Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Waldek

Myślałem ze Ukrainscy mężczyźni pracujący w maflow Toruń rusza (usunięte przez administratora) i pojadą bronić swojego kraju, ale nie sobota i niedziela pracująca jest ważniejsza.

Benek
@Waldek

Sobót i niedziel już nie ma to może teraz ruszą.

Ktoś

Kierownictwo lepiej niech się przyjrzy nierównemu traktowaniu pracowników odkąd ukraińcy są kierownikami...

@Mariusz
@Ktoś

Jak Polacy nie ogarniają...to se wzięli Ukraińców.

Gosc

Ciekawe ile po nowym roku zwolnią...

Baltazar
@Gosc

Nie trzeba było czekać do nowego roku.

@Baltazar

Gdzie zwolnienia, chełmek czy tychy?

Pitca
@Gosc

Toruń

2k22
@Pitca

no i wąłsnie na nowy rok mnie wyje bali( w końcu!) , pozdrawiam

Mol

Czy to odrabianie w soboty jest zgodne z kodeksem pracy i dlaczego 12 listopada jest do odrobienia w sobotę skoro to miał być urlop wedlug planu urlopowego na 2021? To po co ten plan urlopowy.

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
M.M

Będąc kilka lat temu na zakładzie w Toruniu, kiedy to maszyny przyjezdzaly z Tychów i Chełmka zaobserwowałam tylko jedno - ludzie z waszych okolic nie potrafią w prace. Zero dyscypliny, zero zaangażowania, lenie i narzekacze. Potem dziwicie się, ze nie jestescie doceniani.

Kamizelak
@M.M

Ja widząc Wasze liderki, które były u nas na montażu jakiś czas temu cieszę się, że jesteśmy jacy jesteśmy. Zobaczyłem obraz zaniedbanych, psychopatycznie knujących przeciwko wszystkim biednych kobiet, dla których jedyna w życiu wartość to podkreślenie że jakikolwiek błąd na świecie przebiega bez ich udziału i one na pewno by go nie popełniły. Z dwojga złego wolę nie umieć w pracę.

Ona
@Kamizelak

Niech już więcej nie wracają. To była porażka.

Alum
@Kamizelak

Jesteś śmieszny.

Waldek

I jak zadowoleni jesteście że będziemy 18 sobót odrabiać? Trzeba chyba do PiP zadzwonić i dopytać co o tym sądzą. Jbc maflow

A mogę zapytać który zakład ma już tyle do odrobienia? Słyszałem o 10 dniach

Toruń niestety

Ulo
@Waldek

Dzwońcie bo to nie zgodne z kodeksem pracy.

Benek
@Ulo

Art.81 kodeksu pracy

Byla
@Waldek

Podziwiam liderów ze się godzą przekazywać informacje pracownikom od kierowników nie licząc się z konsekwencjami

Mex

Gdzie jest kasa za wczasy?

Alum.
@Mex

Nima

@Mex

Wczasy pod gruszą powinny być wypłacone przed urlopem albo krótko po nim.Ale w tej firmie dostaniemy po dwóch miesiącach po urlopie.

No właśnie dopiero zbierze się komisja a co robili w lipcu

On

To co się dzieje ostatnio na hali montażu to jakieś pomylenie z pomieszaniem.

Cięta riposta
@On

To jest jakiś czeski film nikt nic nie wie ale masz robić jak najwięcej. Żadnych szkoleń poprzyjmowali ze 20 nowych osób. Biurowi przyszli porobili po 10sztuk testowych dla klienta przez 3miesiące, ale nikogo z produkcji przy tym nie było żeby się uczyć.Bo po co jak to Karol z działu technicznego powiedział ma być zielone to jest ok.reszta operatora nie musi interesować. To stoją takie krowy i byki za przeproszeniem przy maszynach i mają zielone to jest ok.Operatorów mają za pół mózgów.

Co nie co

W całej firmie najbardziej śmieszy mnie ta babka od bhp. Młoda słabo zna przepisy wszyscy maja jej dość. Nie ma kobieta autorytetu ale jak jest młoda i nigdy nie pracowała w takich szczególnych warunkach jak u nas to czemu się ogólnie dziwić. Ludzi z przypadku nie brakuje a do takiej firmy pchać kogoś kto niezupełnie rozumie co z czego wynika to potwarz dla calego wydzialu produkcji. Pozdrawiam

Obserwator forum
@Co nie co

Za to pierwsza osoba na takim stanowisku co ją wszyscy znają inni chwalą inni narzekają kwestia dyskusyjna. Na moje chociaż widać, że coś robi w innych zakładach pracy nikt nie wie kto jest tam z BHP. Ja osobiście uważam, że jak się jest miłym dla ludzi to oni odwdzięczają się tym samym. Chodź raz zdarzyło mi się raz stracić premię za brak okularów ochronnych to jakoś nienawiści do Tego działu nie pałam. Chodź przyznaję, że jest specyficzna xD

Zenek
@Obserwator forum

Jakich innych zakładach? Pracujecie w kilku firmach grupy, że piszę pan kto kogoś zna i czym się zajmuje? Zamierzam się zatrudnic i czytając opinie mam wrażenie że piszecie o różnych firmach...

