Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Montaż 1

Czytając te wszystkie opinie zgadzam się z nimi w prawie 100%. Generalnie firma to nie firma a cyrk. Pracuje na zmianie 03AA jakość, jaka jakość? Na mojej zmianie na montażu są 3 osoby. Jedna z dziewczyn obstawiam Audi, druga jest "inspektorem" i od niedawna jest jeszcze jedna w sumie nie wiem czym się będzie zajmować. Dziewczyna, która stoi na Audi to jedyna która się interesuje i przede wszystkim pracuje. Ta czarna co jest tym niby inspektorem to ch... robi, na hali prawie w ogóle jej nie widać jak jest potrzebna ciężko ją znaleźć, a jak już jest na hali to stoi i gada. Kaśka liderka z Ukrainy bardzo w porządku, do niej nie mam żadnych zastrzeżeń. :) nowa pani kierownik też w miarę, mało się orientuje ale najgorsza nie jest. Ogółem praca na montażu spoko. Z tego co wiem na mojej zmianie na formowaniu też spoko. Lider Igor przyjazny, kulturalny. Drugi montaż i lutowanie też nie najgorzej. Słyszałam że na gięciu też w miarę. No i od tego lider jakości ten ulizany wczoraj połowę zmiany nic tylko zasuwal na hulajnodze w tą i spowrotem. Szkoda słów. Niestety nie zmienia to faktu, że w tej firmie trzeba by było wymienić trzon czyli ludzi w biurach. Niestety to oni ciągną firmę na dno.

A84A
@Montaż 1

Sądzę że dziewczyny z jakości na zmianie 03AF są (usunięte przez administratora) i w stu procentach wypełniają swoją pracę!

@Montaż 1

lider jakosci ,powiem ze całkiem spoko facet ,pracuje tydzien i kiedy bylam pare dni to szczerze mówią to jedyna osoba ktora wykazała zaineresewanie tym co robie , czego nie moge powiedziec o liderach na lutowaniu ,2 dni ktos mi opowiedzial jak cos tam robi sie i potem miałam samarobić , masakra , straszyli mnie liderem jakosci i żółtymi koszulkami ze niby braki ,a ten chlopak niedość ze opowiedział jak mam robic ,co jest zle a co dobre na co powinnam zwracac uwage , to jeszcze mówił ze ma pytac jak czegos niewiem zółtych ,

Iglo
@Montaż 1

Panie lub Pani MONTAŻ 1 skoro pracujesz na ,,montażu" to co możesz wiedzieć o formowaniu. Co do Liderki to chyba jesteś jedynym który ją lubi , bo jakoś nie jest zbytnio lubiana. Ogólnie to za mocno się panoszą ci Ukraińcy i nie powinni być liderami a poza tym to na Ukrainę wszystkich bym (usunięte przez administratora) Z liderów na 03 AF to Przemek ,Agata oraz ich polscy skoczkowie i jeszcze dziewczyny ze skanera spoko . Nawet nowa p. kierownik b. sympatyczna i miła zarówno z gięcia jak i lutowania. Więc na Ukrainę wracać tam wasze miejsce.

Qwerty
@Iglo

Iglo jestes pewnie operatorem i nie pasuje Ci, ze nawet ktos kto przyjechal z ukrainy jest wyzej od Ciebie, ale trzeba sie bylo uczyc, a nie teraz obrazac ludzi

ps
@Iglo

Ja tam nie mam nic do Ukraińców (po za tym że ich nie rozumie co mówią ) większy problem że przyjeżdżają na parę miesięcy jak juz coś zaczynają ogarniac to wyjeżdżają bo im się wiza kończy i przyjeżdża następny zielony i ucz go od nowa

W tej firmie sa rowni i rowniejsi

Iwona

Hej szukam jakis namiarow na agencje albo biuro ktorzy przyjmuja do tej firmy. Pomoze ktos?

byłem
@Iwona

Dużo ogłoszeń daje SAVOIR. Biuro jest na Grudziądzkiej 144 chyba. Na przeciwko cmentarza przy przystanku Wielki rów.

Kazimierz55
@Iwona

Proszę zgłosić się do biura Elana- Boryszew tam można złożyć CV tak zrobiłem i pracuje już drugi m-c. Kazimierz Poniewski

hike
@Iwona

polecam agencję Savoir- uczciwie rozliczają pracowników, dają umowę o pracę. Krótko mówiąc zero problemów

operatorr
@hike

Ja też mogę polecić Savoir, choć już pracuje na umowie w Maflow.

