Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Wesołych Świąt

Zaklad widmo. Zero akcentów świąt,Chora atmosfera,ludzie w soboty i po nocach odrabiają dni do których zostali zmuszeni brać wolne za godziny gdzie powini mieć płacone 50 i 100 ki pracują jako zwykły dzień roboczy w tym samym czasie inni pracują za dodatek w sobotę. Ukraińcy zastraszają polaków ze jak przyjdą w soboty to ho ho i jeszcze więcej.Wielu polaków szuka ucieczki z tego zakładu szukając szybko pracy po nowym roku .Sama jestem na chorobowym i szukam pracy nie mam zamiaru w soboty lub w tygodniu ciągnąć po 12h dla zakładu gdzie zarabiam poniżej 2 ts.w systemie zmianowym. A urlop kazano mi wybrać jesienią bo zakład ma problemy. Nie ma chyba gorszej obecnie firmy w Toruniu więc nawet jak zwolnić chyba to nagroda nie kara.

Brudas
@Wesołych Świąt

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma....fakt z urlopami jest lipa, na montażu od początku roku pewnie kilka osób będzie musiało iść na urlop skoro idą dwie linie. Ale największe przegięcie to przeszeregiwania..... Ile ustawiaczy liderów czeka miesiącami na zmianę umowy a tym samym stawki i dodatków stanowisko wychodzę. Duża część z tych osób miała dość czekania i się zwolniła. Całe szczęście że Niemcy otwierają granie.... To wyjedzie duża część tych ktetaczy, co tylko udają że pracują .... Narobić nadgodzin ale się nie narobić. Grupa na stołkach liczy że stratę po Ukrainie wypełni załoga z torlenu, więc Polaków z Maflow wciąż można mieć za nic.

Krzysiu

Slyszeliscie kawal Zona mowi do meza...Kochanie powiedz mi cos zepsutego Maz.....Volkswagen:)

Rychu z Klanu

Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z Wigilią tuz po zmroku i w radosnym Nowym Roku.

03af

Czyste kabarety, dobrze że odszedlem z tego bajora, jak czytam komentarze i wnioskuję, że nic się nie zmieniło. Pan Karko sik za głowę się łapie jak widzi tyle braków xD

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Koniec

Ten co się szkolił na ustwawiacza na gięciu sympatyczny chłopak tez odchodzi, teraz biega od maszyny do maszyny bo sam jest. 02AF gięcie bez ustawiaczy będzie.

Pierdzioch
@Koniec

Formowanie też się kończy.

Ktosik
@Koniec

I bardzo dobrze niech się pozwalniaja A ustawiać będzie krystianek hehe

traw.

Witam! Czy wiadomo już coś na temat dni wolnych w okresie świąt i po 1 stycznia?

Zyga

A jak tam wyglada praca na magazynie warunki??,wynagrodzenie??

Sullivan

A chcialem tam zlozyc c.v. ale jak ukraina ma wiecej niz Polak to rezygnuje

Katia

Ciekawe co dalej z nowym parkingiem, bo napewno normalni ludzie to parkować nie będą mogli jak znam życie i ten zakład.

Szwagier
@Katia

No a kogo obchodzą normalni ludzie?

Nobody
@Szwagier

Zwykłego robotnika ma się tu za zero

Znajomy
@Nobody

No ale paczki dają na dzieci to już coś.

@Katia

Problem, który poruszasz w swoim poście jest niewątpliwie bardzo ważny. Jednak w większym stopniu przyczyniłabyś się do pomocy niektórym osobom, jakbyś opowiedziała o warunkach zatrudnienia w Boryszew S.A Oddział Maflow. Czy ten pracodawca zapewnia Wam pakiet socjalny?

Zwykły operator na L4
@Znajomy

A jak ktoś nie ma dzieci to (usunięte przez administratora)dostanie

@Znajomy

takie paczki ze zal pl a sobie zrobia wigilie ze stoly beda sie uginac a paczki no co chipsy lays gumy mamba lizak czekolada jedna nawet byla 3 batoniki i kalendarz adwentowy male oreo i jakies pierniki max 40 zeta haha

@darcy ward

Myślę, że jednak warto docenić firmę Boryszew S.A Oddział Maflow również i za takie paczki. Jestem ciekawa, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniona - może powiesz Nam to w swoim kolejnym komentarzu. A czy jeszcze przed Świętami planują tam przyjęcie nowych osób do pracy?

Qwerty

Ty gruby nygusie

darcy ward

Ja sie pytam gdzie jest choinka? juz nie mowie o prezentach magia swiat wszedzie czuc swieta tylko nie w maflow wogole nic nie wiadomo zadnych informacji od kiedy do kiedy wolne bez kitu zaklad pracy chronionej szczesliwego nowego roku:)

Baltazar
@darcy ward

Nie zapomnijcie o baniakach z woda w szkole na spotkaniu z mikolajem :)

Ona
@Baltazar

No dokładnie małe dzieci miały pić tą wodę mogli napisać na tym wielkim plakacie że że swojm piciem przyjść

Ona
@darcy ward

A ja się pytam na co idzie nasz socjal 1.200 złoty?

@Ona

900 zł to wczasy pod gruszą ,nie duża kwota to paczki plus dodatek na Wielkanoc i uzbierało się 1200

Baltazar

chyba boze narodzenie jest i taki zaklad wielki by mogl tez cos dorzucic a po za tym socjal jest conajmniej 1300 zloty a te paczki to wsadzcie se w kalosze 40 zloty max ani kawy ani herbaty baniaki z woda nawet dla dzieci nic do picia ale spoko za rok przyniesiemy sobie termosy z herbata :)

bum
@Baltazar

jaka firma taki sw. mikolaj

Popieram żadnych informacji odnośnie przerwy świątecznej najwyższy czas na decyzje

Pauline

Lubię atmosferę w Boryszew S.A Oddział Maflow za: Serdeczność ludzi

szef wszystkich szefow

Najlepsi (usunięte przez administratora)to sa u Karolinki na gate jakona to mowi moi chlopcy dawidek krzysiu i i cala spolka nic tylko ich do komory konfidenty

O2AF
@szef wszystkich szefow

Bohater w necie , (usunięte przez administratora) w świecie! Pozdrawiam serdecznie.

Krzysiu

Panie (usunięte przez administratora)chcial bym pana spotkac gdzies na miescie ale bysmy sobie potanczyli:)

Osrrwt oo r
@Krzysiu

Nie jeden by z nim zatańczyl tyłu wrogów co on ma w tym zakładzie to żaden kierownik nie ma

Rydz
@Krzysiu

Nie chodzi na miasto bo się boi wrogów

darcy ward

spotkanie mikolajkowe bida z nedza kawy nima herbaty nima juz nie mowie o jakims paczku haha

Ten którego kiedyś spotkasz...

Pracowałem kiedyś najlepszy jest Pan kierownik Andrzej Łysy tak zwany czy ktoś liczy mu czas ile spędza na papieroskach?i drodze pokonanej na palarnie w ciągu godziny chodzi 2,3 razy po ok 10min z drogą łatwy rachunek prawie połowę czasu pracy spędza na palarni i reszta jego troli którzy mogą chodzić Ci co nie palą muszą wyrabiać ponad normę i wydziera sie na nich bo jak....norma musi być na całą zmianę ....

Mysterio
@Ten którego kiedyś spotkasz...

Łysy to tak :) Chyba jako jedyny większość czasu spędza na fajce :) Ja to bym wszystkich kierowników no może nie wszystkich i liderów zwolnił, szczególnie z lutowania i gięcia liderów bo się nie nadają no może ten jeden z gięcia z 03 co go dali na 01 coś jeszcze próbuje zrobić dla funkcjonowania tej firmy chociaż też jest (usunięte przez administratora) warty wszystkich zwolnić i ustawiaczy z lutowania bo chandluja dragami i marycha szczególnie nijaki Przemysław ustawiacz :)

flux
@Mysterio

Jak już pocisk na Przemasa idzie to chyba rzeczywiście się skończyły tematy. Jedna z bardziej pozytywnych osób w tym zakładzie. Pozdro.

Chełmek
@Mysterio

ale frajernia u was w zakładzie wstyd :)

Ct
@Chełmek

A u was nikt nie ma odwagi cokolwiek napisać

Wojtech
@Ct

Przestań (usunięte przez administratora)wszyscy wiedzą że Przemo to burun.

Jolanta
@Ten którego kiedyś spotkasz...

Doceniamy to, że mimo iż już nie pracujesz w Boryszew S.A Oddział Maflow, to postanowiłeś aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Ale następnym razem miej na uwadze to, że tutaj nie używamy danych personalnych konkretnych osób - w tym także samych imion. Wspominasz, iż kiedyś tam pracowałeś - a z jakiego powodu właściwie odszedłeś?

ktoś

Zegary na halach opóźnione o 2 minuty czy nikt tego nie zauważył wychodzimy z pracy 2 minuty później czas się zainteresować

Bum
@ktoś

A jeszcze ci co do minuty wyliczaja szczególnie na montażu

Ct
@ktoś

Zegary przedstawione to może ktoś to czyta to teraz z innej beczki temperatura na formowania i cięciu ponad 30 stopni gdzie dodatkowa przerwa czy inspekcja pracy ma się zainteresować?

qaz

Jak jest z pracą w weekendy, zauważyłem, ze sporo pracowników z Ukrainy jest zatrudnianych w weekend.

Austriacki akwarelista
@qaz

Chodzi o to, że oni sądzą, że oni są od nas lepsi wydajnościowo od nas - hah śmieszne więcej na godzinę nie znaczy lepiej zapamiętajcie to. Co z tego, że robi załóżmy 200 zamiast 140 skoro 1/3 z tego to same braki? Znam ukrainców co nawet nie potrafią włożyć prawidłowo rurki do maszyny, a potem taki typowy Ivan zrobi dużą ilość braków. Poza tym można takiemu wcisnąć kit i dać mniejszą wypłatę i co on im zrobi? nic! a Polak? Polak zacznie walczyć o swoje.

@qaz

Sporo jest ich na zakładzie może dla tego Sherlocu.

spider

WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO PRAWDZIWYCH POSTACI I ZDARZEŃ JEST PRZYPADKOWE. Pytanie teoretyczne do osób z forum proszę o pomoc i merytoryczną dyskusję Wyobraźcie sobie taka teoretyczna sytuacje, powtarzam tylko teoretyczną sytuację. Z biura dyrektora zakładu wychodzi Pan, nazwijmy go "kolorowy kwiat", żel na włosach, rozpięta koszula, modnie dziurawe spodnie, zapach alkoholu na kilometry, głowa mu ciąży, bełkocze, czerwona twarz, w oczach widać głębie i pragnienie zimnej wody. Jak tylko był w pracy to był „wczorajszy”, wszyscy to tolerowali i udawali ze nic sie nie stało , przecież ten pan jest wysoko umocowany i nie warto ryzykować, ale tym razem przeszedł samego siebie, był poprostu pijany. Dodam tylko, że ta teoretyczna sytuacja ma miejsce w porządnej, firmie gdzie jakikolwiek pracownik fizyczny będący nawet po syropie z ninimalnym udziałem alkoholowym odrazu będzie badany alkomatem, nadmienie że jest to firma która kategorycznie zwalcza alkohol w pracy. Czy jest możliwe że w firmie Dyrektor popija z "kolorowym kwiatem" w biurze? dodam tylko że nie jest możliwe żeby dyrektor nie widział że "kolorowy kwiat" ledwo stoi na nogach. Dyr nie wzywa ochrony i to toleruje. dzieli ludzi na lepszych i gorszych?? lepszy sort człowieka i on może a my nie? Co powinni zrobić pracownicy w tym przypadku? Wezwanie ochrony to tego pana który jest blisko zarządu może być różnoznaczne ze podpisaniem na siebie wyroku. Co robić w takiej sytuacji? Czy ochrona powie potem kto to zgłosił?

@spider

Oj tam Oj tam musiał coś załatwić z dyrektorem no to sobie popili, nie oglądałeś serialu 40-latka, wielka mi aferka hi hi....

alko
@były pracownik

Dzwonisz na ochronę i tyle. PiS z takimi porządek zrobi.

melo
@spider

co za wpis. o co chodzi komus sie fora pomylily co to ma wspolnego z nami

spider

luty
@spider

kazałbym zonie z domu zadzwonić na ochrone zeby przyszli do biura i zbadali dyrektora i Piotrka i tego nikt by nie wykrył. patologie trzeba tępic. niewzne od stanowiska

@spider

Powiem tak skopiowałem to i wysłałem do Pana MM z lewego emaila zobaczymy czy coś z tego będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042