Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Misiek

Czas szukać nowej pracy bo tu to już nic dobrego nie będzie ! Tylko coraz gorzej A o pensjach nie wspomnę.....za najniższa krajowa to wszędzie się znajdzie

Operator z formowania

Coś nikt z szefów w tej firmie nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Pracownicy za wszystko dostają nagany, za nic są zwalniani, dostajemy premie..... 200 brutto - taka premia bardziej demotuwuje niż motywuje. Sama praca nie jest zła, trzeba zapieprzac mniej lub bardziej ale tak to jest na produkcji. Ale atmosfera to jakieś nieporozumienie, wieczna niepewności czy cię nie zwolnią, teraz została taka garstka ludzi jak będzie więcej pracy znów będzie gonitwa spina braki bo nie będzie kim robić. Pracuje tu od początku ale czas odejść. Za takie pieniądze zawsze coś się znajdzie, a zostanie w Maflow to zbyt duże ryzyko że można zostać bez pracy w najmniej oczekiwanym momencie

szefu---> Domina50

napisał sam sobie :) zgwałce cie mały krasnalu

szefu

Chciałbym wspomnieć o niskim pracowniku z utrzymania ruchu ze zmiany 02af który jest bardzo uprzejmy i zna się na swojej robocie, ale ostatnio go nie widziałem, mam nadzieje że tak świetny pracownik się nie zwolnił bo to jedyna nadzieja tego zakładu :)

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Bezimienny

Cześć, To co teraz się dzieje to jakaś porażka. Ukrainiec Sasza to jakies nieporozumienie wlepia nagany uczciwie pracującej osobie! Jest na lutowaniu a wkłada ręce w gięcie. Człowieku po co jak nie masz pojecia?!!! Chcesz aby Polaków zwalniali a twoi rodacy to co??? Nie widzisz tego??? No nie bo jak z blondynka z jakości flirtujesz na okrągło. zamiast zająć się pracą to ja pilnujesz. Każdemu czas liczysz jak pójdzie na przerwę a sam siedzisz z nią godzinami (nie wspomnę o "lizaniu" się w pracy). Boisz się że stracisz stanowisko? To dobrze bo karma wraca. Zmień swoje podejście do nas. Przychodzisz i masz pretensje bez powodu. Nie wiem dlaczego Paweł jeszcze tego nie zauważył. Czas pokaże...

Ukrainiec w Polsce
@Bezimienny

Chyba zapomniał gdzie przyjechał rządzi się jakby był u siebie bezimienny masz rację niech gora w końcu przejrzy na oczy że dawanie władzy Ukraińcom to zły pomysł

Ameba
@Bezimienny

Jaki kierownik dopuścił do tego że polski lider stoi na maszynie a ukraińskie (usunięte przez administratora)rządzi. Czas na tego kierasa nadchodzi Przemek taczka czeka.

Mysterio
@Bezimienny

Moim zdaniem Lider z Gięcia Artur to taka podpucha, pewnie specjalnie dali go na maszynę a potem i tak go zwolnia, pewnie stwierdzili że nie nadaje się na to stanowisko.. I ktoś lepiej od niego sobie poradzi..

o1af
@Mysterio

akurat (usunięte przez administratora)jest dobrym liderem i ogarnia

o1af

a za co te nagany?

Obserwator z Geita
@o1af

Co on ogarnia? dostał najlepszą zmianę po Przemasie dopieszczoną po Tymku a dziś ta zmianą juz nie kierownictwo powinno się zająć a policja powinna tam wparowac!!! Wyklepał operatorów którzy potrafili obsługiwać wszystkie maszyny zostawił tylko 3znajome nic nie potrafiące. Współczuję jak przyjdzie normalna produkcja i normalny lider jak obstawi maszyny na których trzeba się znać i posiadać trochę oleju w głowie nie tylko gadać,palić i podlizywac się liderowi.

efsds

Benyy wróććććććć bo ten statek zaraz zatonie przez zlego kapitana :(((((((((

@efsds

Lepiej niech nie wraca, Beny to zaczął ten upadek firmy.. Gdyby nie zwalniał pod byle powodem to dzisiaj by było wyszkolonych i doświadczonych operatorów na pęczki, a tak przez rok ciągle ktoś się szkolił i robił braki. Jak nie doświadczonymi operatorami mieliśmy zaliczyć audyty jak co druga osoba nie wiedziała co robić i co robi źle. Brawo panowie czapki z głów tak spier*olić zakładu to chyba nikt by nie umiał.

