Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Wisła

Jak ktoś lubi hardcore i wyżywanie się kierownictwa to zapraszam. Nie doceniają pracowników , nawet porządnie nie przeszkolą a potem dramat . Nic dziwnego ,że nie ma nawet na papier toaletowy. Tutaj nikt nie jest doceniany

One
@Wisła

No jest dramat większość to nawet karty braków nie potrafi wypisać a pracują tu już ponat pół roku. A przecież jest dwujęzyczna.

Tak to

UWAGA NA B....!!Jesteś człowiekiem produkcji nie zdradzaj jej swoich pomysłów. Wypyta Cię ,dasz jej rozwiązanie a w meile przypisze je sobie bo sama nic nie rozumie.Jesli będzie zle cos utopi Cię bo nie masz wglądu w to co pisze i nie masz o tym pojęcia.Dobra porada z biura-nie sprzedawaj swoich pomysłów niech myślą sami jeśli tak się postępuje i docenia ustawiaczy U.R.i produkcję.

Polska firma która ma w (usunięte przez administratora) Polaków , Ukraińcy na wysokich stanowiskach dosłownie (usunięte przez administratora)pracowników a ten (usunięte przez administratora) Darek nic nie widzi bo chodzi z głową przyklejoną do sufitu , oczywiście najniższa krajowa ale dają kartę żywieniową Polecam serdecznie pracę

Beng

Firmą działa tak że jeżeli jesteś gnojem i gnoisz Polaków, to Cię doceniają i jeszcze dadzą Ukraińcowi awans , omijajcie szerokim łukiem. Płaca dno, zero premii nawet jakbys nie wiem jak sie wysilał no chyba ze jesteś pupilkiem kierownika albo masz obywatelstwo inne niz Polskie. Z Maflow w Toruniu robi się firma ukraińska a nie polska, zależy na jakie stanowisko sie trafi, ale finalnie i tak wpada sie w (usunięte przez administratora) Pomocy żadnej ze strony kierowników oraz biura, generalnie da się znaleźć lepszą prace w Toruniu I nie męczyć się psychicznie, bo tutaj ludzie, którzy są operatorami to nie problem, problem w osobach z biura i przede wszystkim kierownikach, którzy siedzą większość zmiany w biurach oglądając filmiki w internecie, a Ty masz robić najlepiej na 3 etaty. Nie da sie sprostać ich oczekiwaniom, za wysokie progi. Prawo obchodzą jak tylko mogą - podwyżek zero, soboty odrabiające za 100zł brutto, a jak masz urlop, to nie płacą nic, żenada ????????

@Beng

Soboty akurat odrabiamy bo mieliśmy 3tyg wolnego, fakt faktem mogli nie dopłacać tych 100zl za sobotę odrobkowa ale dopłacają, jedynie nie fajne jest to ze trzeba na zmianach nocnych odrabiać, co do urlopów to czasem jest problem żeby dostać ale w 90% przypadków się udaje, narzekać niema co tylko się brać do roboty i nie stwarzać problemów, a jak sie komuś niechce robić to niech zmieni robotę albo zmianę jak się źle współpracuje z przełożonymi. A podwyżki mają być od czerwca tylko jeszcze nie wiadomo ile. Ukrainy jest coraz więcej ale z 50 przyjętych zostaje finalnie 5 osób bo teraz zatrudniają wszystkich, ale niektórzy myśleli ze tu przyjadą do biura robić a nie na produkcję. Też mi się tu wiele rzeczy nie podoba ale też jest dużo swobody w pracy, nikt ci z batem za plecami nie stoi, a wypłata 3000 na konto to myślę ze nie jest źle

Hala montażu
@Waldek

Pracuję tu 4 lata i 3.000zł na koncie nie widziałam chyba że z sobotami ostatnia wypłata 2.850zł z jedną sobotą odrabianą i potrąceniem na pzu i ppk około 100zł,więc glupot nie pisz. Od początku pracy rządziła ukraina i nic się nie zmienia tylko teraz pięciu Ukrainców robi to co jeden lub dwóch Polaków. I najlepsze praca po 12 godzin jak tu nie ma pracy na 8 godzin dla tylu Ukrainców.Ale widocznie zakład na to stać tylko szkoda że na podwyżki żałują.

