NPA Skawina

Skawina

NPA Skawina

Opinie o NPA Skawina

W tej firmie jest naprawde tak źle ? Interesuje mnie stanowisko Inżynier jakości z pracuj.pl

@Pracownik 14.04.2018 11:33

Nie jest źle - ale wiadomo narzekać jest najłatwiej. Pracuje tam wiele osób które mają kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat pracy. Wszystko zależy od tego czy chce się pracować. Pracy jest dużo, fajnych ludzi też.

Do Edyta

O atmosfere nie pytaj bo nie istnieje. Obluda, zaklamanie,falszywosc,dwulicowosc.Poczawszy od "pani kierownik" skonczywszy na pracownikach fizycznych.

Operator

Szukaja może suwnicowych na kabine? jeśli tak to jakie maja suwnice,sterowanie,fotele? cos o piniadzach ?

Edyta

@Walcownia, dlaczego uważasz, że w firmie ktoś działa przeciwko pracownikom i dlaczego tak odczuwasz to działanie. Jest to poważne oskarżenie, dlatego uzasadnij swoją wypowiedź bardziej szczegółowo. @smc, czemu tak myślisz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. @Linki, co masz na myśli pisząc swoją opinię? Napisz bardziej merytorycznie. Nie należy zgodnie z regulaminem używać słów, które mogą być odebrane przez kogoś jako obraźliwe. Może ktoś wie jak wygląda obecnie sprawa rekrutacji. Czy jest prowadzona, na jakie stanowiska oraz jak przebiega? Napiszcie coś więcej na temat atmosfery w pracy. Wszystkie informacje będą przydatne.

Walcownia

Koledzy z wydziału linek podziękujcie w naszym imieniu waszej kierowniczce i przewodniczącej związków za podpisanie nowego regulaminu premiowania.Może się nie znam ale ta pani działa przeciwko pracownikom. SERDECZNE DZIĘKI mam nadzieje że wreszcie przejrzycie na oczy co ta pani robi.

Linki
@Walcownia 23.03.2018 17:05

Kazdy widzi co ona robi.. jaki wplyw na to mamy? Jak wedlug niej pracownik to murzyn i tylko ona ma racje..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w NPA Skawina? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

anonymous

Kto z kim heheh

Mon

Są jakieś nowinki?

Dawno nikt z pracowników NPA Skawina nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Najgorzej jak pracownik bierze się za pracę , której nie musi robić a jego obowiązki leżą!!. Kierownictwo firmy wie co ma robić, niech każdy robi swoje i będzie wtedy dobrze!!!

Hmm,

Niestety, to co piszą ludzie to prawda. Ta firma to jeden wielki chaos i bałagan. Każdy rządzi na swój sposób. Kierownik działu handlowego jest tylko z nazwy, bo w rzeczywistości nie interesuje się pracownikami, nie rozmawia z nimi, nie mówiąc już o zatrudnianych nowych osobach, które zostają tam pozostawieni sami sobie. Nie potrafi wyznaczyć osoby z działu, która pomogłaby nowemu pracownikowi wdrożyć się w obowiązki. Co to za kierownik, który rozmawiając z pracownikiem nie potrafi patrzeć mu w oczy? Brak jakiegokolwiek wprowadzenia w obowiązki. Nie mówiąc już o szkoleniach, których po prostu nie ma. Cała karta obiegowa to jedno wielkie nieporozumienie. Traktują ludzi jak pionków, których można przesuwać z konta w kont, żeby pozapychać braki kadrowe. Brak jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem. Dla mnie organizacja pracy w tej firmie jest na najniższym poziomie.

ciekawski

Ile osób pracuje w NPA Skawina?

Edyta

@Zuzia na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie NPA ?

HęHę

Obietnice bez pokrycia, kolesiostwo, układy, pani kierownik to tylko kilka wad tej firmy. Obiecywali podwyżki, skończyło się na jakichś tam premiach które i tak już były i wszystko ucichło według zarządu oczywiście. Brak możliwości wyrażenia nawet najdrobniejszych opinii, pracownik nie ma prawa do wytłumaczenia się bo już został osądzony przez pewną panią. Na halach produkcyjnych syf gorąc i zapylenie, które oficjalnie jest nieszkodliwe. O ubrania, buty, rękawice trzeba się prosić na wszystkim oszczędności. Brak całodobowego utrzymania ruchu operatorzy często sami muszą sobie radzić z awariami i kombinować jak nie zatrzymać produkcji bo zaraz afera że maszyna nie pracuje. System czterobrygadowy nie do wytrzymania na dłuższą metę. Pensja jak za to wszystko marna, jeden plus to taki że nie wymagają żadnego doświadczenia i przyjmują młodych zaraz po szkole jest co potem wpisać w CV. O becie ofert pracy nie brakuje czasami nawet lepiej zarobić troszeczkę mniej niż pracować w czymś takim.