Jacek
@operatorr

Ja z kolei polecam AAS. Nie są agencją, ale działają bardzo podobnie. Kasa w terminie, no i ekipę mają najlepszą. Większość osób jest tam praktycznie od początku istnienia firmy czyt. od lipca 2017.

Miki
@Iwona

Każda agencja to (usunięte przez administratora) Tylko bhrs daje te same warunki co maflow. I najprędzej można dostać się pod maflow na normalną umowę. To też Boryszew. Z innych agencji to trudniej bo trzeba pracownika wykupić a maflow się nie spieszy wydawać dodatkową kasę.

@Iwona

Najlepiej skontaktuj się z AAS.Wszystko jest zawsze załatwione w terminie nie trzeba się dwa razy prosić, pieniądze też spoko, miła atmosfera.

@Michał

Z moich obserwacji i opinii pracowników, to aas jest najgorszą firma posredniczącą. Znikające L4, niezgodności wysokości wynagrodzenia itp....

włoski Michał
@Michał

Dokładnie ten Asam to najgorszy (usunięte przez administratora) zdarzaja się ze zamiast 10 to 20 wypłata hah mój kolega nawet nie został poinformowany ze dla dziecka ma paczkę na święta do odebrania takie to właśnie asy

Alojzy

Połowa tych komentarzy to bzdury. Generalnie maflo ma specyficzna politykę ale ja jestem tu od początku awans jeszcze nie dostałem wyply poniżej trójki jak zrobię trzy soboty dwie niedzielę 4 klocki są... Kasa się musi zgadzać ale co jeszcze cierpliwości pogadamy za parę lat to połowa będzie żałowała że tak się wypowiada o firmie.

Kkk
@Alojzy

Chyba w kiblu 4 klocki kolego.. zapierdalalem 4 soboty 3 nd i nie bylo 4 , wiec sie nie pograzaj

Operator
@Kkk

Skur.. dobr kit wciska 4 z przodu jako operator? Chyba normy na rapidzie

Zcxzz
@Alojzy

Kolego nie wiem co cpasz ale jesteś smieszny mialem 3soboty święto i dwie niedziele i mialem 3500 wiec co ty tu gadasz za glupoty. Dalej sb wciskaj kity

Alojzy to troll
@Alojzy

Chłopie nie pisz bzdur nigdy w tej firmie nie zarobiłeś więcej niż 2300 na 100% chyba ktoś z biura to napisał.

APATOR
@Alojzy

Kolega dobrze Ci napisał 4 klocki to w kablu mozesz zrobić haha co za koleś z kad takich ludzi biora nawet jak byś 4 soboty plus 2 niedziele zaliczył to miałbyś 3 tysiące ewentualnie

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Balrazar

Kto będzie nowym kierownikiem, bo słyszałem ze Michałowi podziekowali

Wasyl

Pracuje na zmianie 03 na formowaniu z nadgodzinami zarobiłem 3200 zł. Lider jest w porządku, kierownik też ok ale nie po ściemniasz gościu ciągle łazi i lipy mu nie wciśniesz.

Olek

3200 ?Ciekawe

Szukam pracy
@Wasyl

Za ile godz . i to netto?

Twoja stara

Ja miałem 3500 brutto, czyli prawie co ty

APATOR
@Wasyl

3200 chyba na (usunięte przez administratora) jak 2400 brutto ma lider przestań (usunięte przez administratora) farmazony cwoku

costam

żeby ludziom na święta po 50 zl nawet nie dać?? to juz sami sobie odpowiedzcie co to za zakład ;) A pan b. na hulajnodze sobie po zakladzie jezdzi i wkr. ludzi.... żenada

