Opinie o Activeweb Sp. z o.o. w Warszawa

Activeweb Medical Solutions jest liderem na rynku aplikacji webowych i innowacyjnych rozwiązań kom

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activeweb Sp. z o.o. w Warszawa

pooldek Nowy wpis

faktycznie jak stawki macie za ok 2000 zł butto to nie wiem ile to wyjdzie na reke, ok 1700 zł wiec nie wydaje mi się, żeby tak naparwde było na każdym stanowiku, pewnie kierownicy mają troche wiecej kasy.

cziken Nowy wpis

Wejdź na ich stronę internetową w zakładkę "Rekrutacja", tam po prawej stronie masz listę stanowisk na jakie obecnie poszukują pracowników. Te stanowiska co wymienił @kobi są nadal aktualne. No i troszeczkę niżej jest napisane "Prosimy przesłać CV na adres: " Wejdź i sam zobacz. Mnie ciekawi na jakiej zasadzie wybierają pracowników. Może ktoś wie coś na ten temat ?

gdzie to? Nowy wpis

ej Kobi? gdzie to są te ogłoszenia o prace : ( bo ja nic nie widzę niestety. chyba ze to juz jest wszystko niewazne i przeterminowane i nie ma szans w najblizszym czasie w activewebie. prosilbym o informacje jesli ktos ma jakies wiadomosci w tym temacie. bardzo mi to pomoze, jak na razie szukam dalej .

Cały pęczek bzdur Nowy wpis

anonim - 2011-08-09 16:46:05 Witajcie Miałem okazję pracować w redakcji (usunięte przez administratora)Rekrutował i zatrudnił mnie mnie(usunięte przez administratora) - redaktor naczelny wydawnictwa. Rekrutacja bardzo profesjonalna wieloetapowa. Ale co mnie ujęło bezpośredniość i otwartość pracowników, oraz możliwości, które daje się młodym dziennikarzom na starcie. Warto tam pracować. Ja musiałem zrezygnować z pracy w redakcji z powodów osobistych. Życie :-) Jestem przekonamy, że z (usunięte przez administratora), jeszcze pewnie się spotkamy, bo świat jest mały. Co więcej dobrego na temat tej firmy, bodajże po miesiącu dostałem podwyżkę. Wynagrodzenia są tam bardzo dobre. Jak wygląda praca, tak jak w każdej specjalistycznej redakcji. Specjalistyczne materiały z zakresu medycyny i farmacji, prawa w medycynie na portale internetowe i wywiady z profesorami medycyny oraz przygotowywanie relacji z konferencji medycznych w Polsce i Europie oraz projekty dla firm z branży farmaceutycznej. Fakt firma rodzinna, gdzie wszyscy pracownicy się znają i utrzymują dobre partnerskie relacje. To tylko zaleta. (usunięte przez administratora) przede wszystkim partner do rozmowy, jeżeli wyczuje wasz potencjał z pewnością da wam możliwość rozwoju. Polecam tę firmę. Acha, a pani (usunięte przez administratora)donosi pyszne zupy zapracowanym redaktorom. Pani, o której mówisz - nie jest tam bynajmniej od donoszenia zup to po pierwsze. Po drugie jeśli tak się stało, że dostałeś od Pani zupkę (??) to było to (jak sobie doskonale zdajesz sprawę) jednorazowe wydarzenie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Activeweb Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Realna

Troskliwa - 2012-01-11 11:08:26 Daj spokój, jesteś niemożliwa. Piszesz bzdury nikt go nie wyrzucił, sama widziałam jak złożył (usunięte przez administratora)na biurko rezygnację. To bardzo spokojny i ułożony chłopak, jak na dziennikarza to aż za bardzo :-)) Cóż... jego bezpośredni przełożony twierdził ZUPEŁNIE co innego.

Grecka sałatka

Troskliwa - 2012-01-11 11:08:26 Daj spokój, jesteś niemożliwa. Piszesz bzdury nikt go nie wyrzucił, sama widziałam jak złożył (usunięte przez administratora)a biurko rezygnację. To bardzo spokojny i ułożony chłopak, jak na dziennikarza to aż za bardzo :-)) Spokojny, ale naiwniaczek. dał się zrobić w(usunięte przez administratora)która zabawiła się jego kosztem, bo miała znajomych, którzy pracowali w redakcji .(usunięte przez administratora) może to przeczytasz czy nie mówiłam; nie tykaj nieświeżego, używanego towaru, który cuchnie z daleka Ludzie są tak zawistni, porażka a szczególnie w tej firmie. Wszystkie zarobki utajnione jak za komuny i broń boże powiedz ile zarabiasz współpracownikowi porażkia nie polecam

Troskliwa

"Jakies chore zasady wpisywania roboty" Nie takie chore, raportowanie pracy jest wszędzie, w takiej czy innej formie. W każdym razie, bez tego trudno byłoby podsumować projekt, czy ocenić jego rentowność :)

obserwatorka

(usunięte przez administratora)Ty wcale nie odszedłeś, tylko Cie wywali za brak profesjonalizmu i nie stawienie się w miejscu pracy na czas... Swoją drogą w zwalnianiu to ta firma jest profesjonalistą...

mala

\"pensje zalezne od umiejetnosci\"? ciekawe kazdjemu daja na poczatek(usunięte przez administratora)i ciesz sie ze cokolwiek dostales. Jakies chore zasady wpisywania roboty i jak zapomnisz to wywieszaja liste z nazwiskami na samym wejsciu firmy plus nie dostaniesz wyplaty..

Stef

Wrecz przeciwnie. Mysle, ze to jednak z uczciwszych firm w Polsce. Nigdy nie spozniona z zaplata, wszystko na czas. Problem taki ze wymaga od ludzi. Czasami pech co do czlowieka i taka wypowiedz. Ja goraca polecam kontakt.

farmaceuta - 2009-05-05 17:50:47 Pomimo innowacyjnosci(usunięte przez administratora), jest on dosyc skąpą osobą. W myśl zasady firm rodzinnych...im wiecej muszą Ci zapłacić tym bardziej wydaje im się,że ich okradasz.(Bo to rodzinny biznes, wiec im więcej bierzesz pensji..tym mniej zostaje w(usunięte przez administratora) Stosunki w firmie feudalne! Fakt - slabi ludzie odpadaja z firmy dosc szybko. Pensje takze sa dokladnie na poziomie umiejetnosci wiec trudno sie byczyc. Firma wymagajaca ale robi projekty na poziomie

jalamito

coz...rotacja w firmie bardzo duza..to chyba o czyms swiadczy? Przez pierwsze miesiace pracuje sie za marne grosze...Coz...niepowinno sie oszczedzac na pracownikach...

przedstawiciel

niesłowna firma, nie polecam

farmaceuta

Pomimo innowacyjnosci(usunięte przez administratora) jest on dosyc skąpą osobą. W myśl zasady firm rodzinnych...im wiecej muszą Ci zapłacić tym bardziej wydaje im się,że ich okradasz.(Bo to rodzinny biznes, wiec im więcej bierzesz pensji..tym mniej zostaje w (usunięte przez administratora) Stosunki w firmie feudalne!

Zostaw merytoryczną opinię o Activeweb Sp. z o.o. - Warszawa

Activeweb Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Chodkiewicza 3 lok. 104
    02-593 Warszawa