Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

O ja

Jak idzie jakość to płyty tektoniczne pękają. Wiecie o kogo chodzi?

Lutowanie
@O ja

A cellulit faluje jak tsunami. Ale mam bekę ha ha.

@O ja

Nie da się chyba ukryć, że pewnie pracujesz w firmie Boryszew S.A Oddział Maflow, a więc na pewno dysponujesz sporą wiedzą na jej temat. Bądź zatem tak uprzejmy i podziel się nią z innymi forumowiczami. Poziom wynagrodzenia jest już tam na tyle dobry, że można spokojnie ubiegać się o jakąś posadę?

fuj
@Lutowanie

komus by sie lustro chyba zbiło....

Janko
@O ja

Niech ktoś jej powie że w tych sukienkach wygląda jak hipopotam.

Rtrt
@Janko

I co Cię to obchodzi? Patrz na siebie. Tak fajnie sprawiać komuś przykrość?

Ona
@Janko

Chodzi ubrana jak chce i dobrze wie jak wygląda a jak Ci się nie podoba to nie musisz patrzeć. Pewnie sam jesteś bez guście A kogoś krytykujesz

Ktosik02m
@fuj

Jak jesteś taki cwany to powiedz Tej Osobie to prosto w twarz.Jak masz odwagę to zrób to.Bedziesz przegranym bohaterem we własnym mniemaniu.Jest jaka jest ale ma większe jaja niż co jeden facet w Naszym zakładzie.

liderka
@Ktosik02m

Dobrze powiedziałeś Janusz. Tak trzymaj. Sprawdziłam inne fora czy i na innych też taka ludzibobrazaja. Apator wicim tzmo i z ulgą dowiedziałam ze tam jesteś większe (usunięte przez administratora) w jakim celu to forum istnieje. Jak się komuś nie podoba nich odejdzie dlaczego tak źle tutaj piszecie. Czy to takie polskie żeby tylko komuś ublizyc.

liderka

kamaro
@Ktosik02m

Nie myl Panie J posiadanie jaj traktowaniem ludzi z góry, ona jest jakaś lepsza? Jako jedyna na hali nie ma butów ochronnych. nigdy z kaftanie pracowniczym nie chodzi, tylko exponuje to wszystko (sick).

Gateox

Jak to jest że dobrych doświadczonych pracowników się zwalnia, a prowadzony jest nowy nabór? Jestem zażenowany postawą kadry kierowniczej.

@Gateox

Ludzie się zatrudniają i myślą że ich nie potraktują tak jak tych co już tu pracowali. Pozwalniali ich zwolnią i was, ale głupcy pchajcie się do tej firmy, a później się nie zdziwcie jak z dnia na dzień was zwolnią.

absurdka
@Xyz

Potwierdzam , potraktowali mnie bardzo źle , nie wspominając o innych ...

operator

Przecież nie ma być już zwolnień tak mówiono na zebraniu gdy przechodziliśmy na 2 zmiany bo nowi narobią masę braków aby się nauczyć a doświadczonych pracowników jest już bardzo mało

KierowcaPaleciaka
@operator

Jedno wielkie mydlenie oczu. Ja juz nie wierzę w żadne słowo osób zarządzających tą firmą. Kłamcy i (usunięte przez administratora) Zrobia tak żebyś robił i nie upominał się o więcej. Nie ważne czy jesteś już pod maflow czy agencyjnie. Zamkną Ci gębę tym, że takie są standardy w firmie lub za słabo się starasz. Nie polecam pracy na dłużej. Jako przejściowa ujdzie w tłoku.

@KierowcaPaleciaka

Dokładnie mydlenie oczu a chodzi w tym żeby jak najwięcej było zrobione jak najmniejszą ilością ludzi a później budzą się z ręką w nocniku że audyt nie przeszedł albo reklamację są tu liczy się tempo, tempo i norma zaraz będą nowe audyty skoro jest nowa produkcja i trzęsienie portami żeby je przejść

Async
@Ct

Zarządzam akcję protestacyjną ku poprawieniu warunków płacy

@Async

Poczekaj Ukraina wyjedzie do Niemiec sami klękna na kolana nie tylko oni

Async
@Ct

Przy takiej ilości godzin jaką oferują nawet Ukrainiec rzuci tą robotę. Oni nie są tu na wczasach tylko przyjechali zarabiać pieniądze.

