Opinie o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NPA Skawina. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPA Skawina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

Edyta

@Trolu, widzę, że masz dość słabą opinię o NPA Skawina i zatrudnionych w niej pracownikach. Czym jest to spowodowane? Ciekawi mnie czy umiesz wskazać jakieś pozytywy pod kątem zatrudnienia w tej firmie.

@Edyta

Nie mogę mieć dobrej opinii o zakładzie który mam wrażenie pozostał jeszcze w poprzednim systemie. Warunki pracy są kiepskie. I nie zmienia tego żadne certyfikaty ISO itp. Praca brudna, hałas, temperatura w upalne dni przekraczajaca przyjęte normy, a do tego mega zapylenie aluminium. Warunki sanitarne pozostawiają również wiele do życzenia. Maszyny na zakładzie raczej awaryjne. Niestety w większości przypadków trzeba sobie radzić samemu, szczególnie na nocnych zmianach. Pensje kiepskie biorąc pod uwagę system pracy czyli soboty niedziele i wszystkie święta. Jedyny plus że są zawsze na czas. System premiowania bardzo słaby a w zasadzie go brak. Kierownicy wydziałowi i mistrzowie pomylili chyba stanowiska. Pozytywów raczej brak. Wystarczy zejść do ludzi i zapytać o opinie. Ano dobrze że już tam nie pracuje.

@Trolu

Zgadzam się z kolegą niestety taka jest prawda

Trolu

Taka jedna też od sprzątania zaczynała...

Spice
@Trolu

Chodzi o J :)?

Aneta

Chciałabym się tam zatrudnić jako sprzątaczka. Jak wygląda sytuacja. Atmosfera w miarę ok?

@Aneta

poza biurem pracują sami faceci więc jeżeli nie jesteś starsza od mojej babci i choć odrobinę ładniejsza od mopa to i tak prawie wszyscy będą do ciebie suszyć zęby. Ci pozostali protezy. A sprzątania u nas do bólu -co audyt.

@starszy

mam 56 lat posiadam 2 grupe

@Aneta

interesuje mnie sprzatanie w biurze a nie produkcji

W tej firmie jest naprawde tak źle ? Interesuje mnie stanowisko Inżynier jakości z pracuj.pl

Nie jest źle - ale wiadomo narzekać jest najłatwiej. Pracuje tam wiele osób które mają kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat pracy. Wszystko zależy od tego czy chce się pracować. Pracy jest dużo, fajnych ludzi też.

Trolu

Nie jest źle tylko bardzo źle ! Masz racje jest wiele osób które mają długi staż pracy. Albo bez ambicji albo takie które czekają na emeryturę. No i jeszcze jedna kategoria ze specjalnymi względami u pani kierownik, piłkarze itp.

Trolu

Nie jest źle tylko bardzo źle ! Masz racje są osoby które mają długi staż pracy. Albo osoby bez ambicji albo takie które już czekają na emeryturę. I jeszcze jedna kategoria ze specjalnymi względami u pani kierownik, piłkarze itp.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NPA Skawina się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Trolu

Potwierdzam. Sprzątanie i malowanie liń to teraz priorytety. I niby inteligentni ludzie kierują tym zakładem. A to wszystko takie śmieszne.

Zuzia

Zajęci jesteśmy malowaniem liń i odkurzaniem.

Jarek

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Jest jakiś powód?

@Jarek

4 05 był dzień hutnika . Olały nas media , proboszcz w parafii , to co się dziwić naszym szefom że im 20 gr. na kartkę zadrukowaną życzeniami szkoda. A może zapomnieli? .

kurpak

ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?

Do Edyta

O atmosfere nie pytaj bo nie istnieje. Obluda, zaklamanie,falszywosc,dwulicowosc.Poczawszy od "pani kierownik" skonczywszy na pracownikach fizycznych.

Operator

Szukaja może suwnicowych na kabine? jeśli tak to jakie maja suwnice,sterowanie,fotele? cos o piniadzach ?

@Operator

jak masz na lejnicze to przychodz . ok.3200 na początek

Operator
@starszy

brutto? a chwytnikowe??

@Operator

tak . nie.

Edyta

@Walcownia, dlaczego uważasz, że w firmie ktoś działa przeciwko pracownikom i dlaczego tak odczuwasz to działanie. Jest to poważne oskarżenie, dlatego uzasadnij swoją wypowiedź bardziej szczegółowo. @smc, czemu tak myślisz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. @Linki, co masz na myśli pisząc swoją opinię? Napisz bardziej merytorycznie. Nie należy zgodnie z regulaminem używać słów, które mogą być odebrane przez kogoś jako obraźliwe. Może ktoś wie jak wygląda obecnie sprawa rekrutacji. Czy jest prowadzona, na jakie stanowiska oraz jak przebiega? Napiszcie coś więcej na temat atmosfery w pracy. Wszystkie informacje będą przydatne.