@Waldek

Chyba każdy z pracowników dobrze wie, dlaczego odrabia się soboty.. Nie trzeba tego nikomu tłumaczyć, a postój był nie z naszej winy i nie siedzieliśmy z d*pami w domu, bo nam się nie chciało robić więc chyba nikt nie będzie robił za darmo, zgadza się? Nikt tutaj nie odnosi się do normalnych urlopów tylko do wolnego w ramach odrabiającej soboty, za którą nie ma się płacone wykorzystując wówczas SWÓJ URLOP. Jeśli narzekam, to znaczy, że mam powód. Jak Ci praca odpowiada, to w takim razie pracuj, zobaczymy jak długo taki stan się utrzyma, w każdym razie życzę dużo powodzenia i cierpliwości. Chyba, że jesteś jednym z tych, co dobrze żyją z osobami w koszulkach o innym kolorze, to faktycznie praca marzenie. Wszyscy wiedzą, co mają robić oprócz narzekania, więc nie zaprzątaj sobie głowy problemami innych. Źle się pracuje, to się o tym mowi, ażeby ostrzec innych przed podobnymi sytuacjami bo może być to każdy z nas. I w ogóle to co ma do rzeczy ilość osób, które zostają, skoro na chwilę obecną są to osoby nie z Polski? To jest według Ciebie normalne, że Ukraina w Polsce ma lepiej? Jak polak ma wyżyć za takie pieniądze pracując na 3 zmiany? Nikt Ci z batem za plecami nie stoi bo widocznie nikomu nie przypadles do gustu, bo różnie bywa. 3 tys? To chyba dobra premia musiała wpaść :)))))

@Beng

Wypłata za maj 3200 z 1 obowiązkowa sobotą, wystarczy tak jak mówisz dobrze żyć z tymi w innych koszulkach i premie same wpadają. Ale jak się woli kłócić to później się wylewa żale na go worku,

@Waldek

@Waldek Haha no to super, gratuluję w takim razie satysfakcjonującej Ciebie sumy na koncie, ale różnica pomiędzy nami jest taka, że jeżeli coś mi się nie podoba i mam coś do powiedzenia, to wprost o tym mówię, bo mam do tego pełne prawo i wolę to, zamiast wchodzić komuś na siłę w d*pę, żeby dostać kilka groszy premii. Jeżeli ktoś Cię doceni za Twoją prace, to bez tego premia powinna się pojawić, przede wszystkim bez faworyzowania, bo przy takiej ilości osób to bardzo niezdrowe zjawisko. Grunt, to mieć szacunek do siebie i swojej pracy, a "żale" jak to nazywasz, nie pozostają wylewane wyłącznie na forum :)

@Beng

Ja nie wiem czemu odrabiacie soboty... Czy tak jak pisał Waldek, przez te 3 tygodnie wolnego? W ogóle mnie dziwi skąd taka przerwa w Waszej pracy. Często się to zdarza?

Xyz

Ponieważ jest prawdziwa .Staż pracy w maflow 18lat.pozdrawiam

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Dariusz R.

Premie dostają ci którzy należycie wykonują swoje obowiązki i działają na korzyść firmy. Większość z was potrafi pójść na papierosa po pięć razy na zmianę więc o jakich premiach mowa w tym momencie?

Wiesio
@Dariusz R.

Jaka płaca taka praca. My nie mamy żadnej motywacji by robić więcej, wydajniej więc o czym tu mowa

Obserwator forum
@Dariusz R.

Pan doskonale wie ile pracowników wychodzi bo sam tyle razy korzysta. To trochę hipokryzja. Jeśli przyjąć tak absurdalne kryterium kto jest dobrym pracownikiem ze względu na palenie to co mają powiedzieć niepalący. Ja uważam, że jeśli osoba paląca i niepaląca zrobi taką samą normę to nie widzę problemu. Dla osób co czytają i się zastawiają nad przyjściem do Tego zakładu pracy to zarobki są w porządku jak na realia toruńskie. Ja jestem zadowolony pracując jako operator maszyn. Co do palenia to 2 przerwy po 5 minut i na jednej długiej jak ktoś zamiast jeść pójdzie palić. Większość pracowników w tym ja nadużywamy czasem przywileju wychodzenia stąd czasem wpisy i akcje kierownictwa w tym zakresie, ale nazwać to jakimś prześladowaniem to duża przesada. Pisze i tłumacze jak ktoś się wystraszy czytając wpis szefa produkcji i z Tego powodu pominie firmę.

