Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Ona

Zakład pracy chronionej nic od siebie nie daje tylko urlop pracownikom zabiera a (usunięte przez administratora)

Zwykły operator na L4
@Ona

Tylko narzeka że państwo pomaga małym firmom a jemu nie a co on przekazał na walkę z koronowirusem jeden z najbogatszych Polaków w kraju to biedni więcej dają ale to widać było o choinosci po paczkach na święta dla dzieci

Pol

Żadnej informacji od kierownictwa czy jutro idziemy do pracy tylko oni sobie urlopy wypisali a my jutro do pracy w dobie koronowirusa

Hugo

A ile takie zalogowanie kosztuje?

Ona

Co z zakładem od 1 kwietnia ktoś coś wie czy znowu dowiemy sie 5 minut przed rozpoczęciem pracy

Alum
@Ona

Pewnie jutro się dowiemy.

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Ciekawy

Drodzy współpracownicy. Zostaliśmy chaniebnie zmuszeni do podpisania urlopu wypoczynkowego. Telefony w tej sprawie zostały wykonane już do związków zawodowych jak i do solidarności (czy coś zdziałają nie wiem). W tej sytuacji widać jak pracodawca o nas dba-czyli wcale. Wszyscy nie chętnie podpisaliśmy urlopy dla świętego spokoju jak i dla pełnej wypłaty. Niektórzy wzięli L4 by jednak ten urlop uratować. Jedyna niepewna jest kwiecien. Przyjdziemy po przestoju i co dalej? Nikt nie wie ale mam nadzieję że już żaden z was nie da sobie odebrać kolejnych dni urlopu. Czekajmy na rozwinięcie tajnego punktu 6 komunikatu który przeczytaliśmy..

Zdzisław
@Ciekawy

I co wkoncu z tym wolnym od poniedziałku? Bo nic niewiem

Maflow12
@Zdzisław

Wolne przyjacielu

Tak się nie robi!!
@Ciekawy

Nie postępuje się z pracownikami tak jak postąpiła firma. Po co zatrudniali skoro i tak zwolnili ludzi-choć słowo zwolnili jest ładnym - bardziej tutaj pasuje wypieprzyli jak psa na ulicę. Nie pomyśleli że Ci ludzie mają rodziny. Nie ważne czy to Polak czy Ukrainiec. Tak się poprostu nie postępuje!! A My ludzie Maflow nic nie wiemy. Wysłali Nas na urlopy przymusowe a co dalej nikt nic nie wiem. Nie liczcie ze branża motoryzacyjna podniesie się w ciągu miesiąca. To potrwa o wiele dłużej. Miłego postoju.

Kolega
@Ciekawy

Mogłeś wziąść postojowe,mniej płatne i bez premii, a na Wielkanoc wpieprzac chleb z smalcem

Rurka
@Kolega

Co do postojowego.. akurat "nasza" firma w tej chwili nie miała nam tego do zaproponowania, bo "jeszcze nie ma decyzji co dalej".. Pani z kadr powiedziała, ze dowiemy się wszystkiego pierwszego kwietnia, ale w jaki sposób? Nikt nie wie..

ABC

Akurat, zobaczymy co nas czeka i kto nas powiadomi co dalej przecież 1 kwietnia w czasie nasilenia epidemii będziemy pracować to nie możliwe

Rurka

Rzekomo postojowe ma wynosic 80% i nie może być niższe niż najniższa krajowa ???? ale jak to bedzie u Nas, kto to wie.. ????

Jak to ?

Przecież w pakiecie pomocowym jest że pracownik na postojowym otrzyma nie mniej niż najniższa krajowa firmy będą miały dofinansowanie od rządu mam nadzieję że nie będzie oszukaństwa

Gosc
@Rurka

Postojowe jest 100% jeśli jest określona stawka miesięczna lub godzinowa. 60% jest przy pracy na akord a takiej raczej nie macie... Więc macie 100% płatne postojowe. Zgodnie z punktem 6 komunikatu.

