Opinie o Okin Facility PL Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Okin Facility PL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Okin Facility PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okin Facility PL Sp. z o.o. w Katowice

Ozel Nowy wpis

nie polecam pracy w tej firmie. nie wypłacają wynagrodzenia po zwolnieniu. ciągłe oszustwo, od zatrudnienia po zwolnienie. obietnic nie dotrzymują. Umowa o pracę nie jest sporządzana, prawdopodobnie w celu uniknięcia podatków.

Kulawa

Czy ktoś wie, dlaczego Firma znika z Katowic?.

@Kulawa

Bo się wszystkie dziewczyny z biura zwolniły! Wreszcie przekazały na oczy, brawo one ????

Monika W. Nowy wpis
@Karolina

Karolina naprawdę ?. Jeżeli rzeczywiście tak jest to brawa dla dziewczyn :) i "gratulacje" dla Pani Prezes - została sama. Bardzo przydatna informacja :).

Alicja Nowy wpis
@Kulawa

A czy to jest jakąś potwierdzona informacja? Jeśli wiesz, czy firma w ogóle znika z rynku, czy po prostu może zmienia swoją lokalizację, podziel się taką informacją na forum. To na pewno ważne dla innych użytkowników.

Arczi Nowy wpis
@Kulawa

Bo ta firma to (usunięte przez administratora) fałszywi a najbardziej łysy Cif menadzer

Izydor

Ideałów nie ma a pracować trzeba . Sadzę, że to jest największy powód narzekania.

FraMa

Dzień dobry-czytającym opinie. Moje zdanie na temat pracodawcy jest dobre, a nawet bardzo dobre. Pracuję dość długo i mam wyrobione swoje zdanie o pracodawcy, pracownikach/którzy przychodzą pracować/, jak i o inwestorze. Ale skupię się na pracodawcy. Pracuję w siłowni Altus w Katowicach, gdzie szefuje nam Pani Basia. Szefowa jakiej mało w dzisiejszym niedobrym świecie. Dba o dobrą atmosferę, o warunki bezpieczeństwa w pracy zapewniając jednocześnie dobrą relację między pracownikami. Taka szefowa zdarzyła mi się czwarty raz w życiu, przy moim długim stażu pracy. Brawo. Natomiast moje zdanie jest takie: jeżeli pracujesz kilka dni to nie wyrażaj się o nikim źle ponieważ nie zdążyłaś poznać wszelkich aspektów jakie się w życiu zdarzają - a w pracy z ludźmi przede wszystkim. Rozmowa z innymi- a później spojrzenie na siebie. Na pewno przyniesie odpowiedni rezultat.

PP
@FraMa

Myślę, że większość wypowiadających się osób ma większy staż niż kilka dni, czasem jest tak, że nie można powiedzieć nic dobrego o danej firmie czy osobie.

Alicja
@FraMa

@FraMa Z uwagi na to, że ostatnio prawie nikt nie zabierał głosu na temat tego pracodawcy należy Ci szczególnie podziękować za ten wpis. A ponadto cieszymy się, iż dobrze oceniasz Okin Facility PL jako pracodawcę. Ale nie używaj tu jednak danych personalnych swoich współpracowników. Nie wspomniałeś nic na temat zarobków - można je uznać za atrakcyjne?

Jagoda
@Alicja

Moderator????

Aplikowałeś do firmy Okin Facility PL Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
xyz

Witam, na początku swojej pracy byłam bardzo zadowolona. Szefowa była wyrozumiała i dostosowała grafik pode mnie. Ja w ramach wdzięczności starałam się wykonywać swoje obowiązki rzetelnie, nie opuszczałam wyznaczonych dni, przychodziłam punktualnie. Jednak pewnego dnia przyszłam do pracy, zabrałam się już za swoje obowiązki, a tu wielkie zaskoczenie, gdyż przyszła inna Pani sprzątająca i mówi, że od dwóch dni jest tu inna firma sprzątająca. Zadzwoniłam do Szefowej w celu wytłumaczenia zaistniałeś sytuacji, w odpowiedzi usłyszałam " miałam wczoraj ważną sprawę, nie byłam w stanie cię o tym poinformować". Ja sobie tego nie wyobrażam, żeby nie móc znaleźć 5 minut na napisanie choćby SMS-a, aby powiedzieć, że mam już nie przychodzić do pracy. O tym, że ta firma już tam nie pracuje dowiedziałam się od obcej osoby z innej firmy, niż od Szefowej! Ja wszystko rozumiem, że z dnia na dzień mogła się firma zmienić, ale żeby przez 2 dni nie znaleźć sekundy czasu na poinformowanie pracownika, że ma już nie przychodzić do pracy ? Konkludując, atmosfera w pracy była pozytywna, Szefowa i inne Panie sprzątające były wyrozumiałe, bez jakiegokolwiek stresu, krzyku itd. Jednak ogromnym minusem jest zaistniała powyższa sytuacja.

Alicja

Firma Okin Facility PL prowadzi aktualnie procesy rekrutacyjne. Możecie sobie zobaczyć na ich oficjalnej witrynie pod tym adresem: http://www.okinfacility.pl/kariera/ Jeśli zatem chcielibyście tam spróbować swoich sił to jest to niewątpliwie najlepszy moment. Proszę, napiszcie w komentarzach, co postanowiliście.

Reset

Nie polecam!!! Moje sugestie dla Okin Facility PL Sp. z o.o.: Zmiana Zarządu.

Zostaw merytoryczną opinię o Okin Facility PL Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Okin Facility PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okin Facility PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okin Facility PL Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Konduktorska 33
    40-155 Katowice

Okin Facility PL Sp. z o.o.