Operator

1750 zł bez nadgodzin za miesiąc sumiennej pracy? Śmiech na sali.

@Operator

Bo to jest nagroda i wyróżnienie naszej kadry kierowniczej za to że nie zostałeś zwolniony zapiera..... za dwóch za jedną śmieszną pensje pozdrawiam starych maflowiczow.

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Pracowałam na samym poczatku w Maflow, niestety musiałam się zwolnić. Chciałabym znowu się zatrudnić. BHRS wznowił nabór, na Olx własnie czytałam ogłoszenie odnośnie pracy tam. Napiszcie proszę kto tam teraz pracuje na każdym dziale abym była zorientowana do kogo się pchać wyrazie czego no i czy są w końcu te 2 zmiany?

@Monika

Skoro chcesz znowu zatrudnić się w Boryszew S.A Oddział Maflow, to na pewno dobrze Ci się tam pracowało. Na wąteku dotyczącym tego pracodawcy wypowiada się bardzo dużo ludzi, a wiec na pewno ktoś Ci przekaże informacje, o które prosisz. A już jesteś na etapie wysyłania do nich swojej aplikacji?

@Jolanta

Kochałam te prace. Nigdy tak chętnie do żadnej pracy nie chodziłam. Ludzie mówcie co chcecie może i atmosfera w biurach i u przełożonych była kiepska ale na produkcji zawsze było super!

@Jolanta

Pani Jolanto na samym początku pracowało się tu bardzo fajnie przynajmniej atmosfera była i ludzie spoko a teraz po tym jak pozwalniali połowę ludzi zaczął się wyścig szczurów same lizusy co zrobią wszystko żeby swoją (usunięte przez administratora) ratować i wybielic tylko po co i za co żeby chyba sobie wrogów narobić albo premie dostać

@Monika

Tak było na początku, później '' najlepsi przyjaciele'' ruchali cię w du pe. W oczy to glaskali po głowie a w plecy noże. Kiedyś było lepiej. Pozdrawiam były pracownik

addada
@Monika

na poczatku to wiesz... teraz jest gorzej

ONA
@Monika

HEJ,A ile tam zarabiałaś na produkcji? Jestem tez zainteresowana i może będę tam aplikować

Osrwootor

Najpierw zwalniali masowo ludzi a teraz znowu zatrudniają to jest właśnie polityka tej firmy żadnej stabilizacji i poszanowania dla pracownika

@Osrwootor

A najlepsze to że tych co przyjmą do pracy dostaną taką samą stawkę jak ci co pracują tu rok albo dłużej żadnych podwyżek od roku dla operatorów trzeba iść chyba masowo na l4 jak policjanci oni swoje wywalczyli

uciekajcie

Uciekajcie i szukajcie szybko nowej pracy , firma pada i to umyślnie

Ogier

Konkurencja nie śpi hehe

Ktosuek
@uciekajcie

Hehe a gdzie jest tak dobrze

Rambo

Ty padniesz z wrażenia..

Paweł44

Lubię atmosferę w Boryszew S.A Oddział Maflow za: Praca jest spoko, oczywiście jak ktoś chce pracować, robiłem 1,5 miesiąca na 3 zmiany i poznałem fajnych ludzi, także przestańcie psioczyć, to jest fabryka a nie plac zabaw dla dzieci. Na początku przyszłego roku wracam znowu, na hali tak jest ciepło jak w lato. a to spory plus.