Torunczyk

Czy firma obecnie zatrudnia na produkcje?

@Torunczyk

Tak, ale popyt jest również wysoki, dlatego polecam się spieszyć. Rozmowa kwalifikacyjna jest przyjemna i pracodawca oddzwania z informacją nawet, jeśli wybiera kogo innego. Na początku kariery każdy pracuje jako operator, ale raz w miesiącu każdy pracownik odbywa rozmowę ze swoim przełożonym i jeśli jest chętny do rozwoju, odbywa cykl szkoleń i zazwyczaj kończą się one awansem. Nazywamy ten system "Drabiną Maflow", ponieważ w prosty sposób można trafić na szczyt. Jeśli szukasz jednak spokojnej pracy, bez presji psychicznej a z wysokimi zarobkami, to możesz pozostać na stanowisku operatora.

Niesamowite
@Fakty autentyczne

W porządku. Faktom autentycznym już podziękujemy- zejdź człowieku na ziemię. Teraz napiszę Ci jak jest naprawdę. Po pierwsze- nie ma żadnych comiesięcznych rozmów z przełożonym- chyba że dostajesz reprymendę, rozmowę dyscyplinującą albo naganę- a to zdarza się często. A już w ogóle nie ma żadnej Drabiny Maflow- kompletna bzdura. Rotacja pracowników jest ogromna- na kilkanaście nowych osób po kilku dniach zostają 1-2 osoby, a czasem nikt. Maszyny to sam złom, atmosfera w pracy- bez komentarza. Tutaj ktoś wypisuje bzdury o tym, jaka firma jest wspaniała z jednego prostego powodu- potrzebni są ludzie do pracy a chętnych brak. Raczej słaby sposób na pozyskanie pracownika. Wszystko co piszę to efekt dwuletnich obserwacji.

@Niesamowite

Też pracuje tu około 2 lat i śmieszy mnie co piszą tu o wspaniałej atmosferze oraz podwyżkach których nie ma. pamietajcie podwyzka najniższej krajowej to nie podwyzka od pracodawcy. To jego zasr... obowiązek!!. Może i są jakieś rozmowy ale jeśli nie masz znajomości to dostaniesz naganę i tyle. ustawiacze ? Z umiejętnością ustawiania CNC kazda szanująca się firma oferuje ponad 3000zl plus dodatki. Co nie którzy tu powinni wiedzieć że wpisem na goworku oczu ludziom nie zamydla.ELO

@Niesamowite

To jest prawda co piszesz też pracuję od początku i nie ma co miesiąc rozmów z przełożonymi o awansie a podwyżki były bo obowiązuje ustawa

osoba z mózgiem
@Fakty autentyczne

Mam wrażenie ze to nie ta firma o ktorej mowa, co ty gadasz jaka drabina ;d jedyna drabina to wtedy kiedy ci się maszyna spier... zadnych rozmow nie ma. a potem " dlaczego my mamy negatywne opinie na necie?" NIE WIEM, ALE SIĘ DOMYŚLAM

Ktoś
@Fakty autentyczne

I widzisz co ta Twoja wspaniała firma zrobiła ze swoimi pracownikami? Pokazała ile dla niej znaczą i jaki ma do nich szacunek.

Były.pracownik
@Niesamowite

Potwierdzam co napisał użytkownik Niesamowite. Pracowałem w Maflow dokładnie jak napisał a nawet gorzej sporo przypadków ćpania picia w pracy policja była nie raz. Już nie mówię o wykorzystaniu.

