NPA SKAWINA Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o NPA SKAWINA Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@zanzib zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie stanowisko konkretnie? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od docelowego stanowiska.

zanzib
użytkownik zarejestrowany

ar, A nie wiecie czy dają od razu umowę o pracę na czas nieokreślony czy ttrzeba wcześniej udowodnić swoją wartość ?

zdziś
użytkownik zarejestrowany

Czy to co napisała Marta odnośnie pracy w NPA w Toruniu ma jakiekolwiek zastosowanie w rzeczywistości, bo to wszystko ładnie wygląda na papierze. Jeżeli tak jest to rozumiem, że pracownicy normalnie uczestniczą w różnych kursach, szkoleniach i dodatkowych kształceniach zawodowych... w ten sposób naprawdę można wiele osiągnąć w samej firmie i w życiu.

marta
użytkownik zarejestrowany

Każdy pracownik NPA Skawina posiada nakreśloną indywidualną ścieżkę rozwoju w taki sposób, aby zapewnić ciągły rozwój, spełnienie własnych aspiracji a także spełnienie oczekiwań firmy. Pracownikom oferuje się swobodę w realizowaniu własnych pomysłów, przyjazną atmosferę pracy oraz duże możliwości rozwoju.

fizyczny

Panowie jest jak jest w naszym zakładzie ale gest prezesa związany z dodatkowymi pieniązkami na świeta był pozytywnym zaskoczeniem chyba dla wszystkich jak by nie patrzył pieniążki te wystarczą na godziwe święta oby tak dalej dzieki prezesie

prac

żebyś czasem nie dostał wieloryba i grzyba pod piętami od npa

Odlewak -Olewak

Słyszałem że każdy pracownik dostanie karpia i koszyk grzybów suszonych czy to prawda .

skw

Jakieś ploty się pojawiły o zamknięciu odlewni.

Wolny

Pracowałem w NPA przez 7 miesiecy, i nigdy nie spotkałem się z tak niesamowicie chorą sytuacją która panuje na wydziale linek. Pani kierowniczka , niesamowcie inteligentna, światowa, wykształcona kobieta, ale tylko i wyłącznie w jej mniemaniu. A w rzeczywistości kobieta z wątpliwym podstawowym wykształceniem , która wybiła sie dzieki walecznym pyskowaniu w solidarnosci , a nastepnie, po dostaniu sie na upragnione stanowisko kierownicze, sprzedała ludzi o których niby kiedyś walczyła. I oczywiscie jej mistrzowie - bliscy przyjaciele, pierwszy rolnik, który po tym jak załozył rodzinę, w dziwnych okolicznosciach został zwolniony dyscyplinarnie, kolejny - piekarz, awans na mistrza po paru miesiacach pracy i przejazdzkach z panią [usunięte przez administratora]Sumienna praca, nie ma znaczenia ani przełożenia na jakąkolwiek pozycje w firmie, liczy sie tylko wazeliniarstwo które serwuja pani Kierownik "najlepsi" pracownicy. Nie ma tutaj miejsca na własne zdanie, odmienne od zdania szefostwa, taka postwą mozemy jedynie ściągnąć na siebie gniew [usunięte przez administratora] Generalnie firma bez mozliwosci zadnego rozwoju , z marnymi zarobkami . NIE POLECAM !

Operator

Podobno były podwyżki na Linkach czy to prawda ? Ktoś może dostał lepszą kasę ?. Bo ja garuję wciąż za tyle samo.Będzie jakaś kasa w grudniu w zeszłym roku co niektórzy dostali extra .

Pan Wilbłąd

A co koledzy zapomnieliście o wodzie mineralnej co jast za darmo i to można wypić jej ile się chce .

Pracownik.

kolega zapomniał jeszcze że co miesiąc dostaje 4 mydełka i paste do prania komfort automat,ale tak ogólnie jest super .........

Zadowolony

Ja jestem z pracy w Npa zadowolony .Mam już umowę o pracę.Dostałem ubranie i buty na wibramie z podnoskiem.Zbliża się sezon zimowy to pobiorę nowe skarpety z magazynu i czapkę . Nie narzekajcie tylko tak jak ja weźcie się do roboty

taki sobie gość..

Szanowny Niezadowolony.. Ty ktróremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumki.!!!!!! Jak praca w NPA ci nie pasuje ..to fora ze dwora. Szukaj szczęscia w innym miejscu, może tam docenią twój geniusz...Wyrażanie niegatywnych opinii o Prezesie firmy jest goryczą jak pozostała ci w żołądku bo w główce to chyba poza sianem i przepitym mózgiem, nic już nie masz.

Ciekawski

Kto niby jest tym najwiekszym wazeliniarzem w NPA ? Proponuje ogłosić konkurs na tytuł Super wazalina NPA. Każdy może zgłosić swojego kandydata . Na końcu roku zobaczymy kto dostanie najwięcej głosów.

W końcu ktos napisał konkretnie w jaki sposób funkcjonuje firma npa a przedewszystkim zarząd wazeliniarze prezesa piszcie co macie do powiedzenia w tej sprawie

Zostaw opinię o NPA SKAWINA Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NPA SKAWINA Sp. z o.o.