Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Statystyka

Zgodnie z wynikami anonimowego sondażu przeprowadzonego wśród pracowników Maflow Toruń uważają oni, że zatrudnienie się w firmie było: 92% - rewelacyjnym pomysłem, 6% - dobrym pomysłem, 2% - nie ma zdania. Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że od początku trwania kryzysu żaden pracownik firmy nie stracił pracy i zatrudnieni czują wsparcie zarządu, który przejmuje się ich losem.

@Statystyka

Rozumiem, że sondaż miał tylko 3 odpowiedzi z czego dwie są pozytywne a jedna neutralna? Wśród jakich pracowników został przeprowadzony sondaż i ile wynosił zbiór statystyczny? Manipulacja faktami - fakt, mało ludzi zostało zwolnionych, została zastosowana inna taktyka, mnóstwo umów nie zostało przedłużonych. Skutek takiego działania? Rozlewające się opinie o niestabilności firmy i masa negatywnych komentarzy. Wiadomo jest, że powyższa opinia wystawiona została aby trochę ocieplić wizerunek firmy, lecz niestety radze aby prędko ją usunąć, ponieważ sposób w jaki została ona napisana naraża firmę na jeszcze większe ośmieszenie. Z powyższej opinii wynika, że niemalże 100% ludzi jest zadowolonych z pracy pomimo tego, że zarabiają 80% swojej stawki oraz zostały im ucięte wszystkie premie, które zajmowały znaczną część wypłaty. Takie zadowolenie pracowników nie zdarza się nigdzie. Do wszystkich czytających, sami zobaczcie do jakiej manipulacji Maflow musi się uciekać, żeby zyskać chociaż trochę pozytywnego odzewu. Sami przemyślcie co to oznacza i co należy zrobić. Pozdrawiam.

@Statystyka

Mnie nikt o zdanie nie pytał nawet nie słyszałam o takim sondażu

no nie

Rewelacja! nieprzedłużanie umów i 80%

Iryna
@Statystyka

Brednie totalne. Jak widać badanie zostało przeprowadzone w niewłaściwy sposób. Nie wiem kto wypisuje te brednie ale radziłabym jak najszybciej skonsultować się z psychiatrą.

Wążjadowity
@Statystyka

Powtórzę po raz kolejny. Maflow trzeba(usunięte przez administratora) Znajdzie ludzie inna praca to firma mimo upływającego czasu to nadal (usunięte przez administratora) Ja polecam żeby P kadrowa przestała robić ludzi w ch

ona ze wsi.

1800 wyplaty!!!Miesiac zapie/-_!!To nawet nie najniższa krajowa!!Gdzie dodatek za rok pracy 100zl.???Gdzie za pranie??(usunięte przez administratora)Gdzie mój urlop cały ododany dla firmy!! .Jakim prawem mam zwykle dni tygodnia odpracowywać w sobotę za darmo mimo że państwo objęło pakietem ochronym firmę.Jak mam żyć pracując tu za 1500zl.odliczając dojazdy???????????

@ona ze wsi.

Zmienić pracę. Sporo firm przyjmuje i to za lepsze pieniądze na start. Poszedłem na produkcję do innej firmy w Chelmku i z dodatkami za pracę od pon do pt mam min. 2500 netto. ????

@Gosc

Tak się kończy jak 1/3 wypłaty ma się w samych premiach i dodatkach które można odebrać w każdym momencie bez konsekwencji. Podstawą dobrego zatrudnienia jest dobra stawka i są firmy w dzisiejszych czasach, które takie podejście szanują. Polecam dobrze poszukać, bo dobre czasy Maflow już były i długo nie wrócą.

decyzja wasza
@Gosc

Odojedziecie sami lub i tak jesienią będziecie itd .itp.Wybor jest prosty tu zostanie jeden kierownik :wiadomo ktory bo tylko jeden ma wyksztalcenie i papiery.może 4 liderów i troszkę ludzi by skończyć to jest w umowach i kontraktach.Kto będzie chciał propozycję pracy dostanie a że na Śląsku cóż bywa tak.

Pani z gracjoli
@ona ze wsi.