Kapselek

Witam wiadomo coś o przestoju w firmie w związku z obecną sytuacją? Bo jak będzie wolne to nie wiem co zrobię :(Tak bardzo kocham tą pracę i firme:)

@Kapselek

jeszcze nie wiadomo. ale wiadomo że jak zamkną firmę to normalnie dostaniesz kasę. nie mogą wysłać cie na przymusowy urlop (chyba że masz zaległy z 2019).

ktoś

No to jest przymusowy urlop albo można iść na chorobowe i stracić sporo kasy gorzej nie mogło być

@ktoś

Ważne ze mamy ten urlop. Martwić się nalezy tym co będzie później. Czy będziemy mieli do czego wracać i kiedy. Większość z nas myśli o tym jak zapłaci rachunki i czy będzie na chleb. A wakacje i urlop w tym czasie to odległa przyszłość. Mam nadzieje że damy rade wrócić i żyć. Chociaż w tym okresie trudnym dla wszystkich spróbujmy trzymac się jakoś i mieć nadzieję. Do zobaczenia

Darek

Bez urazy. Ale sam to wymyśliłeś?

Zadiwolony praciwnik

I wiadomo coś jaka decyzja po dzisiejszym zebraniu? Mamy przestój od poniedziałku czy nie?

Stan

Czy będą jakieś zmiany w pracy w związku z aktualna sytaucja?

Brother
@Stan

Tak, będą wydawane maseczki wraz ze środkami bezpieczeństwa

???
@Brother

A co w szatniach i na stołówce???

Brother
@???

Również będą tam zamieszczone

Życzliwy

Panie R. przestań ściemniać ????.

Niestety

To raczej niemożliwe. Nie mamy takiego dużego szczęścia żeby zacząć normalnie pracować.

Czy Grupa Maflow organizuje staże dla studentów?

Fakty autentyczne

Nie, ale warto wspomnieć, że oferuje najwyższe zarobki w Toruniu spośród wszystkich firm produkcyjnych. Ponadto w styczniu w związku z wzrostem najniższej krajowej stawki firma dała podwyżki WSZYSTKIM pracownikom. W tym miesiącu zobaczyliśmy na kontach wypłaty wyższe o 200-300 złotych.

@Fakty autentyczne

Dostałeś wypłatę wyższa bo najniższa krajowa wzrosła o 200-300zl na rękę. Cała reszta jak zwykle CH... dostala

@Chyba Ty

Widać, że mało wiesz o pracy w Maflow. Wszyscy dostali podwyżki. Gdybyś pracował w tej firmie, to już byś o tym wiedział, bo kwoty na kontach były ZNACZĄCO wyższe. Wszyscy dostali podwyżki dlatego, że zarząd nie chciał, aby ustawiacze poczuli się pokrzywdzeni mimo, że już ich zarobki są w okolicach średniej krajowej.

@Fakty autentyczne

Czy Ty się dobrze czujesz? Podwyżki dostali Ci pracownicy, którzy podstawę mieli niższą niż 2600. Pracownicy , którzy mieli podstawy równe lub wyższe niż 2600 nie dostali złamanego grosza. I nie dostaną. A akurat zarząd martwi się o kogokolwiek... Na której planecie stacjonujesz??

Szczerze
@Gggrrrr

To jest akurat prawda. Należę do tej grupy pracowników która nie dostała ani złotówki podwyżki. Bo podstawy u mnie było tyle co w tej chwili najniższa krajowa.

Serio?
@Fakty autentyczne

Robisz reklamę tej żałosnej firmie? Nie ośmieszaj się!

@Serio?

Widać, że konkurencja się uruchomiła! Każdy dostał podwyżki, komentarze wyżej pochodzą od jednej osoby, która dostaje za to pieniądze. Firma dba o wysoką pensję operatorów, ale pamięta też o ustawiaczach, pracownikach UR, inżynierach i jakości, każdy zarabia odpowiednio więcej. Nie ma tak, że każdy zarabia tyle samo, ale nikomu to nie przeszkadza, bo każdy zarabia najwięcej na swoim stanowisku w regionie!!

@Fakty autentyczne

Myślę, że potrzebujesz lekarza. I to natychmiast. Nikt o zdrowych zmysłach nie wypisuje takich bzdur. Aż się wymiotować chce.

@Fakty autentyczne

Średnia krajowa to ponad 5000zl brutto. tyle to nawet niektórzy kierownicy nie mają.a co dopiero ustawiacze.

