Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Czy Grupa Maflow zatrudnia studentów?

Ta firma zatrudnia każdego. Byle tylko pracował za najniższą stawkę i się nie odzywał

Jalapenoo

Wiecie jak wygląda kwestia rekrutacji na spotkaniu w firmie? Testy i zadania są praktykowane ? Jaka atmosfera panuję i jak wygląda kwestia zmianowosci?

Patryk daj buha
@Jalapenoo

Odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam.

I dużo robił

rekrutacja

NIE POLECAM- totalny brak szacunku dla drugiego człowieka. Miałam mieć w firmie w oddziale w Tychach przeprowadzoną rozmowę rekrutacyjną , nie odbyła się ponieważ po 40 min czekania na nią zrezygnowałam. W między czasie nikt do mnie nie wyszedł poinformować co się dzieje - że jest opóznienie itp. Jeśli tak szefostwo traktuje tam ludzi i ma problem z zarządzaniem czasem cieszę się że rozmowa się nie odbyła. Teraz widzę że negatywne opinie mają ziarenko prawdy :)

@rekrutacja

Ziarenko prawdy to mało powiedziane

No a jaka jest teraz hierarchia pracowników ?

kkkkk

Bylem nie polecam

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
XD

Cześć Maflow będąc już wolnym od was mogę powiedzieć jedno dowiedziałem się co znaczy powiedzenie piekło a niebo, pójście do innej pracy było błogosławieństwem nie dość że płacą mi więcej to nikt nie sączy jadu, liderzy nie zachowuja się hipokryci i nareszcie wyrwałem się z mobbingu. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w Trn w maflow to radzę mijać i to jak najszerszym łukiem a najlepiej nawet tam nie wchodzic

mhm

ciekawe kiedy firma sie zorientuje, że te maseczki zamiast nas "chornic", to wiecej nam szkód wyrzadza niz to wszystko warte.. paranoja

Nnnn
@mhm

Przecież nikt prawie nie chodzi...

ch1
@mhm

Maseczki nas chronią, bo minimalizują możliwość zakażenia i kontaktu z upadłą służbą zdrowia, która nas nie chroni. Zdrowia wszystkim pracownikom Maflow życzę.

@ch1

Praca na lutowaniu w maseczkach to już przegięcie jest duszno i gorąco co na to BHP

Haha
@ktoś

BHP ma na to ... Zajdz do biura, maseczki zakładają jak zobaczą kogoś

Gosc
@Haha

Trzeba podjebac biuro, czemu tylko pracownicy produkcyjni mają cierpiec. (usunięte przez administratora)

Lol
@ktoś

Ludki :) ale nie trzeba pracować na stanowisku w masce, maskę zakładamy w czasie przejść między stanowiskiem a innymi punktami zakładu lub gdy ktoś do Was na to stanowisko podchodzi ;)

@Lol

Jak nie mamy pracować w maseczkach też na stanowisku

Zaciekawiony

Czy będą w tym roku jakieś paczki na Mikolaja dla dzieci?

@Zaciekawiony

Nie tylko paczki dla dzieci ale też nadal cicho czy dostaniemy jakieś pieniądze na Święta

qaz
@ja

Już dostali na święta pieniądze z socjalu.

Pol
@qaz

Dali premię roczną a socjalu zapomnieli rozliczyć

Status
@Pol

A ile wynosiła ta premia roczna?

Anrzej

Oj..widziałem że Arek z gumy się trochę przeliczył wszczynając w szatni bójkę z Mateuszem. Nie wstyd Ci? Stary a glupi

@Anrzej

No nie za to powinien wylecieć!

Ktoś
@Anrzej

Temu tlusciochowi ktoś już dawno powinnien dać w pysk,ma się Bóg wie kogo, jak on nawet do liderów odzywał się chamsko, nie wspomnę co do operatorów i jaka stwarzał atmosferę, plus każdemu rabie (usunięte przez administratora),ten mały to przeciągnie z paleciakiem to nie będzie mieć czasu na (usunięte przez administratora) i głupoty

@Ktoś

On do niczego sie nie nadaje oprocz ciecia gumy jak byl nna geicie to nawet rurek nie umial pod maszyny podstawic.

