pazernością stokrotki tylko przepisami prawa. Sodexo to NIE jest premia.

Gazda
@Halina

czasami brak wiedzy poraża.....

Zakochany

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Wykorzystują pracowników za marne pieniądze, grafik jest zmieniany praktycznie codziennie bez zgody pracownika i przez to nic nie można zaplanować w czasie wolnym. Kierownictwo razem ze swoimi pupilkami gnębią psychicznie osoby o bardzo słabych nerwach na różne sposoby tylko po to aby się takiego pracownika się pozbyć. Moja dziewczyna tam pracuję od miesiąca na okresie próbnym, codziennie wraca zapłakana z pracy bo ciągle ktoś jej dowala!! Na szczęście po świętach Wielkanocnych odchodzi z tej patologii!

Ghg
@Zakochany

To prawda, mobbing w tej firmie jest na porządku dziennym

Kiedy kierownik informuje pracownika o nieprzedłużeniu umowy na okresie próbnym??? Umowę mam do końca kwietnia

Ktoś

Może poinformować nawet z dniem kiedy kończy się umowa.

zzzz

U mnie w stokrotce kierownik informuje tydzień przed końcem umowy czy pracownik zostaje czy nie

Mała

Kiedy?? Tego samego dnia co się umowa kończy na koniec pracy się dowiadujesz. Także lepiej iść na chorobowe to chociaż marne ale zawsze jakieś grosze na przeżycie. Pozdrawiam i życzę aby ta praca była.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 555.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 480, z czego 36 to opinie pozytywne, 183 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.