@Fakty autentyczne

Z całym szacunkiem ale lepsze zarobki są w Biedronce... I warto wspomnieć, że tam też są drabiny...do wykładania towaru... Możesz się po nich wspinać codziennie I to bez konieczności rozmowy z pracodawcą...

MARIO
@Fakty autentyczne

NIE FIRMA dała podwyżki !!! TYLKO musiała dać, bo najniższa krajowa rośnie od górnie czyli od RZĄDU . Więc, po co siejesz taki farmazon ? Jaki masz w tym cel? Dobroduszność firmy chcesz przedstawić ?

Technik
@Fakty autentyczne

Chyba ty,za pisanie tych bredni

Czesia z Klanu

Zmień dilera natychmiast.

Wkurzony pracownik

Co tu się dzieje... MOBBING MOBBING I JESZCZE RAZ MOBBING!!!!!! KORPORACJE... UKŁADY I UKLADZIKI BYLEBY POKAZAĆ KTO TU RZĄDZI A NIE KTO MA RACJĘ..

Rysiek z Klanu
@Wkurzony pracownik

To wszyscy wiedzą, ale podaj jakieś konkrety to się wszyscy dowiedzą.

Waszbylykolega
@Wkurzony pracownik

Ojoj Nie tak dawno sam pisałeś w obronie firmy, że mobbingu nie ma. Przecież to wymysł pewnej osoby. Warunki, płacę, kierownictwo wszystko było w porządku. Co ci się stało? Zmieniłeś zdanie czy w końcu otworzyłeś oczy? Rotacja pracowników na każdym dziale dały do myślenia czy nadal będziesz/cie bronić kierowników/kierowniczek? Administratorzy strony usuwają negatywne opinie takie jak np ta w której ktoś podsumował Dorotę, Martę i innych. Dalej ślepo udawaj wilka będąc owca z nadzieja, że wilki cię zaakceptują i przyjmą do sfory, natury nie oszukasz. Możesz tylko udawać. Sam do niedawna myślałem podobnie na szczęście już z wami nie pracuje. Ta firma to jedna wielka porażka. Podobnie jak pewna osoba teraz widzę, że wygrałem życie. Pozdrawiam. Nie produkujcie braków lub produkujcie ;)

Hahah
@Rysiek z Klanu

Gdyby to było tak proste.. FORUM Czytają nawet przełożeni także wiadome by było kto pisał a potem jeszcze większy MOBBING.. Niestety tu każdy będzie cię gnebil jak pokażesz inne myślenie..

Xx
@Wkurzony pracownik

To nazywasz firmą Ludzi bez wykształcenia kierownikami Ukraińców leni którzy twierdzą że są po studiach mając po 21-23 lata bez języka ,przygotowania -nazywasz liderami!!!Kto tym rzadzi patologia i układy stąd się biorą ploty ,dobrze że zabrano premię bo niektórzy zachowywali się jak "bydło".Szkolenia,wymogi stek klamstw których nikt nie przestrzega.CZASEM WRAŻENIE ŻE JUŻ TYLKO PATOLOGIA I WIEŚ TU PRACUJE Z WYKSZTAŁCENIEM 5 KLAS.

Wkurzony pracownik
@Waszbylykolega

Chyba źle dobralem nick. Bo jeszcze się nie wypowiadalem na tym forum. Ale co do twojej odpowiedzi to mam nadzieję że wszyscy otworzą oczy że lizaniem pośladków tylko niszczą osoby którym naprawdę zależało kiedyś na tej robocie. Ile już się zwolniło wartościowych ludzi.. I gnebienie ludzi się kiedyś mam nadzieję skończy pozwem dla tych korpobiórw.. I zostaną sami i wtedy będą gnebic sami siebie.. TEGO WAM ŻYCZĘ DROGIE BIURA!!!

Karol
@Wkurzony pracownik

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że zarzut mobbingu w kierunku pracodawcy to poważne oskarżenie. Czy rzeczywiście pracownicy zatrudnieni w tej firmie doświadczają zachowań ze strony pracodawcy, które można by było sklasyfikować pod to pojęcie? Uzasadnij, proszę swoją wypowiedź, ponieważ tego typu oskarżenie nie powinno pozostać bez odpowiedniej argumentacji.