Mariusz
@Paweł44

Najlepszy tekst tego zakładu,, Praca jest spoko oczywiście jak ktoś chce pracować '' bo to ludzie by tylko leżeć chcieli ? acha , nie Paweł44, do.jebałeś pocałosci. Już tu Anita taka tu zachwalała, jak to niby ludzie marudzą teraz Ty.

lutownica
@Paweł44

No popatrz, ludzie chcą normalnie pracować ale im się nie daje. Nie ma co robić, ludzi przerzuca się z działu na dział, zlikwidowano jedną zmianę. Nie wspomnę o tym że ciągle słyszymy bajki jak to za tydzień, miesiąc, kwartał wszystko się unormuje. Gdzie chcesz wrócić skoro zwalniają i nie ma przyjęć? Nie wiem czego się naćpałeś ale zmień dilera koleś

ustawiacz gięcie

a u kogo teraz można kupić zioło jak małego bez zęba na przedzie wywalili?

do frajerzyny poniżej

powyżej

Gięcie
@ustawiacz gięcie

Wybacz ale sobie tym rąk nie brudzę bo wolność dla mnie więcej warta niż parę pogonionych paczek baki a jak taki kocur jesteś to przyjdź i powiedz mi to w twarz czy będziesz (usunięte przez administratora) po zakładzie?? ????????

Mila
@ustawiacz gięcie

A wy już nie macie o czym pisać? A ogólnie to masz zle informacje z tego co mi wiadomo to mały pracuje dalej i ma się dobrze . I jeszcze zwrócę uwagę na to że koledzy jesteście do (usunięte przez administratora) , tak to mały jest dobry ,a wystarczy że ktoś plote puści to małemu (usunięte przez administratora) rabiecie i to na forum

@Mila

Kazdu wie co u tego można pakupc i Ukraińców on ubliżać wy też wyjeżdżali za dobrobytu na zachu.

Antyruski
@Pan

Morda Ruski pomiocie. Wam sie szacunek nie należy, tylko bat i tłuc was tchórze. U nas każdy by poszedł walczyć za kraj a nie z niego uciekł i się domagał jakiś praw. Za Wołyń nie powinniście mieć prawa wstępu do Polski. Tak wyjezdzalismy ale nie uciekalismy przed wojną jak szczury z tonącego okrętu.

@Pan

Niedługo i wy będziecie mogli jechać na zachód i nie będziecie nam pracy zabierać

@Pan

Na pana to trzeba mieć wygląd i pozycję a nie ukraińską mordę

@Antyruski

szczególnie ty chuda łajzo, byś broniła ten kraj wyglądasz jak strach na wróble

bum

na donbas tam sie wykaż

Pan

Ok może na pośredniku tylko wyjdź z kolejki pakerze.

@Antyruski

Gościu, taki z ciebie kozak na forum?! Dawaj sam na sam na parkingu przed czy po pracy, a zmuszę cię przepraszać za każde jedne słowo które ty tutaj napisałeś.

Ustawiasz czy Palisz?

Czuję w tych słowach typowo Ukraiński bezpłciowy obs",rany głosik Lidera bądź (usunięte przez administratora) z Formowania haha

Kryska

O jakie Ty atmosferze mówisz? Nie opowiadaj bajek , takie rzeczy to dzieciakom do poduszki , a nie tu

Tychu

U nas głośno, że Bąka wywalili, za to że w Toruniu zakład położył.

costam
@Tychu

raczej to nieprawda. ale serio jest tragedia... ludzie sami sie zwalniaja bo rzucaja nimi po działach jak chorzy o atmosferze i zarobkach nie wspomne, wiem ze to wina volkswagena ale duzo jest blędnych i nielogicznych dezycji kierowników ktorzy pogarszaja ten stan

costam

smutne i brzydkie to ale niestety ludzie sa sfrustrowani :s

@Tychu

Czas w końcu na odważne decyzje a nie tylko operatorów zwalniają a z zakładu robią cyrk a z ludzi klaunów których przebierają w różne kolory koszulek

Policyjne Biuro Śledcze

Sprawa zgloszona art. 24 K.C.

Buuuuuuu
@Policyjne Biuro Śledcze

HEHEHE. Niby gdzie zgłoszona?? Ktoś chciał zabłysnąć ale nie wyszło.

listonosz
@Buuuuuuu

Dowiesz się w odpowiednim czasie... oczekuj listu poleconego

Buuuuuuu
@listonosz

Pomyłeczka... do mnie ten polecony nie przyjdzie ... bzdurka za bzdurką...