Dziwne ja dostałam normalnie 2346 mimo 80% stawki. Najwyraźniej musiała pani się opierniczac a teraz nażeka że słabo zarabia

Xxx
@decyzja wasza

Większej (usunięte przez administratora) to nie słyszałem .Bajki możesz opowiadać ale nie nam.

@Pani z gracjoli

No to ciekawe żeby teraz zobaczyć taką wypłatę

Cięta riposta
@Pani z gracjoli

No i jeszcze pewnie dodatek za nocki był

Realia

Pani pewnie pracuje z 15 lat i stawka wysoka to i 80% wychodzi więcej

@Realia

Pani pewnie z magazynu któraś ????

...
@Gosc

Dobra nie będę dyskryminował mogą to być panowie również... : )

Paranoja

Dziś liderzy dostali oficjalne maile w sprawie pracy w maju. Będziemy pracować po6h dziennie, piątki będą wolne. 60% wynagrodzenia i połowa premi. Od lidrow dowiemy się wszystkiego w czwartek. Pozdrawiam tych co chcą tu jeszcze pracować.

To z 1.000zł wyjdzie

Lider
@Ona

Nie wiem skąd wiesz takie (usunięte przez administratora) ale trzeba naprawdę nie mieć oleju w głowie żeby pisać takie bzdury!!! Najpierw sprawdź zanim palniesz jeszcze raz taka głupotę.

Kadrowa
@Paranoja

Wiem że nie raz firma miała wzloty i upadki, wyszła z niejednej trudnej sytuacji, ale jeśli rząd nie poluzuje to za pół roku zostanie nas nie wielka garstka. Jeśli utrzyma się tak jak rząd mówi pandemia do jesieni to mozy pożegnać się z pewni rzeczami. Bo branża automotiv tak szybko nie wróci na pełne obroty i nikt w obecnym czasie nie będzie kupował samochodów. A jak wiadomo problem jest ogolno światowy więc i tam nikt nie będzie szedł do salony po nowy samochód. Polecam przyślec pewne kwestie i podjąć męskie decyzję.

@Paranoja

Ha ha ha. Jaka premia? Przecież nie ma premi.

Wążjadowity
@Paranoja

Dobrze wam tak, może teraz się nauczycie co to znaczy mieć godność i przestaniecie włazić w tylek. W tylek w którym właśnie Wa mają... Życzę udanej walki o przetrwanie

Xx2zmiana
@Alum

jak to niedla przydupasow zawsze byly i są premnie dyrektorskie.Tylko że to są premnie nie za pracę a za układy i lizanie rowka. Ktoś wypracowuje zysk a ktoś dostaje oczywiście jest to wielka tajemnica kierowników bo 90%robili nawet nie wie że tak bylo bo ciężko pracowali na tych co czekają czy dostali 200 czy więcej.

Rydz
@Xx2zmiana

Mówisz że są premię, czyli jesteś przydupasem liżesz rowy i dostajesz premię? ;-*

@Rydz

Dobra manipulacja, zupełnie nie potrzebna. Od zawsze wiadomo, że zasady przyznawania premii są nie jasne i przyznawane wedle uznania. W żadnej poważnej firmie nie ma takiego obłędnego systemu przyznawania premii jak w Maflow. Polecam zatrudnić się w końcu w jakiejś normalnej firmie :).

To co się dzieje ostatnio na linii Caddy to masakra 150% normy przez 7 godzin za 80% wynagrodzenia.