Kris
@efsds

Przestańcie z tym benym to był gbur potrafił tylko sie wydzierac i zwalniać a firma pada dlatego że postawili tylko na volkswagena A Tychy robia dla paru odbiorców

leon zawodowiec

Teraz wiecej maszyn niz ludzi nie mowiaco kierownikachi liderach dzien w dzien pozbywaja sie ludzi ludzie przychodza do pracy i ni z gruszki ni z pietruszki dowiaduja sie ze maja ic do domu bo sa zwolnieni jak tak mozna kim my jestesmy zabawkami kazdy ma rodziny mieszkania i inne rzeczy na glowie a najgorsze ze juz zostali praktycznie sami z maflow nie z agencji i oni tak samo bez okresu wypowiedzenie bez niczego sa wywalani 2 zmiany od 5 listopada to juz pewne zostalo z 100 pracownikow a mialo byc jak to bak gadal ze jego celem jest ponad tysiac na poczatku jak mielismy szkolenie z jakosci na produkcje z ustawiaczy tez robia teraz ciul wie kogo jeden na piecu drugi gdzies na maszynie a trzeci z miotla lata 8h kazdy (usunięte przez administratora) trzesie a nikt nic im nie powie

Pracuje w maflow od roku
@leon zawodowiec

Dlatego proponuję.... Szukajcie pracy. Bo za chwilę i ta reszta co została dostanie wypowiedzenia skoro ludzie z jakości mają przejść na maszyny. Ps. Ciekawe jaka będzie brakować.

Stara

Gdzie jest to Maflow sprzed roku :(

OP1
@Stara

Z wpisów na forum widać że od samego początku nie było dobrze. Zakład istnieje tylko rok, a negatywnych komentarzy na 10 lat.

Lolo

Komedie byłoby można napisać co się tu dzieje ,zwalniają operatorów ,Nie ma co robić ale najśmieszniejsze jest to;że kierownik musi być na każdej hali i pilnować 3-5 osób w takim cyrku jeszcze nie pracowałem

Zwykły operator na L4
@Lolo

Kierownik to mało jeszcze lider

Gięcie
@Lolo

Już tak nie dogryzuj z tym pilnowaniem.... Karol 8h godzin pilnuje komputera więc ma do pilnowania 6 operatorów 3 liderów i no wyżej wspomniany komputer

jedynymądry
@Gięcie

Jo biedny ten Karol aż dostał płaskodupia hi hi...

Bankier
@jedynymądry

A chowa już rowa czy dalej mu mozna wrzucać monety?

Chore sytuacje
@Lolo

Na gieciu lider psudo trawka by ratować swoje koleżanki które oprócz stania na jednej maszynie i lataniu na L4 nic nie potrafią no lizac tyłka liderowi wywala wszystkich operatorów z najlepszej zmiany zrobił schronisko dla kumpelek.Zresztą tam tylko jednym śmierdzi.

Lutowanie

Praca nie była by zła.... Ale brakuje tego co najważniejsze poczucia bezpieczeństwa. Teraz zwalniaja jeszcze bardziej.... A jak wejdą dwie zmiany to wyrzucą kolejne 30 osob. Kto ma możliwość niech czym szybciej stąd ucieka.

@Lutowanie

Kiedyś nadejdzie ten dzień, że ci co zwalniali sami zostaną zwolnieni

Lutowanie
@Xyz

I to prędzej niż się wszystkim wydaje

Bay

Sięgamy dna....dziś wygląda to tak!!! jedna z hal produkcji 3 operatorów którzy jako jedyni chyba tylko pracują i którzy już zostali podstraszeni ze będą zwalniać 20 osób by siedzieli cicho bo jak coś to pierwsi wylecą -może oni serio mówiąc już nawet chcą by wreszcie mogli poszukać sobie innej pracy bo i tak mniej zarabiają niż w innych zakładach sprzątaczka. 2 liderów jeden zaporzyczony bo na jego dziale nic się nie dzieje, kierownik plus inny kierownik który nie ma u siebie co robić, z liderem 2 osoby od jakosci,2 ustawiaczy którzy nic nie mają do roboty, 4 z geita Ci to już wogole mają problem gdzie się skryć..2 osoby w narzędziowni plus pani inspektor czy jak tam bo to soba która zalicza tylko statystyki ze jest.Paru od utrzymania ruchu, kilku z pomiarami czasu ha ha i administracja, kadry i inne dziwne stanowiska.Można jeszcze doliczyć na tym dziale firmę sprzątająca.Podsumowując operatorzy którzy niby mają być zwolnieni choć pracują są pod nadzorem i wszelką pomocą techniczną i administracyjną w liczbie około 20os.Myślę ze ten zakład nie upadnie ze jak jeszcze zwalnią tych ostatnich operatorów to tu będzie się już tylko produkowało coś na miarę XXII w.a każdy audit będzie idealny nie jak do tej pory fikcją i naciaganiem.Źycze tej firmie tego choć sam jestem tu technicznym ale już nie czekam aż ktoś zgasi tu ostanie światło na przekór ze mają zwalniać sam odchodzę z tej enklawy szczęścia. PA.

Auu
@Bay

Dowodzenia :-)

Zdenek Cesarz
@Bay

Od Gata się odstosunkuj!

Pracuje w maflow od roku
@Zdenek Cesarz

Gate to największe nieroby, i taka jest prawda

o2 af
@Pracuje w maflow od roku

A ja tez pracuje od poczatku maflow w Torun i jak masz jakis problem to se strzep gruche albo walnij z palca ! pozdro

Miki
@Zdenek Cesarz

Boli prawda

Jolanta

@najgorszafirmawjakiejbyłam Współczuję Ci aż tak złych doświadczeń z firmą Boryszew S.A Oddział Maflow. Napisz nam, jak długo tam pracowałaś i na jakim stanowisku. Czy Twoim zdaniem coś mogłoby wpłynąć na znaczną poprawę sytuacji pracy w tym przedsiębiorstwie - jest to w ogóle możliwe?

Miki
@Jolanta

Pozwalniac połowę kierowników i liderów,znacznie jest ich za dużo!!!!! Chodzą i się ponoszą oraz kasę biorą za nic

wiosło

Wiadomo już kiedy likwidują nocną zmianę na gięciu?

iks de

Nie polecam. Pieniądze żadne a wymagania jakby placili nie wiem ile, jedynie ludzie w porzadku.

najgorszafirmawjakiejbyłam

Przepracowałam pół roku , najgorszy zakład w jakim byłam . Zero szacunku dla człowieka, a na produkcji wszyscy sieją plotki bo nie mają nic innego do roboty . Zamkną ten zakład czym prędzej tym szybciej bo ludzi trzymają niepotrzebnie a potem i tak wyrzucą / nie przedłużą umowy bo wolą tanią siłę roboczą nie pomyślą , że ludzie którzy stracili prace mają rodziny i zobowiązania . Nie polecam z całego serca ! nie marnuj swojego życia na pracę w tej firmie...szkoda nerwów

@najgorszafirmawjakiejbyłam

jeb*** sie w łeb jedz na ukraine powiedzenia spie****j

Antycwaniak
@anonymous

Weź cwaniaku siena nie udzielaj albo w końcu powiedz kim jesteś. Jeb*ać to bardzo chętnie mogę ciebie

Jolanta

@Jerzy, To chyba nie jest odpowiednie miejsce na wpisy o takim charakterze - chyba sam to przyznasz. Jeśli jesteś zatrudniony w firmie Boryszew S.A Oddział Maflow, to może mógłbyś wyrazić tu swoją opinię tylko na temat tego pracodawcy? Jest na tyle dobre miejsce pracy, że warto tam spróbować swoich sił? @Karkosik roman, Dlaczego Twoim zdaniem Dyrekcja tego przedsiębiorstwa zwalnia wartościowych pracowników?

@Jolanta

Jolanta -kimkolwiek jesteś -mam wyjeb*ne czy to jest według Ciebie odpowiednie miejsce i czy Ci się to podoba czy Nie - ja go dobrze znałem a dobrą firmę to tworzą właśnie tacy ludzie .

zaludźmi!
@anonymous

zwalania dobrych ludzi bo są za mądrzy by tu pracować , takie osoby które aawansowały wyżej niż operator chcą zarabiać więcej to wolą awansować ukrainę bo im dadzą mniej i oni zasuwają bez żadnych słów

Feliks

To jest obłęd co się dzieje w tym zakładzie Polaków wysyłają na chorobowe ,żeby Ukraińcy mogli pracować ,a dyrekcja tego nie widzi !!!!! Żenada

Ct
@Feliks

Niech się określą w tę albo wewtą czas na jakieś decyzję zarządu ile mają zamiar to ciągnąć?

Bum
@Ct

No dokładnie czas na jakąś informację ludziom chyba się to należy niektórzy pracują tu od początku a nawet dłużej szkolili się w Tychach

Ona
@Bum

Należy zaznaczyć że kij ma dwa końce i niedługo zostaną bez pracowników

jedynymądry
@Feliks

Chłopie !!! Dyrekcja to ma tak gigantyczny problem z VW -tu się dzieje teraz prawdziwa walka o życie Maflow...

@jedynymądry

Co by się nie działo Dyrekcja będzie swoje tyłki ratować nie nasze. Szukajmy lepiej pracy..

Michael Jordan
@jedynymądry

Ale ludzie którzy tu pracują powinni wiedzieć co się dzieje

Jerzy

R.I.P. Heniu spoczywaj w pokoju … byłeś dobrym człowiekiem

Lider
@Jerzy

Racja bracie, szkoda Heniasa ale dobrzy szybko odchodza

@Jerzy

(usunięte przez administratora)wykańcza swoich pracowników, tak trzymać, tak dalej. Szkoda (usunięte przez administratora) zawsze można było z nim pogadać.

Zniesmaczony

Jak to jest ,że w tym zakładzie pracuje ludzie przy maszynach ,a reszta chodzi bez celu albo obgaduje innych i do tego mają większe pensje

Kaśka
@Zniesmaczony

Dlatego że nie ludzie nie kompetentni siedzą na stołkach i pozwalają na to ! Dopiero jak jest audyt to wszyscy biorą się za robotę.

@Kaśka

Kaśka-->jaką robotę? Powiedziałbym, że chowa się trupy do szafy. Przykład idzie z góry. Jacy "kierownicy" tak wygląda organizacja pracy na produkcji.

J-24,11/13
@J-23

Może ty idź się wykaż Panie wszechwiedzący i zostań naszym szefem. Niestety to takie przykre jesteś NIKIM w tej firmie jak większość z nas tutaj piszących swojej opinie.

@J-24,11/13

Po Twoim wpisie widać że jesteś tutaj kimś powyżej stanowiska operatora i żyjesz w przekonaniu o tym, że robisz karierę. Bo co? Bo ludzie Ci się podlizują? W momencie gdy stracisz stanowisko, pokażą Ci kim dla nich tak naprawdę jesteś. Twój komentarz, że podobnie jak większość tu piszących jestem nikim, idealnie pasuje do narcyza który trafił na stanowisko powyżej swoich kwalifikacji i wykorzystuje je by chodzić po halach w przeświadczeniu o swojej "boskości".

J23,11/13
@J-23

Skończ szkołę, naucz się czytać i porozmawiamy bo jak dla ciebie słowem kluczem nie jest '' nas'' to chyba kiepsko się uczyłeś. Drugi komentarz którego nie zrozumiałeś... Jestem operatorem tępy bolcu. Tak się wymądrzasz na tym Goworku to idź na szefa i zobaczymy co umiesz :) , a nie sory przecież ty nawet po Polsku dobrze czytać nie potrafisz.. i masz pretensje, że każdy ma cie gdzieś??

@J23,11/13

Stul pysk ! Jesteś zwykłym operatorem? Zabrakło dla Ciebie lepszej posadki? Możesz sobie nim być ale mimo to mnie atakujesz. Niczym się nie różnisz od folksdojcza podczas okupacji. Właśnie tacy jak Ty używali słów"nas" i "my" by zapewnić sobie zaufanie polskiej ludności a potem szli sprzedawać swoich sąsiadów i ludzi którzy uważali ich za kolegów. Pewnie teraz Ty tak biegasz do akwarium i opowiadasz wszystko co usłyszysz wśród ludzi. Skończyłem z Tobą, nie warto dla kogoś takiego jak Ty marnować czasu. Idź do kibelka i posmaruj się wazeliną.

J24,11/13
@J-23

Sam zacząłeś wojne. I proszę nie opowiadaj co robisz w pracy bo o to nie pytałem. Najpierw mi bluzgasz, że z wyższego stołka a teraz jak się dowiedziałeś, że operator to masz z tym problem? Brak ci inwencji twórczej? Nie zabrakło lepszej posadki, tylko mam honor i nie będę się tam pchał tak jak ty. W du*pe właź później narzekaj, że cię tam mają. Czytać nie potrafisz pisać mądrze też nie,może twoim talentem będzie robienie laski ;)

Ct
@Kaśka

Toruń na pewno nie przeszedł całego certyfikatu który mieliśmy dostać tylko nikt o tym głośno nie mówi bo od tego czasu zaczęła produkcja spadać myślą że ludzie głupi są tylko za ich błędy tracą pracę operatorzy

operator

Nie ma pracy to powinny być 2 zmiany pracownicy nie wiedzą co będzie dalej

Osrrwt oo r
@operator

Ludzie się sami zwalniają i to w takim tempie że szkoda gadać nikt nie będzie czekał jak go zwolnią z dnia na dzień bo tak robią każdy ma opłaty rodziny na utrzymaniu jeśli ktoś ma okazję na inną pracę to zmienia i najgorsze że nic nie mówią co dalej z tym zakładem niedługo sami kierownicy i pracownicy biurowi zostaną

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.