Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto dołaczyć do was?

wiki
@Stefan

Cały czas ktoś nowy przychodzi a czy warto przyjdź to zobaczysz

@wiki

Przychodzi 5 nowych następnego dnia jest już tylko 2 a do końca tygodnia nie ma żadnego.

@Stefan

Rat Race - tyle powiem ;)

zryty beret

Gdzie my jesteśmy w Pl czy na Ukrainie oni mogą a my nie w weekend chodzić zapisy na weekend zaczynają się od zbierania Ukraińców a jak zostanie jakieś miejsce to wtedy dopiero pytają Polaków czy chcą przyjść a to wszystko przez to ze liderami są sami Ukraińcy no i ten pupil Darusia Anton gdyby mógł to by mu loda zrobił pod stołem psują nam cały rynek pracy bo tylko oni się godzą za 2000 brutto pracować

miazga
@zryty beret

Bravo ty w końcu ktoś prawdę napisał

polska
@zryty beret

Do ukrainca mówisz żeby coś zrobił to nie poniemajet a jak pytasz czy przyjdzie w sobotę to już poniemajet

Zima

Masakra co tu się dzieje, ludzie macie problem to między sobą się zalatwia a nie publicznie. Co kogo obchodzi kto w co się ubiera. Po co do cyrku chodzić jak cyrk mamy codziennie w pracy. Pozdrawiam pajacow, buraków i resztę tego kina.....

Ciasne dresy

Igor Ty buraku w końcu ktoś napisał o Tobie prawdę. Zmień w końcu te ciasne dresy bo komuś za bardzo sie podoba twoja pupa :)

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Czlowiek z wewnatrz!!!

Witajcie rodacy pracuje tam hmmm prawie od poczatku na zmianie pana Dariusza i po kolei wiec tak pierwsza hala Formowanie lider Anton pupil kierownika czlowiek z ukrainy strasznie faworyzuje swoich rodakow na skoczka ma dziewczyne ktora musi dzwigac ciezkie skrzynki i pojemniki zal pl druga hala Lutowanie 30 maszyn 25 ukraincow i 5 polakow w kolko sie zmieniajacych nie wyrabiasz normy nara wyslaja cie na koncu napisze gdzie lider Andrej rowniez z ukrainy ale gosc w porzadku spokojny itp.no ok trzecia hala Giecie oaza spokoju Anitka jedyna liderka ktora sie nie spina i mozna z nia porozmawiac bez problemow zawsze pomocna na maszynach operatorzy ktorzy pracuja na rozpierdzielonych maszynach od ktorych oczekuja normy oraz dobrego ksztaltu tylko ze tego ksztaltu na takich maszynach nie da sie zrobic i co chwile sa zwroty i reklamacje audyty wszystkie nie przechodzano i najlepsze na koniec hala nr.4 Montaz tam co sie dzieje to jest miazga wszyscy ktorzy nie wyrabiaja normy sa odsylani wlasnie tam banda piorun wie skad ludzie z daunem i grupami inwalidzkimi kierownika mega jak sie szkolila i lazila z takim lysym z tychow szycha wszedzie bylo jej pelno a gdy on wyjechal zapadla sie pod ziemie przyjdzie tam na chwile raz dziennie i tyle w temacie z ustawiacza chca zrobic lidera tylko ze jak sie rozpieprzy maszyna wolaja go damianku damianku maszyna sie rozwalila podejdz tam i napraw wiec piorun wie kim on bedzie czy liderem czy ustawiaczem bo na lidera to by chlopina musial sie sporo nauczyc i by musieli go wyszkolic bo jest zielony bardziej niz ufoludki ale mysle ze to nie jego wina bo powinnien przyjsc ktos kto ogarnia temat i go wyszkolic a na ustawiacza dac jakas inna osobe pan kierownik Michal normalnie rewelacja gdy sa wazne audyty to przewaznie sie rozchoruje a gdy jest to siedzi w akwarium na gieciu schowany i go praktycznie nie ma jak ludzie z tych wroca do domu bedzie ciekawie tam bo normalnych osob ktore cos potrafia tam zrobic zostanie garstka no i na koniec Kierownictwo banda ludzi ktorzy chodz rece w kieszeni nie maja pojecia o procesie produkcyjnym Dariusz i Karas to zal im na buty napluc gdy ich cos spytasz albo o cos poprosisz to czasu jeden nie ma drugi sie odwroci rece zaloze i pojda w (usunięte przez administratora) pan Bedkowski to wogole magik jak robi zebrania kierownikom wyzywa ich od takich i owakich jesli sobie imbecyle tak pozwalaja ich sprawa jak by do mnie sie tak odezwal bym powiedzial do niego powtorz h.... to cie nagram albo bym go rzucil o sciane jezdzi hulajnoga po zakladzie taka elektryczna oczywiscie i udaje maczo a nie potrafi zorganizowac pracy kompletnie chodza strasza ludzi ze nie wiadomo co Ludzie ogarnijcie sie takiej pracy jest tyle ze gdzie kolwiek pojdziecie to wam kilka ofert i wiekszosci przypadkow lepiej platnej zaoferuja przeciez tutaj zarabiacie po 1750 zloty bez weekendow ktore sa wstrzymane a jak beda weekendy wtedy mozna zarobic troszke wiecej bo powiedzmy 2500 ale jakim kosztem pracujac 29 dni na 31??? to sie kupy ani (usunięte przez administratora) nie trzyma