Obserwator forum
@Zenek

Większość wpisów dotyczy firmy Maflow Toruń. Piszemy o tej samej. Powyższy Pan ma pretensje do działu zajmującym się BHP za zbyt jakby to ująć stosowaniem środków zaradczych tam gdzie zagrożeń nie ma, a wręcz czasem te środki zaradcze powodują więcej niebezpieczeństw niż ich brak. Ja oceniam firmę pozytywnie ma swoje wady i zalety, ale w ogólnym rozrachunku pracuje mi się przyjemnie, ale to kwestia gustu innym się spodoba inni uciekną po dniu. Jak Pan nie ma pracy to wydaję mi się, że warto zaryzykować.

Jak jest z pakietem medycznym w Grupa Maflow? Można dołączyć rodzinę?

Można dodatkowo ubezpieczyć rodzinę a składki będą ściągane z Twojego wynagrodzenia.

no tak

To jest prawda zrobili zamęt z podwyżkami a nic z tego nie wyszło

Orety

Firma jak na to co o niej wiadomo w Toruniu i okolicach wypada dosc przecietnie. Po przepracowaniu jakiegos czasu zaczyna sie myśleć czy nie warto poszukac czegos innego. Konkurencja w Toruniu jest szeroka i warto raczej u niej szukac pracy. Bardzo średnio wspominam pania od bhp...mialem wrazenie, że niekoniecznie rozumie charakter poszczegolnych czynnosci. Potrafi jedynie wytykac drobne przewinienia. Kadra kierownicza albo rozumie jedno czyli robic i nie ogladac sie za siebie pomimo wszystko. Albo droga wolna nikt nie bedzie tesknil. Nie tesknie...

Lily

Jakie premie?? Czy ktoś ostatnio dostal jakąś premie. Pracuje 5 lat i ostatnia premia była 3 lata temu? Ludzie weźcie się puknijcie w czoło i nie opowiadajcie bzdur. Nie ma żadnych więcej pieniędzy niż to co się należy. Stażowe ,dodatki za nie chorowanie i inne funkcyjne

Ona

Gdzie podwyżki w tej firmie od 3lat tu pracuje, nawet złotówki nie było.. czy plotki które chodzą po zakładzie ktoś potwierdzi? Te wypłaty to śmiech na sali

JAKOSC ZAWSZE GÓRĄ
@Ona

Po obniżeniu pensji i przez manipulacje dodatkami które w efekcie obniżą zarobki przy PIERWSZEJ podniesionej krajowej ludzie już nawet nie chcą czekać na okres wypowiedzenia i zwyczajnie chce jak najszybciej zmienić prace.WIĘKSZOŚĆ FIRM W TORUNIU PODNOSI PENSJE O 300-500ZL..DO PODSTAWY...A NIE DODATKÓW JEDNYCH DODANYCH INNYCH ZABRANYCH CO DAJE GROSZÓWKI A PRZY CHOROBOWYM LUB NAGANIE A TU SIĘ STRASZY TYM WIECZNIE DAJE +-WALKĘ O PRZEŻYCIE.NAOBIECYWANO KIEROWNIKOM I LIDEROM PREMIE OD WYDAJNOŚCI CI GŁUPIEJĄ Z POMYSŁAMI CO DEZORGANIZUJE PRACE NA KALECZONYCH MASZYNACH ZE STRESEM ,Z PERSPEKTYWĄ PRACY ZA 2,5 TS.ODECHCIEWA SIĘ TU PRZYCHODZIĆ.PODSUMOWUJĄC JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM W TORUNIU KTÓRA NIE PODNIOSŁA PENSJI NA PRODUKCJI SMUTNE TO BO FAJNI I WARTOŚCIOWI LUDZIE ODEJDĄ .