Obserwator forum
@Wiesio

Nikt nie trzyma na siłę. Możliwości masa. Co do motywacji to raczej niż zarobki przytłaczają absurdy, ale w jakiej firmie tak dużej ich nie ma.

?
@Dariusz R.

Kto chodzi to chodzi. Wystarczy spojrzeć w lustro.

Maflow
@Dariusz R.

Dobry żart Panie Dariuszu ???? , Premie dostają ulubieńcy :)

@Wiesio

Typowa mentalność polaczka. Najpierw dajta później będę robił. Może najpierw daj coś od siebie, wykaż się, potem rozmawiaj o pieniądach.

@Ktos

Pracuj w taki sposób, a nigdy nie zobaczysz nic poza podstawą i nadgodzinami (rzecz jasna do wybrania, bo wypłacanie nie leży w mentalności polaczka).

Jolanta
@Wujek Dobra Rada

To według Ciebie pracownik ma tylko siedzieć i oczekiwać? Wątpię, by w jakiejkolwiek firmie przyniosło to pozytywny rezultat. Gdy ktoś się zaangażuje i wykaże czymś więcej, będzie miał podstawy do rozmów o podwyżce. Nie ma nic za darmo.

@Jolanta

Przyszły takie czasy, że wysiłek też nie owocuje podwyżką. Jak się chce podwyżkę to się zmienia pracę i negocjuje dobrą stawkę. Czasy "od zera do bohatera" mamy już za sobą droga Koleżanko. W przypadku Boryszewa to dobrze widać, bo nie ma już takiej kultury jak kiedyś. Swego czasu każdy zaczynał od zera i wskutek swojej pracy/predyspozycji wspinał się na stanowiskach. Obecnie na stanowiska kierownicze przyjmuje się ludzi z zewnątrz, który następnie chowają się po biurach i udają, że ich nie ma.

Krystyna
@Wujek Dobra Rada

Czyli nie ma szans na rekrutację wewnętrzną na stanowiska kierownicze, skoro piszesz, że przyjmują ludzi z zewnątrz?

@Krystyna

W tej firmie nie praktykuje się rekrutacji wewnętrznych. Trzeba się zwolnić i zatrudnić ponownie.

@Wujek Dobra Rada

Ha ha ha ,w której ty firmie pracujesz?Bo ostatnio tylko jest wewnętrzna rekreacja na stanowisko kierownika i nie tylko.

@Alum.

Rekrutacja - *

@Alum.

To może jeszcze wywieście tę rekrutację gdzieś dalej niż na drzwiach w biurze ;) Pewnie odzew byłby większy. Tak tylko gdybam ...

@Wujek Dobra Rada

Trzeba maile czytać z HR kazdy dostał mail z rekrutacją na stanowiska biurowe i nie Tylko

@Wujek Dobra Rada

Maile trzeba czytać z HR.

Nefretete

Maflow chwali się, że są jednym z najnowocześniejszych zakładów w rejonie i że będzie u nich linia jedna z najnowocześniejszych w Europie. Tylko szkoda, że metody traktowania pracowników mają rodem ze starożytności albo średniowiecza, ale to już niech ludzie zdecydują czy chcą być egipskim (usunięte przez administratora) czy średniowiecznym chłopem. Z całą pewnością ta firma jest przyszłościowa, ale nie dla uczciwych ludzi.

Smutny Piotr
@Nefretete

Akurat to stwierdzenie jest prawdziwe dla wszystkiego co zrzeszone jest pod Boryszewem. Tak wygląda praca w kombinacie o polskim kapitale. Polacy nic ponad system folwarczny nie są w stanie wypracować. Powiedziałbym, że warunki pracy są zasadne, gdyby firma brała na siebie miesięczne koszty utrzymania pracownika. Jak już ma się być (usunięte przez administratora) w polskim kołchozie to niech pan zadba o wikt i opierunek.

I tak najlepszy jest Dariusz R, wali po 12h, kręci się na Lini maib a tak naprawdę nic nie pomaga tylko przeszkadza. Nie dość że wali po 12h, to jeszcze w soboty i niedziele przyłazi. A najlepsze jak chodzi z głową podniesioną jakby ta firma była jego, a tak naprawdę to każdy ma na niego (usunięte przez administratora)

Pracuje po 12 godzin i jeszcze do tego przychodzi w weekendy. To źle o nim świadczy? Co cię to właściwie obchodzi w jakich godzinach facet pracuje?