@Czlowiek z wewnatrz!!!

Uwazaj bo teraz to wiedza gdzie szukac autora

Apator
@Czlowiek z wewnatrz!!!

A jeszcze jedno gdy byly dwie dziewczynyz chelmka Madzia i Ania to jeszcze jakostowygladalo teraz zal pl czekam tylko az bedkowskki (usunięte przez administratora) albo siebie albo kogos na tej hulajnodze:D

Apator
@Apator

Mowa oczywiscie o montazu:) jak by ktos nie wiedzial a kontrola jakosci hahtez ich pelno przyjebuja sie ciul wie o co a tak naprawde nie wiedza podstawowych rzeczy a w akwarium u kierownictwa siedzi taki jeden gbur za sama morde powinni go zamknac w (usunięte przez administratora)

Wkurzony
@Apator

Jak ma być duża produktywność skoro Panie od jakości przypierdzielaja się o brak opisanych kartek na skrzynkach przy Twoim stanowisku. Ludzie ja się pytam po cholerę te kartki ? Latasz po całej hali spisujesz te je***ne kody produktu zajmie Ci to sporo czasu a maszyna stoi.

Lk
@Wkurzony

Kody muszą być. Taki wymóg jest od zawsze. Prawda jest taka że nikt nie pomoże w tym nie informuje. Gdyby każdy opisał swój detal byłoby ok ale liczy się ilość.

Marian
@Apator

Ten gbur, to zapewne Cezary. K. W MAFLOW chyba każdy miał nieprzyjemność rozmowy z tym chamem... Nie wspominając o zachowaniach pochodzących pod mobbing. Już niedługo przyjdzie i czas na ciebie i skończy się twoja bezkarność...

apator
@Marian

Nie wiem jak się nazywa ten pajac czy on jest z jakości czy z kosmosu ale smaciarz jest i tyle robi wielką lache o wszystko mlody szczaw wozi sie jak by nasral w portki ulizany pizdus plastus zawsze ma czarna polarowa bluzę z chęcią mu łeb (usunięte przez administratora)

Lk
@apator

To z jakości skur...

cb
@Lk

Jeśli mowa o tym mlodym wysokim szczuplym w czarnej bluzie od jakości to pracował w apatorze i go wyje... bo się na niczym nie znał

@cb

Właśnie słyszałem od znajomej jak mnie wku.... to będę mógł powiedzieć jakim jest imbecylem ????????????

@Lk

Taki ulizany wozi się jak by nasral w pory włosy na żel ale dobrze mówisz ciula wyj. . Z Apatora bo był neptyk a tu udaje huj wie kogo

Jjghji

To lider jakości.

Już nie pracuje
@APATOR

Też potwierdzam znam go z apatora, (usunięte przez administratora) go bo się woził a na niczym się nie znał, nikt go nie lubił, myślał że tu się schowa i nikt go nie pozna :-D

@Już nie pracuje

Spoko u nas tez soe na niczym nie zna poza wciskaniem kitu kierowniczce i darciu ryja na kobiety bo do mezczyzn nie skacze ;)

Już nie pracuje
@Czlowiek z wewnatrz!!!

