Opinie o Impel Cash Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Cash Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Impel Cash Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cash Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Czy pracownicy Impel Cash Solutions Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Dawid

Pamiętam, że za moich czasów to waliło się 1/4 w krzakach.

Mareczek

firma extra, lubię w niej pracować. Nie mam życia poza tą pracą, mógłbym tę robotę wykonywać nawet jako wolontariat. Liczę najwięcej na Śląsku :D Polecam :)

pracownik - już niedługo :)
@Mareczek

Impel lubi zatrudniać ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności ze względu na zniżki ale takich chorych na głowę to tylko w zakładzie zamkniętym powinni trzymać :) chyba że oddział na śląsku jest ewenementem na skalę kraju lub ktoś ci płaci za te wypociny :)

Ino Marek
@Mareczek

Potwierdzam. Jestem świadkiem :D. Mareczek jest najlepszy :)

Impel to tragiczna firma. Duże wymagania odnośnie pracownika i bardzo słabe wynagrodzenie. Ciągłe nadgodziny za które nie otrzymuje się wynagrodzenia, bardzo słaba organizacja pracy.

Franciszek
@były pracownik

Wspominasz o nadgodzinach. Czy jeśli nie otrzymujesz za nie wynagrodzenia, możesz liczyć na dodatkowy dzień wolny w dogodnym terminie?

Dżejson
@były pracownik

Duże wymagania, ciekawe jakie. Umiejętność liczenia. Nie rozśmieszaj mnie ????.

lol
@Dżejson

Jest to odpowiedzialna praca, nie wiem na jakim stanowisku byles ale moje bylo wymagajace.

@lol

@lol Napisz zatem, jakie stanowisko obejmowałes w Impel Cash Solutions i czym dokładnie się zajmowałeś? Jestem bardzo ciekawa.

Dżejson
@Beata

W Impelu można objąć tylko jedno stanowisko osoby liczącej cash :)

69/420

Zacznę od plusów - wypłata na czas, tu kończą się wszystkie profity w tej firmie. Minusy - Brak szacunku do stałego pracownika z doświadczeniem. Lepiej podpisać wypowiedzenie i zatrudnić śmierdziela z urzędu pracy lub ukrainca, który ma dwie lewe ręce. Premie uznaniowe są dawane jednym i tym samym osobą, które nic nie wnoszą do firmy. Donosicielstwo - każdy na każdego tylko żeby podlizać kierownikowi. System kar - za każdym razem usłyszysz "nie bawimy sie w przedszkole". Zero jakichkolwiek przepisów BHP i brak przestrzegania podstawowych procedur. Długość przerwy zależy od tego czy jesteś siostrą kierownika czy nic nie wartym śmieciem.

Impel Cash Solutions Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik magazynu, obsługa kasośluzy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Luidzi

Wystarczy być dobrym pracownikiem a nie będzie narzekania na pracę!!

mak

Proszę opisać formę wypłaty wynagrodzeń w firmie IMPEL. Czy całość wynagrodzenia jest wypłacana w ramach jednej umowy np.o pracę lub zlecenia czy w ramach dwóch lub więcej np.jedna ze składkami na ubezpieczenia społeczne ,a druga bez składek. Czy pracując na jednym stanowisku pracy otrzymuje się wynagrodzenie jednym przelewem czy kilkoma lub np.przelewem i gotówką. Z góry dziękuję.

pracownik - już niedługo :)
@mak

Masz umowę o pracę i umowę zlecenie , ale ze zleceniem to chwilami niezłe jaja :) czasami dostajesz mniej bo: "firma ciężko przędzie" "zmienili ci stawkę, ale nikt o tym nie mówił żeby Cię nie denerwować" takie i inne jaja Generalnie jak nie masz na papierze tylko się dogadałeś to może być różnie :) przechodziłem to :) i nie ważne jak zapieprzasz(usunięte przez administratora) firma jak z filmów Barei albo monty pytona

Maquan

Przedsiębiorstwo żałosne. Brak zasad bhp odpowiedniego szkolenia stanowiskowego. Opoznienia. Spychologia na inne spółki bezczelnosc i bezczynnosc. Zglaszalem korekte ubezpieczenia 30 stycznia potem 5 razy dzwonilem i no ponaglenia reklamacje itp mamy 4 marca i dalej nic...żałosne zastanawiam sie nad droga cywilno prawna

Przepracowalem w tej firmie 30 miesiecy nie polecam.....pracuje tam banda kapusi 70 procent ludzi w firmie Impel to banda nieudacznikow co chodza do kierownika,dyspozytorow i koordynatorow kapowac i podpieprzac jeden na drugiego ja z tym nie pojade a ja z tam tym....co to koncert zyczen pozatrudniali ludzi z ulicy co nie maja zielonego pojecia o "konwojach" lub co ochrona im zycie uratowala i bez ochrony zyc nie umieja.......wiec nie polecach pracy w tej firmie.........