A nie można więcej

Baltazar

Posypią się reklamacje to tempo zwolnią albo ilość albo jakość

Baltazar
@Baltazar

Nie trzeba było długo czekać reklamacja już jest

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Bezmocyny

Widzicie co się dzieje ?? Pracownicy co dobrze wykonywali swoją pracę zdegradowani, Ci co nic nie robili dalej dostają kasę za nic w tym niecały nasz szanowny DT.Normy 100% a wynagrodzenie 80% nie tak jak u górników postojowe i 100% płatne (wyguglujcie sobie) Co się dzieje z tą firmą ,pracownicy biurowi co nie mieli styczności z maszynami na produkcji upychano,na 02AF po 2 liderów na Hali np:Gięcie na 03AF lider zniknął i jego funkcję pełni ustawiacz choć może to ten sam co był Liderem ?Może jego też zdegradowali a robił dobra robotę jak nie jeden ,Na montażu 3 liderów i każdy ma (usunięte przez administratora) Na pomoc innym no Może ta Ukrainka coś pomoże ale reszta.. żenada ,kasę dostają za nic ,Najbardziej ta Blondynka jest tam całkiem niepotrzebna ,.ale to się tyczy wszystkich zmian najbardziej 02,Ludzie opamiętajcie się i w końcu dajcie tym pracownika zarobić a nie wyzyskiwacza ,Macie kamery to nich Euro ich użyje i zobaczy w końcu kto robi i jakie błędy popełnił ,bo ludzie zaczną odchodzić,I jeszcze Brakarz tyle dawać jednemu do roboty aż 3 zmiany jedna osoba i za taką samą stawkę i bez pomocy ...żal

Neo
@Bezmocyny

No naprawdę biedny ten brakarz i taki miły dla ludzi....

aaaa
@Bezmocyny

jak ci nie pasuje robota to(usunięte przez administratora) nikomu nie płacą za nic nie robienie. A rure położyć na podajnik to by i małpa umiała

@Bezmocyny

pracownikom nie przedłużono umów z powodu tarczy antykryzysowej, więc zakład musi zapychać dziury kim się da. A pracownicy administracyjni (oczywiście zależy kto) robią znacznie więcej niż Ci się wydaje.

@69

No właśnie a do kiedy tych umów nie będą przedłużać

Ona

Doładowanie miało być na nowej karcie sodexu a jest na starej

@Ona

Bo do 23 czerwca jest jeszcze stara ważna.

Hike

Odszedłem ponad rok temu, ale widze ze nie ma zmiany na lepsze- wręc przeciwnie. Pozdrawiam stara ekipę z Gate'a

Zychu
@Hike

Zamknij twarz Zysiu

Ktoś

Kiedy wypłata pieniędzy za wczasy pod gruszą, czekamy

@Ktoś

Księgowości idz sie pytaj .

A co z kwiatkami od wypłaty nie będzie w tym miesiącu?

Alum

Ha ha ha, kwiatków Ci się zachciało, może bukiet róż? Pozdro.

@Alum

Może być i bukiet róż i nie czepiaj się literówki każdy wie o co chodzi

Sam on
@Alum

A to jakaś łaska że kwitki od wypłaty dadzą???? Sorry nie wiedziałem że to jak u księdza co łaska

A ja się zwolniłem po ponad 10 latach i jest mi dobrze

Gosc

Bardzo dobry ruch. Na jesień będzie pandemia nr2 zaś zamkną maflow bo automotiv stanie.

alum

Jak Ci dobrze to po co tu jeszcze piszesz?No i pewnie z Tychów sie zwolniłeś a nie z Torunia. Tęsknisz widac.

Jak długo czekaliście na odzew z Grupa Maflow? Oddzwaniają zawsze?

Dotek

Z tego co mi wiadomo to przed pandemią zawsze oddzwaniali.

Gosc

Bo za to biorą gruba kasę ????

Nikt ważny

Czy tylko mi się wydaje, że firma dąży do tego żeby ogłosić upadłość i za to jeszcze kasę zebrać? Ludzie źle się tu dzieje i nie widzę tu happy endu. Przemyślmy czy warto tracić na to nerwy... zwalniają już za byle co, żeby tylko zaoszczędzić parę groszy...

ktoś
@Nikt ważny

Jak pracować w takim stresie nic nie wiadomo co dalej pracownicy powinni to wiedzieć

@Nikt ważny

Umów terminowych nie przedłuża. Dojdzie do upadłości i wtedy nas pożegnają butem bez skrupułów czy ktoś ma rodzinę czy kredyty nikogo to nie obchodzi...

@Gosc

To prawda. Mnie po 3 latach pracy, bez wyjaśnienia nie przedłużyli umowy. Tak po prostu...z dnia na dzień.

Xxx

Tobie to się akurat należało. Do niczego się nie nadawałeś.

