Opinie o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NPA Skawina. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPA Skawina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

QQ

Firma źle zarządzana i kiepskie zarobki. Pensja 3200 - w tym wszystkie dodatki, premii ok 200zł co niewiadomo jaki okres. Uśredniając system czterozmianowy, średnio 8 nocek w miesiącu dostajemy 2300 netto. Przyjmując że wszędzie dodatek za system zmianowy to ok 250zł i że godziny nocne i święta są dodatkowo płatne dostajemy pensje ledwo minimalną. Kompetencje Kierownika - brak; ty wprowadź 5S, ty zrób dokumentacje itd. Kompletna spychologia za żadne pieniądze dodatkowe bo w końcu robisz to w godzinach pracy. Pani weźmie dudki za zrealizowane zadanie, przypinając sobie order za zasługi i tyle. Najbardziej o swój kuper boi się kiedy jest audyt i mogło by wyjść jak kiepsko to wszystko jest prowadzone. Socjalu brak - multisport to jest wszędzie. Jedyny plus - pieniądze za hobby na czas bo za prace się płaci ;P Szukasz pracy ? Nie tutaj, o Valeo źle mówią ale tutaj jest jeszcze gorzej. Sam zmarnowałem tutaj niemal dwa lata.

Jerzy Oddolny

Fatalne zarządzanie - szefostwo w obłokach, kierownicy stają na rzęsach, ich marzenia w jakiejś mierze zrealizować, fajna atmosfera tylko w kilku miejscach, poza tym zapaść, do tego t r a g i c z n i e małe zarobki. Nie ma podwyżek, nie ma premii, nie masz nic do gadania - "zwolnij się", Za to jest B@rt!!!

B@rt
@Jerzy Oddolny

Jestem, no i co, rozwin watek

@B@rt

juz nie:)

@Jerzy Oddolny

I tak gra na czas naszego pana dyrektora zmienia się grę na przetrwanie. Jak wyniki łapanki na hutników pod geriatrykiem ?

angela

hej, jakich pieniędzy można spodziewać się na stanowisku specjalisty ds. zakupów?

Tikitaka
@angela

Masz jakies inforamacje na ten temat?

Sab
@angela

3200 brutto

kurpak

jak wygląda proces rekrutacji w firmie?

przewody
@kurpak

Na przewody chcący się dostać musisz zapisać się pierwsze do klubu pilkarskiego

@przewody

Albo do związku (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NPA Skawina się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
starszy

jeszcze się tam żagiel bieli chłopców którzy odpłynęli........ .Kto następny ?

XxX

O kim piszesz?

o nierządzie

miało być zarządzie

Hanna

Forum GoWork.pl jest miejscem, w którym dzielimy się informacjami i spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w NPA Skawina. Wielu potencjalnych kandydatów czyta komentarze, by dowiedzieć się więcej na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. Dlatego też tak ważne jest, by merytoryczne i prawdziwe informacje mogły zostać przez nich odnalezione wśród wpisów, które niestety odbiegają od tematu. Forum GoWork.pl nie jest miejscem do rozpowszechniania firmowych plotek, czy prywatnych rozmów - proszę byście o tym pamiętali przy dodawaniu kolejnych wpisów. Czy w bieżącym wątku może wypowiedzieć się osoba, która obecnie pracuje w firmie? Podpowiedzcie nam, jak wygląda proces rekrutacji w NPA Skawina?

@Hanna

Haniu w ostatnim kwartale firma się pracowników pozbywała . To jak pisać o rekrutacji ?. Atmosferę w związku z tym sobie już możesz sama wyobrazić .

Hubert
@Hanna

Nie rekrutacja, a rotacja - to jest najlepsze słowo.

Error

Wolny dzień w kraju, a NPA pracuje czy nie ?

a w npa wykopki

@starszy

I co wykopaliscie ? Chyba nie ludzi z zakładu ?

@Error

Już jedna ofiara wykopów jest

Wykopany w kosmos ?;)

@Error

Oj tam , oj tam ; tylko za drogę a to jeszcze nie kosmos.

Szkoda

starszy

Coś tam w lesie huknęło , coś tam w lesie stuknęło , ; to kierownik z drzewa spadł , potłukł sobie w (usunięte przez administratora) gnat. Przyleciało wilków sześć , kierownika chciało zjeść , ale ciotka nie dała ,wszystkie wilki przegnała [ bo się bała że będzie następna]. Ale sępy krążą .

starszy

nie-nowy dyrektor będzie zwalniał. Mianuje jeszcze 4 dyrektorów i stworzy z nich nową brygadę .

Kolego ludzi jest na tyle teraz Pan Prezes może sobie przebierać kogo zostawić kogo nie Brawo Panowie....

Starszy

I tak nas nie zwolni sam będzie pracował?

starszy

ciekawe czy to co się stało ostatnio było rozpisane na role czy samo tak wyszło ? A teraz pozostało zhołdować pokonanych -ten proces już się zaczął . Przykre . kto się podłączył pod mojego nicka ?