Marian

Zdecydowanie nie polecam pracy w Impel Cash Solution -Katowice. Mimo, ze lubię tą pracę to nie daje absolutnie żadnej satysfakcji finansowej. Biorąc pod uwagę poziom odpowiedzialności i fakt, że niejednokrotnie pracuje się ponad 12 godzin w stresie otrzymywane wynagrodzenie jest żenująco niskie! Po uwłaczających ostatnich podwyżkach obserwuje się, że pracownicy ie przedłużają umów lub się zwyczajnie zwalniają bo za podobne lub większe pieniądze mają mniej stresu! Kierownictwo jakby nie dostrzega problemu mimo, że już widać braki na sortowni i skarbcu i kompletnie nie zamierza interweniować by dobrzy pracownicy z doświadczeniem zostali i godnie zarabiali. Czekają, aż się powoli wykruszy trzon firmy i nie mam pojęcia co wówczas zrobią. Głupota! Kompletnie brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych, grusza to tylko legenda. Do tego mobbing czy humorki kierowników zmiany - porażka. Jeśli ktoś szuka pracy to lepiej niech omija tą firmę szerokim łukiem.

Andzula

Cala prawda!!!!

NICK

POTWIERDZAM !!!!!

Anka
@Marian

Idealnie opisana sytuacja firmy :) i na dodatek ogłoszenie na stronie PUP gdzie oferują więcej niż zarabia nie jeden zatrudnionyna dzień dzisiejszy pracownik. Ludzie zarządzający tą firmą spali na zajęciach z systemów motywacyjnych... o ile skończyli jakiekolwiek studia ;)

mamdosyc
@Anka

Potwierdzam. Głównym tematem wśród pracowników to szukanie innej pracy. Ciężka i odpowiedzialna praca za takie pieniądze to dramat. Kierownik sortowni chyba nie rozumie, że jak odejdą pracownicy to będzie mógł sobie zamknąć oddział. Ostatnio zgłosiłam do PIP warunki pracy - nie da się 12 godzin dźwigać ciężary które są prawnie dla kobiet niedopuszczalne! Niedouczone kierownictwo myśli że może wszsytko i stoi ponad prawem.

andzula
@mamdosyc

Witam! Jak ja się cieszę że mnie już tam nie ma!!! Super opisana sytuacja w porąbanej firmie.Potwierdzam dźwiganie kaset bankomatowych przez całe 12 godzin to jest wręcz nie do zniesienia .Bardzo bym się cieszyła jakby zainterweniował tam PIP może wpłynęło by to na korzyść osób które tam jeszcze zostały.KIEROWNICZKA sortowni -ŻENADA zapomniał wół jak cielęciem był!!!! Ludzie uciekajcie z tego dziadostwa a jeżeli kto ktokolwiek znalazł ofertę pracy do tej firmy i myśli o podjęciu tam pracy to zdecydowanie nie POLECAM szkoda waszego czasu i zdrowia.

Myszka
@mamdosyc

Potwierdzam, firma beznadziejna, poprostu porażka! Wykorzystują i traktują ludzi jak przedszkolaków, kierownicy stosują kary, to jest chore! Urlopu nie możesz wziąć kiedy chcesz heh. Nie możesz odezwać się do kogos, masz upomnienie hahaha MASAKRA!!!

@Myszka

Dlaczego sądzisz, że pracodawca wykorzystuje pracowników - jak to dokładnie wygląda? Jeśli rzeczywiście tak jest, to czy zostało to komuś zgłoszone? Napisz proszę, o jakich karach mówisz i za co są one nakładane. A czy są jakieś pozytywne aspekty pracy tam?

