Opinie o Dfour Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dfour Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dfour Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dfour Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz Nowy wpis

Na początku września 2023 wziąłem udział w rekrutacji na stanowisko grafika w firmie D Four Sp. z o.o. Rekrutacja prowadzona przez Panią Aleksandrę (client services direcor) odbyła się zdalnie i przebiegała standardowo, do momentu mojego pytania o wysokość wynagrodzenia i formy zatrudnienia (nie było to jasne z ogłoszenia) Otrzymałem odpowiedz, że takie informacje są udzielane dopiero osobie która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji. Na pytanie o benefity poza płacowe także nie otrzymałem odpowiedzi, jedynie zaobserwowałem zmieszanie, jakby takowe w ogóle nie istniały i czego to ja bym wymagał. Jak to na stanowisko grafika, elementem rekrutacji jest sprawdzenie umiejętności. Zazwyczaj odbywa się to przez wykonanie zadań rekrutacyjnych przysłanych przez daną firmę, D Four jednak najwyraźniej nie ma zaufania, bo zaprasza na takie wykonanie zadań do siebie, bez podania wcześniej szczegółów ewentualnego zatrudnienia. Na pytanie czy otrzymam odpowiedź niezależnie od decyzji, dostałem potwierdzenie, że tak, ale w czasie 3tygodni, bo prowadząca spotkanie Pani Aleksandra wybierała się na urlop. Mamy październik, ja odpowiedzi pomimo danego słowa nie otrzymałem. Nie podawanie widełek finansowych i formy zatrudnienia na spotkaniu rekrutacyjnym uważam za brak szacunku do kandydata. Nie polecam kandydowania do tej firmy.

XXX Nowy wpis
@Mateusz

U mnie dokładnie tak samo. Rozmowa we wrześniu, również przez p. Aleksandrę, ale też jeszcze przez jedną osobę z kreacji. Brak konkretnych informacji. Również dostałam zapewnienie, że bez względu na dalsze etapy wrócą do mnie z informacją co dalej. Mamy połowę listopada i zero kontaktu. Trochę to niepoważne podejście.

Rekrutuję na grafika Nowy wpis

Hej hej. Wiecie może jak przebiega rekrutacja w dfour? Biorę udział w rekrutacji, ale nie mam nadal żadnej decyzji. Jest, to o tyle dziwna sytuacja, że p. Aleksandra wspominała już mi wcześniej o chęci zatrudnienia mnie na stanowisko grafika. Czy ta firma jest warta poświęcenia swojego czasu? Nie wiem, ale fajnie gdyby ktoś się w tej kwestii wypowiedział.

Administrator Nowy wpis

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Grafik w Dfour Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Cześć wszystkim. Pragnę zapytać w sprawie możliwości współpracy z firmą Dfour Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje kursy doszkalające? Czy istnieje szansa pracować na niepełen etat? Czy spotkanie kwalifikacyjne jest kilkuetapowe? Dziękuje bardzo za wskazówki.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Dfour Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dfour Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dfour Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dfour Sp. z o.o.
  • Puławska 2 lok. Bud. B