Walcownia

Koledzy z wydziału linek podziękujcie w naszym imieniu waszej kierowniczce i przewodniczącej związków za podpisanie nowego regulaminu premiowania.Może się nie znam ale ta pani działa przeciwko pracownikom. SERDECZNE DZIĘKI mam nadzieje że wreszcie przejrzycie na oczy co ta pani robi.

smc
@Walcownia

Nie było premii było źle. Dali premię wychodzi na to że też źle...Ludziskom nie dogodzi

Linki
@Walcownia

Kazdy widzi co ona robi.. jaki wplyw na to mamy? Jak wedlug niej pracownik to murzyn i tylko ona ma racje..

Kto z kim heheh

Mon

Są jakieś nowinki?

Najgorzej jak pracownik bierze się za pracę , której nie musi robić a jego obowiązki leżą!!. Kierownictwo firmy wie co ma robić, niech każdy robi swoje i będzie wtedy dobrze!!!

Hmm,

Niestety, to co piszą ludzie to prawda. Ta firma to jeden wielki chaos i bałagan. Każdy rządzi na swój sposób. Kierownik działu handlowego jest tylko z nazwy, bo w rzeczywistości nie interesuje się pracownikami, nie rozmawia z nimi, nie mówiąc już o zatrudnianych nowych osobach, które zostają tam pozostawieni sami sobie. Nie potrafi wyznaczyć osoby z działu, która pomogłaby nowemu pracownikowi wdrożyć się w obowiązki. Co to za kierownik, który rozmawiając z pracownikiem nie potrafi patrzeć mu w oczy? Brak jakiegokolwiek wprowadzenia w obowiązki. Nie mówiąc już o szkoleniach, których po prostu nie ma. Cała karta obiegowa to jedno wielkie nieporozumienie. Traktują ludzi jak pionków, których można przesuwać z konta w kont, żeby pozapychać braki kadrowe. Brak jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem. Dla mnie organizacja pracy w tej firmie jest na najniższym poziomie.

ciekawski

Ile osób pracuje w NPA Skawina?

Edyta

@Zuzia na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie NPA ?

HęHę

Obietnice bez pokrycia, kolesiostwo, układy, pani kierownik to tylko kilka wad tej firmy. Obiecywali podwyżki, skończyło się na jakichś tam premiach które i tak już były i wszystko ucichło według zarządu oczywiście. Brak możliwości wyrażenia nawet najdrobniejszych opinii, pracownik nie ma prawa do wytłumaczenia się bo już został osądzony przez pewną panią. Na halach produkcyjnych syf gorąc i zapylenie, które oficjalnie jest nieszkodliwe. O ubrania, buty, rękawice trzeba się prosić na wszystkim oszczędności. Brak całodobowego utrzymania ruchu operatorzy często sami muszą sobie radzić z awariami i kombinować jak nie zatrzymać produkcji bo zaraz afera że maszyna nie pracuje. System czterobrygadowy nie do wytrzymania na dłuższą metę. Pensja jak za to wszystko marna, jeden plus to taki że nie wymagają żadnego doświadczenia i przyjmują młodych zaraz po szkole jest co potem wpisać w CV. O becie ofert pracy nie brakuje czasami nawet lepiej zarobić troszeczkę mniej niż pracować w czymś takim.

@HęHę

Jest tak jak kolega pisze w 100 procentach nie tylko na wydziale linek. Syf kiła i mogiła, nie tylko wasza Pani kierownik jest zła nasz jest nie lepszy.

Wielka ściema i Obłuda jeszcze zaproszenie na Wigilię zakładową to już chyba przesada w takiej atmosferze robić coś tak OBŁUDNEGO. Co wyjdzie pan Karkosik ze świtą i będą opowiadać bajki. Od bajek był Andersen. Dzięki bardzo i pozdrawiam wszystkich którzy nie idą i nie biorą udziału w tej SZOPCE.

robol

OBŁUDA począwszy od góry na śmiesznym Panie Mocku kończąc.

Taki ja
@robol

Dostał kasę i utarli mu mordy...

Zostaw merytoryczną opinię o NPA Skawina - Skawina

• Jak się pracuje w NPA Skawina?

Zobacz opinie na temat firmy NPA Skawina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NPA Skawina?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NPA Skawina?

Kandydaci do pracy w NPA Skawina napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NPA Skawina