Jolanta

@Patologia Bardzo proszę, żebyś uważał tu na to, jakiego języka używasz - wulgaryzmów tu nie tolerujemy. Zapoznaj się z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jesteś pracownikiem firmy Boryszew S.A Oddział Maflow, czy piszesz jako osoba jedynie nią zainteresowana?

bryk

maly sondaż, kto wg was jest odpowiedzialny za obecną sytuacje/atmosferę w zakładzie (nie mam na myśli volkswagena od ktorych brak zleceń) i kto wg was powinien zmień stanowisko/wylecieć by obecna sytuacja/atmosfera uległa poprawie. Proszę o uzasadnienie swoich wyborów.

qaz
@bryk

Już tak źle się dzieje, bo od kilku dni mnie niema w firmie. Sytuacja nie jest najlepsza, ale czekamy na maszyny które trochę poprawią sytuację, gdy będziemy robić dla Jaguara i Land Rovera. VW też powoli się rozkręci, bo testy z nowymi chyba pozytywnie przejdzie. Może to potrwać kwartał, lub trochę dłużnej, ale VW chyba nie padnie, choć go to wiele kosztowało.

wiem

I co? czesc z ludzi z jakosci juz na produkcje dali z gata tp samo. niech ktoś mi powie ze to nie oznaka konca. a gadki ze to tylko tymczasowo mozecie miedzy bajki wsadzic!!!

Jola
@wiem

Wracamy do samych początków. Wszyscy do maszyn i Benia sama na wszystkie hale. Jeden kierownik zmianowy jeden lider na każdej hali i to najlepiej Ci starzy i byłoby idealnie.

Zwolniony

Panie Michale, najpierw niech Pan poduczy się języka polskiego, ortografi, a po drugie sam Pan gadasz głupoty na papierosie i na stołówce

ble
@Zwolniony

jak juz to ortografii

Operator
@ble

Ty byś poszedł na maszynę akurat, rurki nie potrafilbys włożyć do niej

Osrrwt oo r

Zapomniał wół jak cielęciem byl i ile braków narobił pierwszego dnia w pracy jak nie ma kto wytłumaczyć czy wdrążyć w temat tu taka polityka firmy rób i rac sobie sam pozdrawiam wszystkich w temacie

Anonim1

Dobrzy i ogarnięci ludzie zwalniają się lub ich zwalniają, nie będzie tam lepiej. Zostało pare spoko osób a reszta to sami opierdalacze:)

@Anonim1

@Anonim1 Jeśli bardzo dobrzy pracownicy zwalniają się z danej firmy, to wówczas taką sytuację należy uznać za bardzo niepokojącą. Ale przecież duża rotacja w firmie Boryszew S.A Oddział Maflow może mieć naprawdę rozmaite przyczyny - nie generalizujmy zatem. A Ty za co jesteś tam konkretnie odpowiedzialny?

Sędzia Kalosz

Ooo jak smutno że k..... Nie będzie już kierownikiem hehehe bo kto to widział,aby ludzie nie wykształceni piastowski takie stanowiska , jeszcze za Ukraińców niech się wezmą !zaczęli się panoszyc jakby byli u siebie.

Anonim1

Akurat on był jednym z lepszych kierowników, w porządku dla ludzi.. Ale wiadomo jak się jest w porządku dla innych i robi sie dobrze swoją robotę to i tak cie (usunięte przez administratora) na coś gorszego.

Ktos
@Anonim1

Hihi lepszy dla ludzi.... Polowa osób na lutowaniu nie znała swojego kierownika, i praktycznie nigdy go nie widziała

Bzyk

Zazdrość nie bądź śmieszny!spójrz na cv innych pracowników to zobaczysz że są to osoby wykształcone ,a dostać stanowisko tylko dlatego że się podpier...a i włazi w tyłek to już lekka przesada . Do tego jeszcze obgaduje i nasmiewa się z ludzi , także taka osoba nie jest kompetentna na to stanowisko . Mój przedmowa miał całkowitą racje ,że to zniesli

W porządku dla ludzi ? Dla których niby ? Chyba dla tych co mu tyłek lizali

juz nie pracuje:)

Fabryka ma być sprzedana do końca kwietnia 2019. Byli juz kupcy ja ogladac Produkcja ma byc wygaszana żegnam

Ktosik
@juz nie pracuje:)

