Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Fanka Maflow,

kiepskie warunki pracy, nie można pić bo zaraz na dmuchanie biorą. na gięciu ciągle nosy wycieraja, nie wiem o co chodzi. palce do maszyn wkładają premię BHP zabierają . wsparcie z Tychów przyjechało całe hale za.jebalo I striptiz pod szatnią od.jebalo. pozdrawiam całe Maflow :)

Obserwator

Liderze z jakości, podciągaj spodnie za każdym razem jak sie nachylasz, kucasz...następnym razem wrzucę Ci pieniążka do skarbonki. Wstyd!

Jolanta

Czy ktoś z użytkowników może pomóc w odpowiedzi na pytanie @Lolo o stawki w firmie Boryszew S.A Oddział Maflow? @qaz na jakim stanowisku otrzymuje się podaną przez Ciebie wypłatę?

Mat
@Jolanta

Ja pracując przez manpower dostaje na rękę ok. 1850 zł + sodexo.

@Jolanta

To jest podstawowa brutto 2200zł. na stanowisku operatora maszyn zatrudnionych przez Maflow

Klops
@Mat

Witam a czy ktoś mi powie jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem jak ktoś jest zatrudniony przez biuro AAS.?

@Jolanta

Taką wypłatę otrzymuję się na stanowisku operatora maszyn zatrudnionych na umowę o pracę w Maflow

Rekrutacja

Szukasz pracy jako magazynier lub operator wózka na terenie Fiata? Oferujemy: •Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą •Atrakcyjne wynagrodzenie • Pakiet premii rocznych A) Premia Efektywnościowa około 580 pln B) Premia Świąteczna około 1000 pln C) Premia Roczna około 1100 pln D) Premia urlopowa 1200 pln •Bogaty pakiet socjalny ( dofinansowanie do przewozów pracowniczych, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół) •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej •Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Zadzwoń 32 325 39 49 Lub napisz maila rekrutacje@sistema.com.pl

ona
@Rekrutacja

ciekawe

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Nok

Brawo dla kierownictwa za wybór Przemka. Gorszego buraka już nie było to fakt wybraliście najgorszego. Można wybić się na podpie....rdalaniu - można. Przemas ty konfuturo hulajnoga nie dla Ciebie wsioku.

Wolny
@Nok

Niestety Przemek to prawda. Jesteś burakiem .

pracownica
@Wolny

Ręce w kieszeni ułożone w specyficzny sposób pozycja w rozkroku, guma w gębie facet rozmawiający z kobieta ups cos tu chyba nie tak

ABC

A dają umowę na czas nieokreślony

jako

hmmm

Lolo

Ile mogę zarobić w Maflow? jak się zatrudnię.

ssssss
@Lolo

razem z sodexo 1900

Obserwator

Przemek dziobaku. To wychodzenie z Panem Kierownikiem Karasiem na fajki co 15min sie opłacily widać. Gratulacje.

On

Pytacie o kasę itp. Fakt mozna zarobić ale jakim kosztem....wszystkie weekendy w pracy zero zycia. Niestety jak Ci cos nie pójdzie zrobisz braki to od razu Cie wyrzuca. Liderzy tylko gonią gonią....no oprócz Anity....jedyna liderka której nie zależy na wynikach, albo po prostu boi sie ludzi. Obawiam sie ze szybko lepiej tu nie bedzie. Ale najgorsze w tej pracy jest nie kierownictwo, zapierdalanie itp. A totalny brak atmosfery. Damian czy teraz Bąk to zwykle chamsywo ani dzień dobry ani pocałuj mnie w du....tylko z daleka widać jak czepiają sie kierowników czy tl. Takie mądre glowy... A niestety nie wiedza ze samym poganianiem ludzi na ,,granicy,, mobbingu wiele sie nie wskura. I stąd taka wielka rotacja. Brak poczucia stabilności, brak atmosfery. Nawet imprezki integracyjnej nie można zorganizować bo tylko praca praca od poniedziałku do niedzieli.

Weźsiedoroboty
@On

Widziały gały co brały to teraz zapier. Dalac! Albo za bramę bo Cię odcholuje..

pasta

Szkolenie drugiej liderki na lutowaniu trwa. Kiedyś na palarni przesiadywała 1, teraz siedzą we dwie.

Weźsiedoroboty
@pasta

Zazdrościsz im liderowania? Widziałeś co podpisałeś to teraz rób a nie patrzysz na innych ????