Nico

Brak kompetencji na stanowisku osoby zarzadzajacej pracownikami dyskryminacja pracownikow przez tego przełożonego i wiele by jeszcze mozna napisac ... Moje sugestie dla Impel Cash Solution: Wiekszy szacunek do pracownikow nie traktowanie ich jak maszyny do pracy w produkcji i przede wszystkim radze jakies dobre szkolenie ze stosunków międzyludzkich Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainteresowac sie niższym szczeblem kierownictwa a dokladnie ich podejsciem do pracowników i predyspozycjami do obejmowanego stanowiska

Beata

@Marian, piszesz, że lubisz swoją pracę, jednak podajesz tylko negatywne strony zatrudnienia. Rozumiem, że głównym powodem Twojego niezadowolenia jest wysokość wynagrodzenia? Czy gdyby podniesiono płace, byłbyś usatysfakcjonowany?

Beata

@Straciłam tam 2 lata zycia, czy zatrudniając się w firmie, nie wiedziałaś, że praca jest obowiązkowa także w weekendy i święta, czy może zmiany zostały wprowadzone później? Rozumiem, że nie odpowiada Ci poziom wynagrodzenia oraz długi czas pracy, a czy dostrzegasz również jakieś pozytywy? Może pracodawca organizował szkolenia? @boson, rzeczywiście komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte przez administratora, a Twój właśnie taki jest, ponieważ obraża inne osoby. Zapoznaj się z treścią regulaminu serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Straciłam tam 2 lata zycia

Nie polecam, (usunięte przez administratora)... Praca czasem nawet po 16h, nadgodziny nieplatne, praca piątek, Świątek czy niedziela za marna najniższa krajowa plus 250 zł dodatku za pranie...

Beata

@akukulubudubu, czy przyjmując się do firmy wiedziałeś o takim systemie pracy czy sytuacja zmieniła się w czasie? W tej branży nienormowany czas pracy to rzecz naturalna. Na forum jeden z użytkowników napisał, że firma zapewnia dobre wynagrodzenie. Czy z tego aspektu pracy jesteś zadowolony?

Beata

@Mareczek, Twoja pozytywna opinia być może przekona potencjalnych kandydatów do aplikacji do firmy Impel Cash Solution. Czy pracujesz może na stanowisku liczarza? Jak oceniasz to stanowisko, niektórzy mówią, że to nie praca dla każdego. Czy zgadzasz się z tą opinią? Jakie cechy osobowości powinien mieć pracownik na Twoim stanowisku? Czy to praca także na nocki i w weekendy?

akukulubudubu
@Beata

Beata , to jest zapier...l świątek piątek tylko w sylwestra i w wigilie masz nocki wolne , każde inne dni pracujesz jak niewolnik. jak to sie mówi: zapieprzasz jak koń a zarabiasz jak kucyk. tyle w temacie. plus jest jeden ze wypłata jest w terminie a czy sie robi czy się leży wypłata i tak się należy :)

Beata

@boson, forum nie służy ocenianiu innych pracowników lub rozmawianiu na prywatne sprawy pracowników. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Proszę Cię o konkretne i wiarygodne opinie na temat firmy Impel Cash Solution. Czy jesteś zadowolony z warunków pracy w tej firmie?

elo

haha

Jola

Praca w Impelu nie nalezy do łatwych,to fakt,ponieważ ma sie naprawde dużą odpowiedzialnosc za przeliczane pieniądze,praca zmianowa po 12h czasami,gdy ktos cos zawali to trzeba posiedziec dłużej,jednak gdy jest się w fajnej grupie to zawsze mozna sie dogadac ;) minusem jest czasami nadmiar pracy i nadganianie innych zmian,zeby tylko nie skonczyc wczesniej...wypłata calkiem w porządku,daje tej fimie 3/5 .

Stary janusz
@Jola

Patrz co piszesz bo naprawde odbiega to od rzeczywistości jest trudna jak trzeba brać wszytko z szafy żeby innym było lepiej zgadzam się ok czyścimy czyścimy jadą jadą

Też miałam znim do czynienia przez pare lat niestety nie spodobasz się to cię zniszczy a l4 działa jak przynęta życie go bije a to wystarczy więcej kredytów trzeba brać:) po

Marcinek 69

chory człowiek trzeba mu to wybaczyć i tyle

Monis

ciesze się że ktoś poruszył w końcu temat tego człowieka i tak mu nic nie zrobią bo w tej pracy wystarczy tylko chodzić

elo

zgadzam się w 100% pozdrawiam i dziękuję za prawde

Komo

wiadomo że odpowiedzialność jest ale ogolnie nie ma na co narzekac. mam dobra ekipe posmiejemy czasem, szef tez ok, płacą dobrze i mamy umowe

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cash Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cash Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cash Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cash Solutions Sp. z o.o.?

Impel Cash Solutions Sp. z o.o.