Cięta riposta
@JAKOSC ZAWSZE GÓRĄ

No i w końcu ktoś prawdę napisał to nie podwyżka tylko zniżka od nowego roku o 80zl brutto a premie to liderzy ustawiacze i kierownicy widzą na kwitku a operatorów gonią żeby(usunięte przez administratora) na nią dla nich nic dodać nic ująć.

Ktos
@JAKOSC ZAWSZE GÓRĄ

No naobiecywali im ale mniejsze premie niż były.. bo bardziej zagrozili tym że dostaną ich mniej. Operatorzy dostają premie i już nie oklamujmy się że jest inaczej. Chyba że jesteś na takiej zmianie że kierownik daje więcej swoim liderom a operatorom nic bo są tacy..

J
@Ktos

Menago hahahha a co my możemy obiecywać !!! Spytaj się niby inżynierii technologicznej hahah co piszą ten (usunięte przez administratora) w instrukcjach

operator
@Ktos

Co premie ?

Po co jeszcze na bramie to urządzenie do mierzenia temperatury przecież jest upał i prawie każdemu wskazuje podwyższoną temperaturę nikt nie pomyślał

Waldek

Widzę że tu w soboty mogą pracować tylko Ukraińcy, tak sobie już to poukładali ze liderzy i ustawiacze to głównie są z Ukrainy. W tygodniu nic nie robią a na sobotę wielce przychodzą robić na maszynach. Nie wspomnę tego że nawet 50% normy nie wyrabiają. Normalnie folwark. Polakowi zarobić nie dadzą bo po co. Żenada

Patryk daj buha
@Waldek

No to trzeba iść na budowę dorobić tak jak Pan kierownik Danielewicz ha ha....

Stary pracownik

Madam Oleksis dokonała swego. Sądziłem, że ta kobieta zmądrzeje, ale skoro na inżyniera branży automotive daje cukiernika to widzę, że w tym zakładzie nic się nie zmieniło. Jaką wiedzą w tej tematyce ma się wykazać cukiernik? Będzie robić APQP na temat ciastek z makiem? Nie wróżę temu zakładowi rozwoju skoro są podejmowane takie decyzje przez osoby, które swoją prywatę przedkładają nad dobro firmy. Madame O. i Twoje dupowałazy z dawnej zmiany 03AF. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok i(usunięte przez administratora)! Kumoterstwo i Protekcja górą :)

Byly

Ale pojechałeś po Królowej mroku

@Stary pracownik

Zazdrość kipi, bo ktoś dostał stanowisko za umiejętności, a nie tytuł :)

Iryna

Moj ukochany kierownik mnie nauczył. Dziękuję.

Nypel
@Stary pracownik

Niespełnione ambicje? Zaprzepaszczone marzenia? Znowu ktoś stanął ci na drodze do awansu? Proponuję wziąć się do roboty zamiast pisać głupoty to i ciebie zauważą. Nie wiem w jakim świecie żyjesz ale z mojej perspektywy wybór pracownika z największym doświadczeniem na lutowaniu nie powinien nikogo dziwić. A jak jeszcze ciasto umie upiec to też na + :)

Anton
@Nypel

Dawniej pracowali tu ludzie z równie dużym doświadczeniem a może i z większym i posiadali odpowiednie na to papiery, lecz nie należeli do świty madam O i ta się ich pozbyła dzięki czemu otoczyła się swoimi pupilami. Nie na tym polega zarządzenie i tego niegdy madam nie pojmie i dlatego jest tak beznadziejnym kierownikiem. Miała kiedyś dobrą ekipę to ją rozwaliła. Piszcie co chcecie ale fakty nie kłamią.

Bayerka
@Stary pracownik

Madam O skoro takie decyzje podejmujesz to radziłabym Ci wymienić krzesło przy biurku z plastikowego na stalowe bo tu i aluminium nie pomoże. Wiesz ciastka jednak szkodzą ☺

@Nypel

Ha ha nie Twoje doczekanie. Wręcz przeciwnie. To tylko w Maflow docenia sie tylko tych co trzymają palec prosto w .... Gdzie indziej jest normalnie☺

@Stary pracownik

Musisz mieć smutne życie jeżeli cie zwolnili i piszesz takie bzdury. Widocznie się nie nadawales, albo dalej pracujesz tylko boisz się powiedzieć w oczy co myślisz. Więcej odwagi :D

Stary pracownik

Ha ha możesz mnie cmoknąć w pompę. Madam O miała i ma swoich pupili i choćby coś zrobili nie tak to i tak będzie zamiecione pod dywan a jak ktoś się starał to ona go tłamsiła byle by tylko nie był lepszy lub lepsza od jej pupili. Jeśli ona woli Ukraińców od Polaków to tylko o niej świadczy bo Ukraińcy w Polsce nauczyli się dobrze wchodzić w ... A madam o to lubi☺ Żeby Cie zauwazono w tym zakładzie to wiadomo co trzeba zrobić. Jest to napisane powyżej. Także możesz pisać co chcesz ale ludzie znają prawdę i na pewno nie jest to prawda z Twojej perspektywy. Zejdź na ziemię... Pomyślności.