@costam

50zł to trzeba wydać na kawę bo nawet czajnika nie ma

@Maja

Taki duży zaklad i nie stać na czajnik na socjalu

inna
@Maja

przecież czajnik jest

Ostatni sprawiedliwy

Obecnie nie ma żadnych premii, bo Damian b. Wszystko blokuje. Nie ma już też pracy w weekendy, nawet Ukraińcy wyjeżdżają do siebie, bo im się nie opłaca pracować za najniższa krajową bez nadgodzin i weekendów. Jest ciśnienie na wyrabianie normy i obiecanki, że jak będzie powyżej 100 %, to będzie premia (bajki). Pracownicy spoko, tylko brak organizacji od góry. Damian b. i Cezary k. nie ogarniają prawie niczego w tym zakładzie. Zajmują się pierdołami, a organizacja leży. Maszyny, które przyjeżdżają z Tychów , to prawie same złomy, które produkują same wadliwe rurki, a winą za ich produkcję obarcza się pracowników. Ogólnie praca na chwilę, bo na dłużej nikomu, szczerze nie polecam.

obserwator
@Ostatni sprawiedliwy

Ten zakład niedługo zamkną powody będą dwa brak odbiorców same buble tu robią żaden audyt nie przechodzi a drugi to nie będzie miał kto pracować chyba że kadra kierownicza weźmie sie do roboty i cała jakość która się pojawia przed audytem albo po reklamacji

Bal bla
@obserwator

Od jakości się odwalcie bo tam brak jest ludzi tak samo...

Ccc
@Bal bla

Nie dosc , ze maja lepsza kierowniczke niz caly zaklad to jeszcze kur.. ich nie widac.. laza jak zosia samosia po zakladzie i tylko sie usmiechaja.. goska jest najlepsza wali taka scieme na montazu o jakiej kazdy marzy .. ale na szczęście tam tez pracuja ludzie ktorzy cos robia i bardzo serdecznie je pozdrawiam oprocz krzysia .. kolejny ch.. w zakladzie

Lk
@Bal bla

A połowa z jakości nie ma pojęcia. Góruje Gosia. Blokuje wszystko jak leci dobre nie dobre. Sama nie wie. Wprowadza nerwowa atmosferę.

Bye bye Ch...

Maflow firma w ktorej mozna dorobic sie wielu rzeczy , ale nie pieniedzy :(. Wymagania takie jakbys pracowal NASA z kosmosu chyba je CH... wzieli.. kierownictwo zachowuje sie jakby ktos im kanapki w szkole zabieral , a teraz dostali napis kierownik i kozaki , tylko buty im sie pala.. No benkowi hulajnoga , ale szef moze wszystko.. zatrudniaja ukraincow bo dla nich nawet taki (usunięte przez administratora) lepszy niz wojna w kraju..holokaust przy pracy w tej firmie to jak zabawa w piaskownicy, ale do rzeczy: 1. Normy ktore sa dla nowych pracownikow nie do wyrobienia, tymbardziej , ze trzeba uzupelniac te je...e papierki.. Jestem kur.. ciekaw czy dyrektor z reszta choloty by chociaz polowe zrobili i nie naruchali brakow.. 2 zarobki tak zalosne ze nawet pobliski zul z osiedla zarabia wiecej na zebraniu niz ja w tej firmie 3 ciagle pretensje o niezaliczone audyty, a jak maja byc kur.. zaliczone jak w biurach sie fajnie siedzi w wymysla jakies pierdoly ktore szkodza nie pomagaja. Zamiast zrozumiec , ze zmniejszenie norm, da operatora wiecej czasu na myslenie i sprawdzanie detalu a nie kazdy jeb do skrzynki ch..j ze od dwoch godzin maszyna robi braki.. dodatkowy czas dla operatora na sprawdzanie detalu to tylko korzysc cymbaly je.. a w tej firmie to wszystko nie tak.. 4 kazdy ma tam tak naprawdę (usunięte przez administratora) co sie dzieje z pracownikiem, nie interesuje ich ze nie masz na zycie bo zarabiasz 1750 a (usunięte przez administratora) jaby ci z 5000 placili.. 5 najwiekszym skurw...em jest wywyzszanie co niektorych osob, ty zapalisz paierosa nie wczas i nie w tym miejscu, zwolniony, a jak cale kierownicto po ich wigili przyszlo na ciezkim kacu to zaden z nich nie byl kur.. odwazny po paly zadzwonic.. W tej firmie jestescie tylko jedna z miliona mrowek w mrowisku , porownanie di, mrowki nie jest przypadkowe , macie zapier... ile tylko sil ,by mogli sie usmiechac jeden (usunięte przez administratora) zdrugim...jak dobrze , ze juz tam nie pracuje... nieprzypadkowe jest motto operatorow Tepic karac nie wyrozniac w wolnej chwili przesladowac Pozdrawiam srodkowymi palcami zlamasy

Prawdomówny
@Bye bye Ch...