@starszy

Kolego Starszy starszemu nie równy nikt się nie podłäczył ale jak to odczytaleš to twój problem Panowie wiedzieli co robią bo to są dorośli odpowiedzialni goście? Nikt z nami nie będzie rozmawiał na poważnie jak jest tak jak jest składam wypowiedzenie a za dwa tygodnie pisze pismo o wycofanie. Panowie czego oczekujecie???

tak jedna :)

Bardzo miło wspominam pracę, ze względu na ludzi pracujących, zaangażowanie ich i pomoc, Ci ludzie dużo potrafią dużo dają od siebie - ludzie super! Handel, zakupy, księgowość, kadry, jak poprosisz, pomogą Ci we wszystkim. Wyjątek: decyzyjność i zarządzanie - życzę powodzenia, żeby się zmieniło w tym zakresie. Dla nowych: po pierwsze od początku trzeba sobie ustalić pensję, nie liczyć na premię, nie słuchać głupot o sprawdzaniu się, bo kasy nie dostaniecie i tak, taka polityka. To jest odgórne. Po drugie zakres obowiązków, trzeba sobie ustalić i nie puszczać na milimetr. Jak Wam dołożą, a posracie się, to Wasz problem, oczywiście dodatkowe obowiązki to gratis. Powodzenia :)

Wygląda to tak na walcowni. Kierownik i Pani kadrowa na rozmowie wstępnej obiecuja tzw."gruszki"ze po 3 miesiącach stawka pójdzie do góry bla bla,przychodzi dzień podpisania umowy nik o niczym nie pamięta i tak chodzisz i pytasz a każdy wmawia ze nic takiego nie było mówione.A ogólnie robota "szalona" na walcowni,kierownik chodzi po hali i krzyczy w kółko ze wszędzie "bajzel"nic nie robicie h...je pie....ne tylko siedzicie, i podwyżke byście chcieli..na koniec dodam że system zmianowy nie dla każdego, światek,piątek,Boże Narodzenie,Wielkanoc,a tu trzeba do pracy????a wypłata 2500zł na rękę i 130 premii.Nie Polecam

Mnie gadajcie głupot tylko weźcie się do roboty

Powiedział co wiedział...

niezadowolony

Nowa miotła(prezes) ma wszystkich w 4 literach jakby nie nadgodziny to nie miał by kto robić, wszystko do czasu ludzie robią po 16 godzin może by się PIP zainteresował. Nie polecam atmosfera fatalna FOLWARK

@niezadowolony

Jak by nie nadgodziny to byśmy z głodu pomarli, ale nie na tym żecz polega. Wszyscy pracownicy czekają na te podwyżki

Ślusarz

Nie Polecam nikomu tej pracy.Nawet o wodę związki musiały walczyć.Kurz,pył,i wysoka temperatura za 2500 na rękę.

@Ślusarz

Związki tylko podkreślam tylko wodę ponoć załatwił która już była, a składki pobierają co miesiąc. Jaki zakład takie związki ....

Stefan

Zuzia
@Stefan

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą nie WARTO

@Stefan

tak -twoja głowa z przyległościami jest teraz warta 1500 . tu nie ma z kim rozmawiać .

Obserwator

Kto wymyślił nazwę "skręcacz kablowy" ? Za to powinien być Nobel!!! Proszę to zmienić bo to kpina z NPA ! Podpowiedź: operator zautomatyzownej linii technologicznej lub dyspozytor utrzymania ruchu- nadzór nad prawidłową eksploatacją linii technologicznych itp

Misiek
@Obserwator

Pewnie była to Pani, która dowodzi Wydziałem Skręcaczy Kablowych ;)

Edyta

A co z pozostałymi wydziałami? Czy jest szansa, że również osoby pracujące na walcowni lub wyrobach wyciskanych napiszą opinie o warunkach pracy na tych wydziałach? Użytkownicy tego forum czekają na informacje z pierwszej ręki, jeżeli chodzi o atrakcyjność pracodawców.

Edyta

Ostatnio na portalach poświęconych pracy pojawiły się ogloszenia rekrutacyjne firmy NPA Skawina. Ciekawa jestem, czy mając już jakieś doświadczenie pracy w tej firmie, moglibyście polecić aplikowanie na konkretne stanowisko? A jeśli tak, to na jakie i jak byście uzasadnili swój wybór?

@Edyta

Polecam wydział przewodów. Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Jak ktoś chce to można pracować. Reszta to tylko Nasze wyobrażenia ;)

Igor

Dobra firma, dowcipni pracownicy to pewnie jest dobrze!!

Pedro

Gdyby ktoś miał pracować w laboratorium to bym zrozumiał, że musi pracować w gorszych warunkach!!!!

Poszukujący
@Pedro

Dlaczego osoba pracująca w labolatorium jest skazana na gorsze warunki ?

Trolu
@Pedro

A jak ktoś pracuje na walcowni albo produkuje przewody to znaczy że musi się godzić na gówniane warunki które proponuje ta firma? Z taką filozofia to nigdy lepiej nie będzie.

Asioor
@Pedro

Fajna blondyneczkę macie :)

@Asioor

Współczuję takim co gapią się na kobiety jak na mięso

Asioorp
@Andrzej

Nic złego nie napisałem

Elaiza

Co z tą wodą do cholery?

Zostaw merytoryczną opinię o NPA Skawina - Skawina

• Jak się pracuje w NPA Skawina?

Zobacz opinie na temat firmy NPA Skawina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NPA Skawina?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NPA Skawina?

Kandydaci do pracy w NPA Skawina napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NPA Skawina