Benia to Ukrainka?

Brakarz S.
@Stary pracownik

Odczepcie się od mojej kochanej szefowej wy zazdrośni ludzie.To jest najlepsza szefowa w calej firmie.Ja też chodzę i dziobię i też sie doczekam w końcu że mnie doceni.

@Status

Brawo za myślenie. Benia może być i żydówką. Tym razem chodzi o kogoś innego bo do grona pupili nie należą tylko pupile z 03 ale też Ukrainka. Która jak mało kto potrafi wchodzić w ... madam. Myślenie nigdy nie było waszą mocną stroną.

Iryna
@Iryna

Nie spodziewałam się, że zaopiekuje się mną tak wspaniały kierownik ktory teraz sam jest szefem produkcji. On mi tyle pokazał. Jest bardzo doswiadczony i tego potrzebowałam. Jest wspaniały we wszystkim. Nawet QTL, który teraz jest na gate nie był tak dobry w niektórych sprawach. Ahhh dobrze, że mój mąż o niczym nie wie☺

Anton
@Iryna

A zapomniałaś chyba o swoim koledze z UR☺

asyn
@Stary pracownik

Awans w naszym zakładzie nie jest prosty i wymaga opanowania kilku niezbędnych umiejętności. Trzeba opanować podstawy spychologii i dwulicowości oraz być ekspertem w dziedzinie wybijania się kosztem innych pracowników. Wydaje mi się, że w powyższym przypadku wszystkie warunki zostały spełnione w 100% więc nie ma co się czepiać wyboru.

@Stary pracownik

Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem jaki widzisz problem w tym, że ktoś z doświadczeniem niedotyczącym branży otrzymał stanowisko. Może być tak, że jakaś osoba ma wykształcenie albo inne doświadczenie, o którym zwyczajnie nie wiesz. Brałeś może udział w rekrutacji na stanowisko o którym wspominasz?

@Ewa

Ewa wszystko co miało zostać napisane to zostało napisane. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Ale właśnie tu tkwi problem. Odpowiedzi na Twoje pytania są zawarte w powyższych opiniach. Nic dodać nic ująć.

stiepan
@Brakarz S.

Tak Seba możesz dziobać i dziobać i doczekasz się w końcu że pozbędzie się ciebie jak stare gacie...

Maciej
@Stary pracownik

Jakoś to będzie. Jakość to będzie w chwili kiedy wypier... tych darmozjadów z biura jakości począwszy od królowej mroku poprzez pseudo inżynierów koncząc na zwyklych pachołkach inspektorach, którzy tez sie do niczego nie nadaja bo w wiekszosci wywalili ich z produkcji bo sie nie nadawali. Cały dział jakości do wymiany dopiero potem będzie jakość.

Maflow
@Stary pracownik

Stary pracownik (Radosław O.) wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Mniej bólu odbytu i więcej radości z życia.

@Maflow

Wszedłem tu bo ktoś mi powiedział, że o mnie jest coś napisane. Jesteście nienormalni jeśli myślicie że to ja pisałem. Dajcie mi spokój w końcu. Wystarczająco mi zszaegaliscie nerwy to nadal nie potraficie ustąpić? Jesteście bezczelni i bez kultury. A tak w ogóle skoro jesteś taki twardy czy też twarda to może się przedstawisz? Lub też odezwiesz sie do mnie na priv? Rozdział Maflow mam zamknięty i w końcu sie odczepcie. I jeszcze jedno. Nie interesuje mnie kto i za co dostał awans. Pracuję teraz w innym zespole w dziale badań nieniszcacych. Mam certfikat z instytutu naukowego i zarabiam dwa razy wiecej niż w Maflow więc sory ale leje na was. Dziękuję to tyle.

@Maflow

A tak a propos to nie mam imienin w marcu. Nie ma co sie dziwic ze ten zaklad ma tak zle opinie skoro Ci chorzy psychicznie i zawistni ludzie nie potrafili by dac spokoju nawet po śmierci. Chorzy ludzie.