Może i ostro kolego poleciałeś, ale niestety sama prawda.

weteran

Kierownictwo pcha ten zakład w dół. Chcą wydajonści na tym etapie rozwoju firmy? to niech sie liczą z większymi stratami, bo wydajności nie zawsze idzie w parze z jakością (przynajmniej na tym etapie co est firma). Lepiej zrobic mniej a dobrze, niż dużo z czego połowa wróci z reklamacją. Ale wydajność to wydajność...

Ff
@weteran

W tym wypadku braki braki braki.. ;D

Nie polecam. Nie dają sie nikomu sprawdzic, jeśli już po tygodniu nie bedziesz pracował jak stary pracownik to niestety ale zwalniają bez uprzedzenia z dnia na dzień. Na produkcji w Maflow nie będzie dobrze, bo nawet operatorzy widzą że góra sobie kompletnie nie radzi. Liderzy ok chyba na wszystkich zmianach, zarobki do (usunięte przez administratora) odkąd zabrali weekendy. Wymagają nie mając żadnych podstaw do tego. Zero premii i to stanie nad pracownikiem żeby wyrabial normę za najniższą krajową-porazka. Jaka płaca taka praca więc nie dziwcie sie że audytow nie przechodzicie.

rozczarowana
@Nowy

Zgadza się zamiast się starać o jakość bo to nowy zakład i zdobyc jak najwiecej klientów to tylko szybko byle jak najwięcej żeby norma była tylko kto ma te ich normy wyrabiac jak sami prawie nowi pracownicy organizacja taka że szkoda gadać a ludzi nie trzeba zwalniać sami się zwalniają ci bardziej ogarnieci niedługo sami Ukraińcy zostaną

Zrezygnowany Boryszewem
@rozczarowana

Co do team ledarów bym sie nie zgodził trafiłem na Ukrainke, która wyżywała sie na polakach a pracowników z Ukrainy traktowała jak przyjaciół. Problem był nawet z zejściem na przerwe, a o papierosie to zapomnij człowieku.

rozczarowana
@Nowy

Jesteś polskim białym murzynem

Zcxzz
@Zrezygnowany Boryszewem

Ta z montażu?

Chory po Pracy w tej firmie

Praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Stawiają Cie na maszynę, która co chwile się psuję nie wytłumaczą dokładnie, jeden ustawiacz (mechanik) na dział gdzie jest bardzo dużo maszyn nie ogarnia tego. Team leaderzy bardzo mili poza jedną szczupłą Ukrainka, która nienawidzi polaków i trzyma tylko ze swoimi. Pełno kierowników a nikogo wyszkolonego, który Ci wytłumaczy dokładnie jak maszyna działa i jak jej nie zepsuć. Stanie nad pracownikiem i pośpieszanie to norma. Wychodzisz niby o 22 a tak naprawdę do 22:30 sprzątasz i czyścisz maszyny dla nowej zmiany. Smród rozpuszczalników i sprayów to norma, wracasz do domu i wymiotujesz. Odradzam pracy w tej dziwnej firmie.

Xzxz
@Chory po Pracy w tej firmie

Jaki ustawiacz jak tam ustawiacza na montażu nie ma jedynie gość z laboratorium który się zna i naprawia co popadnie

Operator

W opini o maflow mozna napisac duzo , miedzy innymi dyktatura ze strony Benego ( czytaj Damian B ) w Maflow pracuje od prawie roku i jedno moge powiedziec w chelmku maja najlepsza zaloge i podejscie do ludzi , ale Torun to nie chelmek tutaj masz albo norme albo (usunięte przez administratora) Pensje niskie oczekiwania wysoke, brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony biur, o podwyzce możecie pomarzyc. Brak jakiegokolwiek docenienia ludzi , a awanse to jakas paranoja. Obiecywali lepsze stanowiska po powrocie z delegacji i daja ludzia ktorzy pracuja dwa dni i tak naprawde nie wiedza jak trafic do szatni czy tez na stolowke, a co dopiero pojecie o pracy.. zarobki sa w porzadku jak pracujesz codziennie inaczej ledwie 18 stowek. Szczerze odradzam, gorszy rygor niz w obozie koncentracyjnym...

