Opinie o NPA SKAWINA Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NPA SKAWINA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NPA SKAWINA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPA SKAWINA Sp. z o.o. w Toruń

Księgowa

Generalnie masakra. Mobbing, walka między działami, nienawiść, nieufność, podkopywanie. Atmosfera w firmie grobowa. Żadnej integracji współpracy, zasad koleżeństwa. Strach przed zwolnieniem bez powodu itp. Rozmowa wstępna z szefem - jakieś nieporozumienie, hierarchia niejasna tzn. nie wiadomo kogo słuchać czy koleżanki , czy Głównej Księgowej, czy Dyr. Działu Finansowego czy tylko Prezesa. Porażka i tyle, zaszufladkowanie, żadnego rozwoju, jak robisz jakiś wycinek procesu, to i tak żadną księgową nie będziesz, bo będziesz to robić do emerytury, a jak odejdziesz to żadnego doświadczenia zawodowego w sumie. Generalnie z jednej strony głęboka komuna jeśli chodzi o warunki z drugiej jakaś niby polska korporacja do niczego nie podobna. Gorąco nie polecam.

Kamil Nowy wpis
@Księgowa

Zgadza się komuna i brak perspektyw. Brak podwyżek płac.

Pani Budyń Nowy wpis
@Księgowa

Zgadzam się w 100% dlatego odchodzę, wszystko się posypało odkąd pojawił się niejaki Buciak z Hutmenu (ciekawe czy tez ma na celu zamkniecie NPA). Atmosfera masakra, facio sprowadza swoich, ludzie którzy się znali i budowali tą firmę odeszli, pewnie nie chcieli mieć do czynienie z tym prostakiem. On z paniami, które sobie ochoczo sprowadza cofa tą firmę do głębokiej (usunięte przez administratora)

Stary Pracownik Nowy wpis
@Księgowa

Żenada..., rotacja, - fachowcy odchodzą, ale tak złe jak jest teraz to jeszcze nie było. Towarzystwo z Wrocławia głownie zajmuje się sobą, i tylko patrzy kogo tu zamienić na swojaka z Wrocka. Ostatnia zmiana warty przebiła wszystkich, takiej (usunięte przez administratora) i koryta dla swoich nie było tu nigdy. Podwyżka hahah doble jaja... uszyłam, ze w lecie się nie dostaje, a że ceny rosną i roboty jest tyle ze masakra to nie ma znaczenia - zero zrozumienia, a na remoncik biura dyrektorstwa oczywiście jest kasa. Warunki to jakaś żenada, nawet nie ma gdzie sobie podgrzać jedzenia - jest mikrofala przeważnie brudna. Jeszcze rok temu bym tego nie napisał - ulało mi się. Idę na chorobowe heheh.

Dorota Nowy wpis

Jaka jest u Was hierarchia pracowników ?

Staszek

Jeśli komuś jest tak źle to nie rozumiem dlaczego boi się odejść? Dla mnie firma ok!

Paulina

We wrześniu NPA SKAWINA brała udział w V Jubileuszowych zawodach „Pokonaj Focha” w Skawinie http://www.npa.pl/news/229/57/Pokonaj-Focha---zawody-sportowe.html Ciekawa inicjatywa. A jak z Waszymi (usunięte przez administratora)? Często się fochacie? Pamiętajcie, że takie zachowanie nigdy nie wróży niczemu dobremu i lepiej sobie wszystko wyjaśnić niż pozostawiać niedomówienia.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NPA SKAWINA Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Paulina

@zanzib zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie stanowisko konkretnie? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od docelowego stanowiska.

zanzib

ar, A nie wiecie czy dają od razu umowę o pracę na czas nieokreślony czy ttrzeba wcześniej udowodnić swoją wartość ?

zdziś

Czy to co napisała Marta odnośnie pracy w NPA w Toruniu ma jakiekolwiek zastosowanie w rzeczywistości, bo to wszystko ładnie wygląda na papierze. Jeżeli tak jest to rozumiem, że pracownicy normalnie uczestniczą w różnych kursach, szkoleniach i dodatkowych kształceniach zawodowych... w ten sposób naprawdę można wiele osiągnąć w samej firmie i w życiu.