Teraz w oknach silikon to się nie najedza :D. Ciekawy jestem gdzie podzieje się teraz ta banda ludzi bez wykształcenia na wysokich stanowiskach. Zdają sobie sprawę, że po upadku maflow kurek z pieniążkami się skończy i nie będzie już takich zarobków, trzeba będzie powrócić do rzeczywistości i zarabiać w okolicach najniższej za cięższa pracę. To Wy jesteście powodem upadku maflow, bo dbacie o swoją (usunięte przez administratora) a nie o interes firmy. Całe maflow to banda nepotycznych patałachów najeżdżający jeden na drugiego nie robiąc przy okazji nic, żeby poprawić swoją pracę.

News

Brawo! Maflow Toruń właśnie zdobyło tytuł Pracodawcy Roku w plebiscycie niezależnego Stowarzyszenia Pracowników Torunia! Wasi pracownicy czują się bezpiecznie, stabilnie i są Wam wdzięczni za to, jak pochylacie się nad ich problemami! W dobie kryzysu świadomy pracodawca doceniający wartość pracowników to skarb! Teraz już każdy chce pracować u miliardera! Dbanie o pracownika? Maflow robi to bardzo dobrze!!! Gratulacje!

Haha
@News

Chełmek nigdy się nie doczeka takiej renomy.. My jak te osły rypiemy na to wszytsko.. Za 80%...

@Haha

Toruń tez za 80 % pracuje i 7 h.

OCB

Jak teraz będziemy pracować? Ktoś wie dokładnie jak będzie to wyglądać?

Pracownik MAFLOW
@OCB

Od jutra pracujemy po 7 godzin za 80% wybagrodzenia

@Pracownik MAFLOW

W firmie w której obecnie pracuję po zwolnieniu z patomaflow pracuję obecnie 7 godzin za 100% przed skróceniem godzin na rano przez dwa tygodnie chodziliśmy na 5 aby nie stykać się z drugą zmianą w ramach prewencji i za to dostaliśmy 900 brutto do wypłaty

Widzę że ktoś usunął mój komentarz więc dodam go jeszcze raz ???? ludzie obudzcie się.. Zmieniajcie robotę póki jeszcze się da.. Z dnia na dzień bezrobocie rośnie!!! A po takim kryzysie automotiv będzie długo się podnosić żeby znów zarabiać na siebie i pracowników. Znów zabiorą dodatki, podwyżek wcale nie będzie.. Zaś pracownicy będą cierpieć nikt inny. A potem. Zaś będziecie tu lamentowac że kasy nie ma że nie wiadomo co z nami że z dnia na dzień zaś roboty nie będzie.. Spokojnie gowork mam skopiowane i będę wklejac ile trzeba. Skoro maflow stać żeby wam płacić za usuwanie komentarzy które działają na jego szkodę to powinno ich stać na to żeby zapłacić postojowe ????

Zdzisław
@Gość

Czego ty człowieku płaczesz? Zwolnili cię czy co, ze tak płaczesz w komentarzach. W firmie robi się fajnie, a jak ci nie pasowało to cie (usunięte przez administratora)

@Zdzisław

Haha... Dobre.. Skoro ci odpowiada praca za 80% wyplaty i wywalanie na urlop kiedy szefowi się podba. To pełen szacun ????. Odezwał się albo kierownik sprzed kamer który ogląda albo leser jakiś który na nockach odpoczywa zamiast robić na firmę ????

Zdzisław
@Gosc

Trzeba szanować pracę tak żeby starczało do piątku. Nikt mi nie każe biegiem robić ale tak żeby norma była. Słyszałem że na jednej zmianie na cięciu jest 2 operatorów co robią to co ustawiacze i nikt ich nie goni, bo nie dość że swoje zrobią to jescze naprawiają i regulują maszyny. A to ze ktoś jest leserem to już jego sprawa. Bo to jak widzi kierownik bądź lider co robi pracownik wpływa na dalsze jego losy. Starasz się to masz soboty pracujące, lecisz w kulki to jesteś pierwszy do odstrzału. W każdej firmie tak jest

Maflowicz od lat

Znów zostajemy(usunięte przez administratora)mówię o ustawiaczach,inspektorach,technicznych i liderach,najpierw podwyżki tylko dla operatorów i kierowników, teraz ci co mieli brutto 200zl np więcej, będą zarabiać mniej od operatora,brawo zarządzie, np techniczni nie mają dodatków za nocki itp. To drogi zarządzie niech wam teraz operatorzy i kierownicy naprawiaja maszyny i trzymają produkcje,wprowadzają innowacje, nowe kody, jak i prowadzą dokumentację itp warto jednak chyba w tej firmie stać tylko przy maszynie,bo nic więcej umiejętności tam nie widać

@Maflowicz od lat

Żeby jeszcze ustawiacze rzeczywiście coś robili, bo z tego co widzę to głównie kawa, telefon i ploty.

