Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK

Kraków

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK

użytkownik zarejestrowany

@ameno, pytałam w sumie o to samo co @józef, bo rzeczywiście @ADI opisał tę rozmowę dość enigmatycznie. Odnośnie całej tej rekrutacji, o której piszesz to nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy, więc jak to w końcu w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK jest?

ameno

w firmie jest tak dobrze że non stop szukają pracowników. a pan józef nadal jest kierownikiem na rybitwach??

Jozef

ADI to była rozmowa czy monolog, zdecyduj się, widocznie nie miałeś nic do zaoferowania. Wszyscy mają tylko wymagania, a kwalifikacji i doświadczenia 0. Za uczciwą pracę jest dobra płaca. Firma dba o dobrych pracowników. Reszta sama się wkrusza na własne życzenie :)

użytkownik zarejestrowany

@ADI to chcesz powiedzieć, że to nie była typowa rozmowa, tylko "opowiedz coś o sobie"? To jest jeszczze bardziej stresująca sytuacja - zazwyczaj rozmowa rozładowuje atmosferę. Nie padło żadne pytanie?

ADI

Byłem tylko na "rozmowie" kwalifikacyjnej (raczej monologu kwalifikacyjnym Właściciela) - kompletna strata czasu!

użytkownik zarejestrowany

Pracowników poszukiwali w maju @Fernando a wiesz coś o ofertach pracy teraz? Żadnych aktualności nie ma a przydałoby się informacje dla poszukujących pracy, teraz w najlepszym sezonie budowlanym.

Fernando

Pan Józef znów szuka ludzi.

driver

jak było ok bo siedział gość który wiedział co i jak zrobić żeby usprawnić co może tak odkąd zmiany kadrowe to porażka , ludzie nie mają pojęcia co to za branża i nic nie umieją , tak to jest ... pozdrawiamy byłego kierownika ;) było ok

wwww
@driver 24.03.2017, 16:44

a pan józef m. nadal jest kierownikiem na rybitwach??

vfgiuol
użytkownik zarejestrowany

@ alka - i to juz długo w sumie nic nie widać, ale to chyba tylko dobrze waidczy o firmie, zapewne zatrudnienie u nich jest w miarę stabilne jak sądze

zenek

Witam moze ktos napisać coś o firmie Barzak-konstrukcje stalowe,jak sprawa finansowa,wypłacalność,warunki,moja oferte pracy i rozwarzam pracy tam.

Felek

Najważniejszy argument to terminowość w wypłacaniu pieniędzy i ich kwota oraz rodzaj umowy o pracę. Zachowanie właściciela i kierownictwa też pozostawia wiele do życzenia.

krzys
użytkownik zarejestrowany

hm z tego co widziałem to żadnych ogłoszeń na razie nie ma @misza wczesniej słyszalem dużo negatywnych komentarzy moze wypowiesz sie jak jest naprawde np. z terminowym wypłacaniem pieniędzy

misza

macie racje zapewniają umowę o pracę ale od najniższej krajowej

grigorij

nikomo się źle niepowinno życzyć ale temu Panu się to należy :)

robolek

Ja tam na (usunięte przez administratora)nic złego nie powiem nieraz była wypłata później ale była z tego co wiemy na budowach to jemu też nie popłacili jak w Polskiej budowlance

feliks k

proszę tych którzy wiedzą cokolwiek o tej firemce, czy warto się z nimi związać. jakie tam panują zwyczaje, czy ludzie są kulturalni, czy się szanują i czy szanują klientów, jak się zarabia itd. dziękuję z góry

sobi
użytkownik zarejestrowany

to chyba w sumie jesteś jednym z nielicznych o których dba. Większość informacji na temat tej firmy jakie udaje mi się znaleźć to niestety niezbyt pochlebne opinie. Choć zawsze można tu zwalać winę na specyfikę branży budowlanej to jednak coś w tym musi być. Przecież ludzie z nudów by takich rzeczy nie pisali

robotnik

A ja jestem zadowolony. Pracuję już kilka lat. Nigdy nie było problemów z wypłatą. Właściciel jest dobrym człowiekiem i dba o pracowników.

bujak
użytkownik zarejestrowany

czyli rozumiem, że jednak coś jest na rzeczy jeśli chodzi o problemy z gotówką w Barzaku... od jak dawna nie dostaliście kasy?

xz

to chyba nie o tej firmie piszesz bo tam nie masz prawa być traktowany równo ani lepiej,

xxx

Firma bardzo profesjonalna, świetne warunki pracy, bogaty pakiet socjalny, właściciel szanuje ludzi i kobiety, traktuje wszystkich równo.

lol

Słyszałem, ze kiepski zarząd tam jest no i podobno firma spalona w Krakowie ale jak jest... to są tylko opinie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK