Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

B

Same pasztety pracują nie ma na kim oka zawiesić

Znów Tychy przyjechały na transfery,sami EMERYCI !!! przechlane pyski joooo!!!

Viper

Na montażu są same (usunięte przez administratora) i podpierdalacze co sami w (usunięte przez administratora) tną a na innych donoszą

Do Viper
@Viper

Na montażu są równi i równiejsi jedni mogą drudzy nie

wazelina

Krystianku ale z ciebie pala i pajac wazeliny nie zapomnij bo głębiej w (usunięte przez administratora) się nie da wejść chyba że Cię wylutuja albo zalutuja pierwsze miejsce za podpier... twoje hulajnoge juz masz na wyciagniecie reki

maflowy
@wazelina

Co wy od niego chcecie jeden z bardziej ogarniętych liderów. Lutował i ustawiał to przynajmniej wie co robi w przeciwieństwie do liderów wziętych niewiadomo skąd.

MŁODY
@maflowy

To jest wielka pala i H.j smacznego lizania czekolady. Rów jest twój. Pozdro druga szklana. Ps. Pierwsza szklana to TY. Zostaw te rowy bo twarz masz brudną

ty
@wazelina

tyle

Jedynymądry
@ty

Taki madry to piwiedz mu to za brama , ciekawe ile srkund postoisz cwaniaku. Krystian nie dawaj sie jakims niedorozwojom

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Waldus

Widzę, ze tu wszyscy kierownicy, czy tl to totalne dno. Proponuję napisac zbiorowe podanie do Pani dyrektor o likwidację tych stanowisk. A tak poważnie, róbcie tak jak ja 8h i do domu, jak tl sie sra to jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam. Tylko chciało by sie wiecej zarabiać, bez konieczności pracy w weekend.

Moj stary
@Waldus

Hahaha o kierownikach to już techniczny z lutowania się wypowiedział, wgl benek i reszta nie mają szacunku do siebie ze go trzymają, ale już ich sprawa że dają po sobie jechać, a trzymać nie oplacalna osobe na moje nie ma sensu i tak lata ciągle zjarany albo pawiana swiruje

Twój stary
@Waldus

I co mój stary obsrałeś mnie skur**elu i wcale nie jest mi przykro z tego powodu :) dzięki bo tylko mnie umacniasz :) Uważaj stary bo dziś to Cię wystawi nawet twój przyjaciel :) Co jeszcze powiesz o mnie ? jestem ciekaw (usunięte przez administratora) forumowy

Jedynymądry

Ogolnie polowa tutaj to zwykle p.I.z.d.y. wiecej gowna w gaciach niz odwagi , anonimowo to k.u.r.w.a rycerze a, w realu (usunięte przez administratora) klocem na kilometr.. stoisz na maszynie I nie pasi do wypier... tylko narzekacie I cisniecie innych zwykly brak rozumu , honoru,odwagi I powagi. Masz cis do kogos to idz porozmawiac , wyjasnic w 4 oczy a nie tylko ciskacie tutaj. Pozdrawiam

Nówka

A jak z pracą w Niemczech??? Poproszę o opinie jeśli można :)

Somebody

Nic ciekawego , same kur... I pedaly.. widze ze, coto niektorych (usunięte przez administratora) bola , o skanerzystki, tak bardzo boli (usunięte przez administratora) na maszynie to cwaniaki idzie robic codzieb po 20 km w nogach zobaczymy czy takie opierdalanie. Nie chcesz stac na maszynie to wypie.... gnoj przewalac. Sie kur.. poksztalcili w podstawowce I teraz magistra struga. Wszedzie jest lepiej gdzie was nie ma co? (usunięte przez administratora) z maszyn zapierda.. a nie narzekac potraficie. Bol (usunięte przez administratora) o, skanerzystki to moze idz zobacz jaka praca a potem pisz ze lekko jest ty amebo jeba...

Same zło
@Somebody

Trochę kultury człowieku

Beno

Wesołych świąt wszystkim. Życzę mniej nienawiści????

styl
@Beno

tak

Niuniek

Jeszcze powinni zrobić porządek że skanerkami, laza jak święte krowy na wszystko mają czas ,pogaduchy picie kawki A my zapieprzamy i te same pieniądze gdzie jest sprawiedliwość

@Niuniek

Oczywiście, a skanuje się samo, trzeba było się uczyć. Poza tym nie chciał/abyś łazić przez 8 godzin ze skanerem i użerać się z ludźmi którzy nawet APU nie potrafią porządnie wypisać.