Maflowicz od lat

Wszedłem tu po długim czasie, jednak jak było tak jest,czemu ludzie darzycie się takim jadem, jesteśmy wszyscy zespołem, nie interesuje się kto z kim się bzyka, spotyka,pije.co robi po pracy, bądźmy dla siebie wporzadku, tak by pracowało się przyjemnie, nie fajnie jest czytać takie rzeczy,zanim napiszesz ,zastanów się nad tym,zadaj sobie pytanie,czy byś chciał by ktoś tak o tobie pisał

Świadek
@Maflowicz od lat

dlatego i myślą o głupocie zamiast tego żeby myslić w pracy o robocie.

Bella Fresca

Widzę nasz nowy Bob Marley trafił na idealny dział #gate i wie od razu jak podchodzić do tematu ???? nowy dostawca myśle będzie idealny.

Poruszona

Podobno Mateusz tymrazem gonił po korytarzu tego chłopaka Łukasza. Trudno sie opanować agresje?

Szkieletowa załoga

Podwyżkę i ciepłe słowo dla szkieletów!

Szkielet
@Szkieletowa załoga

O nic więcej nie prosimy ! pozdrawiam serdecznie Szkielet

Zniesmaczona

BHP w tej firmie to chyba jest tylko od ścigania operatorów za brak maseczek czy okularów.. Bo niektóre panie z biura nawet butów "roboczych" nie muszą zakładać wchodząc na hale.. A z korytarza, który jest wzdłuż hali montażu tak śmierdzi szambem/ściekami, że na wymioty zbiera człowieka.. Oczywiście zamiast zareagowac lepiej otworzyć drzwi między korytarzem a hala,niech smród leci na produkcje i się ludzie duszą..

Miły zapaszek
@Zniesmaczona

Może nas testują. Korona nas nie bierze opary odchodów też nie. Hurra mamy szansę pracy na stałe. Lepsi od robotów.

Małe

Na Gate posłuchali rady swojego kierownika zwalniają się jeden po drugim niedługo nie będzie miał kto produkcji obsługiwać a podobno mamy najlepsze wyniki od początku istnienia zakładu

Elana śmietana
@Małe

(usunięte przez administratora) I jego złote rady ale nie martwcie się da nam zielone światło na nadgodziny ????

Ulo
@Małe

Ten kierownik to tylko z nazwy kierownik

Leszek
@Małe

Wyniki są coraz lepsze bo produkcja jest coraz mniejsza ????

Leszek
@Leszek

Tak poziom umiejętności starych pracowników się nie zmniejsza ale produkcja licha to ludzie są w stanie wyrobić plany ????

kiedys bylo fajniej
@Małe

Jak byl prawdziwy Gate kiedys byly czasy nie to co sie stalo pozniej nie dosc ze porozwalali calego gate tacy fajny ludzie byli kiedys mozna bylo nadgodziny w sobote niedziele majowke swieta pracowac a teraz z tych osob zostal woj...:D ALE ON SIE NIE ZLAMIE DO EMERYTURY BEDZIE TAM PRACOWAL GDZIE JEST MAGAZYN CHLOPAKI? Rozwalili caly zaklad kiedys mozna bylo ziolo zapalic nawet z koordynatorem z gata i liderem z tych czasow juz nie zostalo nic teraz ukraincy bzykaja polskie laski do czego to doszlo w czlowieku krew sie gotuje a dyrektorem zostal Sztywny pal azji ten kultularny co trzyma rece w kieszeni studia studiami ale kultura osobista swoja droga

Po prostu Ja
@kiedys bylo fajniej

To czy ktoś jest z tym czy z tamtym TO JEGO OSOBISTA SPRAWA. DYREKTOR jest OK a ty nawet o tym nie masz pojęcia bo zajmujesz się plotami. Długo jestem w tej firmie a ty jak nie pasi to znajdź inną. Praca na produkcji jest ciężka ale weź się DO UCZCIWEJ ROBOTY TO NIE BĘDZIE CZASU NA GŁUPOTY. MIŁEJ PRACY

Brak słów
@kiedys bylo fajniej

Zero ładu i składu w Twojej "wypowiedzi".. Najpierw popracuj nad pisownią a dopiero później bierz się za komentowanie :) Każdy jest dorosły i kto chce to pracuje a komu się nie chce to żeby nie wiem jak dobrze było to będzie narzekał.. Kto z kim śpi to chyba każdego indywidualna sprawa a nie Twoja? Żal Ci? Ciekawe czy Ty taki kulturalny, że się dyrektora czepiasz? Ja zawsze słyszę od Niego "dzień dobry", chociaż nie zdażyło mi sie z Nim nigdy rozmawiać..