Montaż to nie czarodziej z calego g... jakie tu spływa się bata nie ukreci....

xdxd
@Czlowiek z wewnatrz!!!

z tego Michałka ani dobry kierowniczek ani dobry lider nawet na maszyne sie nie nadaje

Moj stary
@xdxd

Co ty masz do (usunięte przez administratora)? Ogarnial i był raczej bez problemowy

Blablabla
@Wkurzony

Wypisanie kodu produktu zajmuje dużo czasu????? Ile taki kod ma znaków??? 15?? Ile takich kartek wypisujesz w ciągu zmiany??? Chyba tysiące skoro tak to wpływa na Twoją wydajność.... A może masz problemy z pisaniem???

Koles

Najlepszy lider to Michał Burniewicz, tolerancyjny , taki normalny

Lol
@Koles

Całkowita racja przynajmniej bez stresu człowiek idzie do pracy ,aby takich liderów było jak najwięcej

pffffffff

buahauauha sie uśmiałam

guma
@Koles

a za plecami ci du*e opierdo*li

rurerczka
@Koles

największy buc na zakładzie zaraz po jego kierowniku...ciekawe czy tutaj też prowadzi zeszyt z notatkami na każdego tak jak w Tychach

normalny

prawda jest taka że prawie każdy ma tej roboty dosyć. Nowi pracownicy robią max tydzień i uciekają, starzy szukają nowej roboty. Maszyny na gięciu stare i rozje.... a oni kształtu i jakości oczekują śmiech na sali. O lutowaniu nie wspomnę - albo do (usunięte przez administratora) mają bazy albo operatorzy codziennie po imieninach. Jak nie dziury to krzywe bloczki. I codzienne doginanie/przekręcanie bloczków-rzygać sie chce. Jedynie montaż probuje to wszystko jeszcze ratować. Nie polecam

Nie którzy to się nie nadają na liderów ani kierowników nadeci gbury , Tymon to nawet dzień dobry nie potrafi powiedzieć i to jest przełożony kompletne zero ,dobrze że nie jest już kierownikiem

pracownik2

a mi sie wydaję że jest w porządku

adam

Teraz kolej na roberta

czlowiek z wewnątrz

Ciekawe kiedy odlokuje ta lysa pala premie które od grudnia są wstrzymane a jak ostanio zrobili zebranie przyszedł karas i podziękował że w końcu audyt przeszli a po zebraniu darus do niego mówi cytuje widziałeś ich ryje stali i myśleli ze zjeby dostaną

adaw
@czlowiek z wewnątrz

To zwykłe skury... a dobrych ludzi mają za nic i zwalniają..

Ojtaojtam
@czlowiek z wewnątrz

Człowiek z zewnątrz niezły z Ciebie koleś skoro dla koleżanek i kolesi pracujesz bez Ciebie pewnie by sobie nie poradzili! Taki z Ciebie ogar. Dziwne że dostałeś najniższa a w weekendy do pracy chodzisz za darmo też dla kolesi? Pieniacz jesteś i tyle, no idealny na związkowca też byś ludzi w ciuła robił pewnie co.

czlowiek z wewnątrz
@Ojtaojtam

Jak byś popaprancu taka wypłatę dostał to tez byś łapał każdy weekend który jest możliwy a jak ty piszesz kierowniczku jakiś siedzisz z (usunięte przez administratora) na krześle i masz 5000 koła (usunięte przez administratora) wie za co lazisz z łapami w kieszeni wiec zamknij mordę cwoku dziękuję za uwagę

włoski
@Ojtaojtam

Na bank jakiś kierowniczek????????????