Waszbylykolega
@Wkurzony pracownik

To się nie skończy. Każdy kto spróbuje coś zmienić zostaje wyśmiany. Nic się nie zmieni do póki ludzie tu zawistni i chcą stołek nawet po trupach

Rysiek z Klanu
@Hahah

No i dobrze że czytają tylko niech wyciągają wnioski z tego czytania.

@Waszbylykolega

Jeżeli w firmie Grupa Maflow rzeczywiście dochodzi do mobbingu to możesz zgłosić ten problem anonimowo do Państwowej Inspekcji Pracy. Z Twojego nicku wnioskuję, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Czy właśnie takie sytuacje i atmosfera były podowem Twojego odejścia z firmy?

Mikołaj
@Xx

Racja Ukraińcy robią co chcą a premia jest dyrektorska dostają je wybrani czyli lizajdupa....

Kapselek

Kocham tą pracę i Kocham tą firme. Aż się chce pracować :)

hahah
@Kapselek

Serio ludzie zgłaszają ten post. XD. Wydaje mi się, że pisał to z ironią, ale nawet jeśli nie to kto komu zabroni kochać firmę hahahaahaha.

Tos

Też dostaliście tak słabe wypłaty?

Xxxxx
@Tos

Przerażające.Nie ma co już tu czekać.Trzeba szybko zmieniać pracę na normalną.

Mony
@Tos

Wyplata piękna była 1740zly gdzie większą kase dostaniemy nie ma co narzekać na oplaty starczy bulke i maslo

qaz
@Tos

Pewnie, że mnie z nóg powaliła, a przed 10 tym suchary będę tylko wcinał. Zastanawiam się czy na życie starczy po kosztach i opłatach.

Run Forest
@Mony

1740? To znaczy że nie dostałeś dodatku za obecność. Czy tak?

Mony
@Run Forest

Czlowieku na produkcji wiecej sie nie zarabia moze 100zl wiecej. Smieszne dodatki których nie ma tylko jak sie przejmujesz pokazuja dodadek za to i za tamto nie którzy maja rodziny na utrzymaniu a za te smieszne pieniądze nie beda pracować tu ludzie co jakis czas przyjmuja nowych ludzi a tym co dlugo pracuja to im dziekujecie 10 minut przed.a pozniej braki. Klupie szkolenia o wypisywanie braków. Myslicie ze wam to pomoże.NIE POTRAFICIE SZANOWAC SWOICH PRACOWNIKÓW TEKST ZE NA TWOJE MIEJSCE JEST WIELE INNYCH JUZ SLYSZALEM. normy z kosmosu timliderzy kturzy pracuja za najnisza krajowa plus dodatek.MACIE SZCZESCIE ZE ROBI TU UKRAJNA BO JAK BY ICH NIE BYŁO TO TEN ZAKŁAD BY NIE ISTNIAŁ.a szefostwoma wszystkich w (usunięte przez administratora) tylko kase ciekawe czy wy robicie za najnisza. Kierownicy maja. W (usunięte przez administratora) ludzi tylko swojch przydupasow a naj leprzy to jest pan kierownik A... Cwaniak dziwne ze go jeszcze nie zwolniono juz nie rozczodzimi sie ze Spi ze mobink wprowadza ze jest zwyklym .... I tyle nie mowcie mi ze trzeba bylo sie uczyć bo pewnie mam wiekrze wykształcenie niż polowa pracowników w biurze po prostu pracuje na produkcji bo nie jestem przydupasem ani lizusem. A tekst ze dostalem premi to zal mi tego co pisał myslisz ze z premia to ile bym dostał. Dla ludzi którzy mysla zeby tu sie zatrudnić to powie tak ladnie mówią na początku to nie sprawdza sie w pracy.