Poruszona

Serce pęka jak widzę Łukasza z UR - tego pięknego chłopca - gdy nie ma na czym usiąść na stołówce. Naprawdę, zwróćcie nam krzesła i godność!

Współczujący
@Poruszona

Boże, do czego do chodzi w tej firmie.. żeby tak wspaniali chłopcy nie mieli swojego miejsca kiedyś nawet chciał mi dać swoją bułkę jak uderzałem głowa w automat w rozpaczy ze nie w nim już bułków. Na prawdę wspaniały Facet.. czemu musimy być tak traktowani

ab
@Poruszona

Teraz Trzeba brać na kolana, jak nie ma gdzie usiąść.

Baltazar
@Poruszona

Temat krzeseł był poruszany u pani z bhp u kierowników wszyscy mają w du...e.

ktoś

Kryzys minął,jest praca to najważniejsze.

Podsłuchałem pod drzwiami

Maflow w Toruniu zostało wytypowane do zamknięcia w pierwszej kolejności, jeśli sytuacja automotive się nie poprawi. Głośno o tym nikt nie mówi ale ci lepiej poinformowani, mający znajomych w Tychach lub Chełmku już zaczynają składać podania na tamte zakłady. Kilka zawalonych dostaw, pare reklamacji, zwolnienie bardziej doświadczonych pracowników, których przez długi czas nikt nie zastąpi i zakład zostanie zamknięty. Z obecnych działań zarządu jasno wynika, że dążą do zamknięcia Torunia żeby uratować pozostałe.

Dzięki

Dzięki za info, byczqu.

alum
@Podsłuchałem pod drzwiami

Większej bzdury nie czytałem jeszcze.

Maflow
@Podsłuchałem pod drzwiami

A wiecie że to może być prawda. Zobaczycie ze zamkną ta firmę. Oby później niż prędzej.

Xxx
@Maflow

Jesienią i to rzadka tajemnica

Gjfhbbjnn
@alum

Ja również większych bredni jak ta nie słyszałem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Grupa Maflow?

Aa

Umowa o pracę

Ustawiacz

Witam, to ja. Przepraszam najmocniej.

Ona

Dostawcie krzeseł na stołówce w tej rewelacyjnej firmie może zajęła by się tym pani z bhp bo według kodeksu pracy przy pracy stojącej powinno być krzesło przy każdy stanowisku pracy aby pracownik mógł odpocząć na chwilę a tu nawet na przerwie śniadaniowej nie można usiąść

operatorin
@Ona

Ale Pani z BHP ma lepsze rzeczy do roboty a nie jakieś krzesła, chodzi i cały czas śledzi czy aby na pewno wszyscy się duszą w maseczkach cały dzień. (gdzie te maseczki więcej szkodzą niż pomagają, bo i tak jak ktoś będzie miał się zarazić to i tak się zarazi) Gdyby to jeszcze było traktowane, że każdy dostaje "opiernicz po równo" to ok, ale np. sprawa wygląda tak, że jedni mogą siedzieć razem a inni muszą być odizolowani od reszty i siadać pojedynczo. Jeszcze trochę i zakazane będzie rozmawianie z kolegami z pracy... Sprawa krzeseł jest na minus, ale jest jeszcze coś na co WARTO zwrócić uwagę to nieaktywne karty do automatu z rękawiczkami... No ileż się można prosić aby coś z tym zrobili...

Baltazar
@Ona

Jak ktoś siedzi caly dzień z (usunięte przez administratora) na krześle i od czasu do czasu przejdzie po hali to problemu nie widzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.