@Ojtaojtam

Nie spinaj się jak nie masz pojęcia jak wygląda praca weekendy były wstrzymane od grudnia gola pensja kolega albo koleżanka dobrze napisali to 1700 z groszami wiec jak jest szansa na sobotę lub niedziele to się idzie albo znów 1700

Ojtaojtam
@czlowiek z wewnątrz

Widać że te forum bardzo Ci szkodzi i negatywnie wpływa na Twoją psychikę. Nie potrafisz pogodzić się z lekką krytyką podpartą faktami, łatwiej i lepiej krytykować innych tu można brednie pisać. Dobrze się wyśpij do zobaczenia na 1 zmianie. A nie ty jutro wypowiedzenie składasz zapomniałem.

mistrz riposty
@czlowiek z wewnątrz

Pelna kultura jak w emiku :) pamietajcietylko ze wszystkie rybki maja pipki a karasie po kut.... haha

pol
@adaw

Im wyższe stołki tym niższa kultura

@czlowiek z wewnątrz

Tej Łysej paly już nie będzie!!! Teraz czas na rybkę i będzie spokój!

J.Bush
@czlowiek z wewnątrz

O jakich ty premiach mowisz? Absencyjne i produkcyjna jest ciagle i dodatki za weekendy? Nie siedź na l4to i premia absencyjna będzie;) jak się domyslam o kim mowisz to muszę Cię zmartwic ????wraca ;)

@J.Bush

Jest coś takiego jak premia wydajnościowa ale jej w Toruniu nie widujemy.

Toruńczyk
@J.Bush

Hej. To ile tak naprawdę można zarobić w tej firmie?jak ktoś jest pracowity i nie narzeka na byle co?

toronto

Audyt, audyt jak nie przejdziemy wina pracowników jak przejdziemy zasługa kierowników.

Moj stary

Śmieszą mnie opinie tych wszystkich Pacanów którzy tu komentują ile to nie mozna zarobić, zarobić mozna jak nie masz dnia wolnego ale jako operator (usunięte przez administratora) masz. Druga sprawa komentowanie o tym czy ktoś ma pojecie o tej pracy czy nie a piszą je osoby które robia tu kurw... może góra od lipca wiec (usunięte przez administratora) sie znacie prawdy o tej pracy i dobrze są nauczeni ludzie którzy byli w tychach minimum 7miesięcy . Co do Pań i panów z jakości uwierzcie że mają pojęcie bo większość robiła już w tychach i odpoczatku firmy w trn gdzie wtedy był cyrk. Co do liderów to jest poprostu z pierwszej łapanki nada sie lub nie i tyle i uwierzcie oni za wszystko mają najgorzej jechane. A czemu biorą ludzi z ukrainy na liderów bo nie mają wlasnego zdania i się nie sprzeciwia, w Tychach byl zwyczaj (usunięte przez administratora) konfidentow i dupolizow awansować kit że do nakładania slepych psów na suki się nie nadawali ale latwo bbyło nimi sterować i np napuszczac na lidzi by robili mobing itp co do weekendow to jest normalne ze nowy rok nowe kontrakty mniej pracy, w Tychach wysylaja na urlopy, co ludzi wyżej jedyni benek karas tymek kuba techniczny arek i jarek techniczni i ci co przenieśli się z Tychów mają naprawdę pojęcie o tej pracy. A jakość dziewczyny ogarniaja tylko mają pana inżyniera tego lamusa Dąbrowskiego który (usunięte przez administratora) wie i zmienia zdanie częściej niż majtki gorzej zamotany niż baba w okres. Podsumowując (usunięte przez administratora) wam w ryje (usunięte przez administratora) które robią po miesiąc a chcą się tu wymadrzac jakby kurw... 10lat robili uwierzcie normy są do wyrabiania na lutownicy jak ci idzie te 180na godzine to jeszcze zdążysz skończyć na fajke jak jesteś ogarniety a inne działy to lajt totalny wiec nie narzekajcie albo zmienic prace jak sie nie wyrabiacie jedyne co to meczaca psychicznie pracaa

@Moj stary

Wiesz czemu biorą ludzi z Ukrainy na liderów bo tylko oni się zgodzą za 2400 brutto domac pajacu i brać na siebie taka odpowiedzialność

Ja pier...
@Moj stary

Zamiast (usunięte przez administratora) gorzkie żale wziął byś się do roboty , pewnie przypierdalają się do ciebie bo (usunięte przez administratora) robisz, gościu pewnie zmienia zdanie żeby nie zablokować tego szajsu

michal k

Widzę ze to prawda co mi mówili że lubię Apatora (usunięte przez administratora) jakąś nie znaczy ze pisze tutaj jako APATOR jak masz jakiś problem to zapraszam na lutowanie glabie kapusciany...i nie pisz więcej nic na mnie bo zglosze gdzie należy i na hu..Ci to