Czarny
@Twojastara

Wiele osób jest bardziej wykształconych niż te skanerki i pracują przy maszynach ,także nie pisz o nauce !!!!A prawda jest taka że w tej firmie każdy stoi lub chodzi tylko jest różnica (usunięte przez administratora) się jako skaner A stać przy maszynie

@Niuniek

Zgadzam się z tą opinią,Że chodzą jak święte krowy to nie do pomyślenia aby w innym zakładzie tak było, pracownicy by ich zakrakali jakby inny ciezko pracowali nie mogli odejść od maszyny A one właściwie z 4 godz pracują A resztę przeglądają albo siedzą na skrzynkach i udają że skanuja aż człowieka szlak trafia

Kicia
@Twojastara

Uuu zabolała prawda ... czas najwyższy zlikwidować te stanowiska

Skaner
@Niuniek

Taaa za tą samą stawkę to pomysl teraz ze skoczek będzie robił to co robi i jeszcze będzie skaner miał i podwójna robotę robił i za tą samą stawkę jak wy i mówicie tu o sprawiedliwości.....

@Niuniek

Żal dupeczke ściska. Równie dobrze można o każdym kto nie stoi przy maszynie powiedzieć, że chodzi jak święta krowa, taka praca skanerzystek żeby chodzić i szukać i czekać na zeskanowanie. Wy myślicie że to takie hop siup skanujesz kod i idziesz dalej, no sory ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, na skanerze trzeba wszystko dobrze wprowadzić, właściwe ilości i dane i kolejności kart aby wszystko się zgadzało, ile razy trzeba główkować żeby móc zeskanować komuś pracę albo latać po nowe zlecnia bo ilości przekroczone, dodatkowe czynności korekty i setupy też wszystko musi być w odpowiednich godzinach i wgl. Zobaczymy jak sobie skoczkowie poradzą, szybko wrócą do skanerzystek, a wtedy się zgłoście i zobaczycie jaka wdzięczna praca.

Franek
@Niuniek

Jak widzę niektóre osoby na maszynach co nawet nie potrafią kart wypisać dobrze, a co dopiero jakby skaner wzięły i miały skanowac, to dziewczyna która robi poprawki w APU to by chyba z pracy nie wyszła. Poza tym jest jedna osoba która pracowała na skanerze i jak miała możliwość wrócić to powiedziała że nie chce i już woli na maszynie stać także.

Twój stary
@Franek

Dokładnie, u nas na zmianie ciężko było znaleźć dodatkową skanerzystke, bo albo za tępi ludzie albo nikt nie chciał spróbować. Jedna dziewczyna się dzień szkoliła to na drugi zrezygnowała bo to nie dla niej. Zakład likwiduje stanowiska żeby zaoszczędzić, a innym dokłada roboty, myślą że jeden będzie robił za trzech, ciekawe jak sobie skoczek poradzi jak mu błąd w skanerze wyskoczy i nie zamknie operacji, wtedy kolejnych też nie zeskanuje, a tych samych zleceń których czasem jest z 20 to nawet nie otworzy bo mu będzie blokowało, także pozdro

Skan
@Franek

A kto ma ich nauczyć wypiswać karty ?

As

Jak w każdej pracy są ludzie normalni A druga grupa to ta co ma pod kopułą

Kol

Podobno już skanerek nie będzie hura ....W końcu zobaczą co to praca .....to bylo chore żeby chodziły i głupa palily ....jedna to powinna być na 4 hale to jeszcze ale 3 chyba tylko po to żeby w nosie dlubaly jedna porządna decyzja ,Że już ich nie będzie

Tak na pewno Natalia szkoda komentować

Kkkk

Natali sama siebie chwali hehehe

@Gość

Wszyscy zapierdzielają równo,nie powinno byc zadnego podziału odnosnie tego ktora hala ma ciężej bo to bzdura. A tak ogolnie to ta strona nie jest po to aby imionami i nazwiskami wymieniać kto (usunięte przez administratora) a kto nie, tylko po to by polecić prace lub nie. Osoba z zewnątrz ktora szuka opini na temat pracy w maflow nie wie kto to justyna,natalia czy franek. Wiec po co tskie szczegoly tutaj zamieszczacie.Niektore osoby samemu sobie autoreklame robia hahaha........

69lat
@Kkkk

Dokladnie hahaha

@Gość

Po co to wymienianie imion? Swoje kompleksy leczycie kosztem innych?

Auuu
@Kol

Sknerki robią swoją robotę a inni swoją, może już skoczków zlikwidować bo też się opierdalaja, takieie jest zdanie operatów

@Auuu

Najlepiej wszystkich robili A na maszynach ustana wszyscy z biura i kierownicy hehe

Bezcenny

Powiem tak co do formowania... Anton pupil ale mniej szkodliwy za ty Igor msciwy, tylko Ukraińców zostawia poza tym,, niby nikt na skoczka się nie nadaje '' bo nie chce nikogo nauczyć. Chce być sam,, niezastąpiony '' burak i wiesniak w obcislych dresach hehhh. Jego Katarina tez wredna i nikt jej nie lubi. Co do kierownictwa to Gosia jak narazie nie robi większych problemów, jej poprzednik Adam masakra może na pieczeniu bułek się zna i tez nie wiem jak ogarnial bo kierownik z niego żaden. Darek spoko za to wymagajacy. Karas zna się na robocie jedyny chyba w tym zakładzie. Robert nijaki..... Póki nie będą mieli konkretnych kierowników którzy znają się na robocie to nic się nie zmieni. Benek to juz nie wspomnę bo każdy wie jaki wredny ch.......

opiekun
@Bezcenny

potwierdzam, Adam beznadziejny kierownik. On pewnie i na pieczeniu bułek się nie zna a co dopiero tutaj na produkcji.

Ala
@Bezcenny

Robert nijaki o planowaniu pracy 0, zarządzaniu ludzmi 0, z takim firma nie pociągnie.

Marian
@Bezcenny

Karaś zna się na robocie?Dobre sobie. Przecież ten patol tylko do łopaty się nadaje. On, razem z tym ćpunem nic nie ogarniam. Tylko zgrywają cwaniaków przed audytem.

Segregator

A weźcie Wy te skanery i się jebnijta w łeb, a jak wam się zmieszczą to wsadźcie sobie w te leniwe dupska. Do roboty a nie na forum.

Franek
@Segregator

A Ty se rurke w (usunięte przez administratora) wsadź

nie chcemy tych babo chlopów z Tychów inspektorów Izki i chyba jej paulina , jo....wyżej srają jak (usunięte przez administratora) mają-jełopy oby dwie,,INBECYBELKI,,porażka stare cioty

Wiosna zimą

Zobaczymy jaka efektywność będziecie mieli,jak zabiorą skanerki. Jak ktoś nie ma pojęcia o tym stanowisku pracy to niech się nie wypowiada. Ps. Wiem że bolą was zadki i żal ściska no ale cóż nikt nie mówił że życie będzie lekkie.

Narzędziowy
@Wiosna zimą

Przecież skoczkowie dadza radę. heheheheh.. Ciekawe jak długo.

Czarny
@Wiosna zimą

Co mi po efektach jak premi i tak nie ma A one przynajmniej zobaczą co to praca na innych stanowiskach przynajmniej co nie którym może dupska spadną bo trochę przy grube mają

@Czarny

Akurat skanerzystki nie wzięły się znikąd, stały wcześniej maszynach i wiedza co to praca.

Operator

Już lepiej się zatrudnić w starym Sharpie w Ostaszewie i składać kartony, niż pracować z tymi prawie-wszystkimi fałszywymi ludźmi..

I znów przyjechała do nas .. wielka inspektorka z Tychów Iza na kaczych krzywych nogach ,z dzyndzlem na nosie-Jo! na dodatek przywlekla za sobą jakąś słonicę nie kumatą,jo śmiech na sali

dwie idiotki !!!!

Bbbb

Tylko dwie ?

Łokietka
@anonymous

Na moje oko jest ich więcej, jedna lepsza od drugiej A zachowują się jakby były co najmniej kierownikami , mniemanie mają o sobie bardzo duże

nie chcemy tych przemądrzałków z Tychów -Formowanie i z tedrilów,stare KOZŁY !!! Przychodzą na kacu do pracy a potem mają nas w (usunięte przez administratora) ,JO !!! Wszystkie rozumy pozjadali ,jo....myślą że są panami

toronto
@anonymous

Tak to wygląda od początku, osoby które teoretycznie przyjeżdżają nam pomagać tak naprawdę chyba są tu po to żeby leczyć kompleksy. Ciągle tylko się słyszy, że Tychy wspaniałe, Chełmek doskonały a prawda taka, że tam taki sam (usunięte przez administratora) jak tutaj. Wysyłają nam ludzi co na tamtych zakładach są zbędni więc tu łapią swoje 5 minut i udają specjalistów od wszystkiego.

Roman

Jo! Jo! Jo!