@Operator

A PRACUJESZ TAM JESZCZE , BO JAK TAK ZAPRZECZASZ SM SOBIE

Zatrudniony

Zakład w Toruniu miał ruszyć 5 czerwca, a teraz chodzą słuchy że termin się opóźni. Ktoś ma jakieś informacje? Bo że strony kierownictwa znowu cisza, żadnego spotkania informacyjnego, żadnych konkretów, znowu nie wiemy na czym stoimy.

true
@Zatrudniony

szkoda , że już ją (usunięte przez administratora) za pysk a cb za debilizm

toruńczyk

Hej. Ile zarabiacie na produkcji? Warto aplikować?

Nowa
@toruńczyk

Nie Warto!!!!

normalna
@toruńczyk

Nie warto lepiej szukaj innej roboty

Tragedia
@normalna

Zarabiasz około 2000 zł, nie polecam lepiej iśc do Biedronki czy Lidla.

Bending

Pracuje w firmie od 9 mies. Dla chcących pracować nadgodziny, soboty, niedziele- polecam- mozna sporo dorobić. W zależności od działu ludzie są różnie traktowani, jednak to tylko opinie zasłyszane. Nie spróbujesz- nie będziesz wiedzieć. Taki urok biznesu,

normalna
@Bending

Jak nie chcesz rodziny na oczy widzieć i cały tydzień w robocie siedzieć albo zapie... to powodzenia

Blender
@Bending

Od pocZątku roku nadgodziny dla nielicznych.....coraz gorzej jest.....nie polecam. Hehe ale i tak najlepsze sa opinię grupy wsparcia z tych.....jak to w Toruniu jest złe.....pewnie i źle ale wszyscy jasna mówią do Torunia przyjeżdżają tylko Ci najgorsi....

Plastica sp z oo

Nowa

Praca nie jest skomplikowana, ale czuję się jak w (usunięte przez administratora), duże normy i wiecznie im mało, śmierdzi olejami że płuca bolą, długopis leży nie na miejscu, papier na podłodze itd wieczne czepianie jakby się bali że sanepid wpadnie a przecież to nie spożywczy :-) wiecznie zwalniają i nie wiesz nawet za co nie czujesz stabilizacji w firmie a już jak zachorujesz to do widzenia, czajnika faktycznie nie ma trzeba kupować kawę z automatu najtańsza 1,80. To z 50 MC idzie Ci na kawę, nie polecam, źle traktują ludzi, jedyny plus to ludzie którzy tam pracują są fajni. 15 min przerwy na stołówke idziesz z 5 min bardzo daleko, dojdziesz i musisz już wracać, stoją nad tobą i patrzą jak szybko robisz, masakra.

Koleszka
@Nowa

Ps. Tak do sprostowania to przerwa trwa 20 minut....praca atmosfera coraz gorzej. Nawet nadgodziny zagrali wiec w lutym wypłata bedzie dramat....1500 i nie ma na co więcej liczyć....trzeba szukać innej pracy bo tu za nic można wyleciec.

Koleszka
@Nowa

A najbardziej denerwujące jest to ze będąc Polakiem wylecisz za nic...będąc ukraincem możesz nic nie robić.

Pracuś

Nadgodziny są

@Pracuś

Owszem są nadgodziny ale dla wybranych i to głównie z Ukrainy

Igor

Konkurencja taka aktywna ? W dobrej firmie jest wszystko.

tyskie

Chaos. Przyjechałem na początku tygodnia na o 2AF i z tego co widzę lipa. Prawie sami nowi nieprzeszkoleni ludzie którzy nie bardzo wiedzą co się dzieje. Paru ogarniętych pracowników którzy jakoś pchają ten zakład do przodu ale raczej długo nie pociągną takim tempem-żywe trupy. Chore standardy i pomysły typowo wymyślone w biurach nie mające nic wspólnego z pracą na produkcji i nie mające prawa zadziałać. Macie zakłady w Tychach i w Chełmku to bierzcie z nich przykład, to co wymyślacie u siebie oni pewnie już testowali. Zasada 5 S standaryzacja nie tylko stanowiska pracy ale i zakładów.

Torunianin
@tyskie

Bo to jest Toruń , a Tychy .

Torunianin
@tyskie

Tychy to Tychy

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.