Misiu
@Run Forest

A ile z premia za obecność 1000zly czy 2000zly więcej???? Po co(usunięte przez administratora) ile ty (usunięte przez administratora) zarabiasz. Wiec nie pisz takie głupoty jesli przepracował caly miesiac i mialem tylkl jeden dzien wolny przes 30 dni i dostałem 2900zly

Wesoła
@Xxxxx

Na co tu czekać.Po urlopie sporo ludzi już tu nie wróci i Polaków i Ukraińców bo po co płacę żenująco niskie ,organizacja i atmosfera bardziej meczaca niz praca -zakazy,zakazy i nakazy.Straszenie naganami za bzdury że ktoś przysiadl na minutę ,że zjadł cukierka i ma to w ustach,że się oparł,że zbytnio długo w toalecie itd.Wymyslanie 5 czynności jednocześnie i za kilka minut straszenie nagana że nie ma normy lub coś nie zrobione .Tak pracować nie mozna no może na Ukrainie Ale będzie to wyglądało jak ich drogi i cały ten kraj !!!Ludzie są tu zmęczeni nie pracą bo pracować każdy chętnie chce A klimatem,tandeta organizacyjna,poziomem intelektualnym kierowników i liderów !!Zakład na dziś to dno A straszenie naganami itd .nikogo już nie rusza A straszenie że zabiorą część wynagrodzenia i ubluzanie skończyć się może tylko w sądzie pracy i z pozwu cywilnego .

Szacunek
@Xxxxx

SZANUJCIE PRACOWNIKÓW ONI TAK SZYBKO ODCHODZĄ:-( a kierownictwo na czele z derektorem maja to w(usunięte przez administratora)

Osrrwt oo r
@Misiu

Brawo ty 29 na 30 żyć nie umierać

Misiu pysiu
@Misiu

Urlop nie zabiera premi absencyjnej tylko L4 i nieusprawiedliwione nieobecnosci.

oring
@qaz

To zapisz się do partii -tej która wygra najbliższe wybory albo wyjedż i zarabiaj za granicą....

Krystyna
@oring

Bardzo się cieszę, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji, ale pamiętajcie przy tym, iż na forum GoWork.pl podejmowanie politycznych tematów jest raczej niewskazane. Proponuję zatem, a byśmy porozmawiali o aktualnej atmosferze między pracownikami Grupy Maflow. Czy uważacie, że jest ona na tyle dobra, iż nie wpływa w niewłaściwy sposób na efektywność pracy? Mam nadzieję, że podejdziecie poważnie do tego tematu i udzielicie mi rzetelnych odpowiedzi.

Wesoły
@Wesoła

To prawda.’kierownicy i liderzy wyżej (usunięte przez administratora) maja niż sraja a liderzy najbardzej. Nie wszyscy ale tacy sa. Niektórym się chyba porąbało kim są i na jakim stanowisku pracowali pół roku temu, oby wam bokiem wyszlo to podle zachowanie. Wiesniaki

Prawda
@Tos

W firmie panuje przyjazna i miła atmosfera. Zespół jest młody, uśmiechnięty, dynamiczny. Liderzy i kierownicy dbają o operatorów i bardzo chętnie rozwiązują ich problemy, jeśli takie się pojawiają, oraz perfekcyjnie szkolą nowych pracowników. Jeśli chodzi o wypłaty, to obecnie jesteśmy po bardzo dużej podwyżce i najniższa wypłata w naszej firmie wynosi około 3300 brutto. Ktoś z kierownictwa niżej dokładnie to policzył, możecie sami znaleźć ten post. Zaczyna się słowami "dalej będziecie tak pluć". Bardzo dobra praca za uczciwe pieniądze. Mamy szczęście, że trafiliśmy do tej firmy.

Przyszła
@Wesoły

Wielkie dzięki. Mój znajomy tam pracuję i bardzo chwali tę placówkę. Właśnie zastanawiałam się czy aplikować na stanowisko operatora maszyn, ale po twojej opinii nie mam już żadnych wątpliwości - chce być częścią MAFLOW! Czy są jakieś szanse żebym się dostała? Mogę prosić o kilka informacji nt. przebiegu rekrutacji? Z góry dzięki!

