Opinie o Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior w Warszawa

Kaktus Nowy wpis

Nie polecam ! Personel mało sympatyczny kierowniczka bardzo wyrachowana i ceniczna. Kiedy by człowiek nie zadzwonił pracownicy nie wiedzą jak rozmawiać gubią się w rozmowie i nie uzyskasz odpowiedzi na zadane pytanie po czym odsyłają do kontaktu w dniu pracy kierownika a kiedy już tam zadzwonisz w tym dniu to Pani kierownik nie ma czasu a jak już dziwnym trafem znajdzie czas to jest okropnie nie przyjemna. Jednym słowem zepsuli się kiedyś wszystko tam grało dziś jest dramat. Zgłaszamy! Unikajcie szerokim łukiem!

Jjj Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nie są rzetelni. Kierowniczka wyżej (usunięte przez administratora), zarozumiała, uważa się za nie wiadomo kogo, nerwowa nie da się z nią porozumieć. Personel też przesiąknięty nią, negatywnie nastawieni do ludzi. Kiedy by nie zadzwonił z wielką łaską odpowiadają na zadane pytanie. Nie polecam !

Grzybek

Brakuje im ludzi do pracy. Poszukują za małe pieniądze, za prace ponad 40 godzin tygodniowo, rodzaj i warunki umowy mało korzystne dla pracownika. Sztywna atmosfera pracy, bez "zbędnych rozmów i przerw". Mało sympatyczne kierownictwo i właściciel.Sama obsługa firm mało profesjonalna, błędy zamiatane pod dywan, liczy się żeby szybko, a nie zawsze oznacza to dobrze. Nie polecam ani pracownikom ani firmom.

Michał Nowy wpis
@Grzybek

Ja się niestety nie zgadzam z Panią/Panem Grzybkiem. Może z tym ze faktycznie brakuje dobrych ludzi do pracy w całej branży finansowej, księgowej, czy doradczej. Według mnie atmosfera w pracy jest bardzo fajna oczywiście nie ma „zbędnych rozmów czy przerw”, ale te „niezbędne” są :) zawsze się znajdzie czas żeby pożartować. Zespół jest mały, ale bardzo zgrany i pomocny. Zawsze można liczyć na wsparcie zarówno zespołu jak i przełożonego. Serdecznie polecam wszystkim tym, którzy wiążą swoją przyszłość z księgowościa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior - Warszawa

• Jak się pracuje w Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Dziewior Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego Krzysztof Dziewior?

• Wołoska 52
    02-583 Warszawa