marta

Każdy pracownik NPA Skawina posiada nakreśloną indywidualną ścieżkę rozwoju w taki sposób, aby zapewnić ciągły rozwój, spełnienie własnych aspiracji a także spełnienie oczekiwań firmy. Pracownikom oferuje się swobodę w realizowaniu własnych pomysłów, przyjazną atmosferę pracy oraz duże możliwości rozwoju.

fizyczny

Panowie jest jak jest w naszym zakładzie ale gest prezesa związany z dodatkowymi pieniązkami na świeta był pozytywnym zaskoczeniem chyba dla wszystkich jak by nie patrzył pieniążki te wystarczą na godziwe święta oby tak dalej dzieki prezesie

prac

żebyś czasem nie dostał wieloryba i grzyba pod piętami od npa

Odlewak -Olewak

Słyszałem że każdy pracownik dostanie karpia i koszyk grzybów suszonych czy to prawda .

skw

Jakieś ploty się pojawiły o zamknięciu odlewni.

Wolny

Pracowałem w NPA przez 7 miesiecy, i nigdy nie spotkałem się z tak niesamowicie chorą sytuacją która panuje na wydziale linek. Pani kierowniczka , niesamowcie inteligentna, światowa, wykształcona kobieta, ale tylko i wyłącznie w jej mniemaniu. A w rzeczywistości kobieta z wątpliwym podstawowym wykształceniem , która wybiła sie dzieki walecznym pyskowaniu w solidarnosci , a nastepnie, po dostaniu sie na upragnione stanowisko kierownicze, sprzedała ludzi o których niby kiedyś walczyła. I oczywiscie jej mistrzowie - bliscy przyjaciele, pierwszy rolnik, który po tym jak załozył rodzinę, w dziwnych okolicznosciach został zwolniony dyscyplinarnie, kolejny - piekarz, awans na mistrza po paru miesiacach pracy i przejazdzkach z panią [usunięte przez administratora]Sumienna praca, nie ma znaczenia ani przełożenia na jakąkolwiek pozycje w firmie, liczy sie tylko wazeliniarstwo które serwuja pani Kierownik "najlepsi" pracownicy. Nie ma tutaj miejsca na własne zdanie, odmienne od zdania szefostwa, taka postwą mozemy jedynie ściągnąć na siebie gniew [usunięte przez administratora] Generalnie firma bez mozliwosci zadnego rozwoju , z marnymi zarobkami . NIE POLECAM !

Operator

Podobno były podwyżki na Linkach czy to prawda ? Ktoś może dostał lepszą kasę ?. Bo ja garuję wciąż za tyle samo.Będzie jakaś kasa w grudniu w zeszłym roku co niektórzy dostali extra .

Pan Wilbłąd

A co koledzy zapomnieliście o wodzie mineralnej co jast za darmo i to można wypić jej ile się chce .

Pracownik.

kolega zapomniał jeszcze że co miesiąc dostaje 4 mydełka i paste do prania komfort automat,ale tak ogólnie jest super .........

Zadowolony

Ja jestem z pracy w Npa zadowolony .Mam już umowę o pracę.Dostałem ubranie i buty na wibramie z podnoskiem.Zbliża się sezon zimowy to pobiorę nowe skarpety z magazynu i czapkę . Nie narzekajcie tylko tak jak ja weźcie się do roboty

taki sobie gość..

Szanowny Niezadowolony.. Ty ktróremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumki.!!!!!! Jak praca w NPA ci nie pasuje ..to fora ze dwora. Szukaj szczęscia w innym miejscu, może tam docenią twój geniusz...Wyrażanie niegatywnych opinii o Prezesie firmy jest goryczą jak pozostała ci w żołądku bo w główce to chyba poza sianem i przepitym mózgiem, nic już nie masz.

Ciekawski

Kto niby jest tym najwiekszym wazeliniarzem w NPA ? Proponuje ogłosić konkurs na tytuł Super wazalina NPA. Każdy może zgłosić swojego kandydata . Na końcu roku zobaczymy kto dostanie najwięcej głosów.

W końcu ktos napisał konkretnie w jaki sposób funkcjonuje firma npa a przedewszystkim zarząd wazeliniarze prezesa piszcie co macie do powiedzenia w tej sprawie

Zostaw merytoryczną opinię o NPA SKAWINA Sp. z o.o. - Toruń

NPA SKAWINA Sp. z o.o.