Dotek

"Cieszę się że opuściłem maflow z jakieś pół roku temu.." Hmm....fajnie.I pewnie ciągle tutaj zaglądasz bo chętnie byś wrócił do Maflow?

@Maflowicz od lat

Obniżają Wam pensje, obniżają godziny, za chwile zaczną chodzić i szukać czegoś za co będą Was mogli wyrzucić, bo za dużo pracowników będzie. Wam obniżają, a nie przetrzepią załogi, żeby zobaczyć ilu biurowych trzeba (usunięte przez administratora) bo są nie potrzebni, siedzą tylko i dostają kasę za pierdzenie w stołek. Najmniejszym się zawsze oberwie, bo się nie odezwą. Wiedzą, że mają Was w garści, bo teraz nikt się nie zwolni, bo taki rynek pracy przy tym kryzysie. Na zmianę już za późno, trzeba było myśleć wcześniej o tym, bo były sygnały, żeby brać (usunięte przez administratora) w troki i uciekać jak najszybciej gdziekolwiek. Praca w Maflow jest fajna, bo można się poleserzyć, ale jaka zmotywowana załoga, taki stan firmy. Zgrani wszyscy jesteście w piciu po robocie, ale w pracy zamiast trzymać się razem to jeden drugiego wyzywa, wstyd. Otworzyć

gość

Operatorów jest już tak mało że jak ruszy produkcja to będzie porażka

Kierownictwo

Maflowicze z okazji zbliżających się zwolnień uprzejmie informujemy, że zapisy na zasiłek dla bezrobotnych prowadzony jest online bądź telefonicznie.

Faja

Nie zgadzajcie się na odrabianie w soboty, nie mogą tego wprowadzić to jest niezgodne z prawem. Mamy sprzedajne związki i tyle, potem będziecie pracować każdą sobotę do końca roku brawo związki brawo

@Faja

Teraz odrabianie za soboty a co dalej mamy pracować w szczycie epidemii

ktoś
@Ktoś

Odrabianie w soboty przepraszam za pomyłkę

Największa w firmie

30 marca wysłano maile do kierowników. Przechodzimy na inny system pracy. Do końca tygodnia wolne do odpracowania kiedyś tam. KIEROWNICY POWINNI NAS POINFORMOWAĆ!!! co jest prawdą niewiadomo. Ciężko dziś jest mieć tyle zmartwień. Każdy czeka. POTRZEBUJEMY NA CHLEB. Mam nadzieję że ktoś to weźmie pod uwagę. JETEŚMY DOBRĄ ZAŁOGĄ I WARTO O NAS WALCZYĆ. KIEDY WSZYSTKO ZŁE MINIE POTRAFIMY SZYBKO, DZIĘKI ZDOBYTYM UMIEJĘTNOŚCIOM I PRAKTYCE, POMÓC WŁACZYĆ SIĘ FIRMIE W RYNEK ZBYTU DLA NASZYCH KLIENTÓW. Tyle ode mnie. Dbajcie o Siebie.

gość
@Największa w firmie

Tak zgadzam się mamy w firmie doświadczonych pracowników i należy to docenić

@gość

Ci doświadczeni w końcu powinni docenić siebie. Bo nawet jak firma trochę wyjdzie na prostą nie doceni tych pracowników.. A jak znów będzie słabszy rok to odbije się to na nas- na pracownikach.. Ci mądrzejsi już zaczynają szukać pracy bo widzą co się dzieje - bezrobocie znów rośnie i znów będzie ciężej o pracę. Zacznijmy walczyć ale w końcu o siebie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.