Lucy
@Stary pracownik

1. Od dłuższego czasu czytam zamieszczane tutaj komentarze i zastanawiam się po co w ogóle istnieje ta domena ? Poza ludzkim jadem nie ma tutaj żadnych rzetelnych inf. Brakuje tylko dziennikarzy z TVP. 2. Nikogo nie obchodzi gdzie i za ile pracujesz. Zmarnowałeś szansę jako lider, więc nie rozumiem o co ta afera. Słyszałem, że wcześniej byłeś Inspektorem Jakości. Nie mi to oceniać ale zaczynam rozumieć pracodawcę:). Nie mniej jednak gratuluję zebrania się do kupy. 3. Dziwny zbieg okoliczności, że masz ten sam Nick, który oczernił pracowników firmy :) 4. Twój informator to ten sympatyczny grubasek z labo, który całymi godzinami gapi się w tablet lustrując innych ludzi ? Szkoda, że tam nie ma kamer, bo przecież to my produkcyjni nic nie robimy. 5. Zawsze macie się za lepszych ale mimo to nie wiecie co to szacunek do prostego człowieka. Każdy z nas chce spokojnie pracować za godziwe pieniądze. Na szczęście również już tu nie pracuje i nie muszę znosić krzyków i obelg z strony jednej z Inspektorek Jakości. Myślę, że wszyscy, którzy z nią pracują wiedzą o kogo chodzi Taka mała rada, zmniejsz ilość czerwonej szminki i podejście do ludzi.

@Lucy

Za godziwe pieniądze haaha dobry żart. W maflow takich nie ma chyba że na kierowniczym stanowisku.

@Lucy

@Lucy Nie znamy się i dodatkowo nie masz pojęcia o sytuacji. Z tego co czytam to znasz tylko relację z jednej strony a się wypowiadasz. Jeśli jesteś kolejną obłąkaną osobą to bardzo mi przykro, że zaraziłaś czy też zaraziłeś się syndromem Maflow a a na podstawie tego że będziesz wchodzić w cztery litery pracodawcy nie możesz roscic sobie praw do tego ze awansuja Cię z produkcji do biura. Mam prośbę. Jeśli nie znasz sytuacji to się nie mieszaj. Ale zgadzam się z tym, że zawiodłem jako pracownik i jako lider. Straciłem przez to wielu moich przyjaciół i to było błędem, że przyjąłem to stanowisko ale mimo wszystko dziękuję Dorocie za dane mi szanse. Wiem, że zawalilem i dlatego do tej pory się nie wypowiadałem a to że znów ktoś myśli że nie mam co robić tylko oczerniac jakość to już jego sprawa. Zatem @Lucy życzę Ci aby Ciebie doceniono i serdecznie pozdrawiam.

Automat
@Lucy

On w tablet, a Ty w telefon ????

Lucy
@Automat

@Automat. Podobnie jak 99% społeczeństwa ????. Ty raczej nie należysz do tego 1%

Przestancie ploty siac po maflow przedewszystkim panie liderki ze zmiany 02af wy wiecie o co chodzi

Arielka
@Anonim

Na PANIE to trzeba mieć wygląd i pieniądze xD A te liderki tylko potrafią się panoszyć co to nie one i obgadywać każdego z osobna oraz siebie nawzajem ???? ŻENADA .!

Wszędzie koronowirus i ograniczenia tylko w Maflow wiecej gosci niż u cioci na imieninach.W szatniach już dystans nie obowiazuje,tylko na stołówce na siedząco się koronowirus przenosi bo krzesła pozabierali śniadanie na stojąco.

ktoś

A na dodatek audyt w pandemii brak słów

Mad max

Bo ludzie się nie liczą szacunek tu nie istnieje. Wiadomo aby tylko kasa się zgadzała.

BAP

Ja wypowiem się jako osoba blisko Zarządu, mianowicie Panowie zrobili sobie folwark, sluchawczki i udawanie pracy, tematy bieżące... brak czasu z strony Dyrekcji! Tygodniami czeka się na rozmowę z przełożonym który nawet nie potrafi podjąć decyzji. Żenada Ci Panowie rozwali Maflow w PL po czym po kilku latach wrócili. Kto na to pozwolił? Dziwie się zarządowi Boryszew. Szkoda bo rotacja ludzi jest niesamowita w żadnej spółce nie spotkałem się z takim brakiem szacunku z tak sporą rotacją ludzi. Klient szanuje sobie relacje długofalową. Wynagrodzenie. Hmmm. Przeciętne. Natomiast to nie jest istotne. Istotne to szacunek ludzi. Panie Malik i Kastelik, won!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.