Alum.

Ha ha ha .Masz o rok spóźniony zapłon.Poczytaj datę .

Ktos

od tego chyba jest, żeby chodził i patrzył

Smakosz

Może ktoś by się zainteresował cenami w bufecie w maflow Toruń? Kto to widział żeby płacić 6zl za małą bułkę z serem lub 6zl za troszkę zupy bo mniejszych talerzy a w zasadzie kubeczków juz się nieda.

@Smakosz

To chyba znane miejsce publiczne czy nie? Inflacja wita… chyba ze wcześniej było to samo.

Katarzyna

A co kochani powiecie na to, że w firmie coraz częściej pojawiają się (usunięte przez administratora)? To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich dniach. Naprzyjmowali ludzi z wszelakich stron i teraz nikt nie potrafi zweryfikować, kto (usunięte przez administratora) ludziom szafki, jak można komuś zabrać ubrania robocze? Gdyby mieli możliwość, to i by brudne gacie wzięli. Co się dzieje to brak słów..

Pan Dariusz R, szanowny Pan kierownik produkcji, do pracy przychodzi chyba tylko po to, żeby suma na koncie sie zgadzała, bo z zarządzaniem nie ma nic wspólnego, nie potrafi nawet rozmawiać z ludźmi, chyba, że ze swoimi pupilami. A to wbrew pozorom bardzo ważne, bo wprowadza nerwową atmosferę. Ludzie tam wyżej - weźcie się za robotę, a później oczekujcie cudów od innych :) Ponadto w firmie pojawia się coraz częściej mobbing i nikt na to nie reaguje. Nie polecam.

@Anonim

czemu nie napiszesz po prostu skargi zamiast tutaj wylewac żale ? nie masz takiej mozliwosci , nie ma nikogo nad nim kto sie przyjrzy sytuacji ?

@Teresa

Ależ proszę się nie martwić. To jest wylewanie żali? :) No polemizowałbym, ta strona chyba służy do wyrażania swoich obiekcji na temat firmy, prawda? Dzięki temu osoby, które są potencjalnymi, nowymi pracownikami będą mogły sobie przeczytać jak to się kształtuje. Chyba nie uważasz, że będę pisać tutaj o wszystkim i się spowiadać obcym ludziom na forum :D Pozdrawiam.

Się zastanów

Gdzie są podwyżki ? Wyzysk ludzi , Ukrainiec ma lepiej niż Polak jawna dyskryminacja . Traktowanie ludzi jak robotów

Obserwator

Gdzie te podwyżki?

@Obserwator

Masz podwyżki ????na stacji paliw ,od dzisiaj rekordowe ceny.

Dawny pracownik

Witam pracowałem w tej firmie pierwsze dwa lata jak bym chciał powrócić do zakładu czy muszę przez agencję czy jest możliwość przez firmę odrazu

nieważne
@Dawny pracownik

Dwa razy nie wchodzi się w te same (usunięte przez administratora) Decyzję podejmij sam.

@nieważne

Czyli odradzasz? A były osoby, które mimo wszystko wróciły? Bo ciekawa jestem jakie podejście do nich ludzie mieli po powrocie

nieważne
@Maja

Nie polecam Nie zniechęcam !! Decyzja należy do CIEBIE!!!! Niech moc będzie z tobą!!!!!

@Maja

Takie samo, jeśli pamiętasz wszystkie bolączki Maflow i je akceptujesz, to wracaj. Nie ma żadnej nagonki na starych pracowników.

@Dawny pracownik

Już tacy byli i się potem i tak zwolnili.

Nowa 35

Jakie oponie odnośnie pracy na zgrzewaniu rurek

Teresa

O, a czemu tak sucho? Napisałbyś coś więcej, bo mój ślubny właśnie o tym też myślał. Że takie wypłaty dobre, czy praca znośna, czy coś?

Władek

W jakiej wysokości podwyżki wynikające z inflacji przyznał pracownikom ten rozwijający się lider branży automotive? Czy warto zatrudnić się w tej firmie?