Hahah
@Przyszła

Nie rób tego... Psychika zniszczona na zawsze..

Anonimowa
@Hahah

Nawet dobrzy ludzie potrafią ją zniszczyć :)

Aga
@Prawda

Normalnie czytając ten słodki komentarz aż mnie zatkało. No chyba że jesteś lizusem to napewno ci się dobrze pracuję.

Wrumwrum
@Prawda

Nie wiem co bierzesz i skąd masz, ale błagam daj trochę.

Obecny
@Przyszła

Bardzo Trudno będzie Ci się dostać do tej firmy. Niestety albo i "stety" pracownicy bardzo cenią sobie prace i niechętnie z niej rezygnują, zwłaszcza po ostatnich podwyżkach. Ale wiadomo praca w młodym, dynamicznym zespole ukierunkowanym na rozwój, także ten osobisty, za dobre pieniądze i to w przyjaznej atmosferze jak najbardziej skłania do aplikowania swojego CV, więc możesz spróbować zostać "częścią MAFLOW". Powodzenia!

Twojpaniwladca
@Mony

Po pisowni widać że wykształcenie na zerowym poziomie

Ustawiacz
@Szacunek

Dlatego odszedłem znalazłem prace z zarobkiem 2700, plus atmosfera przyjazna! Polecam ;)

Buhaha
@Ustawiacz

Dokładnie tak przyjacielu, w innej firmie dopiero się dowiedziałem co to znaczy godnie pracować

Ciekawe czemu wypłacili 100 zł mniej nic obiecali premii świątecznej

Pracownik maflow

Jak się nie wstydzą takie paczki dawać dzieciom bo ja się wstydzilem zanieść je do domu

Pracownik Maflok
@Pracownik maflow

Paczki rzeczywiście nie były najdroższym prezentem o jakim słyszałem, ALE nie spodziewałem się niczego zwalającego z nóg, bo stawiam raczej na fajny, symboliczny gest ze strony firmy, że coś zaczyna się zmieniać na lepsze. Moje dziecko było zadowolone z atrakcji na miejscu, co jest dla mnie ważniejsze niż cena paczki. W tym roku firma zorganizowała festyn, spotkanie z Mikołajem i (jeśli dobrze rozumiem) wypłaci premię w tym tygodniu. Jak dla mnie fajna poprawa w stosunku do perturbacji z poprzedniego roku. Maflow, idziecie w dobrym kierunku, nie wszyscy pracownicy liczą wartość happeningu w monetach :)

Wasz kolega

Czy będą jakieś dodatki na święta?

Ct
@Wasz kolega

Chyba dodatkowo więcej roboty

Ulo

Jo jo zabiera premie musi odrobić zakup tych niebieskich gównianych okularów które dwóch tygodni nie wytrzymują pieniądze wyrzucone w błoto

Racja
@Ulo

Przez to gown... Nic nie widać, a gdzie dopiero oglądać lutowanie czy jakieś schodki za kołnierzami.. DRAMAT.

@Racja

Specjalnie je dali mniej braków widzimy

Alum
@Ulo

Moje tylko 2 dni wytrzymaly.

Bum
@Ona

A za to więcej reklamacji będzie

Kapsel

W Maflow jest Pięknie :)

Xyz
@Kapsel

Jak brzmi Twoja definicja piękna?

Po prostu pieknie
@Kapsel

Gdyby nie te pieniadze ludzie ok dużo fajnych ludzi poznalem praca tez nie jest zła ale kasa marna nie dla osoby ktora ma rodzine na utrzymaniu. Pozdrawiam tych których poznałem

Po prostu pieknie
@Po prostu pieknie

Nie pracuje tu od sześciu miesiecy zapomiale dodać

karma
@Kapsel

Piękne to będzie jak całe kierownictwo do Meksyku pojedzie i nauczy się jak ludzi traktować i szanować - na czele z Madam O.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.