I nich ja sprzedają może w końcu ktoś kompetentny zacznie rządzić,ponieważ teraz mam wrażenie,że stado baranów jest za sterami

Nie lubię glupot
@juz nie pracuje:)

Takie brednie to możesz babcia pod kościołem gadać. Jeśli produkcja miała by być wygaszona to po co nowe projekty są przenoszone do Torunia. Po drugie to że Maflow możliwe że zostanie sprzedane, to chyba nie powód żeby grupa VW zatrzymała produkcję.

qaz
@juz nie pracuje:)

Czy te wiadomości masz od dyrekcji, czy to tylko Twoje domysły? Ja słyszałem, że będzie produkcja dla Land Rovera i do Jaguara dodatkowo i może w końcu i VW się ruszy. Właściciel zawsze może z firmą zrobić co chce, ale to będzie decyzja akcjonariuszy większościowych.

Śmiech

Ten okręt już tonie , a najlepsze jest to że operator znajdzie pracę bez problemu gdzie indziej gorzej z tymi z biur oraz kierownikami i liderami którzy nic nie robią i kasę biorą

Stara

Taka jest niestety prawda. Damiana każdy się bał jak tylko pojawił się na hali a Bąk? Każdy ma w (usunięte przez administratora) to czy go widać czy nie. Zakład funkcjonuje rok czasu, wzorowany bardziej na Tychach niż ustalający swoje zasady. Jak ktoś kto nie miał doświadczenia w takim zakładzie może go dobrze prowadzić. Bąk chciał zacząc biegać zanim nauczył się chodzic. Efektywność? Wydajność? Człowieku pierw trzeba zapanować nad wszystkim co się liczy na te efektywność i wydajność. Moje zdanie? Zero pojęcia o zarządzaniu. Brak szacunku do innych. Niestety pociągnął nasze Maflow na dno.

abab
@Stara

100% racji Bąk nie ma pojecia o niczym i jeszcze poucza ludzi ktorzy tu pracuja dluzej niz on xD

@Stara

Pamięta ktoś poprzednie audyty? Damian bym zawsze z audytorami i gdy coś się działo to próbował to wszystko tlumaczyc, załagodzic jakoś sytuację, a Bąk? Widział go ktoś na audycie?

Ogarniety
@Stara

Kiedyś ja szef produkcji ciągnął firmę na dno to sie go wywozilo na taczce. Myślę że czas na Bąka. Nic nie wie i nie umie. Czas na niego... Taczka czeka. Benek na jego miejsce i się rozkreci.

??
@Ogarniety

Juz wy z tym benym nie przesadzajcie. Lepiej niech ktoś nowy przejmie ster, osobiście wole Karasia Darl się i zwalnial ale tylko tych co lipe robili, dobry pracownik nie miał się czego bać

Jolka
@Stara

Ludzie przestańcie z tym Damianem nie po to chodzi się do pracy aby się bać to nie reżim , a Bak to normalny facet przynajmniej nie trzeba przed nim uciekac i się bać że zacznie Cię wyzywać

@Jolka

Tylko ze przed Damianem każdy czuł respekt. A teraz każdy robi co chce i macie efekty.

Alos
@Stara

To jeśli nie czujesz bata nad sobą to się zwolnij i szukaj takiej pracy gdzie jest kolchoz

@Stara

@Stara Jak widać dużo wiesz o funkcjonowaniu firmy Boryszew S.A Oddział Maflow. Ale musisz wiedzieć, iż nie wolno tu posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Powiedz nam na początek - jakie stanowisko obejmujesz albo obejmowałaś w strukturze tej firmy?