Zuzia
@HęHę 07.06.2017 22:41

Jest tak jak kolega pisze w 100 procentach nie tylko na wydziale linek. Syf kiła i mogiła, nie tylko wasza Pani kierownik jest zła nasz jest nie lepszy.

Wielka ściema i Obłuda jeszcze zaproszenie na Wigilię zakładową to już chyba przesada w takiej atmosferze robić coś tak OBŁUDNEGO. Co wyjdzie pan Karkosik ze świtą i będą opowiadać bajki. Od bajek był Andersen. Dzięki bardzo i pozdrawiam wszystkich którzy nie idą i nie biorą udziału w tej SZOPCE.

Taki ja
@robol 20.12.2016 10:58

Dostał kasę i utarli mu mordy...

wer

No to skoro pojawiają się odpowiednie premie @tmek, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne, bo wiedzą, że trzeba zadbać o zadowolenie pracowników. W końcu pozytywna atmosfera jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam

A kiedy będzie miała, To poco przez cały miesiąc obiecywali już, już podpisane atu nagle NIE bo NIE, jaki budżet wielka obłuda i obiecanki. Dali premia żeby ludzi uspokoić. A premia dziś jest a jutro. Pozdrawiam Alberta

Po miesięcznym obiecywaniu podwyżek pensji wczoraj dowiedzieliśmy się że to była kolejna kłamliwa paplanina naszych kierowników. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, obłuda, kłamstwa i obietnice bez pokrycia.

Precownik

Pracuje w tej firmie od początku to co teraz się dzieje to już jest dziadostwo do potęgi. Nowa miotła z Platformy pan Budzanowski zabrał premie, nadgodziny. Atmosfera jest fatalna żadnych podwyżek płac zwłaszcza dla starych pracowników i są zdziwieni że się ludzie zwalniają. Nie polecam.

H H

muszę cię gościu zmartwić bo mnie mylisz z kimś innym sam złożyłem wypowiedzenie

H

Pracowałem w tej firmie dwa lata temu 1,5 miesiąca ale musiałem spiepszać, są w skawinie dużo lepsze firmy

dreik

Żeby zrobić dobre wrażenia na pracodawcy to musisz przede wszystkim wyglądać jak człowiek z klasą. To zawsze robi wrażenie, co do kwestii tego żeby dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej to po prostu musisz się do niej dobrze przygotować. Zbierz informacje o firmie, żebyś coś o niej wiedział. Reszta wyjdzie w praktyce. Ja się zastanawiam nad tą firmą, jest coś co może mnie do niej przekonać ?

fukaz

a cos wiecej na temat rozmowy kwalifikacyjnej mozecie powiedziec bardzo wazna kwestia dla mnie poniewaz poszukuje pracy i chce wiedziec jak to jest w tej firmie..jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?

zarobki głodwe od kilku lat bez podwyrzek, atmosera fatalna, starzy się boją a młodzi uciekają, pracy coraz więcej a kasa w miejscue

@pracownik 30.05.2014 17:39

dziadostwo nie życze najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie panowie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z NPA szkoda życia

hasacz

proszą u siebie na stronie, aby wysłać im CV. Pewnie jak kogoś będą potrzebowali to wtedy możesz liczyć na rozmowę

?

a kto tam teraz dyr jest?

ano

socjal zero, atomosfera kicha, ciekawe co teraz bedzie i jaki prezes przyjedzie, pensja glodowa

UG

Praca do przeżycia Atmosfera totalne dno i zawiść

Staszek

Zgoda skoro w USA zdarzył się cud i murzyn został prezydentem to dlaczego w Skawinie nie można zrobić kariery bedąc sprzątaczką . Mydło szmatka ciepła woda tak się zaczeła kogoś przygoda . Od czegoś trzeba zacząć nie zazdroście tego sami spróbójcie trzeba wierzyć w sukces ale droga do niego jest daleka ,podziwiam tą Panią i jej determinację w dążeniu do rozwoju . Życzę aby to nie był koniec kariery .

Misiek

Czego ci żal trzeba było się ustawić jak należy to byś nie zapiepszał. Pajacowałeś, to teraz zapiepszaj ,bo po to tam jesteś a nie wypisuj tu pierdoł że ci kogoś żal . Zal to może być ale ciebie żeś się w porę nie ustawił .Pamiętaj o żelaznej zasadzie każdy ma swoje pięć minut w życiu - jak je wykorzystasz twoja sprawa . Dziś może jesteś śmieciarzem co nie znaczy że nie możesz być jutro kierownikiem. Do roboty ........do roboty .........śpiewano przed laty.

Zostaw opinię o NPA Skawina - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NPA Skawina