Dlaczego z transferów Tychy dostali 500 zl na dojazd taryfą do pracy ,co oni ,,BŁĘKITNA KREW,, JO !! Tomek z Tychów to normalnie ,,IDIOTA,, cooo myśli że świeci umiejętnoscią ,niech spada już do dom,joooo stary wapniak

Gratulacje dla dyrekcji. Przyjechało wsparcie. pijani dyrektorzy i UR. Po jednym wieczorku na mieście ledwo do fabryki weszli poinformujcie tego małego żeby na lutowanie nie wchodzilibo to może pierdutnąć. tak od nich gorzolkom wali że to to jakis dramaty. My normy wydajnośc jebanie a oni pijani po fabryce chodzom. (usunięte przez administratora)

Xx

A wiecie że maflow Toruń nie jest odebrane przez rzaden urząd tzn że nie istnieje jako firma produkcyjna. To są dopiero jaja. Tyle czasu produkuje i bez odbioru już pomijam ściemy dla klientów że to Tychy produkują.

r

Kappa

YY
@Xx

XX jesteś prawdziwy X . Gdzieś trąbiono ale nie wiadomo gdzie . Maflow posiada wszystkie odbiory

Chelmek
@YY

Toruń robi jakby za Maflow Tychy ;)

Stefan
@Xx

To chyba normalne że siedziba firmy jest w Tychach a produkcje rozrzucone. To się obudziłeś dopiero w sprawach gospodarczych.

@Xx

Maflow Toruń to filia Maflow Tychy. Jest gorzej traktowana i mniej się zarabia na podobnych stanowiskach.

Auu
@Chelmek

Jak się Maflow Tychy nie wyrabiają to maflow Toruń nadrabia

Ostatnie pożegnanie

Z ogromnym żalem powiadamiamy że odchodzi liderka Anita i wyrazy współczucia dla nowej liderki za współpracę z kierownikiem

Pablo
@Ostatnie pożegnanie

Dlaczego Anita odchodzi? była spoko i ostra i miła i konkretna i ogarniała wszystko. Reszta niczego nie ogarnia. Anita THE BEST, Bez Anity to będzie bajzel. ANITA zawsze w naszych sercach !!!

@Pablo

Z jakiego działu, bo kilka jest Anit. Jak wpożadku to szkoda, że odchodzi.

xD
@Ostatnie pożegnanie

Za baczyńskim nir płakaliście ;D

Witam mam pytanie jak naprawdę wygląda wynagrodzenie bez nadgodzin i sobót

Alum

Najniższa krajowa

Kkk

1900 na rękę A nie najniższa krajowa

on bez pracy
@Kkk

Hej. A pracując dodatkowo 3 soboty to ile się zarobi? I czy w ogóle jest możliwość chodzenia w soboty?

Kkk
@on bez pracy

Tak można pracować w soboty i niedziele za które dodatkowo płacą to nawet koło 3 tysięcy można zarobić

on bez....

netto?

@Kkk

Obcinają zarobki, nie płacą za wszystkie przepracowane dni. W pierwszym kwartale mam nie zapłacone za 5 dni i wyrównania nie ma. Te nie zapłacone dni pracujemy społecznie dla Miliardera.

@Nowy

Czyta pensja bez nadgodzin od 1 marca 2200zł brutto.

Ile zawiści tutaj , przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie :D Pracujecie tam z własnej woli , i z własnego wyboru. Niektórzy widocznie , chcieli by leżeć i pachnieć : to lepiej zostańcie w domu . Weźcie się lepiej za pracę a nie piszecie te bezsensowne komentarze , anonimowo ???? Z mojej perspektywy praca nie jest zła , są gorsze . Atmosfera , czasem dość nerwowa , ale to wszędzie tak jest na produkcji . ???? A tak poza tym zarobki nie są zle patrząc na zarobki w innych firmach produkcyjnych w Toruniu , co trzeba się bardziej napracować .

qaz

Zeby uczciwie płacili to negatywów, było by mniej, mi zalegają za 6 dni weekendowych.

toruńczyk

Panie Panowie powiedzcie ile zarabiacie , ale tak uczciwie jestem zainteresowany podjąć tam pracę. Z góry dziękuje za szczere odpowiedzi.

Maflowski pracownik roku

1900

Kk

Bez sobót 1900 na rękę

Alum
@Kk

hahaha 1900

qaz

W Maflow oszukują na zarobkach nie płacą za wszystkie przepracowane dni w weekendy. Mi w pierwszym kwartale nie zaplacili za 6 dni wekendowych, 4 soboty i 2 niedziele. Zgłaszałem i wyrownania jeszcze nie dostalem.

Oj jest sporo fajnych dziewczyn naszych polek bo o tych z Ukrainy to szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.