@Jolanta

Jolanta po co bronisz tej bandy chamów? Ile ci płacą? Ja rozumiem, że to twoja praca ale może poczytaj komentarze i zrozum, ze akurat w tej firmie nie dzieje się dobrze. Ludzie są turaj traktowani gorzej niż bydło w oborze. Mam gdzieś, że nie wolno używać danych personalnych, niech ludzie wiedzą jak traktują inni typu Bąk, Będkowski itp. Co ci do tego? Wiesz ilu kolegów/koleżanek straciliśmy tylko dlatego, oni mieli do nich jakieś ale. Nie ważne, że byli jednymi z najlepszych ważne, że ww ich nie lubili. Np taki Piotr, Tymek i wielu innych już tu nie pracuje. Skończ wreszcie bronić imienia tej firmy i zacznij czytać komentarze, a nie tylko głupio pytasz jakbyś jakaś nierozumna była. Za mało ludzie napisali czy brak ci rozumu i umiejętności czytania ze zrozumieniem? Co z tobą nie tak? Nie ważne jest stanowisko, bo wiele osób ma zdanie takie jak w komentarzach, co tu myślisz, że my to wymyślamy? Stuknij się w głowę lub skończ pisać te głupie pytania. No ileż można?.

cos tam
@Stara

Tu nie chodzi o to że sie ktos kogos bał. Fakt D.B nieraz przesadzał, ale można z nim było jakoś rozwiązywać problemy, poprostu sie interesował co sie dzieje - była normalna rozmowa - jak ? po co? może tak to zrobić, może siak. A tu kompletna wyjebka. Kazdy dzial ma problemy o ktorych kierownictwo nie ma pojecia a wymagaja i pracownicy/ustawiacze musza radzić sobie sami bo nikt im nie pomoze. Kazdy ma to w (usunięte przez administratora) - bo ma byc zrobione. Dlatego to wyglada tak jak wyglada. Nie pozdrawiam

lutowanie
@cos tam

spokojnie już wszystko sie zmieni. Maflow ma być sprzedane. Ostatnio chodziliw 12 fabryke zwiedzali Nowy właściciel będzie wymagał szybkich zysków wiec sami sobie wydedukujcie co to oznacza.

Ktos
@lutowanie

Od oglądania firmy do sprzedania firmy daleka droga

lutowanie
@Xyz

dokładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to forum to najprawdziwsze źródło informacji. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! należy w 100% wierzyc co tu jest napisane.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 miesiące temu(usunięte przez administratora) został zwolniony to pisał że prawnika nasłał że ma 16 Gb dowodów i że fime dosięgnie ręka sprawiedliwosci. Oczywiście prawnik był i Maflow ma wielkie problemy maja zapłacić milionowe odszkodowanie i P przywrócic do pracy i przeprosić i dać mus tanowisko(usunięte przez administratora) Narzedziownia miała się bez(usunięte przez administratora)rozlecieć, oczywiście sie rozleciała i stawiaja nową, a na miejcu obecnej maja sól nasypac zeby nawet trawa nie urosła. Bez tych wszystkich specjalistów geniuszy którzy tu juznie pracują ta fabryka miala juz przesatc produkowac bo zwolilnili juz najpeszych ludzi tych best from the best. Na tablicy efektywność jest rekordowo wysoka , ale to napewno w biurze kłamia jak pis z sondażami Jakiego:) że jest dobrze a tak naprawdę jest bardzo zle. Prosze o jeszcze wiecej tak prawidzych informacji bo bardzo mi sa potrzebne .

@lutowanie

Haha ależ opinia. Tylko kilka rzeczy nie psauje, bo nigdzie nie bylo wzmianki ile GB tylko ktoś tak napisał i teraz tak powlekacie te info. Po następne nie 3 a 2 msc temu. Rekordowe wyniki? To odpowiedź dlaczego coraz mniej osób pracuje? Skąd pewność, że prawnik nie był? Nie wierzę, że ktoś z góry by zszedł i się chwalił, że sie będą sądzić z pracownikiem zapewne wtedy więcej osób by to zrobiło, a co dopiero jakby sie to roznioslo to firma by ucierpiała. Co do produkcji to nie zauważyłaś że spada?. I po co się znów czepiacie Piotra, dajcie mu już spokój, on mial rację bo ta girma schodzi na psy także milego szukania pracy nam wszystkim życzę'

wiosło

Jak tam 03 po podziale? Na 02 idzie ktoś ogarnięty czy 01 wszystkich wyłapała?

Nieogar
@wiosło

Tu na 03 nie ma ogarnietych

jestem z 02
@Nieogar

Nie ma? Dziwne, bo to zmiana z najlepszymi wynikami. I nie jestem akurat z 03 więc nie chwalę sam siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.