Mozg operacji

Andrzej chodzi z lapami w kieszeni i sie nadaje na kierownika jak ci wszyscy ktorzy zasiadaja na stolkach od koryta ich odgonic nie mozna czysty sejm ciagle skonfliktowany z ludzmi malo kto go lubi i malo to moze za malo calkowicie brak pojecia jedyna osoba ktora sie nadaje do kierowania montazem to Anita ale ona przeciez nie jest w lego typie i jej nie lubi czego wy chcecie w koncu jest ktos kto ogarnia caly ten meksyk czego on jeszcze szuka Damiana na lidera???? haha a co do Damiana zostan czlowieku gdzie jestes znasz sie na ustawianiu maszyn to tam siedz bo na lidera to za bardzo nie pasujesz naucz sie zlecenia drukowac najpierw napisalem ladnie i grzecznie

xd
@Mozg operacji

On w ogóle kobiet nie lubi może woli chłopców !!!

sc
@Mozg operacji

Nic gorszego jak kierownik i lider nie grają w jednej drużynie ale Anita to twarda babka i nie da się męskim szowinistom za duże ma poparcie wśród ludzi

ADASASASD
@Mozg operacji

Anitaa gięcie pamięta o Tobie ! trzeba być czlowiekiem dla ludzi

nie rozumiem

Przyjeżdżają ludzie z Tych i opowiadają tego się u nas robi 2.200 tego 900 tylko u nich chyba jakość zapomniała okularów do pracy a odbiorca ślepy albo maszyny lepsze bo co z tego że zrobisz wiecej jak zaraz wraca spowrotem i kolejna robota żeby selekcje zrobić

zainteresowany
@nie rozumiem

Jedynie co Karkosik na oczy przejrzał i chce się tego pozbyć

Lb
@nie rozumiem

W Tychach są operatorzy i TL na tyle doświadczeni że nawet jak idzie g.. Wno to potrafią to naprawić. Czytaj dogiac dokrecic itp. Wtedy te ilości są realne. U nas jeszcze brak tego sprytu. Operatorzy nie mają na tyle doświadczenia bo i nie mogą mieć. Jest kilka osób które to potrafią ale to za mało. Nie ma co porównywać Tychów do nas. Tam są ludzie którzy produkowali to kupę lat a my parę miesięcy

brb
@nie rozumiem

w tychach ludzie wiedzą co może przejść a co nie, i kontrola jakości bardziej doświadczona a nie blokuje wszytsko jak leci......

Hhh
@brb

W zakladzie wi Chelmku i Tychach , ludzie nie narzekaja , tylko pracuja , tam jest inne podejscie do pracy , nie to co tutaj , ze malo placa i sie czepiaja , nie podoba sie? To (usunięte przez administratora) na budowe pustaki przerzucać, niedlugo wiosna wiec macie szanse. Co do doginania rur , tak w tamtych zakladach sie to robi i kazdy umie , nie bo pracuje x lat , tylko dlatego , ze tam kazdy ma swiadomosc tego , ze zlecenia trzeba wyrobic. W toruniu byscie (usunięte przez administratora) chcieli chub wie czegoo , a jak chodze po zkaldzie to naliczylem 4-osoby ktore umieja giac na wiosle , tylko4 . Narzekacie na brak premii , jak to. Ciezko , a z czeho maja byc premie jak zaklad nie zarabia ? . Obrazacie kierownikow jaki to oni zli nie sa , a zaden nie pomyslal , ze zwalniaja ludzi , bo zaklad ma na siebie zarabiac, polityka w firmie jest prosta , jesli ktos pracuje dobrze, to moze czuc sie bezpieczny. Wiekszosc osob ktore tutaj wypusuja brednie , poprostu sie nie nadaja nawet. Do pchania paleciaka. Nie jestem z wyzszych stanowisk , ale widze co sie odpierdala. Chcecie od kierownikow i zarzadu cudow , a wy nawet nie potraficie jednej wysylki nie, zj...c. to jest zaklad produkcyjny nie pomoc spoleczna , nie chcesz tu pracowac droga wolna.. Ludzie opanujcie sie , wyzywacie ludzi za to czy za tamto , ale zapomnieliscie , ze oni tez tam pracuja i maja swoje do zrobienia.. tez maja obowiazki niejodnokrotnie gorsze od was , ludzie ktorych tu wyzywacie anonimowo, nie sa ch.. tylko robia to xa co im placa , chociaz oni robia to co nalezy w przeciwienstwie do was..

de
@Hhh

Naliczyles cztery osoby co wyginaja to i tak dużo ja z innej beczki patrząc ile tu ludzie pracują na lini jeden dwa tygodnie miesiąc trzy dni i dwa dni więc nie wymagajmy cudów a nawet jak bys chciał się czegoś nauczyć to nie ma kogo zapytać wiec pogadamy za parę lat

toronto
@nie rozumiem

Ustawiaczy co wiedzą co robią i rzeczywiście byli przeszkoleni można na zakładzie na palcach jednej ręki policzyć. Reszta oderwana od maszyny po tygodniu pracy i wyszkolona na szybko żeby zapchać braki w ludziach więc nie ma się co dziwić , że idzie jak idzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.