Apator2
@michal k

3/4Torunia kibicuje Apatorowi

aaaaaa

upierdal*jac ludziom premie nie zachęcicie ich do pracy, wręcz przeciwnie :D

a jakoś taki tak
@aaaaaa

zdażają sie tez zwolnienia jak ktoś weźmie uż hahahah

iks de

nie polecam

szef wszystkich szefów

Do kierownictwa! ! ! ! ! Jeżeli nie chcecie by ta praca wyglądała jak szkoła podstawowa i ludzie chodzili 2 razy w miesiącu na l4 to pomyślcie troszkę o tym by ta premie abstencyjna podnieść troszkę z 100 zł brutto przynajmniej do 300 zł wtedy by ludziom zależało pozdrawiam

Fomowanie wraz z pracownikami jedzie na Toruń,ciekawe jak tam stare grzyby ułożą sobi życie od now,bo jak nie przejdą do /Torunia to czeka ich zielona trawka

Kot w Butach

Ja powiem tak.... Dajcie spokój i weźcie się do roboty. Niech każdy zajmuje się swoją osobą a nie pilnujecie kogoś. Jeśli komuś nie odpowiada to niech się zwolni. Nikt na siłę nikogo nie trzyma.

Zwykły pracownik
@Kot w Butach

A Ty tak nie cwaniakuj! Właśnie po to m.in. jest to forum by kierownictwo widziało co ludziom na sercu leży i gdzie są obszary w których konieczne są zmiany. Inna rzecz czy tak naprawdę ich to obchodzi?

rubinkowa

Pracowałam 2 miesiące i raczej nie polecam.Praca na produkcji ze stoperem w ręce, ilość ilość i jeszcze raz ilość. Na kokosy nie ma co liczyć. Na lutowaniu trzeba bardzo dobrze widzieć. Na mojej zmianie 03 liderka nowa bez doświadczenia więcej gdzieś biegała niż była na hali to szeregowi pracownicy trzymali zmianę w kupie . Pozytyw jedynie za ludzi fajnych których można poznać.

była pracownica
@rubinkowa

Zgadzam się z komentarzem "rubinkowa". Byłam również na tej zmianie i liderka jedyne co potrafi, to palić fajeczki w czasie pracy. Nie ma zielonego pojęcia o pracy tam, jest nieodpowiednią osobą na tym stanowisku. Dodam, że kierownik Pan A. jest chamski wobec pracowników. Zarobki żenujące !!!

Bloczek
@była pracownica

Liderka nie kontaktuje, tylko pali co do Pana A nie mam zastrzeżeń był wymagający ale nie chamski.

apator
@rubinkowa

przestancie glupoty pisac ja pracuje juz ponad 2 miesiace na gate na lutowaniu i nie widzialem jakis stoperow fajna atmosfera a i zarobic tez mozna trzeba tylko chciac za soboty sa setki a za niedziele i swieta 200% ale jak komus sie nie chce to niech lezy sobie w domu proste

Pracujący
@apator

Nie widziałeś stoperów, ale na pewno zerkałeś na zegarek, żeby wyrobić normę np. 140 :) pozdrawiam

normalna
@Pracujący

A ja widzialam gościa co stał za plecami i mierzył czas tylko pytam po co to chyba żeby dodatkową pensję płacić zamiast ludziom dołożyć parę groszy przecież wystarczy kalkulator i obliczyć jeśli danego dnia było wyrobione powiedzmy 1.600 to podzielić to przez 8godzin i wyjdzie ile jest wyrabiane na godzinę tak trudno na to wpaść

@rubinkowa

A ten typ to Krzysiu ulomny a jest liderem hah to jest najciekawsze

rafal

Nie ułomny tylko NAWIEDZONY

sssssss

kwestia miesiąca i tak bedzie ;))

Biedak z lutowania :)

Oddajcie mi moja wypłatę bo cos słabo ostatnio płacicie :)

Kp
@Biedak z lutowania :)

Ostatnio? Co miesiąc są wałki!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.