eStoreMedia

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o eStoreMedia

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eStoreMedia

Alicja

Rekrutacja w eStoreMedia odbywa się w 3 krokach. Tu znajdziecie wszystkie stanowiska, na które w tym momencie firma szuka pracowników: http://estoremedia.com/career/ Gdyby komuś udało się dostać posadę to podzielcie się wrażeniami z rekrutacji na forum.

Alicja

@200, zastanawiasz się nad aplikowaniem na to stanowisko? A może już złożyłeś swoje CV? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoją opinię po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Dla zainteresowanych pracą w eStoreMedia - na portalach ogłoszeniowych znajdziecie oferty pracy firmy.

200

hej widze ze szukaja teraz na stanowisko grafika- Frontend developer - HTML+CSS w Warszawie wymagana jest bardzo dobra znajomość Photoshop'a / Fireworks'a,znajomość HTML, CSS,znajomość wizualizacji danych w Excelu

eStoreMedia - official

eStoreMedia współpracuje z kilkudziesięcioma audytorami freelancerami. Zazwyczaj liczba godzin dostosowana jest do potrzeb audytora, choć w pewnych przypadkach niektóre osoby mogą otrzymywać mniej zleceń (np. bardzo popularne języki lub bardzo niszowe). Stawka dla wszystkich jest taka sama. Zazwyczaj jest grupa bardziej zaangażowanych osób i taka, która traktuje tę pracę dorywczo. Spośród osób zaangażowanych, które dodatkowo są na ukończeniu studiów, eStoreMedia rekrutuje osoby do pracy stałej - prowadzenia projektów. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy stałe zatrudnienie w ten sposób znalazło 5 osób (a 3 dostały już kolejny awans). Oprócz tego eStoreMedia zatrudnia specjalistów z bogatym wieloletnim doświadczeniem.

Specjalistka

Obietnice bez pokrycia. Zostałam zatrudniona na potrzeby konkretnego projektu, podczas rozmowy kwalifikacyjnej i później wielokrotne zapewnianie o tym, że oczywiście, praca się znajdzie i po zakończeniu tego projektu. Następnie temat ciągle odsuwany, po skończeniu projektu niestety "nagle" okazuje się, że pracy jednak nie ma. Umowa o dzieło od godziny. Na plus: bardzo luźna atmosfera, elastyczne godziny i możliwość wykonywania pracy zdalnie.

tomcioo

oo, no proszę czyli zakładając, że taki specjalista pracuje średnio po 8 godzin to w najlepszym wypadku wychodzi mu po 160 zł za dzień, to całkiem spoko powiem Wam, ja bym się nie spodziewał aż takich kwot szczerz mówiąc będąc u nich na rozmowie.. ale jak będę miał okazje być to tyle własnie podam jak zapytaja.

anonim

min. 15pln / h na rękę

wtajemniczona
@anonim 23.07.2014 14:59
min. 15pln / h na rękę

stali pracownicy mają indywidualne warunki, a stażyści oraz osoby zapraszane do tymczasowej współpracy otrzymują ok. 15 pln / h na rękę

średnia krajowa

Niestety, nie daja sredniej krajowej, obiecują, manipulują, nie mają "czasu' i jakos ten czas upływa, pracownicy zwalniają się i przychodzą następni zwabieni obietnicami , niestety bez pokrycia. ogolnie - unikac takich cwaniakow.

klarcia

"Wynagrodzenie przewyższające średnią krajową" - ciekawe o ile? w znajomych mi firmach tego kalibru, daja 2 złote powyżej średniej, to tez już jest "powyżej".

e

Stawka mocno zależy od stanowiska, ale absolwenci dobrych uczelni pracujący na pełny etat lub na stałe współpracujący z firmą mogą liczyć na start na wynagrodzenie przewyższające średnią krajową.

Wo

Nie rozumiem pierwszych dwóch postów, widać przez te 2 lata dużo się zmieniło. Zresztą jak widać, jednak projekt się powiódł bo firma się rozrasta. Szef bardzo pomocny, komunikatywny, wszystkie sprawy "administracyjne" załatwiane szybko i pozytywnie. Zresztą cały zespół jest bardzo pomocny i przyjazny. Przy rozpoczynaniu pracy zostałem zapytany jaka forma zatrudnienia mi pasuje, oraz zapewniony, że jeśli będę oczekiwał innej umowy to nie będzie problemu z jej zmianą. Godziny pracy elastyczne, spokojnie można pogodzić pracę z uczelnią. Poza tym bardzo dużo się tam nauczyłem i dużo będę zawsze tej fimie zawdzięczał.

em

Prawie wszyscy pracownicy to studenci i im bardzo pasuje proponowana forma zatrudnienia, nie muszą opuszczać zajęć, trzeba tylko deadline dotrzymać w swoich zadaniach. Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są jasne i określane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Firma jest bardzo elastyczna a zespół pracowników wraz z szefem bardzo pozytywni :).

bb

Fakt, nie dostaniesz u nich etatu, bo im się to nie opłaca... Pracownik jest dla nich wyłącznie do wykorzystania - ma pracować, a jak zacznie się stawiać, to się go szybko pozbywają, że niby "nie jesteśmy zadowoleni"... Jak dla mnie - chcą jak najwięcej pieniążków wyłudzić, skąd tylko się da (dostali dotację z UE na projekt, który i tak nie ma szans powodzenia). Dużo gadają, obiecują, a potem - przekręcają swoje własne słowa, że niby "nie to chcieliśmy powiedzieć"... Biznesmeni tacy, że lepiej TRZYMAĆ SIĘ OD NICH Z DALEKA!

zaw

Jeśli chcesz pracować w firmie, która na wszystkie możliwe sposoby tnie koszty - to jest to coś dla ciebie. Jeśli nie chcesz etatu, tylko co miesiąc wolisz podpisywać umowę zlecenia (bo zusy, itd.) - to jest to dla ciebie. Słowem - kombinatorzy, którzy tylko patrzą jak maksymalnie wykorzystać wszystkich naokoło...

Zostaw opinię o eStoreMedia - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eStoreMedia