@Władek

Żadne, jeszcze teraz utną premie bo wypadek w pracy był dziś

True

100 rurek na godzinę ;)

ha ha ha

Śmiech

To co robole których ta firma ma (usunięte przez administratora) i obniżyli wam procetowowo pensje w 20022 roku o ponad 100zl.,gdzie inne firmy podniosły wynagrodzenia, -dalej chcecie tu pracować i być ciągle traktowani jak w (usunięte przez administratora)bo tu nawet organizacji podstaw pracy nie ma .Nie zapomnijcie że musicie odac większość urlopu jak oni chcą i tyrać z nakazu w soboty. Jako że nawet robole niezostaly powiadomione jak to z pit2 jest w pierwszym miesiącu doznacie szoku przy pesji. COZ TU SIE BARDZO DBA O SIŁĘ ROBOCZĄ ZE JUZ NIKT TU NIE CHCE PRACOWAĆ!!

Dariusz
@Śmiech

Ty też się zwolniłeś? Skąd wiesz że zostały obniżone pensje? Chodzi o trudności finansowe w firmie bo wszystko drożeje i teraz wszędzie raczej są podwyżki a nie zabieranie kasy.

samuel
@Dariusz

Taka polityka firmy albo na to przystajesz albo odchodzisz.

Maja

Ty tak serio po kierowniku jedziesz czy o co tu chodzi? To ten wyżej jest kierownikiem u was tak wgl?

@Maja

Wiesz kto to jest kierownik? Jeszcze nie Dyrektor a już (usunięte przez administratora) Przecież to zwykły (usunięte przez administratora) nie kierownik jest. Dali mu napis kierownik i myśli że jest lepszy od innych, a sam potrafi tyle co nic..

Waldek

Trochę szkoda mi tych ludzi co teraz ich przymuja, oni się cieszą ze mają pracę a tu na choryzoncie widmo postoju. I znów będzie płacz jak ich wywala na koniec zmiany :(

Dariusz
@Waldek

Jak to? Właśnie miałem zamiar się przyjąć i dlaczego nic nie wiem o postoju? Jak długo to trwa? Zwalniają ludzi czy tylko urlop bezpłatny na kilka tygodni? Wytłumaczysz mi?

@Dariusz

Połowa zakładu jeszcze odrabia sobotami postój który był w tamtym roku, więc się zastanów czy warto. Krążą pogłoski ze znów staniemy i ze znowu dołożą sobót do odrabiania. No normalnie cyrk

@Waldek

Ale na jakiej dokładnie podstawie oni stwierdzają te kolejne postoje?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grupa Maflow?

Nie

Obserwator

Czemu liderzy z innych hal i gate przychodzą na montaż w sobotę a doświadczonych operatorów z montażu nikt się nie pyta czy chce przyjść w sobotę? Czy tylko lider może dorobić?

Baltazar

Ręka rękę myje.

Vaper
@Obserwator

Normalka, nie wiesz ze plebs na końcu jest brany pod uwagę ? Najpierw Ci co ch€j@ robią mają najwiecej do gadania (czytaj Liderzy,pupile i Ukraińcy) Jak to jest ze wylewamy siódme poty po nie wiadomo ile i ledwo człowiek wiąże koniec z końcem a Ukraina się wozi nowymi furami audi,merolami itd. PRZEGIĘCIE !!!!

Ukraina na merolach
@Vaper

A jeszcze kupują nowe mieszkania, co drugi miaszka na swoim.I wszystko za nasz koszt. (usunięte przez administratora)

Mały
@Vaper

Macie rację z tymi pracownikami z Ukrainy że ważą się teraz ciekawe czy pojadą bronić swojego kraju czy będą pilnować swoich stołków ????

Jaca

Na Facebooku związki zawodowe opublikowały informację o podniesieniu wysokości premii rocznej w Tychach przez inflację. U nas w Toruniu kierownicy nie przekazali takiej informacji. To znaczy, że w Toruniu premia zostaje po staremu? W Toruniu nie ma inflacji? Czy jak w Toruniu odejdziemy od maszyn to inflacja jednak się pojawi i podwyżka też?

Baltazar
@Jaca

U nas też będzie tylko ciekawe czy zakład weryfikuje dochody bo wielu zaniża by dostać 100 lub 200 więcej.

Cięta riposta
@Baltazar

Wystarczy że jesteś liderem, ustawiaczem lub zwykłym pracownikiem i rozliczasz się sam to nie masz 900zl jak większość wpisuję tylko 800zl bo przekraczasz dochód 3.500 brutto.Mam nadzieję że zakład to weryfikuje na podstawie zarobków z ubiegłego roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.